Brilliant و Schlage ادغام یک خانه هوشمند بدون درز را اعلام کردند

Brilliant و Schlage ادغام یک خانه هوشمند بدون درز را اعلام کردند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ آبان ۱۳۹۹
Brilliant ، سازنده برنده جایزه Brilliant Smart Home Control و Schlage ، مارک Allegion که تقریباً 100 سال است سخت افزار شیک و ابتکاری درب ایجاد می کند ، در CEDIA Expo 2019 همکاری جدیدی را اعلام کردند که برای راحتی و سادگی بیشتر خانه هوشمند و صنعت فناوری خانه.
جدیدترین قفل هوشمند Schlage ، Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt ، با کنترل هوشمند خانه Brilliant ادغام می شود تا به کاربران نهایی امکان کنترل دسترسی کامل و همچنین امکان قفل و باز کردن قفل درب های خود را مستقیماً از هر نوع کنترل برلیان دیواری یا با استفاده از آن بدهد. دستورات صوتی از طریق ادغام با آمازون الکسا. صاحبان خانه همچنین می توانند قفل ها را به عنوان بخشی از صحنه های اتوماسیون خانه خود کنترل کنند.
ادغام همچنین ایجاد یک خانه امن و هوشمند برای کاربران نهایی را برای ادغام کنندگان سفارشی و متخصصان تجارت از هر زمان دیگر آسان می کند. Schlage Encode deadbolt دارای WiFi داخلی است و مراکز و درگاه های اضافی را غیرضروری می کند و اجازه می دهد تا آن به سادگی به اکوسیستم های خانه های هوشمند اضافه شود. توانایی آن برای برقراری ارتباط یکپارچه با Brilliant گزینه های بیشتری در حین ساخت خانه فراهم می کند.
مارک جنر ، مدیر اتحادیه های فناوری در Allegion گفت: "بن بست Schlage Encode به منظور ساده سازی قفل های متصل برای مشتریان ما طراحی شده است." "با ادغام با سیستم عامل های اتوماسیون خانه های هوشمند مانند Brilliant ، انعطاف پذیری ، قابلیت دسترسی و سادگی بیشتر صاحبان خانه را به تجربه خانه های هوشمند ارائه می دهیم. این تجربه بهبود یافته در هر مرحله از شرکا سود می برد ، از تصمیم تجاری برای استفاده از فن آوری خانه های جدید تا نصب از فن آوری."
آرون امیگ ، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت درخشان گفت: "درخشان می فهمد که سازندگان و مصرف کنندگان خانه متخصص خانه هوشمند نیستند ، اما آنها فن آوری پیشرفته و مزایای همراه با خانه هوشمند را می خواهند." "Brilliant و Schlage متعهد به کمک به صاحبان خانه در تأمین نیازهای خود در حال حاضر و در آینده با همکاری با مجتمع های سفارشی برای ایجاد یک تجربه هماهنگ تر از خانه های هوشمند هستند."


مزایای برتر برای متخصصان تجارت
ایمنی: به صاحبان خانه محصولات پیشرو یکپارچه ای ارائه می شود که به اطمینان از ایمنی خانه و خانواده آنها کمک می کند.
سادگی: بدون اتصال به هاب یا دروازه برای اتصال Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt به شبکه خانگی ، نصب و یکپارچه سازی با Brilliant و سایر فناوری های خانه هوشمند از همیشه آسان تر است.
راحتی: یکپارچه سازی آسان Schlage و Brilliant برای صاحبان خانه یک تجربه استثنایی در خانه هوشمند را فراهم می کند ، در نتیجه تعاملات مثبت مشتری با سازندگان ، مجتمع های سفارشی و سایر متخصصان تجارت ایجاد می شود.
آرامش خاطر: نوآوری درخشان و Schlage از طریق حوادث یکپارچه ای که باعث می شود درب به طور خودکار در یک زمان مشخص قفل شود ، به ایمن نگه داشتن صاحبان خانه کمک کند ، ببینید چه کسی درب منزل است و قفل قفل تیرانداز را از راه دور برای بازدید کنندگان قابل اعتماد باز می کند و از روشن بودن خانه اطمینان حاصل کنید. برای اعضای خانواده امن است.
انعطاف پذیری: مشتریان به گزینه های خانه هوشمندی که انتظار دارند دسترسی دارند و می توانند محصولات یکپارچه ای را انتخاب کنند که متناسب با سبک زندگی آنها باشد.
مقرون به صرفه: Brilliant و Schlage روابط گسترده ای با سازندگان دارند تا در ایجاد برنامه ای که برای پیمانکاران و سازندگان به طور یکسان در دسترس و مقرون به صرفه باشد ، کمک کنند.


ویژگی های برتر برای صاحبان خانه
درب را با استفاده از Brilliant در داخل خانه به راحتی قفل و قفل کنید یا هنگام حرکت از برنامه تلفن همراه استفاده کنید.
برای ایجاد کنترل در خانه ، دد لول Schlage Encode را در "صحنه های" درخشان گنجانید. به عنوان مثال ، روی "شب بخیر" ضربه بزنید و Brilliant درها را قفل می کند ، چراغ ها را خاموش می کند ، دما را کم می کند و موسیقی را بی صدا می کند.
هنگامی که Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt و Ring Video Doorbell به کنترل درخشان متصل هستند ، از درب ورودی دیدن کرده و با آنها صحبت کنید و در را باز کنید.
به محض اینکه Brilliant Alexa Experience راه اندازی شد و Schlage Encode Alexa Skill فعال شد ، به الکسا بگویید تا در را قفل و قفل کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب