Numera راه حل جدید تشخیص سقوط Libers 2 mobile PERS را معرفی می کند

Numera راه حل جدید تشخیص سقوط Libers 2 mobile PERS را معرفی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ آذر ۱۳۹۹
Nortek Security & Control با استفاده از اکوسیستم کامل امنیت ، ایمنی و سلامت شخصی و راه حل های سلامتی ، از معرفی Numera Libris 2 ، نسل بعدی محبوب محبوب تلفن همراه در پاسخ به موارد اضطراری ، محلول تشخیص سقوط (mPERS) خبر داد.
مایکل پیرى ، معاون امنیت و کنترل امنیت و سلامت نورتک گفت: "نسل دوم راه حل محبوب محبوب تلفن همراه Libris برای پاسخگویی به موارد اضطراری ، پیشرفت هایی را ایجاد می کند که حتی باعث آرامش خاطر بیشتری می شوند." "این دستگاه قابل ارتقا و آماده برای آینده است. خانواده ها بهتر می توانند امروز و آینده به آن اعتماد کنند."
Numera Libris 2 با پشتیبانی از 4G / LTE شامل مجموعه ای از ویژگی ها از جمله تشخیص خودکار سقوط با کیفیت بالا است که توانایی تشخیص سقوط آزاد و همچنین تجزیه و تحلیل فضای 3 بعدی را دارد. قابلیت های تشخیص صدا آن امکان تشخیص میدان دور و دامنه هدف بالقوه 10-11 فوت را فراهم می کند. این دستگاه همچنین ارتباطات کاملاً شفافی را ارائه می دهد که به لطف میکروفن و بلندگو جدید امکان پذیر شده است. همچنین کاربران می توانند از دستورات پیشرفته ، از جمله راهنمای LIBRIS ، خاموش شدن و کنترل صدا استفاده کنند.
Numera Libris 2 با پشتیبانی از 4G / LTE ارسال می شود. به روزرسانی های بعدی که در حال انجام هستند ، شامل خدمات مکان Wi-Fi ، پیام های صوتی ، حالت هشدار خاموش و سنسور نور محیط است که به طور خودکار روشنایی چراغ ها را تغییر می دهد.
Numera Libris 2 یک PERS کاملاً متحرک است که در یکی از بزرگترین شبکه های تلفن همراه با خدمات موقعیت مکانی و موقعیت مکانی تقریبی و تاریخچه موقعیت مکانی در حال اجرا است. با پیشرفته ترین قابلیت های تشخیص سقوط ، سقوط را با حداکثر دقت تشخیص داده و هشدارهای دروغین را به حداقل می رساند. روش های تشخیص سقوط Libris 2 بر اساس چندین حسگر حرکت و الگوریتم های اختصاصی است. دستگاه قادر است به خودی خود مرکز کنترل را از سقوط مطلع کند ، حتی اگر فرد نتواند خود دکمه را فعال کند.
Libris به طور بی سیم با وسایل پزشکی شخصی متصل می شود ، داده های اندازه گیری سلامت از قبیل فشار خون و نبض اکسی متری ، همچنین داده های فعالیت ، اطلاعات مکان و حوادث سقوط را جمع آوری و به اشتراک می گذارد. داده ها در بستر ابری EverThere بارگذاری می شوند و از طریق هر دستگاهی که دارای مرورگر و اتصال به اینترنت باشد ، قابل دسترسی است.
جان کارپنتر ، معاون رئیس کانال برای شماره ، اضافه می کند: "ما هیجان زده هستیم که ایستگاه های مرکزی مانند VRI ، نظارت سریع بر پاسخ ، نظارت پزشکی گاردین ، ​​امنیت مرکزی ، دو طرفه آمریکا و تعدادی دیگر در حال نظارت بر Libris 2 هستند. فروشندگان می توانند Libris 2 را از توزیع کنندگان مانند ADI ، Anixter ، American Two-Way ، Bursma ، eDist ، Mountain West ، SS&SI ، The Systems Depot ، SES ، Synnex و WAVE خریداری کنند. "
دستگاه پاسخ اضطراری شخصی همراه Numera 1.5 همراه با سرویس ابری یکپارچه EverThere - نسخه قبلی Libris 2 - اولین راه حل سلامت ، سلامتی و ایمنی شخصی تلفن همراه (Mobile Personal Response Response - mPERS) بود که با سقوط پیشرفته از اضطراری خودکار مطلع می شود - فناوری تشخیص ، آن را به یکی از راه حلهای فعال در بازار تبدیل کرده است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____     _ _____ 
/ __ \    (_)| _ |
`' / /' _ __  _ \ V / 
 / / | '_ \ | | / _ \ 
./ /___| | | || || |_| |
\_____/|_| |_||_|\_____/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب