محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند

محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee Alliance ، سازمانی متشکل از صدها شرکت ایجاد ، نگهداری و ارائه استانداردهای جهانی باز برای اینترنت اشیا (IoT) ، اعلام کرد که اکنون بیش از 3000 محصول دارای Zigbee Certified و سیستم عامل های سازگار با Zigbee در بازار موجود است. این نقطه عطف مهم بازار رو به رشد محصولات بهم پیوسته برای خانه های هوشمند و ساختمانها را برجسته می کند.
Jon Harros ، مدیر برنامه های صدور گواهینامه و آزمایش ، Zigbee Alliance گفت: "زدن 3000 امین گواهینامه نشان می دهد که همکاری در مارک ها و استانداردها چگونه به رونق بازار ما کمک می کند زیرا همه می خواهند انتخاب کنند و توانایی اتصال آسان دستگاه ها به یکدیگر را دارند." "شرکت های عضو ما در مناطق مختلف قلمرو اینترنت اشیا کار می کنند اما هنوز گرد هم آمده اند تا از طریق صدور گواهینامه Zigbee نوآوری و توسعه را هدایت کنند. هر محصول و سیستم عامل واجد شرایط ، قابلیت همکاری بیشتر را برای همه ما گسترش می دهد. "


گواهینامه Zigbee دوره را برای آینده متصل تنظیم می کند
برنامه صدور گواهینامه Zigbee Alliance اطمینان می دهد که محصولات با کیفیت و قابل همکاری Zigbee برای توسعه دهندگان محصولات ، فروشندگان اکوسیستم ، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان آنها در دسترس است. صدور گواهینامه برای محصولات Zigbee 3.0 در حال افزایش است ، و این افزایش قابل توجهی نشان می دهد که تأثیرگذار عمده بازار در حال انتخاب "باز" ​​برای طراحی محصولات IoT خود هستند.
 مایکل کوستر ، مهندس اصلی تحقیقات سامسونگ SmartThings و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee ، گفت: "پیاده سازی و صدور گواهینامه با یک استاندارد باز مانند Zigbee ما را به یک بازار جهانی متصل می کند و به مشتریان ما امکان دسترسی به طیف متنوعی از محصولات قابل همکاری با نیازهای خاص آنها را می دهد." . "صدور گواهینامه یک گام ضروری برای دستیابی به قابلیت همکاری و اطمینان از اطمینان و ارزش محصولات هنگام عرضه به بازار است. ما در مجموع به عنوان یک صنعت اینترنت اشیا need برای حمایت از سرمایه گذاری های خود و ارائه تجربه ای متصل و موفق برای کسانی که از پیشنهادات ما استفاده می کنند ، باید گواهینامه داشته باشیم. "


LEEDARSON تعهد صدور گواهینامه را ادامه می دهد + محصول آمازون به مرز 3000 ام رسید
LEEDARSON ، یک فروشگاه ODM یک مرحله ای که مجموعه ای از دستگاه های اینترنت اشیا را ارائه می دهد ، یکی از شرکت های عضو است که از برنامه Zigbee Certified استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها از نورپردازی با کیفیت بالا و دستگاه های اینترنت اشیا با کیفیت بالا به بازار عرضه می شوند. LEEDARSON همچنین اولین سازمانی است که برای لامپ Zigbee 3.0 گواهینامه دریافت می کند.
جان ای. آزبورن دوم ، VP IoT ، فروش و بازاریابی ، LEEDARSON ، و رئیس هیئت مدیره Zigbee گفت: "ما به عنوان یک طرفدار و پیاده ساز طولانی مدت فناوری Zigbee ، ما افتخار می کنیم که در این مرحله مهم اتحاد سهیم بوده ایم." اتحاد "فناوری Zigbee یک راه حل کلی برای ساختمان های تجاری و راه حل های خانه های هوشمند ما ارائه می دهد ، و ما تصمیم می گیریم Zigbee را توسعه داده و با آن گواهی دهیم تا بلافاصله با بازار جهانی اینترنت اشیا ارتباط برقرار کنیم و رشد کنیم."
آمازون با نمایشگاه نسل دوم اکو خود ادعا کرد که 3000مین محصول Zigbee Certified Spot را ارائه می دهد. اکو شو دارای یک توپی هوشمند در خانه است که به راحتی به لامپ های مبتنی بر Zigbee ، قفل درها ، حسگرها و موارد دیگر متصل می شود.
کریس دی کنزو ، مهندس اصلی ، آمازون و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee گفت: "مشتریان به ما می گویند که آنها دستگاههای خانه هوشمند می خواهند که ساده ، قابل اعتماد و کار با هم باشند." "با کمک به استانداردهای باز و پیگیری صدور گواهینامه Zigbee برای محصولات از جمله 2nd Gen Echo Show ، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان می توانند طیف گسترده ای از دستگاه های خانه هوشمند را انتخاب کنند و بدانند که آنها با هم کار خواهند کرد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب