قفل های بی سیم به راحتی می توانند دسترسی کنترل دسترسی شما را افزایش دهند؟

قفل های بی سیم به راحتی می توانند دسترسی کنترل دسترسی شما را افزایش دهند؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ آبان ۱۳۹۹
با هوشمند سازی امنیت ساختمان ، نیاز به سیستم های کنترل دسترسی الکترونیکی بیشتر گسترش می یابد. نقاط دسترسی با سیم و درهای امنیتی مدتها ستون فقرات بوده اند. در عین حال ، حتی ساختمانهایی با سیستمهای الکترونیکی گسترده درهای قفل شده مکانیکی را بدون نظارت و بدون محافظت رها می کنند - و مطمئناً "هوشمند" نیستند. قفل های مکانیکی قابل اتصال نیستند. خوشبختانه ، آخرین نسل قفل های بی سیم می توانند به راحتی جایگزین آنها شوند و تقریباً در هر سیستم دسترسی یکپارچه شوند.
 یک نظرسنجی اخیر صنعت - که در "گزارش کنترل دسترسی بی سیم 2018" ، از ASSA ABLOY و IFSEC Global ذکر شده است - نشان می دهد ادغام یک نگرانی فزاینده است. بیش از 90 درصد متخصصان صنعت که برای این گزارش نظرسنجی شده اند ، حاکی از اهمیت اهمیت ادغام سیستم های امنیتی با یکدیگر (و سایر سیستم های هوشمند ساختمانی) در چند سال گذشته است.
 ادغام یک موضوع تکراری در مکالمات بین افراد حرفه ای است. برای 53 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی ، ادغام آسان با دوربین های مدار بسته ، آلارم ، زمان حضور و غیاب ، روشنایی و تهویه مطبوع باعث می شود آنها علاقه مند به ارتقا به یک محصول خاص باشند - بیش از هر عامل دیگر. 43 درصد اظهار داشتند که ادغام راحت تر با سیستم های کنترل دسترسی موجود احتمال بروزرسانی را برای آنها بیشتر می کند. اما چرا تمرکز بر یکپارچگی است؟ چه مزایایی دارد؟


چرا ادغام می شود؟
کمتر از رابط های امنیتی آسان تر پشتیبانی می شود و بنابراین به آموزش کمتری نیاز دارد. یکپارچه سازی همچنین می تواند تجربه ساکنان ساختمان را افزایش دهد. یکی از اعتبارنامه پارکینگ ، سپس ساختمان را باز می کند و به لپ تاپ آنها دسترسی پیدا می کند و ناهار را در کافه خریداری می کند.
ادغام در سراسر کسب و کار همچنین به معنی سیستم های امنیتی است - و تیم های امنیتی - نه تنها در محافظت از مردم ، اماکن و دارایی های دیگر ، به کارایی تجارت کمک می کنند. به عنوان مثال ، سیستم های HR را با سیستم کنترل دسترسی خود ادغام کنید ، و کارت های دسترسی هوشمند با خروج افراد از سازمان به طور خودکار لغو می شوند ، هزینه های اضافی و حتی هزینه های اصلی را کاهش می دهند.
اکثر کسانی که برای "گزارش کنترل دسترسی بی سیم 2018" نظرسنجی شده اند ، بسیار مهم هستند (58٪) که کنترل دسترسی از استانداردهای باز پشتیبانی می کند تا انعطاف پذیر باشد و از آینده جلوگیری کند. اکثریت قریب به اتفاق (91٪) آن را حداقل تا حدی مهم می دانند. در هر لیست از معیارهای خرید ، اثبات آینده بسیار زیاد است.
آیا سیستم شما در حال تغییر و تحول عملکرد در آن است؟ آیا می توانید کنترل دسترسی را با اجزایی که به جای انعطاف پذیری تمام سیستم های ساختمانی شما کمک می کنند ، گسترش دهید؟


