چگونه مدیریت ناوگان می تواند در 5G موثرتر باشد

چگونه مدیریت ناوگان می تواند در 5G موثرتر باشد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
به طور فزاینده ای ، مدیران ناوگان برای مدیریت صحیح وسایل نقلیه خود به اینترنت اشیا و داده های بزرگ اعتماد می کنند. 5G می تواند برخی از موانع و محدودیت های موجود در فناوری های تلفن همراه 4G را پشت سر بگذارد و به اپراتورهای ناوگان کمک کند حتی به کارآیی بیشتر و ایمنی راننده دست یابند.
 نیازی به گفتن نیست که تولیدکنندگان و سایر ارائه دهندگان خدمات به ناوگان برای تحویل به موقع کالاها و محصولات به نهاد کاربر نهایی احتیاج دارند. ناوگان ممکن است شامل وسایل نقلیه از کامیون ، اتوبوس تا حتی کشتی و هواپیما باشد. از جمله بازارهای عمودی که بیشتر به ناوگان حمل و نقل کالا متکی هستند ، نفت و گاز ، مواد شیمیایی ، معدن ، ساخت و ساز ، خرده فروشی ، تاسیسات و مدیریت پسماند است.
 برای شرکتهایی که ناوگان را اداره می کنند ، با مشکلات و چالشهای خاصی روبرو هستند. کالاها و دارایی ها در معرض ضرر و سرقت قرار دارند که می تواند هزینه های قابل توجهی برای شرکت متحمل شود. سوخت چالش دیگری را برای مالک ناوگان به وجود می آورد که اگر ناوگان به درستی مسیریابی نشود یا غالباً مسیر اشتباهی را طی نکند ، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه سوخت اضافی داشته باشد. سرانجام ، نظارت بر راننده ، که ممکن است بی پروا رانندگی کند یا به راحتی شل شود ، دشوار است.
 برای مقابله با این چالش ها ، مدیران ناوگان برای نظارت و کنترل ناوگان به راه حل های پیشرفته مدیریت ناوگان روی می آورند. بیشتر و بیشتر ، تحت چارچوب اینترنت اشیا ، راه حل های مدیریت ناوگان متصل می شوند ، ویدئو و داده ها را به عقب و جلو بین خودرو و مرکز کنترل منتقل می کنند تا آگاهی از موقعیت بیشتری داشته باشند. در واقع ، تقاضا برای راه حل های مدیریت ناوگان به رشد آنها در کوتاه مدت کمک می کند. طبق تحقیقات بازار آینده ، انتظار می رود بازار راه حل های مدیریت ناوگان با رشد ترکیبی سالانه 22 درصد بین سالهای فعلی و 2023 رشد کند.


چگونه 5G مدیریت ناوگان را افزایش می دهد
ذاتاً ، 5G در مقایسه با فن آوری های تلفن همراه 3G / 4G فعلی تفاوت های خاصی دارد ، به عنوان مثال کار در سلول های کوچکتر ، استفاده از امواج میلی متر ، مدیریت ترافیک تلفن همراه بیشتر از طریق ایستگاه های پایه چند ورودی چند ورودی و دستیابی به دوبلکس کامل در مقایسه با ایستگاه های پایه فعلی که فقط سیگنالها را همزمان دریافت یا منتقل کنید. نتایج سریعتر ، حداقل تأخیر و پشتیبانی از حجم عظیم دستگاه ها هستند.
 بنابراین ، این معنی برای مدیریت ناوگان ، بهبود ارتباطات ، صرفه جویی در انرژی و پول و همچنین بهره وری است. "5G به شما کمک می کند اکوسیستم اینترنت اشیا power را تأمین کند تا به ما امکان پیگیری بهتر کالاها از طریق زنجیره تامین آنها را بدهد. سنسورهای اینترنت اشیا به ما اطلاعات بلادرنگ در مورد وضعیت یک کالا را می دهند - برای موارد حساس به دما مانند غذا یا لوازم الکترونیکی پیچیده بسیار مهم است. و هنگامی که اقلام در مسیر قرار گرفتند ، اطلاعات ردیابی فوری ارائه شده توسط دستگاه های اینترنت اشیا می تواند به شدت روزهای از دست رفته بار و اقلام نامناسب را کاهش دهد. "
 "اساساً ، اتصال به راننده ، کامیون و بار در همه زمان ها دید بهتری ایجاد می کند و امکان برنامه ریزی و هماهنگی بهتر حمل و نقل را فراهم می کند. این کار کار همه را راحت تر می کند و به شما کمک می کند مدت طولانی بازداشت رانندگان را کاهش دهید. "، ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath گفت.
 "اپراتورهای مدیریت ناوگان قطعاً از نظر سرعت باند پهن ، اتصال به شبکه های ارتباطی موجود و بهره وری بالا سود خواهند برد. ارتباطات خودرو به وسیله نقلیه و ارتباطات بین خودرو و زیرساخت بهبود خواهد یافت و بیشترین صرفه جویی در انرژی و پول در نتیجه افزایش سودآوری خواهد بود. "
 "استفاده از شبکه 5G با افزایش کارایی عملیاتی و بهبود چرخه عمر ناوگان ، به طور قابل توجهی بر مدیریت ناوگان تأثیر می گذارد. 5G با ارائه داده در زمان واقعی که می تواند به شاخص های عملکردی در کل سازمان مانند رفتار راننده ، شرایط ناوگان و کارایی مسیر منتقل شود ، به نفع مدیران ناوگان خواهد بود. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       __     
       / |    
 __ _ __ __`| |  __ _ 
 / _` |\ \/ / | | / _` |
| (_| | > < _| |_| (_| |
 \__,_|/_/\_\\___/ \__, |
          __/ |
          |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب