چگونه مدیریت ناوگان می تواند در 5G موثرتر باشد

چگونه مدیریت ناوگان می تواند در 5G موثرتر باشد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
به طور فزاینده ای ، مدیران ناوگان برای مدیریت صحیح وسایل نقلیه خود به اینترنت اشیا و داده های بزرگ اعتماد می کنند. 5G می تواند برخی از موانع و محدودیت های موجود در فناوری های تلفن همراه 4G را پشت سر بگذارد و به اپراتورهای ناوگان کمک کند حتی به کارآیی بیشتر و ایمنی راننده دست یابند.
 نیازی به گفتن نیست که تولیدکنندگان و سایر ارائه دهندگان خدمات به ناوگان برای تحویل به موقع کالاها و محصولات به نهاد کاربر نهایی احتیاج دارند. ناوگان ممکن است شامل وسایل نقلیه از کامیون ، اتوبوس تا حتی کشتی و هواپیما باشد. از جمله بازارهای عمودی که بیشتر به ناوگان حمل و نقل کالا متکی هستند ، نفت و گاز ، مواد شیمیایی ، معدن ، ساخت و ساز ، خرده فروشی ، تاسیسات و مدیریت پسماند است.
 برای شرکتهایی که ناوگان را اداره می کنند ، با مشکلات و چالشهای خاصی روبرو هستند. کالاها و دارایی ها در معرض ضرر و سرقت قرار دارند که می تواند هزینه های قابل توجهی برای شرکت متحمل شود. سوخت چالش دیگری را برای مالک ناوگان به وجود می آورد که اگر ناوگان به درستی مسیریابی نشود یا غالباً مسیر اشتباهی را طی نکند ، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه سوخت اضافی داشته باشد. سرانجام ، نظارت بر راننده ، که ممکن است بی پروا رانندگی کند یا به راحتی شل شود ، دشوار است.
 برای مقابله با این چالش ها ، مدیران ناوگان برای نظارت و کنترل ناوگان به راه حل های پیشرفته مدیریت ناوگان روی می آورند. بیشتر و بیشتر ، تحت چارچوب اینترنت اشیا ، راه حل های مدیریت ناوگان متصل می شوند ، ویدئو و داده ها را به عقب و جلو بین خودرو و مرکز کنترل منتقل می کنند تا آگاهی از موقعیت بیشتری داشته باشند. در واقع ، تقاضا برای راه حل های مدیریت ناوگان به رشد آنها در کوتاه مدت کمک می کند. طبق تحقیقات بازار آینده ، انتظار می رود بازار راه حل های مدیریت ناوگان با رشد ترکیبی سالانه 22 درصد بین سالهای فعلی و 2023 رشد کند.


چگونه 5G مدیریت ناوگان را افزایش می دهد
ذاتاً ، 5G در مقایسه با فن آوری های تلفن همراه 3G / 4G فعلی تفاوت های خاصی دارد ، به عنوان مثال کار در سلول های کوچکتر ، استفاده از امواج میلی متر ، مدیریت ترافیک تلفن همراه بیشتر از طریق ایستگاه های پایه چند ورودی چند ورودی و دستیابی به دوبلکس کامل در مقایسه با ایستگاه های پایه فعلی که فقط سیگنالها را همزمان دریافت یا منتقل کنید. نتایج سریعتر ، حداقل تأخیر و پشتیبانی از حجم عظیم دستگاه ها هستند.
 بنابراین ، این معنی برای مدیریت ناوگان ، بهبود ارتباطات ، صرفه جویی در انرژی و پول و همچنین بهره وری است. "5G به شما کمک می کند اکوسیستم اینترنت اشیا power را تأمین کند تا به ما امکان پیگیری بهتر کالاها از طریق زنجیره تامین آنها را بدهد. سنسورهای اینترنت اشیا به ما اطلاعات بلادرنگ در مورد وضعیت یک کالا را می دهند - برای موارد حساس به دما مانند غذا یا لوازم الکترونیکی پیچیده بسیار مهم است. و هنگامی که اقلام در مسیر قرار گرفتند ، اطلاعات ردیابی فوری ارائه شده توسط دستگاه های اینترنت اشیا می تواند به شدت روزهای از دست رفته بار و اقلام نامناسب را کاهش دهد. "
 "اساساً ، اتصال به راننده ، کامیون و بار در همه زمان ها دید بهتری ایجاد می کند و امکان برنامه ریزی و هماهنگی بهتر حمل و نقل را فراهم می کند. این کار کار همه را راحت تر می کند و به شما کمک می کند مدت طولانی بازداشت رانندگان را کاهش دهید. "، ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath گفت.
 "اپراتورهای مدیریت ناوگان قطعاً از نظر سرعت باند پهن ، اتصال به شبکه های ارتباطی موجود و بهره وری بالا سود خواهند برد. ارتباطات خودرو به وسیله نقلیه و ارتباطات بین خودرو و زیرساخت بهبود خواهد یافت و بیشترین صرفه جویی در انرژی و پول در نتیجه افزایش سودآوری خواهد بود. "
 "استفاده از شبکه 5G با افزایش کارایی عملیاتی و بهبود چرخه عمر ناوگان ، به طور قابل توجهی بر مدیریت ناوگان تأثیر می گذارد. 5G با ارائه داده در زمان واقعی که می تواند به شاخص های عملکردی در کل سازمان مانند رفتار راننده ، شرایط ناوگان و کارایی مسیر منتقل شود ، به نفع مدیران ناوگان خواهد بود. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب