ADT نام تجاری را تغییر می دهد و می پرسد: "از چه چیزی می خواهید محافظت کنید؟"

ADT نام تجاری را تغییر می دهد و می پرسد:
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۹
ADT ، ارائه دهنده امنیت خانه هوشمند در خدمت مشتریان مسکونی و تجاری در سراسر ایالات متحده و کانادا ، اعلام کرد که در حال تغییر نام تجاری خود است تا مجموعه متنوعی از محصولات و راه حل های خود را برجسته کند. ADT معتقد است که هرکسی شایسته است در هر جنبه از زندگی خود احساس امنیت کند و نیازهای منحصر به فرد هر مشتری را با طرح یک پرسش کاملاً مشخص شخصی در نظر می گیرد: "از چه چیزی می خواهید محافظت کنید؟"
Jochen Koedijk ، مدیر CMO در ADT گفت: "در ADT ما می دانیم که امنیت فراتر از درب جلو است و ما به عنوان ارائه دهنده امنیت خانه هوشمند همچنان به نوآوری و توسعه بهترین راه حل ها برای مشتریان خود ادامه می دهیم." "با پرسیدن از مشتریان خود در مورد آنچه می خواهند محافظت کنند ، ما می توانیم راه حل های شخصی ارائه دهیم که از یک خانه هوشمند نصب شده و سرپرستی شده حرفه ای ، تا امنیت خانه DIY با پشتیبانی نظارت حرفه ای ADT تا امنیت تلفن همراه در حال حرکت است."


پشت پرده
در هسته تحول ، ADT در حال توسعه ارتباط تاریخی خود با "امنیت خانه" است تا مجموعه کامل خدمات خود را ارائه دهد که بسیار فراتر از "خانه" است و بسیار گسترده تر از امنیت مسکونی است.
ADT از اشیا valu با ارزش فیزیکی ، دارایی های تجاری ، داده های سطح سازمانی ، هویت های دیجیتالی ، رانندگان نوجوان جدید ، عزیزان سالخورده ، حیوانات خانگی ، آپارتمان ها ، خانه ها و همه چیز در این بین محافظت می کند.
تغییرات نام تجاری از بسیاری جهات زنده می شود:
تعاملات مشتری: ADT در حال تغییر تعامل آنلاین مشتری است ، با معرفی یک تنظیم کننده در ADT.com که به افراد اجازه می دهد تا چگونگی متنوع و متنوع بودن پیشنهادات حفاظت از انسان ADT را کشف کنند و بسته حمایتی توصیه شده متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر مشتری را ارائه می دهد.
خدمات و پیشنهادات سفارشی: ADT به ارائه پیشنهادات خود برای ارائه راه حل به مشتریان در هر نقطه از مسیر محافظت و اتصال مشتریان ، خواه صاحب خانه و هم اجاره دهند ، ادامه خواهد داد. از خدمات کاملاً نصب شده و تحت نظارت گرفته تا محصولات DIY با یا بدون نظارت ، مشتریان می توانند امنیت و خانه های هوشمند را متناسب با نیازهای شخصی خود بسازند.
ارتباطات کارمندان: ADT یک تلاش تعامل داخلی را که به پلتفرم نام تجاری جدید متصل است شامل آموزش ، علامت گذاری و ابزار و منابع برای زنده کردن آن انجام داده است.


برقراری ارتباط با تغییر نام تجاری
به منظور تحول نام تجاری ، ADT یک کمپین تبلیغاتی همه کانال راه اندازی کرده است که نشان می دهد چگونه محافظت از ADT مردم را در اولویت قرار می دهد. این کمپین جهت جدیدی برای این برند است و بیانگر ماهیت کاملاً شخصی محافظت از امروز و اهمیت آن بر زندگی مردم است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب