SALTO Systems به اعلامیه محصولات زیست محیطی (EPD) دست می یابد

SALTO Systems به اعلامیه محصولات زیست محیطی (EPD) دست می یابد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ شهریور ۱۳۹۹
EPD یک سند تأیید شده مستقل است که اطلاعات محیطی مربوط به کل چرخه عمر یک محصول ، در این مورد ، محدوده قفل الکترونیکی هوشمند باریک SALTO XS4 را گزارش می کند. تولید EPD یک روش شناخته شده بین المللی برای شفافیت شرکت هایی مانند SALTO در مورد تأثیرات زیست محیطی تولید و نگهداری محصولات است.
آزنار ستنا ، مدیر ارشد بازاریابی و فروش SALTO Systems گفت: "بدست آوردن اولین EPD برای یک مدل XS4 در سطح جهانی در مرحله طراحی مفهوم ، دستاورد قابل توجهی است که SALTO Systems باید به آن فوق العاده افتخار کند."
وی گفت: "این نه تنها معیار صنعت کنترل دسترسی را تعیین می کند ، بلکه این EPD نیز تعهد واقعی SALTO را به شفافیت زیست محیطی و بهبود نتایج زیست محیطی نشان می دهد."
مدل های SALTO XS4 و فناوری قفل هوشمند برای کنترل دسترسی از SALTO Systems ، که می تواند برای مقاوم سازی درب ها استفاده شود یا در درب های ساختمان جدید مورد استفاده قرار گیرد ، از نظر محیط زیست پایدار طراحی شده و عاملی بود که SALTO می توانست به چنین نتایج مطلوبی از EPD دست یابد. معمول نیست که شرکت های امنیتی و فناوری ارزیابی چرخه زندگی را انجام دهند. برای تأیید EPD داده ها طبق قوانین و استانداردهای دقیق جمع آوری و گزارش می شدند.
ریکاردو گارسیا ، مدیر کیفیت سیستم های SALTO گفت: "به دست آوردن EPD برای کل خانواده محصولات یک فرایند ساده نیست." "این مستلزم جمع آوری و تجزیه و تحلیل مقدار قابل توجهی از داده ها در مورد چرخه عمر قفل هوشمند است - دقیقاً برای تعیین تأثیرات زیست محیطی."
گارسیا گفت: "SALTO متعهد به ایجاد طراحی فناوری قفل هوشمند سازگار با محیط زیست است ، بنابراین این اطلاعات باعث بهبود مستمر محصولات ما می شود." "با تعیین کمی اثرات زیست محیطی مدل های قفل ، می توانیم از شرکا و مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم که پروژه های آینده بصورت پایدارتر. "
درهای هوشمند ، ایمن ، ابتکاری و نصب و بازسازی آسان XS4 ، نیازی به سیم کشی سخت ندارند و یک راه حل قفل الکترونیکی کاملاً بی سیم و مجهز به باتری را ارائه می دهند که می تواند برای دامنه وسیعی از کنترل دسترسی استفاده شود. برنامه های کاربردی با استفاده از آخرین فن آوری های ID و قابلیت های بدون کلید و تلفن همراه (NFC و BLE).
محدوده قفل هوشمند XS4 Original به طور خاص طراحی شده است که در اکثر درهای استاندارد قرار دارد و با اکثر قفل های اسکاندیناوی ، اروپا و ANSI و قفل های لوله ای کار می کند و کاملاً EPD سازگار است تا راه حل های قفل هوشمند را که از منابع سیاره ما محافظت می کند ارائه دهد اثرات زیست محیطی کمتری این اطمینان می دهد که قفلها و فرآیندهای هوشمند SALTO با بالاترین استانداردهای زیست محیطی و صرفه جویی در منابع اندازه گیری می شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
             
             
__  __ ___  __ _  ___ 
\ \ / // __| / _` | / _ \
 \ V / \__ \| (_| || __/
 \_/ |___/ \__, | \___|
       __/ |   
       |___/    
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب 
Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد
 ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد

Alarm.com Smart Signal ، ویژگی سیگنالینگ اضطراری برنامه تلفن همراه را که صاحبان املاک را قادر می سازد اطلاعات مهم را مستقیماً به ایستگاه نظارت خود منتقل کنند ، معرفی کرده است. با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com ، صاحبان املاک هم اکنون می توانند با هشدار وحشت به متخصصان امنیتی اطلاع ...  ادامه مطلب 
مش بلوتوث در بازار خانه های هوشمند چین مورد توجه قرار گرفته است
 ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

مش بلوتوث در بازار خانه های هوشمند چین مورد توجه قرار گرفته است

شبکه های بلوتوثی مش به لطف ماهیت کم هزینه و کم مصرف خود در فضای خانه های هوشمند رشد کرده اند و این پدیده در چین نیز اتفاق می افتد ، زیرا شرکت هایی مانند Alibaba ، Xiaomi و Tuya همه برنامه های خود را برای استفاده از پروتکل اعلام کرده اند بیشتر.  یکی از آخرین تحولات صنعت این است ...  ادامه مطلب 
بازار نمایشگرهای هوشمند داغ می شود
 ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بازار نمایشگرهای هوشمند داغ می شود

یکپارچه سازی نمایشگرهای تعاملی و دستیارهای صوتی با هدایت Amazon Echo Show و Google Home Hub در حال تغییر شکل بخش خانه هوشمند است. مفهومی که طی دو سال اخیر در صنعت خانه های هوشمند بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، نمایشگرهای هوشمند صفحه نمایش لمسی و دستیار صوتی هوشمند را در یک دستگاه واحد ترکیب می کنند.  اولین ...  ادامه مطلب 
صنعت امنیت فیزیکی هند چقدر آماده سایبر است؟
 ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

صنعت امنیت فیزیکی هند چقدر آماده سایبر است؟

ماه گذشته ، شخصی که برای یک ارائه دهنده راه حل های امنیتی بین المللی کار می کرد ، از من پرسید که بازار هند در برابر حادثه نقض Verkada چگونه واکنش نشان داده است. بسیاری از بازارهای غربی این مسئله را نگران کننده دانسته بودند و احتمالاً انتظار داشتند که ادغام کنندگان سیستم های هند و مشتریان به ...  ادامه مطلب