Vivint و Mosaic Acquisition برای ادغام به عنوان یک شرکت خانه هوشمند عمومی

Vivint و Mosaic Acquisition برای ادغام به عنوان یک شرکت خانه هوشمند عمومی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
Vivint Smart Home ("Vivint") ، یک شرکت فناوری خانه های هوشمند است که در حال بازتعریف تجربه خانه از طریق راه حل های هوشمند طراحی شده با قابلیت پشتیبانی از ابر و Mosaic Acquisition ("Mosaic") ، یک شرکت اکتساب ویژه خرید و فروش عمومی است ، اعلام کرد که آنها وارد شده اند توافق قطعی برای ادغام ویوینت با یک شرکت تابعه از موزاییک. به دنبال ادغام ، موزاییک به "خانه هوشمند ویوینت" تغییر نام می یابد. با ارزش توافق شده اولیه شرکت 5.6 میلیارد دلار ، پیش بینی می شود که Vivint 1.3 میلیارد دلار برای سال مالی 2020E و EBITDA تعدیل شده 530 میلیون دلار درآمد داشته باشد ، که مضرب تعدیل EBITDA حدود 10.5x است.
ویوینت یکی از بزرگترین شرکتهای ساخت خانه هوشمند در جهان است که محصولات یکپارچه خانه های هوشمند و خدمات دارای ابر را به 1.5 میلیون مشترک از 98 درصد کد پستی در ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد. ویوینت مجموعه کاملی از محصولات خانه هوشمند همراه با نصب حرفه ای ، خدمات داخل کشور و نظارت حرفه ای و مراقبت از مشتری 24/7 را در اختیار شما قرار می دهد.
تاد پدرسن ، بنیانگذار و مدیرعامل Vivint ، اظهار داشت: "ما از همکاری با Mosaic برای گشودن فصل بعدی داستان رشد Vivint بسیار هیجان زده هستیم. ما همچنان به وظیفه خود مبنی بر بازتعریف تجربه خانه از طریق راه حل های هوشمندانه و مجهز به ابر که توسط افراد مراقب به هر خانه تحویل داده می شوند ، متعهد هستیم. همانطور که در سال 1999 بود که من این تجارت را تأسیس کردم ، تا امروز که ما یک شرکت چند میلیارد دلاری هستیم ، مشتریان ما همچنان مورد توجه ما هستند. همانطور که بازار خانه های هوشمند به سرعت در سطح جهانی گسترش می یابد ، Vivint در اوایل فرصت بزرگ قرار دارد و آماده است تا آینده نحوه زندگی و تعامل با خانه های خود را ایجاد کند. "
پیتر والاس ، مدیرعامل ارشد بلک استون ، اظهار داشت: "ویوینت خانه هوشمند را تعریف کرده است - و در پشت محصولات نوآورانه ، راه حل های یکپارچه و تجربه برتر مشتری ، تبدیل به رهبر صنعت می شود." "ما افتخار می کنیم که از توسعه شرکتی که سرعت این صنعت را تعیین کرده و از فرصت سرمایه گذاری بیشتر برای حمایت از رشد آینده ویوینت هیجان زده ایم ، حمایت کردیم."
الکس دان ، رئیس Vivint ، اضافه کرد ، "ما تلاش می کنیم تا از تجربه قبلی M&A و عملیاتی دیوید مورا در هدایت یک شرکت مشتری روبرو استفاده کنیم ، همچنین تجربه خوبی در زمینه بازار سرمایه Fortress داریم زیرا ما در تلاش برای ادامه موفقیت Vivint هستیم. درآمد حاصل از این معامله ترازنامه ما را تقویت می کند و ما را قادر می سازد تا همچنان به ارائه نوآوری ، مشتری مداری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان خود ادامه دهیم. ما قصد داریم در تخصیص سرمایه خود نظم و انضباط باقی بمانیم در حالی که هزینه های مشتری را کاهش می دهیم بدون اینکه رشد آلی را از بین ببریم. "
پس از بسته شدن ادغام ، ویوینت توسط تیم مدیریتی مجرب خود ، از جمله بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی تاد پدرسن ، رئیس جمهور الکس دان و مدیر ارشد مالی مارک دیویس ، هدایت خواهد شد. همه مدیران موجود ویوینت در هیئت مدیره شرکت ترکیبی شرکت می کنند ، که دیوید مورا از موزاییک به آنها پیوست و پس از بسته شدن و تحت تأیید مقررات ، توسط مدیر صندوق چشم انداز سافت بانک.
دیوید مورا ، رئیس اجرایی و مدیر ارشد اجرایی Mosaic Acquisition ، اظهار داشت: "من با تاسیس Mosaic در اکتبر 2017 ، من مصمم شدم که نه تنها هدف مناسب بلکه شرکای مناسب را نیز پیدا کنم. تاد و الکس طی 20 سال گذشته تجارت باورنکردنی ایجاد کرده اند و من افتخار می کنم که وقتی به آینده نگاه می کنیم عضوی از تیم باشم. شتاب مشترک مشترک ، اقتصاد واحد قانع کننده و اهرم های متعدد برای رشد آلی ، فرصتی خارق العاده است که می توانید با فناوری که در حال تغییر است ، در لبه برنده قرار بگیرید. در حالی که اکثر شرکت ها فقط از یک استراتژی دستگاه مستقل استفاده می کنند ، ویوینت خود را به عنوان یک پلت فرم کاملاً یکپارچه متمرکز بر یکسان سازی تجربه مشتری به روشی کارآمد ، بی نقص و ساده متمایز می کند. من می خواهم به ویوینت تبریک بگویم و خوشحالم که حمایت اتفاق نظر هیئت مدیره موزاییک از این معامله را تأیید می کنم. "
درو مک کایت ، شریک عامل گروه سرمایه گذاری Fortress ، اظهار داشت: "ما مدت طولانی است که Vivint را دنبال می کنیم و احترام عمیقی به شرکت و تیم رهبری آن قائل هستیم. ما اعتقاد داریم که ویوینت به عنوان یک تجارت برتر اینترنت اشیا و دستگاه های متصل در نقطه انعطاف پذیری در تکامل یک صنعت از موقعیت فوق العاده ای برخوردار است. ما از این سرمایه گذاری و فرصت همکاری با بلک استون و تیم مدیریتی ویوینت بسیار هیجان زده هستیم زیرا این شرکت موقعیت خود را در زمینه رهبری شناخته شده و نوآوری شکل می دهد و دنیای متصل فردا را شکل می دهد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب