آمازون پروتکل بی سیم داخلی را برای خانه هوشمند اعلام کرد - "پیاده رو"

آمازون پروتکل بی سیم داخلی را برای خانه هوشمند اعلام کرد -
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
آمازون در رویداد سخت افزاری خانه هوشمند سالانه خود ، از یک پروتکل بی سیم جدید به نام Sidewalk خبر داد که توسط غول تجارت الکترونیکی در داخل توسعه یافته است.
 این شرکت س questionال کرد که بلوتوث و Wi-Fi ، دو پروتکل بی سیم که اغلب برای برنامه های خانگی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرند ، از اتصال کافی پشتیبانی نمی کنند ، در حالی که 5G بیش از حد انرژی مصرف می کند و بسیار پیچیده است.
 آمازون در بیانیه مطبوعاتی گفت: "در فضای اطراف خانه ها ، این وسط زمینی را برای دستگاه هایی مانند سنسورها و چراغ های هوشمند ایجاد می کند که می توانند از اتصالات کم هزینه ، کم مصرف و پهنای باند بهره مند شوند."
 در نتیجه ، این شرکت تصمیم گرفت پروتکل خود را بسازد و به Sidewalk رسید. پیاده رو آمازون یک شبکه با پهنای باند است که از طیف 900 مگاهرتز هوای آزاد موجود موجود استفاده می کند و بسته به نحوه قرارگیری ایستگاه پایه و دستگاه ها بین 500 متر تا یک مایل (حدود 1.6 کیلومتر) فاصله را پشتیبانی می کند.
 طیف 900 مگاهرتز در حال حاضر بیشتر توسط رادیوها برای خدمات اورژانس و پیام رسان های دیجیتال که توسط پزشکان در حال انجام حمل می شوند استفاده می شود.
 آمازون این پروتکل را منتشر می کند تا سایر سازندگان دستگاه بتوانند آن را در محصولات خود ادغام کنند. هزینه ها و تاریخ های دقیق توسط این شرکت هنوز ذکر نشده است. این شرکت 700 محصول روشنایی Ring را به خانواده های کارمندان آمازون و دوستان و خانواده آنها در لس آنجلس آمریکا فرستاده است تا نقاط دسترسی Sidewalk را آزمایش کند.
 "با استفاده از طیف 900 مگاهرتز ، ما در حال توسعه پروتکلی جدید هستیم که می توانیم دامنه اتصال این دستگاهها (دستگاههای خانه هوشمند) را بیش از یک نیم مایل در یک کیلومتر افزایش دهیم. با پیاده رو آمازون ، مشتریان قادر به قرار دادن دستگاههای هوشمند خواهند بود. در هر مکان از اموال خود و بدانید که آنها حتی در نقاط مرده ای که Wi-Fi و بلوتوث به آن دسترسی ندارند بسیار عالی کار خواهند کرد. "


مارک هوشمند خانه هوشمند پیشگام است
Smart Lighting Bridges از Ring ، یک شرکت تابعه خانه هوشمند آمازون ، از پروتکل جدید برای گسترش دامنه اتصال دستگاه های روشنایی هوشمند استفاده کرده است. این شرکت همچنین قصد دارد جدیدترین نسل دوربین Ring Floodlight Camera و Ring Spotlight Camera را برای پشتیبانی از پیاده رو آمازون در نظر بگیرد.
 در این رویداد سخت افزاری ، آمازون همچنین از Fetch ، برچسب کلیپی برای صاحبان حیوانات خانگی خود ، برای پشتیبانی از Amazon Sidewalk خبر داده است. Fetch به سبد محصولات Ring تعلق دارد و با برنامه Ring کار می کند. موقعیت های واقعی حیوان خانگی را فراهم می کند و اگر حیوان خانگی محیط خاصی را ترک کند ، به کاربران هشدار می دهد. این شرکت گفت که Fetch ، که در سال 2020 منتشر می شود ، قصد دارد یک طراحی مرجع برای ارائه پتانسیل پروتکل برای اتصال گسترده و شبکه قابل اعتماد باشد.
 آمازون اعلام نکرد که پیاده راه برای استفاده گسترده تر چه زمانی باز می شود. در حال حاضر ، این فقط یک وب سایت برای سازندگان دستگاه فراهم می کند تا در صورت وجود اطلاعات بیشتر ، در آن ثبت نام کرده و از آنها مطلع شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____ _      
    |____ || |     
 ___   / /| |__ __ __
 / _ \   \ \| '_ \ \ \/ /
| (_) |.___/ /| | | | > < 
 \___/ \____/ |_| |_|/_/\_\
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب