Netatmo در دسترس بودن سیستم هشدار هوشمند خود با دوربین را اعلام کرد

Netatmo در دسترس بودن سیستم هشدار هوشمند خود با دوربین را اعلام کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
سیستم دزدگیر هوشمند Netatmo با دوربین و دوربین داخلی داخلی ، آژیر داخلی هوشمند و سنسور درب و پنجره هوشمند یک راه حل کامل برای امنیت خانه است.

دوربین داخلی هوشمند
دوربین داخلی هوشمند Netatmo با اعلان های دقیق کاربر را در زمان واقعی هشدار می دهد. از فناوری تشخیص چهره برای تشخیص بین یک غریبه ، یک عزیز و یک حرکت بی ضرر استفاده می کند. هنگامی که دوربین چهره ای ناشناخته را تشخیص می دهد ، به کاربر با عکس و فیلم از این رویداد هشدار در زمان واقعی به تلفن هوشمند خود ارسال می شود.

سنسور درب و پنجره هوشمند
حسگرهای هوشمند درب و پنجره هرگونه حرکت یا لرزش را نشان می دهند ، این نشان می دهد کسی در تلاش است تا درها و پنجره های کاربر را به زور باز کند. بنابراین کاربر فوراً یک اعلان دقیق از طریق تلفن هوشمند خود از جمله "حرکتی که در پنجره آشپزخانه شناسایی می شود" دریافت می کند. حسگرهای هوشمند درب و پنجره به کاربر این امکان را می دهند تا با باز کردن برنامه ، وضعیت درها و پنجره های خود را بررسی کند. بسته به تنظیمات انتخاب شده ، در صورت باز بودن درب یا پنجره برای مدت زمان مشخص شده توسط کاربر ، سنسورها همچنین می توانند هشدار ارسال کنند.

آژیر داخلی هوشمند
آژیر داخلی داخلی با دوربین و حسگرهای هوشمند درب و پنجره کار می کند. هنگامی که دوربین داخلی هوشمند یک متجاوز را تشخیص می دهد ، یا اگر سنسورهای خاص در و پنجره خاصیت حرکت در درب یا پنجره را تشخیص دهند ، به طور خودکار زنگ هشدار 110 دسی بل خود را ایجاد می کند. کاربر اعلان دقیق در زمان واقعی را از طریق تلفن هوشمند خود از جمله "شخص ناشناخته شناسایی شد" و فیلم رویدادی که توسط دوربین فیلمبرداری شده دریافت می کند. کاربر همچنین می تواند Siren را در برنامه Netatmo Security فعال یا غیرفعال کند.

سیستم هشدار هوشمند با تنظیمات دوربین کاملاً سفارشی می شود
کاربر می تواند سیستم هشدار هوشمند را با تنظیمات دوربین در برنامه امنیت Netatmo سفارشی کند و فقط هشدارهای مربوطه را دریافت کند. به عنوان مثال ، زنگ هشدار را می توان به گونه ای تنظیم کرد که فقط در صورت عدم استفاده از کاربر در خانه ، بسته به اینکه آیا معیارهای مختلفی برآورده می شود ، مانند اینکه اگر دوربین داخلی یک چهره ناشناخته یا حرکتی را تشخیص می دهد ، یا اینکه سنسورهای خاص در و پنجره حرکت را از در یا پنجره تشخیص دهید.
همچنین می توان طیف وسیعی از صداهای از پیش ضبط شده مانند پارس یا بوق منظم را از برنامه فعال کرد تا حضور را شبیه سازی کرده و از سارقین جلوگیری کند.
برای ساده سازی کارها ، سیستم هشدار هوشمند همراه با ویدئو هنگام خروج کاربر از خانه یا بازگشت به خانه ، به طور خودکار فعال و غیرفعال می شود. به لطف فناوری تشخیص چهره دوربین هوشمند داخلی ، این سیستم حضور کاربر را در خانه خود تشخیص داده و خود را خاموش می کند.
سرانجام ، کاربر می تواند تمام هشدارهای ارسال شده توسط سنسور درب و پنجره را در هنگام حضور اعضای خانواده در خانه غیرفعال کند. به این ترتیب ، اگر عزیزی پنجره ها را برای تهویه هوا در خانه باز کند ، کاربر هیچ اعلان غیرضروری دریافت نمی کند.


حریم خصوصی
فیلم های ضبط شده توسط دوربین داخلی هوشمند به صورت محلی در یک کارت داخلی micro-SD ذخیره می شوند. همچنین می توانند به صورت خودکار در حساب Dropbox کاربر یا سرور شخصی FTP منتقل و بایگانی شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب