Vivint و Mosaic Acquisition برای ادغام به عنوان یک شرکت خانه هوشمند عمومی

Vivint و Mosaic Acquisition برای ادغام به عنوان یک شرکت خانه هوشمند عمومی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
Vivint Smart Home ("Vivint") ، یک شرکت فناوری خانه های هوشمند است که در حال بازتعریف تجربه خانه از طریق راه حل های هوشمند طراحی شده با قابلیت پشتیبانی از ابر و Mosaic Acquisition ("Mosaic") ، یک شرکت اکتساب ویژه خرید و فروش عمومی است ، اعلام کرد که آنها وارد شده اند توافق قطعی برای ادغام ویوینت با یک شرکت تابعه از موزاییک. به دنبال ادغام ، موزاییک به "خانه هوشمند ویوینت" تغییر نام می یابد. با ارزش توافق شده اولیه شرکت 5.6 میلیارد دلار ، پیش بینی می شود که Vivint 1.3 میلیارد دلار برای سال مالی 2020E و EBITDA تعدیل شده 530 میلیون دلار درآمد داشته باشد ، که مضرب تعدیل EBITDA حدود 10.5x است.
ویوینت یکی از بزرگترین شرکتهای ساخت خانه هوشمند در جهان است که محصولات یکپارچه خانه های هوشمند و خدمات دارای ابر را به 1.5 میلیون مشترک از 98 درصد کد پستی در ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد. ویوینت مجموعه کاملی از محصولات خانه هوشمند همراه با نصب حرفه ای ، خدمات داخل کشور و نظارت حرفه ای و مراقبت از مشتری 24/7 را در اختیار شما قرار می دهد.
تاد پدرسن ، بنیانگذار و مدیرعامل Vivint ، اظهار داشت: "ما از همکاری با Mosaic برای گشودن فصل بعدی داستان رشد Vivint بسیار هیجان زده هستیم. ما همچنان به وظیفه خود مبنی بر بازتعریف تجربه خانه از طریق راه حل های هوشمندانه و مجهز به ابر که توسط افراد مراقب به هر خانه تحویل داده می شوند ، متعهد هستیم. همانطور که در سال 1999 بود که من این تجارت را تأسیس کردم ، تا امروز که ما یک شرکت چند میلیارد دلاری هستیم ، مشتریان ما همچنان مورد توجه ما هستند. همانطور که بازار خانه های هوشمند به سرعت در سطح جهانی گسترش می یابد ، Vivint در اوایل فرصت بزرگ قرار دارد و آماده است تا آینده نحوه زندگی و تعامل با خانه های خود را ایجاد کند. "
پیتر والاس ، مدیرعامل ارشد بلک استون ، اظهار داشت: "ویوینت خانه هوشمند را تعریف کرده است - و در پشت محصولات نوآورانه ، راه حل های یکپارچه و تجربه برتر مشتری ، تبدیل به رهبر صنعت می شود." "ما افتخار می کنیم که از توسعه شرکتی که سرعت این صنعت را تعیین کرده و از فرصت سرمایه گذاری بیشتر برای حمایت از رشد آینده ویوینت هیجان زده ایم ، حمایت کردیم."
الکس دان ، رئیس Vivint ، اضافه کرد ، "ما تلاش می کنیم تا از تجربه قبلی M&A و عملیاتی دیوید مورا در هدایت یک شرکت مشتری روبرو استفاده کنیم ، همچنین تجربه خوبی در زمینه بازار سرمایه Fortress داریم زیرا ما در تلاش برای ادامه موفقیت Vivint هستیم. درآمد حاصل از این معامله ترازنامه ما را تقویت می کند و ما را قادر می سازد تا همچنان به ارائه نوآوری ، مشتری مداری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان خود ادامه دهیم. ما قصد داریم در تخصیص سرمایه خود نظم و انضباط باقی بمانیم در حالی که هزینه های مشتری را کاهش می دهیم بدون اینکه رشد آلی را از بین ببریم. "
پس از بسته شدن ادغام ، ویوینت توسط تیم مدیریتی مجرب خود ، از جمله بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی تاد پدرسن ، رئیس جمهور الکس دان و مدیر ارشد مالی مارک دیویس ، هدایت خواهد شد. همه مدیران موجود ویوینت در هیئت مدیره شرکت ترکیبی شرکت می کنند ، که دیوید مورا از موزاییک به آنها پیوست و پس از بسته شدن و تحت تأیید مقررات ، توسط مدیر صندوق چشم انداز سافت بانک.
دیوید مورا ، رئیس اجرایی و مدیر ارشد اجرایی Mosaic Acquisition ، اظهار داشت: "من با تاسیس Mosaic در اکتبر 2017 ، من مصمم شدم که نه تنها هدف مناسب بلکه شرکای مناسب را نیز پیدا کنم. تاد و الکس طی 20 سال گذشته تجارت باورنکردنی ایجاد کرده اند و من افتخار می کنم که وقتی به آینده نگاه می کنیم عضوی از تیم باشم. شتاب مشترک مشترک ، اقتصاد واحد قانع کننده و اهرم های متعدد برای رشد آلی ، فرصتی خارق العاده است که می توانید با فناوری که در حال تغییر است ، در لبه برنده قرار بگیرید. در حالی که اکثر شرکت ها فقط از یک استراتژی دستگاه مستقل استفاده می کنند ، ویوینت خود را به عنوان یک پلت فرم کاملاً یکپارچه متمرکز بر یکسان سازی تجربه مشتری به روشی کارآمد ، بی نقص و ساده متمایز می کند. من می خواهم به ویوینت تبریک بگویم و خوشحالم که حمایت اتفاق نظر هیئت مدیره موزاییک از این معامله را تأیید می کنم. "
درو مک کایت ، شریک عامل گروه سرمایه گذاری Fortress ، اظهار داشت: "ما مدت طولانی است که Vivint را دنبال می کنیم و احترام عمیقی به شرکت و تیم رهبری آن قائل هستیم. ما اعتقاد داریم که ویوینت به عنوان یک تجارت برتر اینترنت اشیا و دستگاه های متصل در نقطه انعطاف پذیری در تکامل یک صنعت از موقعیت فوق العاده ای برخوردار است. ما از این سرمایه گذاری و فرصت همکاری با بلک استون و تیم مدیریتی ویوینت بسیار هیجان زده هستیم زیرا این شرکت موقعیت خود را در زمینه رهبری شناخته شده و نوآوری شکل می دهد و دنیای متصل فردا را شکل می دهد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب