چگونه مدیریت ناوگان می تواند در 5G موثرتر باشد

چگونه مدیریت ناوگان می تواند در 5G موثرتر باشد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ آذر ۱۳۹۹
به طور فزاینده ای ، مدیران ناوگان برای مدیریت صحیح وسایل نقلیه خود به اینترنت اشیا و داده های بزرگ اعتماد می کنند. 5G می تواند برخی از موانع و محدودیت های موجود در فناوری های تلفن همراه 4G را پشت سر بگذارد و به اپراتورهای ناوگان کمک کند حتی به کارآیی بیشتر و ایمنی راننده دست یابند.
 نیازی به گفتن نیست که تولیدکنندگان و سایر ارائه دهندگان خدمات به ناوگان برای تحویل به موقع کالاها و محصولات به نهاد کاربر نهایی احتیاج دارند. ناوگان ممکن است شامل وسایل نقلیه از کامیون ، اتوبوس تا حتی کشتی و هواپیما باشد. از جمله بازارهای عمودی که بیشتر به ناوگان حمل و نقل کالا متکی هستند ، نفت و گاز ، مواد شیمیایی ، معدن ، ساخت و ساز ، خرده فروشی ، تاسیسات و مدیریت پسماند است.
 برای شرکتهایی که ناوگان را اداره می کنند ، با مشکلات و چالشهای خاصی روبرو هستند. کالاها و دارایی ها در معرض ضرر و سرقت قرار دارند که می تواند هزینه های قابل توجهی برای شرکت متحمل شود. سوخت چالش دیگری را برای مالک ناوگان به وجود می آورد که اگر ناوگان به درستی مسیریابی نشود یا غالباً مسیر اشتباهی را طی نکند ، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه سوخت اضافی داشته باشد. سرانجام ، نظارت بر راننده ، که ممکن است بی پروا رانندگی کند یا به راحتی شل شود ، دشوار است.
 برای مقابله با این چالش ها ، مدیران ناوگان برای نظارت و کنترل ناوگان به راه حل های پیشرفته مدیریت ناوگان روی می آورند. بیشتر و بیشتر ، تحت چارچوب اینترنت اشیا ، راه حل های مدیریت ناوگان متصل می شوند ، ویدئو و داده ها را به عقب و جلو بین خودرو و مرکز کنترل منتقل می کنند تا آگاهی از موقعیت بیشتری داشته باشند. در واقع ، تقاضا برای راه حل های مدیریت ناوگان به رشد آنها در کوتاه مدت کمک می کند. طبق تحقیقات بازار آینده ، انتظار می رود بازار راه حل های مدیریت ناوگان با رشد ترکیبی سالانه 22 درصد بین سالهای فعلی و 2023 رشد کند.


چگونه 5G مدیریت ناوگان را افزایش می دهد
ذاتاً ، 5G در مقایسه با فن آوری های تلفن همراه 3G / 4G فعلی تفاوت های خاصی دارد ، به عنوان مثال کار در سلول های کوچکتر ، استفاده از امواج میلی متر ، مدیریت ترافیک تلفن همراه بیشتر از طریق ایستگاه های پایه چند ورودی چند ورودی و دستیابی به دوبلکس کامل در مقایسه با ایستگاه های پایه فعلی که فقط سیگنالها را همزمان دریافت یا منتقل کنید. نتایج سریعتر ، حداقل تأخیر و پشتیبانی از حجم عظیم دستگاه ها هستند.
 بنابراین ، این معنی برای مدیریت ناوگان ، بهبود ارتباطات ، صرفه جویی در انرژی و پول و همچنین بهره وری است. "5G به شما کمک می کند اکوسیستم اینترنت اشیا power را تأمین کند تا به ما امکان پیگیری بهتر کالاها از طریق زنجیره تامین آنها را بدهد. سنسورهای اینترنت اشیا به ما اطلاعات بلادرنگ در مورد وضعیت یک کالا را می دهند - برای موارد حساس به دما مانند غذا یا لوازم الکترونیکی پیچیده بسیار مهم است. و هنگامی که اقلام در مسیر قرار گرفتند ، اطلاعات ردیابی فوری ارائه شده توسط دستگاه های اینترنت اشیا می تواند به شدت روزهای از دست رفته بار و اقلام نامناسب را کاهش دهد. "
 "اساساً ، اتصال به راننده ، کامیون و بار در همه زمان ها دید بهتری ایجاد می کند و امکان برنامه ریزی و هماهنگی بهتر حمل و نقل را فراهم می کند. این کار کار همه را راحت تر می کند و به شما کمک می کند مدت طولانی بازداشت رانندگان را کاهش دهید. "، ترنس وانگ ، رئیس بازاریابی در FreightPath گفت.
 "اپراتورهای مدیریت ناوگان قطعاً از نظر سرعت باند پهن ، اتصال به شبکه های ارتباطی موجود و بهره وری بالا سود خواهند برد. ارتباطات خودرو به وسیله نقلیه و ارتباطات بین خودرو و زیرساخت بهبود خواهد یافت و بیشترین صرفه جویی در انرژی و پول در نتیجه افزایش سودآوری خواهد بود. "
 "استفاده از شبکه 5G با افزایش کارایی عملیاتی و بهبود چرخه عمر ناوگان ، به طور قابل توجهی بر مدیریت ناوگان تأثیر می گذارد. 5G با ارائه داده در زمان واقعی که می تواند به شاخص های عملکردی در کل سازمان مانند رفتار راننده ، شرایط ناوگان و کارایی مسیر منتقل شود ، به نفع مدیران ناوگان خواهد بود. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب