Netatmo در دسترس بودن سیستم هشدار هوشمند خود با دوربین را اعلام کرد

Netatmo در دسترس بودن سیستم هشدار هوشمند خود با دوربین را اعلام کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۹
سیستم دزدگیر هوشمند Netatmo با دوربین و دوربین داخلی داخلی ، آژیر داخلی هوشمند و سنسور درب و پنجره هوشمند یک راه حل کامل برای امنیت خانه است.

دوربین داخلی هوشمند
دوربین داخلی هوشمند Netatmo با اعلان های دقیق کاربر را در زمان واقعی هشدار می دهد. از فناوری تشخیص چهره برای تشخیص بین یک غریبه ، یک عزیز و یک حرکت بی ضرر استفاده می کند. هنگامی که دوربین چهره ای ناشناخته را تشخیص می دهد ، به کاربر با عکس و فیلم از این رویداد هشدار در زمان واقعی به تلفن هوشمند خود ارسال می شود.

سنسور درب و پنجره هوشمند
حسگرهای هوشمند درب و پنجره هرگونه حرکت یا لرزش را نشان می دهند ، این نشان می دهد کسی در تلاش است تا درها و پنجره های کاربر را به زور باز کند. بنابراین کاربر فوراً یک اعلان دقیق از طریق تلفن هوشمند خود از جمله "حرکتی که در پنجره آشپزخانه شناسایی می شود" دریافت می کند. حسگرهای هوشمند درب و پنجره به کاربر این امکان را می دهند تا با باز کردن برنامه ، وضعیت درها و پنجره های خود را بررسی کند. بسته به تنظیمات انتخاب شده ، در صورت باز بودن درب یا پنجره برای مدت زمان مشخص شده توسط کاربر ، سنسورها همچنین می توانند هشدار ارسال کنند.

آژیر داخلی هوشمند
آژیر داخلی داخلی با دوربین و حسگرهای هوشمند درب و پنجره کار می کند. هنگامی که دوربین داخلی هوشمند یک متجاوز را تشخیص می دهد ، یا اگر سنسورهای خاص در و پنجره خاصیت حرکت در درب یا پنجره را تشخیص دهند ، به طور خودکار زنگ هشدار 110 دسی بل خود را ایجاد می کند. کاربر اعلان دقیق در زمان واقعی را از طریق تلفن هوشمند خود از جمله "شخص ناشناخته شناسایی شد" و فیلم رویدادی که توسط دوربین فیلمبرداری شده دریافت می کند. کاربر همچنین می تواند Siren را در برنامه Netatmo Security فعال یا غیرفعال کند.

سیستم هشدار هوشمند با تنظیمات دوربین کاملاً سفارشی می شود
کاربر می تواند سیستم هشدار هوشمند را با تنظیمات دوربین در برنامه امنیت Netatmo سفارشی کند و فقط هشدارهای مربوطه را دریافت کند. به عنوان مثال ، زنگ هشدار را می توان به گونه ای تنظیم کرد که فقط در صورت عدم استفاده از کاربر در خانه ، بسته به اینکه آیا معیارهای مختلفی برآورده می شود ، مانند اینکه اگر دوربین داخلی یک چهره ناشناخته یا حرکتی را تشخیص می دهد ، یا اینکه سنسورهای خاص در و پنجره حرکت را از در یا پنجره تشخیص دهید.
همچنین می توان طیف وسیعی از صداهای از پیش ضبط شده مانند پارس یا بوق منظم را از برنامه فعال کرد تا حضور را شبیه سازی کرده و از سارقین جلوگیری کند.
برای ساده سازی کارها ، سیستم هشدار هوشمند همراه با ویدئو هنگام خروج کاربر از خانه یا بازگشت به خانه ، به طور خودکار فعال و غیرفعال می شود. به لطف فناوری تشخیص چهره دوربین هوشمند داخلی ، این سیستم حضور کاربر را در خانه خود تشخیص داده و خود را خاموش می کند.
سرانجام ، کاربر می تواند تمام هشدارهای ارسال شده توسط سنسور درب و پنجره را در هنگام حضور اعضای خانواده در خانه غیرفعال کند. به این ترتیب ، اگر عزیزی پنجره ها را برای تهویه هوا در خانه باز کند ، کاربر هیچ اعلان غیرضروری دریافت نمی کند.


حریم خصوصی
فیلم های ضبط شده توسط دوربین داخلی هوشمند به صورت محلی در یک کارت داخلی micro-SD ذخیره می شوند. همچنین می توانند به صورت خودکار در حساب Dropbox کاربر یا سرور شخصی FTP منتقل و بایگانی شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب