Vivint و Mosaic Acquisition برای ادغام به عنوان یک شرکت خانه هوشمند عمومی

Vivint و Mosaic Acquisition برای ادغام به عنوان یک شرکت خانه هوشمند عمومی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
Vivint Smart Home ("Vivint") ، یک شرکت فناوری خانه های هوشمند است که در حال بازتعریف تجربه خانه از طریق راه حل های هوشمند طراحی شده با قابلیت پشتیبانی از ابر و Mosaic Acquisition ("Mosaic") ، یک شرکت اکتساب ویژه خرید و فروش عمومی است ، اعلام کرد که آنها وارد شده اند توافق قطعی برای ادغام ویوینت با یک شرکت تابعه از موزاییک. به دنبال ادغام ، موزاییک به "خانه هوشمند ویوینت" تغییر نام می یابد. با ارزش توافق شده اولیه شرکت 5.6 میلیارد دلار ، پیش بینی می شود که Vivint 1.3 میلیارد دلار برای سال مالی 2020E و EBITDA تعدیل شده 530 میلیون دلار درآمد داشته باشد ، که مضرب تعدیل EBITDA حدود 10.5x است.
ویوینت یکی از بزرگترین شرکتهای ساخت خانه هوشمند در جهان است که محصولات یکپارچه خانه های هوشمند و خدمات دارای ابر را به 1.5 میلیون مشترک از 98 درصد کد پستی در ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد. ویوینت مجموعه کاملی از محصولات خانه هوشمند همراه با نصب حرفه ای ، خدمات داخل کشور و نظارت حرفه ای و مراقبت از مشتری 24/7 را در اختیار شما قرار می دهد.
تاد پدرسن ، بنیانگذار و مدیرعامل Vivint ، اظهار داشت: "ما از همکاری با Mosaic برای گشودن فصل بعدی داستان رشد Vivint بسیار هیجان زده هستیم. ما همچنان به وظیفه خود مبنی بر بازتعریف تجربه خانه از طریق راه حل های هوشمندانه و مجهز به ابر که توسط افراد مراقب به هر خانه تحویل داده می شوند ، متعهد هستیم. همانطور که در سال 1999 بود که من این تجارت را تأسیس کردم ، تا امروز که ما یک شرکت چند میلیارد دلاری هستیم ، مشتریان ما همچنان مورد توجه ما هستند. همانطور که بازار خانه های هوشمند به سرعت در سطح جهانی گسترش می یابد ، Vivint در اوایل فرصت بزرگ قرار دارد و آماده است تا آینده نحوه زندگی و تعامل با خانه های خود را ایجاد کند. "
پیتر والاس ، مدیرعامل ارشد بلک استون ، اظهار داشت: "ویوینت خانه هوشمند را تعریف کرده است - و در پشت محصولات نوآورانه ، راه حل های یکپارچه و تجربه برتر مشتری ، تبدیل به رهبر صنعت می شود." "ما افتخار می کنیم که از توسعه شرکتی که سرعت این صنعت را تعیین کرده و از فرصت سرمایه گذاری بیشتر برای حمایت از رشد آینده ویوینت هیجان زده ایم ، حمایت کردیم."
الکس دان ، رئیس Vivint ، اضافه کرد ، "ما تلاش می کنیم تا از تجربه قبلی M&A و عملیاتی دیوید مورا در هدایت یک شرکت مشتری روبرو استفاده کنیم ، همچنین تجربه خوبی در زمینه بازار سرمایه Fortress داریم زیرا ما در تلاش برای ادامه موفقیت Vivint هستیم. درآمد حاصل از این معامله ترازنامه ما را تقویت می کند و ما را قادر می سازد تا همچنان به ارائه نوآوری ، مشتری مداری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان خود ادامه دهیم. ما قصد داریم در تخصیص سرمایه خود نظم و انضباط باقی بمانیم در حالی که هزینه های مشتری را کاهش می دهیم بدون اینکه رشد آلی را از بین ببریم. "
پس از بسته شدن ادغام ، ویوینت توسط تیم مدیریتی مجرب خود ، از جمله بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی تاد پدرسن ، رئیس جمهور الکس دان و مدیر ارشد مالی مارک دیویس ، هدایت خواهد شد. همه مدیران موجود ویوینت در هیئت مدیره شرکت ترکیبی شرکت می کنند ، که دیوید مورا از موزاییک به آنها پیوست و پس از بسته شدن و تحت تأیید مقررات ، توسط مدیر صندوق چشم انداز سافت بانک.
دیوید مورا ، رئیس اجرایی و مدیر ارشد اجرایی Mosaic Acquisition ، اظهار داشت: "من با تاسیس Mosaic در اکتبر 2017 ، من مصمم شدم که نه تنها هدف مناسب بلکه شرکای مناسب را نیز پیدا کنم. تاد و الکس طی 20 سال گذشته تجارت باورنکردنی ایجاد کرده اند و من افتخار می کنم که وقتی به آینده نگاه می کنیم عضوی از تیم باشم. شتاب مشترک مشترک ، اقتصاد واحد قانع کننده و اهرم های متعدد برای رشد آلی ، فرصتی خارق العاده است که می توانید با فناوری که در حال تغییر است ، در لبه برنده قرار بگیرید. در حالی که اکثر شرکت ها فقط از یک استراتژی دستگاه مستقل استفاده می کنند ، ویوینت خود را به عنوان یک پلت فرم کاملاً یکپارچه متمرکز بر یکسان سازی تجربه مشتری به روشی کارآمد ، بی نقص و ساده متمایز می کند. من می خواهم به ویوینت تبریک بگویم و خوشحالم که حمایت اتفاق نظر هیئت مدیره موزاییک از این معامله را تأیید می کنم. "
درو مک کایت ، شریک عامل گروه سرمایه گذاری Fortress ، اظهار داشت: "ما مدت طولانی است که Vivint را دنبال می کنیم و احترام عمیقی به شرکت و تیم رهبری آن قائل هستیم. ما اعتقاد داریم که ویوینت به عنوان یک تجارت برتر اینترنت اشیا و دستگاه های متصل در نقطه انعطاف پذیری در تکامل یک صنعت از موقعیت فوق العاده ای برخوردار است. ما از این سرمایه گذاری و فرصت همکاری با بلک استون و تیم مدیریتی ویوینت بسیار هیجان زده هستیم زیرا این شرکت موقعیت خود را در زمینه رهبری شناخته شده و نوآوری شکل می دهد و دنیای متصل فردا را شکل می دهد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   ______     _ 
   |___ /     (_)
 ___  / / _  _  _ 
/ __| / / | | | | | |
\__ \./ /  | |_| | | |
|___/\_/   \__,_| | |
          _/ |
          |__/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب