قفل های متصل هوشمند Kwikset به برنامه «اتصال با Control4» می پیوندند

قفل های متصل هوشمند Kwikset به برنامه «اتصال با Control4» می پیوندند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ آبان ۱۳۹۹
نام تجاری Kwikset از مارک های Spectrum سازگاری Control4 را با صفحه لمسی Obsidian Electronic Deadbolt با Home Connect و نسخه معاصر SmartCode 916 Touchscreen Electronic Deadbolt ارائه می دهد.
در پاسخ به افزایش تقاضای فروشنده برای سازگاری Control4 ، دو محبوب ترین قفل متصل Kwikset از گواهینامه Control4 عبور کرده اند و اکنون به عنوان یک شریک در برنامه Connect with Control4 شناخته می شوند. علاوه بر سطح بالایی از امنیت و راحتی که ارائه می دهند ، این قفل های جدید به مشتریان و متخصصان خانه های هوشمند گزینه های طراحی اضافی را برای تکمیل زیبایی امروز خانه می دهند.
سیستم عامل Control4 که بر اساس پروتکل ZigBee کار می کند ، با بیش از 14000 محصول الکترونیکی مصرفی شخص ثالث همکاری می کند.
نیک انگلیش ، مدیر فروش Kwikset ، مدیر فروش آمریکای شمالی ، راه حل های دسترسی مسکونی ، گفت: "فلسفه ما همیشه ایجاد یک قفل برای همه بوده است ، چه از نظر سبک ، پایان ، عملکرد و یا سیستم عامل." "تردیدی نیست که مخاطبان Control4 با جهش و چالش در حال رشد هستند. در نتیجه ، ما احساس کردیم ایجاد یک قفل هوشمند جدید برای کمک به صاحبان خانه های Control4 برای بهره مندی از عملکرد شگفت انگیز دو محبوب ترین قفل و همچنین سیستم های اتوماسیون خانگی Control4 ، تصمیمی کاملاً مناسب برای یک تجارت است.
هر دو اتصال با قفل های گواهی شده Control4 در رنگ های سیاه سیاه و نیکل ساتن موجود است. اتمام Iron Black نشان دهنده اولین قفلهای Kwikset در کانال Control4 است که به رنگ سیاه موجود است - اتمامی که مدتهاست توسط مشتریان Control4 درخواست شده است.
دستگاه های جدید طیف گسترده ای از ویژگی های Kwikset را در این دو قفل هوشمند به فروشندگان و صاحبان خانه های Control4 می رسانند.
آبسیدین که از یک سنگ آتشفشانی تاریک و شیشه ای نامگذاری شده است ، نمای بیرونی براق و مدرنی را ادغام می کند. یک فضای داخلی ، فلزی ، کلاس و حداقل ، و ویژگی های پیشرفته امنیتی مکانیکی و الکترونیکی. از بین بردن کلید راه همچنین تهدید "قفل چیدن" و "دست انداز قفل" را از بین می برد و با استفاده از کلیدهای برش خورده برای شکست قفل های معمولی پین و لول ، حمله می کند.
Obsidian برای اولین بار از کلید بدون کلید Kwikset ، یک صفحه لمسی خازنی پاسخگو برای ورود بدون کلید استفاده می کند. صفحه نمایش LED سفید و خنک روشنایی LED واضح و با کیفیت عالی را ارائه می دهد و یک دکمه قفل اختصاصی قفل راحت و سریع با یک لمس را به صاحب خانه ارائه می دهد. Obsidian همچنین شامل فناوری SecureScreen انحصاری Kwikset است ، ویژگی مهمی که می تواند در پنهان کردن حملات "لک" ، که در آن رمزهای عبور با شناسایی اعداد غالباً استفاده شده از باقی مانده های روغنی در سطح صفحه لمسی ، به خطر بیفتد.
قفل های هوشمند SmartCode 916 از طراحی مدرن به روز شده ای برخلاف سبک سنتی که در حال حاضر برای صاحبان خانه های Control4 در دسترس است ، بهره می گیرند. این قفل با سیستم های امنیتی و اتوماسیون منزل ادغام می شود تا با قفل / باز کردن کامل قفل از راه دور از طریق تلفن های هوشمند و تبلت ، راحتی و آرامش خاطر را به صاحبان خانه برساند. این همچنین ویژگی محبوب SecureScreen Kwikset را ارائه می دهد. علاوه بر این ، SmartCode 916 فناوری SmartKey Re-Key را ارائه می دهد که به صاحبان خانه اجازه می دهد تا قفل را در چند ثانیه مجدداً کلید بزنند بدون اینکه قفل را از در خارج کنند یا به خدمات قفل ساز احتیاج داشته باشند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
      _____    
      | _ |    
 ___  ___ | |_| | __ _ 
/ __| / _ \\____ | / _` |
\__ \| __/.___/ /| (_| |
|___/ \___|\____/ \__, |
          __/ |
          |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب