AIFA i-Ctrl نحوه ساخت خانه هوشمند ایده آل خود را ساده می کند

AIFA i-Ctrl نحوه ساخت خانه هوشمند ایده آل خود را ساده می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ آبان ۱۳۹۹
به دنبال دستگاه های خانه هوشمند هستید؟ AIFA فناوری جدیدترین محصولات خانه هوشمند را در نمایشگاه IFA 2019 در برلین ، آلمان به نمایش می گذارد. منتظر چی هستی؟ فقط بیایید و از غرفه ما در سالن 25 بازدید کنید ، ایستاده 415 از نمایشگاه نمایشگاه برلین. ساخت خانه هوشمند رویاهای شما از آنچه فکر می کنید آسان تر است و AIFA i-Ctrl می تواند رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند.
 AIFA i-Ctrl - "i-Ctrl my life" دستگاهی است که بدون نیاز به تغییر سیم کشی ، سیم کشی جدید یا سنسور ، خانه شما را هوشمندتر می کند. این فقط به یک سیم برق مانند سیم مورد استفاده برای شارژ تلفن هوشمند شما احتیاج دارد و حتی بر مصرف برق نیز تأثیر نمی گذارد.
 با کمک AIFA i-Ctrl می توانید تمام دستگاه های کنترل از راه دور IR خود را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنید. از روشن و خاموش کردن دستگاه ها ، گرفته تا تغییر کانال ها و فعالیت های زمان بندی ، همه کارها را می توان با استفاده از تلفن هوشمند انجام داد - بدون اینکه نیازی باشد از نظر جسمی در کنار دستگاه باشید.
 شما می توانید تمام این فعالیت ها را از هرجای دنیا انجام دهید ، تنها شرط داشتن اتصال Wi-Fi در خانه و اتصال اینترنت در تلفن هوشمند است. دلیل آن این است که فناوری اینترنت اشیا با استفاده از اینترنت کار می کند ، بنابراین بدون کمک اتصال اینترنت این فعالیت ها را نمی توان انجام داد.
 نه تنها این ، شما همچنین می توانید AIFA i-Ctrl را با Amazon Alexa یا Google Home ادغام کنید ، به شما این امکان را می دهد که با استفاده از دستورات صوتی همه دستگاه های راه دور را کنترل کنید.
 AIFA i-Ctrl یک دستگاه خانه هوشمند است که برای همه مکان ها از جمله خانه ، هتل ها و صبحانه ها ، دفاتر ، مراکز مربیگری و اتاق های کنفرانس مناسب است. این دستگاه جمع و جور و بشقاب پرنده شکل همانقدر که به نظر می رسد هوشمندانه است. این می تواند هر مکانی را هوشمند و به راحتی از طریق تلفن هوشمند شما ، در هر زمان و هر مکان در سراسر جهان کنترل کند.


AIFA i-Ctrl چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟
به عنوان مثال ، می توانید AIFA i-Ctrl را در خانه خود راه اندازی کنید تا دیگر نگران سرقت منزل در هنگام تعطیلات نباشید. اکنون می توانید چراغ های خود را طوری تنظیم کنید که هر روز به طور خودکار خاموش و روشن شوند ، تا مردم فکر کنند خانه دیگری وجود دارد.
 با ایمن و راحت AIFA i-Ctrl ، می توانید تمام وسایل خانه را در حالی که راحت روی تخت خوابیده اید کنترل کنید. با کمک تلفن هوشمند خود می توانید به راحتی همزمان پنج دستگاه یا بیشتر را مدیریت کنید.
 همچنین ، اگر صاحب هتل هستید ، می توانید AIFA i-Ctrl را در هر یک از اتاق های هتل خود نصب کنید تا بتوانید مهمانان خود را در طول تعطیلات کاملاً آرام نگه دارید ، از طریق تلفن های هوشمند به آنها امکان کنترل همه دستگاه های اتاق را بدهید. دیگر هیچ زحمتی برای جستجوی کنترل از راه دور برای هر دستگاه به طور جداگانه وجود ندارد ، زیرا AIFA i-Ctrl می تواند به یک کنترل از راه دور همه در یک تبدیل شود.
 بعلاوه ، با افزایش قیمت برق ، برخی از دارندگان تختخواب و صبحانه با مشکلاتی مانند مهمانانی که تهویه مطبوع را روشن می کنند در حالی که در اتاق نیستند ، روبرو می شوند. با AIFA i-Ctrl ، یک میزبان به راحتی می تواند چنین وسایلی را مدیریت کند.
 آیا می خواهید با استفاده از این دستگاه هوشمند برای اتوماسیون اداری ، توجه مشتریان خود را از طریق زمین های هوشمند جلب کنید؟ AIFA i-Ctrl می تواند سخنرانی ها و سخنرانی های شما را نه تنها آموزنده ، بلکه هوشمندانه جلوه دهد. هنگامی که این دستگاه هوشمند با آمازون الکسا ادغام شد ، می توانید به راحتی تمام دستگاه های راه دور IR خود را با صدای خود کنترل کنید. اکنون می توانید تمام دستگاه های مبتنی بر راه دور خود را از طریق صدا در حین ارائه خود کنترل کرده و همچنین از دستورات صوتی برای سفارش دادن پروژکتور خود برای تغییر اسلایدها استفاده کنید.
 انواع مختلفی از چالش ها وجود دارد که می تواند توسط AIFA i-Ctrl حل شود. دستگاه های خانه هوشمند چیزی است که همه افراد در آینده نزدیک به آن وابسته خواهند شد. برای تبدیل خانه خود به خانه هوشمند هرگز دیر نیست. بیایید اکنون شروع کنیم!
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب