Control4 به روزرسانی های Smart Home OS3 و کنترل کننده CA-10 را معرفی می کند

Control4 به روزرسانی های Smart Home OS3 و کنترل کننده CA-10 را معرفی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
SnapAV از Control4 Smart Home OS3 خبر می دهد. این نسخه شامل قابلیت کنترل صوتی گسترده از طریق دستیار Google ، ادغام با زنگ های درب شخص ثالث از طریق Intercom Anywhere و یک کنترل کننده اتوماسیون جدید با قابلیت دسترسی بالا برای تأمین انرژی خانه های بزرگ است.
 چارلی کیندل ، مدیر ارشد محصولات و فناوری SnapAV گفت: "Control4 Smart Home OS3 به عنوان آخرین راه حل برای خانه هوشمند امروز طراحی شده است و به هر صاحبخانه تجربه ای منحصر به فرد و شخصی می دهد که تمام دستگاه های متصل را برای کنترل در یک پلت فرم واحد متحد می کند." "اما Control4 OS3 همچنین برای تکامل با نیازهای صاحبان خانه و صنعت طراحی شده است. ما با ویژگی های جدید شخصی سازی و ادغام با ده ها هزار دستگاه ، که اکنون شامل کنترل صدا با استفاده از دستیار Google است ، نوار را حتی بالاتر قرار می دهیم. "


ادغام دستیار Google
با کنترل Control4 OS3 ، صاحبان خانه می توانند از ده ها هزار دستگاه برای ایجاد سیستمی متناسب با سبک زندگی و تنظیمات آنها انتخاب کنند. یکپارچه سازی با Google Assistant به قابلیت های مختلفی که Control4 برای رابط های کنترل طبیعی پشتیبانی می کند ، از جمله برنامه Control4 ، کنترل از راه دور دستی ، صفحه کلیدهای دیواری ، صفحه های لمسی و موارد دیگر ، را افزایش می دهد. یکپارچه سازی دستیار Google صاحبان خانه را قادر می سازد تا از دستور صوتی "OK Google" برای تنظیم چراغ ها ، صحنه ها ، پرده ها ، قفل ها ، ترموستات ها ، فن ها و موارد دیگر در سیستم Control4 خود استفاده کنند. ادغام با هر بلندگو یا صفحه نمایش هوشمند مجهز به دستیار Google ، مانند Google Home Hub یا هر تلفن هوشمند با دستیار سازگار است. صاحبان خانه می توانند Google Assistant را به تنهایی به سیستم خود اضافه کنند و می توانند تجربه صوتی خود را از طریق customer.control4.com شخصی سازی کنند.

Intercom Anywhere اکنون از زنگ درهای ویدئویی بیشتری پشتیبانی می کند
ارتباط صاحبان خانه با میهمانان خوشامد و ناخوانده در ایوان ورودی آنها از طریق تماس های صوتی و تصویری به سرعت در خانه های هوشمند تبدیل به یک ماده اصلی می شود. با جدیدترین نسخه OS3 ، Control4 Intercom Anywhere پشتیبانی از زنگ درهای معروف شخص ثالث را گسترش می دهد. متخصصان خانه هوشمند می توانند زنگ های درپوش ویدئویی مبتنی بر IP را در یک سیستم Control4 ادغام کرده و از Intercom Anywhere برای برقراری تماس از صفحه های لمسی Control4 ، دستگاه های تلفن همراه و موارد دیگر استفاده کنند. Intercom Anywhere اکنون از نصب های چند خانواده نیز پشتیبانی می کند ، جایی که زنگ در متمرکز می تواند توسط چندین واحد مسکونی استفاده شود ، تا تماس با مستاجر مناسب را برقرار کند.
 یک خانه هوشمند Control4 صاحبان خانه را در جریان می گذارد و با بیش از 35000 دستگاه متصل مختلف که توسط سیستم های Control4 دارای OS3 اداره می شوند ، صاحبان خانه گرفتار سیستم های محدود دیواری نمی شوند. با افزودن زنگ های جدید درب هوشمند ، اکوسیستم همچنان در حال رشد است و به صاحبان خانه این فرصت را می دهد تا در لحظه ورود فرزندشان از مدرسه به خانه اعلانی دریافت کنند ، ببینند چه کسی درب منزل است ، به راننده تحویل کالا بگویید بسته ای را در ورودی بگذارد و هنگام رفتن در را قفل کنید. کنترلرهای Control4 OS 3 و Control4 همراه با بزرگترین اکوسیستم منزل هوشمند شخص ثالث ، کاربران را قادر می سازند با کنترل و مدیریت کامل هر آنچه در خانه و اطراف آن اتفاق می افتد - اعم از آپارتمان ، مزرعه یک سطح 2 هزار فوت مربع یا 80 هزار مربع خانه تعطیلات لوکس پا.


کنترل کننده CA-10 خانه های هوشمند با قابلیت دسترسی بالا را تأمین می کند
کنترلر CA-10 برای نصب های بزرگ که نیاز به افزونگی و در دسترس بودن بالا برای برآوردن انتظارات مشتری است ، چهار برابر قدرت پردازش و حافظه کنترل کننده EA-5 را ارائه می دهد ، حتی در هنگام کنترل هزاران دستگاه. EA-5 شامل منبع تغذیه اضافی ، پورت های شبکه ، درایوهای حالت فروخته شده و فن ها است که عملکرد مداوم را حتی در موارد نادر از خرابی سخت افزار نیز تضمین می کند. هنگامی که یک رویداد خرابی از پیش برنامه ریزی شده رخ می دهد ، فروشنده به طور خودکار مطلع می شود و به آنها امکان می دهد بلافاصله مسئله را عیب یابی کنند.
 "چه مشتری بخواهد یک عمارت بزرگ را کوچک شروع کند و چه به طور کامل خودکار کند ، OS3 با ظرافت مقیاس می گیرد. کنترل کننده CA-10 محکم در انتهای خط کنترل کننده ما قرار می گیرد تا اطمینان حاصل کند که هیچ شغلی برای Control4 خیلی بزرگ نیست. " گفت چارلی.
 سایر پیشرفت های Control4 OS3 که اکنون در دسترس هستند عبارتند از:
اعلان های فشار با عکس فوری دوربین: برای امنیت بیشتر ، صاحبان خانه اکنون می توانند اعلان های فشاری را با یک عکس فوری از دوربین های امنیتی روی تلفن هوشمند خود در سیستم های با استفاده از Control4 OS3 و 4Sight همراه با دوربین های Luma و Visualint دریافت کنند.
جلسات رسانه ای قدرتمندتر: کنترل موسیقی با قابلیت های جدید در صفحه جلسات رسانه شامل کنترل میزان صدا در سطح اتاق ، بی صدا و کنترل های انتقال افزایش می یابد.
کنترل روشنایی روی صفحه: صاحبان خانه اکنون می توانند چراغ ها و صحنه های روشنایی خود را از طریق رابط روی صفحه تلویزیون کنترل کنند و به سرعت از نمای یک اتاق تغییر مکان دهند تا تمام دستگاه های روشنایی سیستم را مشاهده کنند.
نمای فشرده ، بزرگنمایی و پان دوربین: کنترل دوربین پینچ و زوم اکنون در صفحه لمسی T3 ، دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است و تنظیم صفحه با یک انگشت را می توان انجام داد.
Composer Pro نسخه استقلال: Composer Pro 3.1 یکی از نسخه های مورد نیاز برای مدیریت همه پروژه های 3.0 و بالاتر است که جایگزین Composer 3.0 می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____      ___   
/ __ \     /  |   
`' / /' __ _ / /| | ____
 / /  / _` |/ /_| ||_ /
./ /___| (_| |\___ | / / 
\_____/ \__, |  |_//___|
      | |      
      |_|      
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب