URC ادغام سیستم های سایه بان QMotion QAd Advanced را اعلام کرد

URC ادغام سیستم های سایه بان QMotion QAd Advanced را اعلام کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
URC یک ماژول دو طرفه برای کنترل کامل سیستم های سایه غلتکی خودکار Qad Advanced از QMotion ، مارک Legrand | راه حل های مسکونی AV. این ماژول که از طریق پورتال نمایندگی URC در اختیار نصب کنندگان مجاز URC قرار دارد ، برای کاربران نهایی تجاری یا مسکونی استفاده از هر رابط URC Total Control برای بالا بردن ، کاهش ، توقف و تنظیم سطح سایه های غلتکی خودکار QMotion را آسان می کند.
هنگامی که نمایندگان URC Total Control مجاز به نصب و یکپارچه سازی سیستم کنترل کامل URC و سیستم های سایه زنی پیشرفته QMotion هستند ، کاربران نهایی می توانند موارد زیر را به راحتی انجام دهند:
برای هر سایه موتوری QMotion یا گروهی از سایه های موتوری QMotion در خانه ، دفاتر ، اتاق هیئت مدیره ، رستوران ، بار یا سایر امکانات تجاری سبک سطح خود را بالا ، پایین یا تنظیم کنید.
سایه غلتکی را به صورت خودکار بر اساس ماکرو فعالیت تنظیم کنید ، مانند:
"حالت کنفرانس ویدیویی" برای اتاق های هیئت مدیره
حالت "به وقت شام"
"حالت مهمانی"
"حالت عاشقانه" برای خانه ها
سایه های QMotion را به صورت خودکار بر اساس زمان روز بالا و پایین کنید.
سایه های QMotion یا گروهی از سایه های QMotion به طور خودکار هنگام رسیدن ماشین کاربر نهایی به محل رانندگی یا رانندگی در مسافت از پیش تعیین شده از منزل یا تأسیسات تجاری شما بر اساس فناوری Geofencing URC ، به طور خودکار سایه یا سایه های QMotion را بالا و پایین کنید.
کاربران نهایی همچنین می توانند با استفاده از برنامه QMotion QzHub که به طور خودکار با سیستم کنترل کامل URC هماهنگ می شود ، گروههایی از سایه های موتوری را ایجاد یا تغییر دهند.
لارس گرانوئه ، معاون مدیریت محصول URC ، اظهار داشت: "ما خوشحالیم که می توانیم کنترل مجموعه Qad Advanced Roller Shade QMotion را در سبد ماژول کنترل دو طرفه Total Total برای کنترل نور طبیعی در خانه ها یا تأسیسات تجاری قرار دهیم." "اکنون نمایندگی های فروش URC به راحتی می توانند با استفاده از هر صفحه لمسی URC Total Control ، ریموت دستی ، صفحه کلید یا برنامه URC Total Control در یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی از داخل یا خارج از خانه ، به کاربران نهایی خود قدرت دهند."
اسکات کلاینل ، مدیر سیستم های AV Legrand ، افزود: "ما از اعلام این سازگاری با سیستم کنترل کامل URC 2.0 هیجان زده هستیم." "این همکاری با ارائه سهولت استفاده بی سابقه و تجربه حق بیمه ، کل خانه و یا تجارت تجاری ، به نفع هر دو مشتری ما خواهد بود."
مجموعه سایه های غلتکی اتوماتیک QMotion شامل بیش از 300 پارچه است که کاربر نهایی می تواند برای بهبود دکوراسیون داخلی خود انتخاب کند. برای تسهیل اتصال بین این دو سیستم ، کنترلر Qmotion's QzHub3 برای ارائه سایه خودکار با باتری و / یا سیم کشی سخت مورد نیاز است. QzHub3 منفرد می تواند تا 40 سایه را در صورت استفاده با گسترش دهنده دامنه پشتیبانی کند.
"نکته مهم در مورد راه حل سایه پردازی QMotion این است که هیچ محدودیتی در تعداد سایه های موجود در یک گروه وجود ندارد ، بنابراین کاربر نهایی می تواند سطح تمام سایه ها را در کل نصب خود تنظیم کند. این با مقیاس پذیری سیستم کنترل کامل ما مطابقت دارد. "
Total Control 2.0 فقط از طریق فروشندگان مستقیم به فروش می رسد ، سیستم اتوماسیون و کنترل هوشمند URC است که دارای عملکرد برتر ، رابط کاربری گرافیکی بسیار قابل تنظیم و ادغام قوی شخص ثالث است. Total Control 2.0 برای امکانات مسکونی و تجاری مانند بارها و رستوران ها ، اتاق های کنفرانس و دفاتر اجرایی ، فضاهای عمومی و امکانات رفاهی در واحدهای چند مسکونی ، مهمان نوازی و کلاس های درس مناسب است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
           ______
          |___ /
 __ _ _  _  ___  / / 
 / _` || | | | / __| / / 
| (_| || |_| || (__ ./ /  
 \__, | \__,_| \___|\_/  
  | |          
  |_|          
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب