Brilliant و Schlage ادغام یک خانه هوشمند بدون درز را اعلام کردند

Brilliant و Schlage ادغام یک خانه هوشمند بدون درز را اعلام کردند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ آبان ۱۳۹۹
Brilliant ، سازنده برنده جایزه Brilliant Smart Home Control و Schlage ، مارک Allegion که تقریباً 100 سال است سخت افزار شیک و ابتکاری درب ایجاد می کند ، در CEDIA Expo 2019 همکاری جدیدی را اعلام کردند که برای راحتی و سادگی بیشتر خانه هوشمند و صنعت فناوری خانه.
جدیدترین قفل هوشمند Schlage ، Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt ، با کنترل هوشمند خانه Brilliant ادغام می شود تا به کاربران نهایی امکان کنترل دسترسی کامل و همچنین امکان قفل و باز کردن قفل درب های خود را مستقیماً از هر نوع کنترل برلیان دیواری یا با استفاده از آن بدهد. دستورات صوتی از طریق ادغام با آمازون الکسا. صاحبان خانه همچنین می توانند قفل ها را به عنوان بخشی از صحنه های اتوماسیون خانه خود کنترل کنند.
ادغام همچنین ایجاد یک خانه امن و هوشمند برای کاربران نهایی را برای ادغام کنندگان سفارشی و متخصصان تجارت از هر زمان دیگر آسان می کند. Schlage Encode deadbolt دارای WiFi داخلی است و مراکز و درگاه های اضافی را غیرضروری می کند و اجازه می دهد تا آن به سادگی به اکوسیستم های خانه های هوشمند اضافه شود. توانایی آن برای برقراری ارتباط یکپارچه با Brilliant گزینه های بیشتری در حین ساخت خانه فراهم می کند.
مارک جنر ، مدیر اتحادیه های فناوری در Allegion گفت: "بن بست Schlage Encode به منظور ساده سازی قفل های متصل برای مشتریان ما طراحی شده است." "با ادغام با سیستم عامل های اتوماسیون خانه های هوشمند مانند Brilliant ، انعطاف پذیری ، قابلیت دسترسی و سادگی بیشتر صاحبان خانه را به تجربه خانه های هوشمند ارائه می دهیم. این تجربه بهبود یافته در هر مرحله از شرکا سود می برد ، از تصمیم تجاری برای استفاده از فن آوری خانه های جدید تا نصب از فن آوری."
آرون امیگ ، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت درخشان گفت: "درخشان می فهمد که سازندگان و مصرف کنندگان خانه متخصص خانه هوشمند نیستند ، اما آنها فن آوری پیشرفته و مزایای همراه با خانه هوشمند را می خواهند." "Brilliant و Schlage متعهد به کمک به صاحبان خانه در تأمین نیازهای خود در حال حاضر و در آینده با همکاری با مجتمع های سفارشی برای ایجاد یک تجربه هماهنگ تر از خانه های هوشمند هستند."


مزایای برتر برای متخصصان تجارت
ایمنی: به صاحبان خانه محصولات پیشرو یکپارچه ای ارائه می شود که به اطمینان از ایمنی خانه و خانواده آنها کمک می کند.
سادگی: بدون اتصال به هاب یا دروازه برای اتصال Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt به شبکه خانگی ، نصب و یکپارچه سازی با Brilliant و سایر فناوری های خانه هوشمند از همیشه آسان تر است.
راحتی: یکپارچه سازی آسان Schlage و Brilliant برای صاحبان خانه یک تجربه استثنایی در خانه هوشمند را فراهم می کند ، در نتیجه تعاملات مثبت مشتری با سازندگان ، مجتمع های سفارشی و سایر متخصصان تجارت ایجاد می شود.
آرامش خاطر: نوآوری درخشان و Schlage از طریق حوادث یکپارچه ای که باعث می شود درب به طور خودکار در یک زمان مشخص قفل شود ، به ایمن نگه داشتن صاحبان خانه کمک کند ، ببینید چه کسی درب منزل است و قفل قفل تیرانداز را از راه دور برای بازدید کنندگان قابل اعتماد باز می کند و از روشن بودن خانه اطمینان حاصل کنید. برای اعضای خانواده امن است.
انعطاف پذیری: مشتریان به گزینه های خانه هوشمندی که انتظار دارند دسترسی دارند و می توانند محصولات یکپارچه ای را انتخاب کنند که متناسب با سبک زندگی آنها باشد.
مقرون به صرفه: Brilliant و Schlage روابط گسترده ای با سازندگان دارند تا در ایجاد برنامه ای که برای پیمانکاران و سازندگان به طور یکسان در دسترس و مقرون به صرفه باشد ، کمک کنند.


ویژگی های برتر برای صاحبان خانه
درب را با استفاده از Brilliant در داخل خانه به راحتی قفل و قفل کنید یا هنگام حرکت از برنامه تلفن همراه استفاده کنید.
برای ایجاد کنترل در خانه ، دد لول Schlage Encode را در "صحنه های" درخشان گنجانید. به عنوان مثال ، روی "شب بخیر" ضربه بزنید و Brilliant درها را قفل می کند ، چراغ ها را خاموش می کند ، دما را کم می کند و موسیقی را بی صدا می کند.
هنگامی که Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt و Ring Video Doorbell به کنترل درخشان متصل هستند ، از درب ورودی دیدن کرده و با آنها صحبت کنید و در را باز کنید.
به محض اینکه Brilliant Alexa Experience راه اندازی شد و Schlage Encode Alexa Skill فعال شد ، به الکسا بگویید تا در را قفل و قفل کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    ____    _  
    / ___|   | | 
__ __/ /___ ____| |_ 
\ \/ /| ___ \|_ /| __|
 > < | \_/ | / / | |_ 
/_/\_\\_____//___| \__|
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب