Control4 به روزرسانی های Smart Home OS3 و کنترل کننده CA-10 را معرفی می کند

Control4 به روزرسانی های Smart Home OS3 و کنترل کننده CA-10 را معرفی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
SnapAV از Control4 Smart Home OS3 خبر می دهد. این نسخه شامل قابلیت کنترل صوتی گسترده از طریق دستیار Google ، ادغام با زنگ های درب شخص ثالث از طریق Intercom Anywhere و یک کنترل کننده اتوماسیون جدید با قابلیت دسترسی بالا برای تأمین انرژی خانه های بزرگ است.
 چارلی کیندل ، مدیر ارشد محصولات و فناوری SnapAV گفت: "Control4 Smart Home OS3 به عنوان آخرین راه حل برای خانه هوشمند امروز طراحی شده است و به هر صاحبخانه تجربه ای منحصر به فرد و شخصی می دهد که تمام دستگاه های متصل را برای کنترل در یک پلت فرم واحد متحد می کند." "اما Control4 OS3 همچنین برای تکامل با نیازهای صاحبان خانه و صنعت طراحی شده است. ما با ویژگی های جدید شخصی سازی و ادغام با ده ها هزار دستگاه ، که اکنون شامل کنترل صدا با استفاده از دستیار Google است ، نوار را حتی بالاتر قرار می دهیم. "


ادغام دستیار Google
با کنترل Control4 OS3 ، صاحبان خانه می توانند از ده ها هزار دستگاه برای ایجاد سیستمی متناسب با سبک زندگی و تنظیمات آنها انتخاب کنند. یکپارچه سازی با Google Assistant به قابلیت های مختلفی که Control4 برای رابط های کنترل طبیعی پشتیبانی می کند ، از جمله برنامه Control4 ، کنترل از راه دور دستی ، صفحه کلیدهای دیواری ، صفحه های لمسی و موارد دیگر ، را افزایش می دهد. یکپارچه سازی دستیار Google صاحبان خانه را قادر می سازد تا از دستور صوتی "OK Google" برای تنظیم چراغ ها ، صحنه ها ، پرده ها ، قفل ها ، ترموستات ها ، فن ها و موارد دیگر در سیستم Control4 خود استفاده کنند. ادغام با هر بلندگو یا صفحه نمایش هوشمند مجهز به دستیار Google ، مانند Google Home Hub یا هر تلفن هوشمند با دستیار سازگار است. صاحبان خانه می توانند Google Assistant را به تنهایی به سیستم خود اضافه کنند و می توانند تجربه صوتی خود را از طریق customer.control4.com شخصی سازی کنند.

Intercom Anywhere اکنون از زنگ درهای ویدئویی بیشتری پشتیبانی می کند
ارتباط صاحبان خانه با میهمانان خوشامد و ناخوانده در ایوان ورودی آنها از طریق تماس های صوتی و تصویری به سرعت در خانه های هوشمند تبدیل به یک ماده اصلی می شود. با جدیدترین نسخه OS3 ، Control4 Intercom Anywhere پشتیبانی از زنگ درهای معروف شخص ثالث را گسترش می دهد. متخصصان خانه هوشمند می توانند زنگ های درپوش ویدئویی مبتنی بر IP را در یک سیستم Control4 ادغام کرده و از Intercom Anywhere برای برقراری تماس از صفحه های لمسی Control4 ، دستگاه های تلفن همراه و موارد دیگر استفاده کنند. Intercom Anywhere اکنون از نصب های چند خانواده نیز پشتیبانی می کند ، جایی که زنگ در متمرکز می تواند توسط چندین واحد مسکونی استفاده شود ، تا تماس با مستاجر مناسب را برقرار کند.
 یک خانه هوشمند Control4 صاحبان خانه را در جریان می گذارد و با بیش از 35000 دستگاه متصل مختلف که توسط سیستم های Control4 دارای OS3 اداره می شوند ، صاحبان خانه گرفتار سیستم های محدود دیواری نمی شوند. با افزودن زنگ های جدید درب هوشمند ، اکوسیستم همچنان در حال رشد است و به صاحبان خانه این فرصت را می دهد تا در لحظه ورود فرزندشان از مدرسه به خانه اعلانی دریافت کنند ، ببینند چه کسی درب منزل است ، به راننده تحویل کالا بگویید بسته ای را در ورودی بگذارد و هنگام رفتن در را قفل کنید. کنترلرهای Control4 OS 3 و Control4 همراه با بزرگترین اکوسیستم منزل هوشمند شخص ثالث ، کاربران را قادر می سازند با کنترل و مدیریت کامل هر آنچه در خانه و اطراف آن اتفاق می افتد - اعم از آپارتمان ، مزرعه یک سطح 2 هزار فوت مربع یا 80 هزار مربع خانه تعطیلات لوکس پا.


کنترل کننده CA-10 خانه های هوشمند با قابلیت دسترسی بالا را تأمین می کند
کنترلر CA-10 برای نصب های بزرگ که نیاز به افزونگی و در دسترس بودن بالا برای برآوردن انتظارات مشتری است ، چهار برابر قدرت پردازش و حافظه کنترل کننده EA-5 را ارائه می دهد ، حتی در هنگام کنترل هزاران دستگاه. EA-5 شامل منبع تغذیه اضافی ، پورت های شبکه ، درایوهای حالت فروخته شده و فن ها است که عملکرد مداوم را حتی در موارد نادر از خرابی سخت افزار نیز تضمین می کند. هنگامی که یک رویداد خرابی از پیش برنامه ریزی شده رخ می دهد ، فروشنده به طور خودکار مطلع می شود و به آنها امکان می دهد بلافاصله مسئله را عیب یابی کنند.
 "چه مشتری بخواهد یک عمارت بزرگ را کوچک شروع کند و چه به طور کامل خودکار کند ، OS3 با ظرافت مقیاس می گیرد. کنترل کننده CA-10 محکم در انتهای خط کنترل کننده ما قرار می گیرد تا اطمینان حاصل کند که هیچ شغلی برای Control4 خیلی بزرگ نیست. " گفت چارلی.
 سایر پیشرفت های Control4 OS3 که اکنون در دسترس هستند عبارتند از:
اعلان های فشار با عکس فوری دوربین: برای امنیت بیشتر ، صاحبان خانه اکنون می توانند اعلان های فشاری را با یک عکس فوری از دوربین های امنیتی روی تلفن هوشمند خود در سیستم های با استفاده از Control4 OS3 و 4Sight همراه با دوربین های Luma و Visualint دریافت کنند.
جلسات رسانه ای قدرتمندتر: کنترل موسیقی با قابلیت های جدید در صفحه جلسات رسانه شامل کنترل میزان صدا در سطح اتاق ، بی صدا و کنترل های انتقال افزایش می یابد.
کنترل روشنایی روی صفحه: صاحبان خانه اکنون می توانند چراغ ها و صحنه های روشنایی خود را از طریق رابط روی صفحه تلویزیون کنترل کنند و به سرعت از نمای یک اتاق تغییر مکان دهند تا تمام دستگاه های روشنایی سیستم را مشاهده کنند.
نمای فشرده ، بزرگنمایی و پان دوربین: کنترل دوربین پینچ و زوم اکنون در صفحه لمسی T3 ، دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است و تنظیم صفحه با یک انگشت را می توان انجام داد.
Composer Pro نسخه استقلال: Composer Pro 3.1 یکی از نسخه های مورد نیاز برای مدیریت همه پروژه های 3.0 و بالاتر است که جایگزین Composer 3.0 می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
     ___  ___    
     /  | /  |    
 _ __  / /| | / /| | __ _ 
| '_ \ / /_| |/ /_| | / _` |
| | | |\___ |\___ || (_| |
|_| |_|  |_/  |_/ \__,_|
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب