محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند

محصولات دارای گواهینامه Zigbee از 3000 عبور می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee Alliance ، سازمانی متشکل از صدها شرکت ایجاد ، نگهداری و ارائه استانداردهای جهانی باز برای اینترنت اشیا (IoT) ، اعلام کرد که اکنون بیش از 3000 محصول دارای Zigbee Certified و سیستم عامل های سازگار با Zigbee در بازار موجود است. این نقطه عطف مهم بازار رو به رشد محصولات بهم پیوسته برای خانه های هوشمند و ساختمانها را برجسته می کند.
Jon Harros ، مدیر برنامه های صدور گواهینامه و آزمایش ، Zigbee Alliance گفت: "زدن 3000 امین گواهینامه نشان می دهد که همکاری در مارک ها و استانداردها چگونه به رونق بازار ما کمک می کند زیرا همه می خواهند انتخاب کنند و توانایی اتصال آسان دستگاه ها به یکدیگر را دارند." "شرکت های عضو ما در مناطق مختلف قلمرو اینترنت اشیا کار می کنند اما هنوز گرد هم آمده اند تا از طریق صدور گواهینامه Zigbee نوآوری و توسعه را هدایت کنند. هر محصول و سیستم عامل واجد شرایط ، قابلیت همکاری بیشتر را برای همه ما گسترش می دهد. "


گواهینامه Zigbee دوره را برای آینده متصل تنظیم می کند
برنامه صدور گواهینامه Zigbee Alliance اطمینان می دهد که محصولات با کیفیت و قابل همکاری Zigbee برای توسعه دهندگان محصولات ، فروشندگان اکوسیستم ، ارائه دهندگان خدمات و مشتریان آنها در دسترس است. صدور گواهینامه برای محصولات Zigbee 3.0 در حال افزایش است ، و این افزایش قابل توجهی نشان می دهد که تأثیرگذار عمده بازار در حال انتخاب "باز" ​​برای طراحی محصولات IoT خود هستند.
 مایکل کوستر ، مهندس اصلی تحقیقات سامسونگ SmartThings و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee ، گفت: "پیاده سازی و صدور گواهینامه با یک استاندارد باز مانند Zigbee ما را به یک بازار جهانی متصل می کند و به مشتریان ما امکان دسترسی به طیف متنوعی از محصولات قابل همکاری با نیازهای خاص آنها را می دهد." . "صدور گواهینامه یک گام ضروری برای دستیابی به قابلیت همکاری و اطمینان از اطمینان و ارزش محصولات هنگام عرضه به بازار است. ما در مجموع به عنوان یک صنعت اینترنت اشیا need برای حمایت از سرمایه گذاری های خود و ارائه تجربه ای متصل و موفق برای کسانی که از پیشنهادات ما استفاده می کنند ، باید گواهینامه داشته باشیم. "


LEEDARSON تعهد صدور گواهینامه را ادامه می دهد + محصول آمازون به مرز 3000 ام رسید
LEEDARSON ، یک فروشگاه ODM یک مرحله ای که مجموعه ای از دستگاه های اینترنت اشیا را ارائه می دهد ، یکی از شرکت های عضو است که از برنامه Zigbee Certified استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها از نورپردازی با کیفیت بالا و دستگاه های اینترنت اشیا با کیفیت بالا به بازار عرضه می شوند. LEEDARSON همچنین اولین سازمانی است که برای لامپ Zigbee 3.0 گواهینامه دریافت می کند.
جان ای. آزبورن دوم ، VP IoT ، فروش و بازاریابی ، LEEDARSON ، و رئیس هیئت مدیره Zigbee گفت: "ما به عنوان یک طرفدار و پیاده ساز طولانی مدت فناوری Zigbee ، ما افتخار می کنیم که در این مرحله مهم اتحاد سهیم بوده ایم." اتحاد "فناوری Zigbee یک راه حل کلی برای ساختمان های تجاری و راه حل های خانه های هوشمند ما ارائه می دهد ، و ما تصمیم می گیریم Zigbee را توسعه داده و با آن گواهی دهیم تا بلافاصله با بازار جهانی اینترنت اشیا ارتباط برقرار کنیم و رشد کنیم."
آمازون با نمایشگاه نسل دوم اکو خود ادعا کرد که 3000مین محصول Zigbee Certified Spot را ارائه می دهد. اکو شو دارای یک توپی هوشمند در خانه است که به راحتی به لامپ های مبتنی بر Zigbee ، قفل درها ، حسگرها و موارد دیگر متصل می شود.
کریس دی کنزو ، مهندس اصلی ، آمازون و مدیر هیئت مدیره اتحاد Zigbee گفت: "مشتریان به ما می گویند که آنها دستگاههای خانه هوشمند می خواهند که ساده ، قابل اعتماد و کار با هم باشند." "با کمک به استانداردهای باز و پیگیری صدور گواهینامه Zigbee برای محصولات از جمله 2nd Gen Echo Show ، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان می توانند طیف گسترده ای از دستگاه های خانه هوشمند را انتخاب کنند و بدانند که آنها با هم کار خواهند کرد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____       _ 
 / ___|      (_)
/ /___  ___  ____ _ 
| ___ \ / _ \ |_ /| |
| \_/ || (_) | / / | |
\_____/ \___/ /___||_|
           
           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب