کاهش مسئولیت کاربر نهایی در مورد امنیت خانه هوشمند

کاهش مسئولیت کاربر نهایی در مورد امنیت خانه هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۹
به کاربران نهایی اغلب یادآوری می شود که تنظیمات نام کاربری و گذرواژه پیش فرض را برای یک شبکه خانگی ایمن تغییر دهند. یک سازنده دستگاه و ارائه دهنده سیستم باید با ایجاد یک تجربه کاربری دوستانه ، آزمایش منظم شبکه و کار با کارشناسان شخص ثالث برای ایجاد یک فرآیند طراحی ایمن ، کارهای بیشتری در جهت محافظت از خانه هوشمند خود انجام دهند.
 با بیشتر و بیشتر شدن حملات سایبری به صورت روزانه ، مصرف کنندگان بیشتر در مورد ایمنی و امنیت یک خانه هوشمند اهمیت می دهند. کومار جوانت ، تحلیلگر ، تحقیقات الکترونیک و تحقیقات نیمه هادی در MarketsandMarkets گفت: "نگرانی درباره حریم خصوصی و ترس از هک شدن ، مانع از استفاده برخی از مصرف کنندگان فناوری خانه های هوشمند می شود."
 "برخی از مصرف کنندگان حتی تصور می کنند که داشتن یک دستگاه خانه هوشمند در نهایت به معنای فداکاری اطلاعات شخصی در مورد عادت های روزمره آنها به غول های فناوری تولید کننده این دستگاه ها است."
 به گفته جیانت ، اولین قدم برای یک سازنده دستگاه و یک ارائه دهنده سیستم خانگی ، آگاهی دادن به مصرف کنندگان در مورد تغییر رمز عبور به طور منظم و به روزرسانی های امنیتی است. گذرواژه های پیش فرض دستگاه های محبوب خانگی در وب سایت های مختلف قابل دسترسی هستند و دستگاه ها را در معرض هک قرار می دهد. به عنوان مثال شرکت های خانه هوشمند می توانند به طور مرتب اعلان ها را برای تغییر رمز عبور به کاربران ارسال کنند و به آنها پیشنهاد کنند که یک رمز عبور قوی داشته باشند که شامل اعداد ، حروف ، حروف بزرگ و کوچک و نمادها باشد. شرکت های خانه هوشمند علاوه بر یادآوری به کاربران برای ایجاد رمز عبور قوی و تغییر مرتب آن ، باید بیشترین مسئولیت را در مورد امنیت سایبری بر عهده بگیرند.
مایکل پالمر ، مدیر ارشد محصولات در Trend Micro گفت: "اصل اصلی حذف هرچه بیشتر بار امنیتی از کاربر نهایی است." "در حالی که به عموم مردم در مورد خانه هوشمند آموزش داده می شود ، امنیت برای آگاهی بسیار ضروری است ، اما انتظار اینکه مصرف کنندگان غیرتکنیکی بتوانند امنیت خود را مدیریت کنند غیرواقعی است. بازیکنان در هر لایه در اکوسیستم باید بر روی چگونگی امنیت دستگاه ها یا خدمات خود تمرکز کنند. بدون تصمیم گیری کاربر نهایی امکان پذیر است. "
 به عنوان مثال راه حل امنیت شبکه خانگی توسط Trend Micro ، با رویکرد آسان به کاربران در یک خانه هوشمند کمک می کند تا ایمنی و محافظت در برابر تهدیدات سایبری را تقویت کنند. کاربران فقط باید ایستگاه Trend Micro Home Network Security را به روتر بی سیم خود متصل کنند ، برنامه تلفن همراه را بارگیری کنند و سپس برنامه و ایستگاه را جفت کنند. طبق گفته پالمر ، Trend Micro Home Network Security قادر است جلوی هکرها و حملات شبکه را بگیرد ، وب سایت ها و پرونده های خطرناک را مسدود کند ، میزان استفاده را رصد کند و دستگاه ها و برنامه های ناشناخته متصل به Wi-Fi خانگی را مسدود کند.


آزمایش منظم و کار با اشخاص ثالث
گنجاندن رویکرد طراحی مبتنی بر امنیت برای امنیت سایبری خانه های هوشمند بسیار مهم است ، مهم نیست که برای ارائه دهندگان سیستم خانه های هوشمند ، سازندگان دستگاه ها یا ارائه دهندگان خدمات امنیتی باشد. جوانت گفت: "جنبه های امنیتی باید در تمام سطوح توسعه محصول در نظر گرفته شوند." به عنوان مثال ، آنها باید رمزگذاری داده ها را اضافه کنند ، محدودیت های پروتکل های ارتباطی ، تشخیص مشکوک ترافیک را ایجاد کنند ، پیکربندی امنیتی را به بخشی از تنظیمات تبدیل کنند و یک رابط امنیتی بصری برای حل مشکلات اضافه کنند.
 "سازندگان دستگاه باید تنظیمات پیش فرض را از بیشترین موارد ایمن ساخته و اطمینان حاصل کنند که کاربران همیشه در ایمن ترین نسخه از نرم افزار خود با استفاده از خودکارسازی به روزرسانی سیستم عامل قرار دارند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که آسیب پذیری های واضح مانند اعتبار سفت و سخت و خدمات بی استفاده اما مهم مانند Telnet قفل شده است قبل از رفتن به تولید ، "پالمر گفت.
 سازندگان دستگاه ها و ارائه دهندگان سیستم همچنین باید آزمایش آسیب پذیری منظم را برای نظارت بر جنبه های امنیتی دستگاه های فعلی در بازار انجام دهند و از ارزیابی منظم ریسک و ممیزی های امنیتی برای به حداقل رساندن احتمال حملات سایبری اطمینان حاصل کنند. جوانت گفت: "چنین آزمایشی برای ارزیابی زیرساخت های امنیتی بسیار مهم است که در نهایت باعث افزایش عملکرد و نگهداری دستگاه در طولانی مدت می شود."
 Jayant همچنین توصیه کرده است که سازندگان دستگاه و ارائه دهندگان سیستم می توانند با متخصصان امنیت شخص ثالث همکاری کنند تا هرگونه ناسازگاری و نقص طراحی را کشف کنند و اطمینان حاصل کنند که جنبه های امنیتی دستگاه های هوشمند در همه سطوح به خطر نیفتاده است. سازندگان دستگاه و ارائه دهندگان سیستم در حال حاضر به طور گسترده ای درگیر ارائه ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند مدیریت داده ها ، محافظت از هویت و حفظ حریم خصوصی و همچنین ارائه تصویری هستند که داشتن یک خانه هوشمند قطعاً در معرض حملات سایبری نیست.
 جوانت گفت: "امیدوارم که با افزایش اعتماد به نفس و اقدامات آگاهی از حریم خصوصی (در کل زنجیره ارزش خانه های هوشمند) ، تصویب خانه هوشمند سرانجام در سال های آینده افزایش یابد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _       _____    
| |      | ___|    
| |_ __   __|___ \ _ __ 
| __|\ \ /\ / /  \ \| '_ \ 
| |_ \ V V / /\__/ /| | | |
 \__| \_/\_/ \____/ |_| |_|
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب