SALTO Systems به اعلامیه محصولات زیست محیطی (EPD) دست می یابد

SALTO Systems به اعلامیه محصولات زیست محیطی (EPD) دست می یابد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
EPD یک سند تأیید شده مستقل است که اطلاعات محیطی مربوط به کل چرخه عمر یک محصول ، در این مورد ، محدوده قفل الکترونیکی هوشمند باریک SALTO XS4 را گزارش می کند. تولید EPD یک روش شناخته شده بین المللی برای شفافیت شرکت هایی مانند SALTO در مورد تأثیرات زیست محیطی تولید و نگهداری محصولات است.
آزنار ستنا ، مدیر ارشد بازاریابی و فروش SALTO Systems گفت: "بدست آوردن اولین EPD برای یک مدل XS4 در سطح جهانی در مرحله طراحی مفهوم ، دستاورد قابل توجهی است که SALTO Systems باید به آن فوق العاده افتخار کند."
وی گفت: "این نه تنها معیار صنعت کنترل دسترسی را تعیین می کند ، بلکه این EPD نیز تعهد واقعی SALTO را به شفافیت زیست محیطی و بهبود نتایج زیست محیطی نشان می دهد."
مدل های SALTO XS4 و فناوری قفل هوشمند برای کنترل دسترسی از SALTO Systems ، که می تواند برای مقاوم سازی درب ها استفاده شود یا در درب های ساختمان جدید مورد استفاده قرار گیرد ، از نظر محیط زیست پایدار طراحی شده و عاملی بود که SALTO می توانست به چنین نتایج مطلوبی از EPD دست یابد. معمول نیست که شرکت های امنیتی و فناوری ارزیابی چرخه زندگی را انجام دهند. برای تأیید EPD داده ها طبق قوانین و استانداردهای دقیق جمع آوری و گزارش می شدند.
ریکاردو گارسیا ، مدیر کیفیت سیستم های SALTO گفت: "به دست آوردن EPD برای کل خانواده محصولات یک فرایند ساده نیست." "این مستلزم جمع آوری و تجزیه و تحلیل مقدار قابل توجهی از داده ها در مورد چرخه عمر قفل هوشمند است - دقیقاً برای تعیین تأثیرات زیست محیطی."
گارسیا گفت: "SALTO متعهد به ایجاد طراحی فناوری قفل هوشمند سازگار با محیط زیست است ، بنابراین این اطلاعات باعث بهبود مستمر محصولات ما می شود." "با تعیین کمی اثرات زیست محیطی مدل های قفل ، می توانیم از شرکا و مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم که پروژه های آینده بصورت پایدارتر. "
درهای هوشمند ، ایمن ، ابتکاری و نصب و بازسازی آسان XS4 ، نیازی به سیم کشی سخت ندارند و یک راه حل قفل الکترونیکی کاملاً بی سیم و مجهز به باتری را ارائه می دهند که می تواند برای دامنه وسیعی از کنترل دسترسی استفاده شود. برنامه های کاربردی با استفاده از آخرین فن آوری های ID و قابلیت های بدون کلید و تلفن همراه (NFC و BLE).
محدوده قفل هوشمند XS4 Original به طور خاص طراحی شده است که در اکثر درهای استاندارد قرار دارد و با اکثر قفل های اسکاندیناوی ، اروپا و ANSI و قفل های لوله ای کار می کند و کاملاً EPD سازگار است تا راه حل های قفل هوشمند را که از منابع سیاره ما محافظت می کند ارائه دهد اثرات زیست محیطی کمتری این اطمینان می دهد که قفلها و فرآیندهای هوشمند SALTO با بالاترین استانداردهای زیست محیطی و صرفه جویی در منابع اندازه گیری می شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مارشال برای اولین بار دو بلندگوی هوشمند مجهز به دستیار Google ارائه می دهد
 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مارشال برای اولین بار دو بلندگوی هوشمند مجهز به دستیار Google ارائه می دهد

بیشتر شرکت های بلندگو هنگام استفاده از Amazon Alexa یا Google Assistant طرفین را انتخاب می کنند. Sonos و Harman Kardon از استثنائات بازار هستند و اکنون مارشال به اردوگاه پیوسته است. مارشال اعلام کرده است که دو بلندگوی هوشمند خود - Acton ll Voice و Stanmore ll Voice - را با دستیار Google ساخته شده ...  ادامه مطلب 
نصب دوربین مدار بسته
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نصب دوربین مدار بسته

به دوربین هایی که در یک محل نصب می گردد تا از یک محیط مشخص شده برای آن ها عملیات ضبط تصاویر و ارائه ی آن به صورت لحظه ای را انجام دهند دوربین مدار بسته گفته می شود. دوربین های مدار بسته امروزه در مدل های مختلف و با کیفیت های گوناگون در دسترس می باشند و افراد می توانند برای خرید آن ها به نمایندگی ها و همچنین فروشگاه ...  ادامه مطلب 
قیمت دوربین مدار بسته
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

قیمت دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی؟ یکی از بهترین دوربین های قابل استفاده توسط افراد دوربین های دید در شب رنگی می باشند. قیمت دوربین مدار بسته در این مدل ها بسیار مناسب بوده و این محصولات  در مدل های مختلف مانند وارم لایت و استار لایت در بازار موجود هستند. دوربین های وارم لایت می توانند با تاباندن نور طبیعی ...  ادامه مطلب 
دوربین مدار بسته بیسیم
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دوربین مدار بسته بیسیم

دوربین مدار بسته بیسیم چیست؟ دوربین مدار بسته بیسیم به مدلی از دوربین های مدار بسته گفته می شود که بدون استفاده از سیم، عملیات انتقال تصاویر را انجام می دهند. گفتنی هستیم که برای تامین برق این مدل ها حتما باید از سیم استفاده شود و راه دیگری برای تامین برق وجود ندارد. این مدل از دوربین ها بسیار به روز و پیشرفته ...  ادامه مطلب 
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دوربین مداربسته ahd

 دوربین مداربسته ahd چیست؟  دوربین مداربسته ahd یکی از سیستم های انتقال تصویر به صورت تلویزیونی می باشد که امروزه در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در پاسخ به این سوال که دوربین مداربسته ahd چیست؟ هم باید بگوییم که این مدل از دوربین ها دارای تفاوت های آنچنانی با دیگر دوربین ها نیستند و صرفا در مقایسه با ...  ادامه مطلب