راه حل گسترش کنترل دسترسی
گسترش پوشش قفل های سنتی می تواند گران و سرزده باشد. اما یک گزینه سریع ، آسان و مقرون به صرفه شما را قادر می سازد تا کلیدها و دردسرهای مدیریت کلید را فراموش کنید: دستگاه های بی سیم مانند Aperio ، قفل های باتری دار با خواننده های RFID یکپارچه. گزارش فوق پیش بینی رشد سالانه حدود 8 درصد از بازار کنترل دسترسی بی سیم تا سال 2025 را ذکر می کند. سهولت و مقرون به صرفه بودن پیشنهادات بی سیم تلفیقی مطمئناً این رشد را پیش می برد.
 از آنجا که Aperio از معماری باز برخوردار است ، انعطاف پذیر و مدولار است ، بنابراین کسانی که قبلاً کنترل دسترسی سیمی داشته اند و می خواهند درهای بیشتری به سیستم موجود خود بیفزایند ، بی سیم را پیدا می کنند. قفل های بی سیم Aperio برای نصب های جدید یا به روزرسانی سیستم موجود با بیش از 100 نصب شده مختلف در سراسر جهان با سیستم های امنیتی ادغام می شوند. یکپارچه سازی یکپارچه است و باعث افزایش دسترسی به سیستم موجود با دستگاه های ضدآیند می شود. سرپرستان امنیت درهای جدید مجهز به Aperio را از همان رابط سیستم نصب شده کار می کنند. کاربران سایت دارای یک کارت دسترسی هوشمند هوشمند برای همه درها هستند ، و ادغام سایر عملکردها مانند پرداخت غذاخوری یا وام کتابخانه به همین سادگی است.
 اگر سیستم امنیتی شما بدون کنترل دسترسی الکترونیکی از کلیدهای مکانیکی استفاده کند ، چه می کنید؟ قفل های بی سیم مانند Aperio نیز می توانند راه حل مناسبی باشند. سیلندرها ، سوپاپ ها ، دستگیره ها و قفل های مجهز به Aperio RFID با باتری می توانند به عنوان یک سیستم کنترل دسترسی جدید نصب شوند یا با اتصال درهای جدید به سیستم بی سیم ، نصب موجود را گسترش دهند. نیازی نیست که کارمندان کارتهای کلید خود را عوض کنند و همچنین کسی نمی تواند بیش از یک اعتبارنامه داشته باشد.
 قفل های Aperio تقریباً در همه اکوسیستم های کنترل دسترسی اصلی روی کره زمین ، از بیش از 100 تولید کننده مختلف ، کار می کنند. آنها با صرفه جویی در مصرف انرژی ، با دوام باتری به طور متوسط ​​40000 چرخه (به طور معمول 2 سال) قبل از نیاز به تعویض ، کارایی دارند.
 ماتیاس ویچ ، مدیر محصولات Aperio در ASSA ABLOY EMEA می گوید: "شروع فرآیند به روز رسانی آسان است." مدیر امنیتی یا تأسیسات شما فقط باید با ارائه دهنده کنترل دسترسی عادی خود تماس بگیرد تا از وجود Aperio مطلع شود. تقریباً می توانیم هر سیستمی را ارتقا دهیم. "


Aperio کنترل دسترسی را یکپارچه می کند - به سرعت و بدون درد
نصب قفل های بی سیم همچنین مقرون به صرفه تر از درب های سیم کشی سخت است ، زیرا هیچ کار کابلی یا ساختمانی تهاجمی در اطراف درب وجود ندارد. تعویض سخت افزار درب ضروری نیست. به عنوان مثال ، تعویض دسته مکانیکی دسته بی سیم Aperio با خواننده RFID یکپارچه سریع و آسان است ، تا درهای بیشتری را وارد سیستم دسترسی کنید. (نصب فقط چند دقیقه طول می کشد: به آموزش نصب مراجعه کنید)
 دستگاه های Aperio با ریدرهای داخلی RFID تقریباً در هر سطح باز یا امنیتی متناسب هستند. قفل های Aperio از درب های داخلی و خارجی ، در برابر آتش و درهای مسیر فرار گرفته تا اتاق های جلسات ، آزمایشگاه ها و دفاتر محافظت می کنند. درهای چوبی ، شیشه ای یا آلومینیومی مانعی ندارند. این نمونه کارها شامل سیلندرها ، سوپاپ ها و قفل های کامل درهای امنیتی ، به علاوه یک دسته بی سیم انقلابی جدید با خواننده یکپارچه RFID است که اخیراً برنده محصول کنترل دسترسی Intersec در سال شده است. قفل های Aperio با تمام مشخصات عمومی درب: یورو ، فرانسوی ، فنلاندی ، اسکاندیناوی و سوئیس سازگار هستند. ادغام با سیستم موجود شما می تواند بصورت آنلاین یا آفلاین یا هر دو باشد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب