SALTO Systems به اعلامیه محصولات زیست محیطی (EPD) دست می یابد

SALTO Systems به اعلامیه محصولات زیست محیطی (EPD) دست می یابد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
EPD یک سند تأیید شده مستقل است که اطلاعات محیطی مربوط به کل چرخه عمر یک محصول ، در این مورد ، محدوده قفل الکترونیکی هوشمند باریک SALTO XS4 را گزارش می کند. تولید EPD یک روش شناخته شده بین المللی برای شفافیت شرکت هایی مانند SALTO در مورد تأثیرات زیست محیطی تولید و نگهداری محصولات است.
آزنار ستنا ، مدیر ارشد بازاریابی و فروش SALTO Systems گفت: "بدست آوردن اولین EPD برای یک مدل XS4 در سطح جهانی در مرحله طراحی مفهوم ، دستاورد قابل توجهی است که SALTO Systems باید به آن فوق العاده افتخار کند."
وی گفت: "این نه تنها معیار صنعت کنترل دسترسی را تعیین می کند ، بلکه این EPD نیز تعهد واقعی SALTO را به شفافیت زیست محیطی و بهبود نتایج زیست محیطی نشان می دهد."
مدل های SALTO XS4 و فناوری قفل هوشمند برای کنترل دسترسی از SALTO Systems ، که می تواند برای مقاوم سازی درب ها استفاده شود یا در درب های ساختمان جدید مورد استفاده قرار گیرد ، از نظر محیط زیست پایدار طراحی شده و عاملی بود که SALTO می توانست به چنین نتایج مطلوبی از EPD دست یابد. معمول نیست که شرکت های امنیتی و فناوری ارزیابی چرخه زندگی را انجام دهند. برای تأیید EPD داده ها طبق قوانین و استانداردهای دقیق جمع آوری و گزارش می شدند.
ریکاردو گارسیا ، مدیر کیفیت سیستم های SALTO گفت: "به دست آوردن EPD برای کل خانواده محصولات یک فرایند ساده نیست." "این مستلزم جمع آوری و تجزیه و تحلیل مقدار قابل توجهی از داده ها در مورد چرخه عمر قفل هوشمند است - دقیقاً برای تعیین تأثیرات زیست محیطی."
گارسیا گفت: "SALTO متعهد به ایجاد طراحی فناوری قفل هوشمند سازگار با محیط زیست است ، بنابراین این اطلاعات باعث بهبود مستمر محصولات ما می شود." "با تعیین کمی اثرات زیست محیطی مدل های قفل ، می توانیم از شرکا و مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم که پروژه های آینده بصورت پایدارتر. "
درهای هوشمند ، ایمن ، ابتکاری و نصب و بازسازی آسان XS4 ، نیازی به سیم کشی سخت ندارند و یک راه حل قفل الکترونیکی کاملاً بی سیم و مجهز به باتری را ارائه می دهند که می تواند برای دامنه وسیعی از کنترل دسترسی استفاده شود. برنامه های کاربردی با استفاده از آخرین فن آوری های ID و قابلیت های بدون کلید و تلفن همراه (NFC و BLE).
محدوده قفل هوشمند XS4 Original به طور خاص طراحی شده است که در اکثر درهای استاندارد قرار دارد و با اکثر قفل های اسکاندیناوی ، اروپا و ANSI و قفل های لوله ای کار می کند و کاملاً EPD سازگار است تا راه حل های قفل هوشمند را که از منابع سیاره ما محافظت می کند ارائه دهد اثرات زیست محیطی کمتری این اطمینان می دهد که قفلها و فرآیندهای هوشمند SALTO با بالاترین استانداردهای زیست محیطی و صرفه جویی در منابع اندازه گیری می شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب