محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند

محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee Alliance ، سازمانی متشکل از صدها شرکت ایجاد ، نگهداری و ارائه استانداردهای جهانی باز برای اینترنت اشیا (IoT) ، اعلام کرد که اکنون بیش از 3000 محصول دارای Zigbee Certified و سیستم عامل های سازگار با Zigbee در بازار موجود است. این نقطه عطف مهم بازار رو به رشد محصولات بهم پیوسته برای خانه های هوشمند و ساختمانها را برجسته می کند.
Jon Harros ، مدیر برنامه های صدور گواهینامه و آزمایش ، Zigbee Alliance گفت: "زدن 3000 امین گواهینامه نشان می دهد که همکاری در مارک ها و استانداردها چگونه به رونق بازار ما کمک می کند زیرا همه می خواهند انتخاب کنند و توانایی اتصال آسان دستگاه ها به یکدیگر را دارند." "شرکت های عضو ما در مناطق مختلف قلمرو اینترنت اشیا کار می کنند اما هنوز گرد هم آمده اند تا از طریق صدور گواهینامه Zigbee نوآوری و توسعه را هدایت کنند. هر محصول و سیستم عامل واجد شرایط ، قابلیت همکاری بیشتر را برای همه ما گسترش می دهد. "


گواهینامه Zigbee دوره را برای آینده متصل تنظیم می کند
برنامه صدور گواهینامه Zigbee Alliance اطمینان می دهد که محصولات با کیفیت و قابل همکاری Zigbee برای توسعه دهندگان محصولات ، فروشندگان اکوسیستم ، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان آنها در دسترس است. صدور گواهینامه برای محصولات Zigbee 3.0 در حال افزایش است ، و این افزایش قابل توجهی نشان می دهد که تأثیرگذار عمده بازار در حال انتخاب "باز" ​​برای طراحی محصولات IoT خود هستند.
 مایکل کوستر ، مهندس اصلی تحقیقات سامسونگ SmartThings و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee ، گفت: "پیاده سازی و صدور گواهینامه با یک استاندارد باز مانند Zigbee ما را به یک بازار جهانی متصل می کند و به مشتریان ما امکان دسترسی به طیف متنوعی از محصولات قابل همکاری با نیازهای خاص آنها را می دهد." . "صدور گواهینامه یک گام ضروری برای دستیابی به قابلیت همکاری و اطمینان از اطمینان و ارزش محصولات هنگام عرضه به بازار است. ما در مجموع به عنوان یک صنعت اینترنت اشیا need برای حمایت از سرمایه گذاری های خود و ارائه تجربه ای متصل و موفق برای کسانی که از پیشنهادات ما استفاده می کنند ، باید گواهینامه داشته باشیم. "


LEEDARSON تعهد صدور گواهینامه را ادامه می دهد + محصول آمازون به مرز 3000 ام رسید
LEEDARSON ، یک فروشگاه ODM یک مرحله ای که مجموعه ای از دستگاه های اینترنت اشیا را ارائه می دهد ، یکی از شرکت های عضو است که از برنامه Zigbee Certified استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها از نورپردازی با کیفیت بالا و دستگاه های اینترنت اشیا با کیفیت بالا به بازار عرضه می شوند. LEEDARSON همچنین اولین سازمانی است که برای لامپ Zigbee 3.0 گواهینامه دریافت می کند.
جان ای. آزبورن دوم ، VP IoT ، فروش و بازاریابی ، LEEDARSON ، و رئیس هیئت مدیره Zigbee گفت: "ما به عنوان یک طرفدار و پیاده ساز طولانی مدت فناوری Zigbee ، ما افتخار می کنیم که در این مرحله مهم اتحاد سهیم بوده ایم." اتحاد "فناوری Zigbee یک راه حل کلی برای ساختمان های تجاری و راه حل های خانه های هوشمند ما ارائه می دهد ، و ما تصمیم می گیریم Zigbee را توسعه داده و با آن گواهی دهیم تا بلافاصله با بازار جهانی اینترنت اشیا ارتباط برقرار کنیم و رشد کنیم."
آمازون با نمایشگاه نسل دوم اکو خود ادعا کرد که 3000مین محصول Zigbee Certified Spot را ارائه می دهد. اکو شو دارای یک توپی هوشمند در خانه است که به راحتی به لامپ های مبتنی بر Zigbee ، قفل درها ، حسگرها و موارد دیگر متصل می شود.
کریس دی کنزو ، مهندس اصلی ، آمازون و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee گفت: "مشتریان به ما می گویند که آنها دستگاههای خانه هوشمند می خواهند که ساده ، قابل اعتماد و کار با هم باشند." "با کمک به استانداردهای باز و پیگیری صدور گواهینامه Zigbee برای محصولات از جمله 2nd Gen Echo Show ، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان می توانند طیف گسترده ای از دستگاه های خانه هوشمند را انتخاب کنند و بدانند که آنها با هم کار خواهند کرد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب