10 دکمه هوشمند معروف که به طور گسترده در اتوماسیون استفاده می شود

10 دکمه هوشمند معروف که به طور گسترده در اتوماسیون استفاده می شود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
دکمه های هوشمند به طور گسترده تری برای موقعیت ها و محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند ، عملکرد اصلی آنها دیگر فقط به عنوان یک دکمه وحشت دیده نمی شود. همانطور که دکمه هوشمند در خانه های هوشمند و سیستم های محل کار قرار می گیرد ، محبوبیت آنها رو به افزایش است. دکمه های هوشمند اکنون توسط کاربران نهایی برای کنترل خانه هوشمند خود در محل کار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد - برای کارهای مختلف ، به منظور بستن دفتر با یک کلیک یا کنترل ماشین های صنعتی. یک مزیت مهم که به محبوب شدن دکمه های هوشمند کمک می کند ، انعطاف پذیری و عملکرد آنها در میزان راه اندازی و سطح دستگاه هایی است که می توانند کنترل کنند.

اتوماسیون دکمه هوشمند را با یک کلیک فلیک کنید
تامین کننده: Flic

Flic یک دکمه بی سیم با قابلیت اطمینان ، سرعت و سرعت در سطح صنعت است ، می توان آن را تقریباً در هر مورد یا برنامه کاربردی سازگار کرد. دکمه های هوشمند Flic را می توان به راحتی در یک خانه هوشمند یا محیط محل کار گنجانید که در آن اقدامات مختلف با یک کلیک دکمه انجام می شود. هشدارهای اضطراری قابل ارسال است ، می تواند دکمه درخواست خدمات مشتری ، هشدار کارکنان و کنترل برنامه های خانه هوشمند شما باشد. دستگاه ها از طریق برنامه Flic پیکربندی می شوند که ادغام های مختلفی را ارائه می دهد و استفاده از آنها رایگان است.

برای مراقبت های بهداشتی بهتر دکمه هوشمند را کلیک کنید
تامین کننده: KlikKit

دکمه هوشمند Klikkit برای نظارت ساده و موثر و فعال سازی بیمار استفاده می شود. کاربرد آن در موارد مرتبط با برنامه درمان بیمار آسان است. یادآوری ، بیماران را به طور مستقل از طریق هشدارها و برنامه های داخلی یادآوری کنید. این دکمه با KlikKit’s Bluetooth / Wifi hub و برنامه های مبتنی بر وب برای نظارت بر جمعیت بیماران سازگار است. دکمه بی سیم KlikKit برای ادغام در راه حل های خدمات بهداشتی ایده آل است.

دکمه راحت و موبایل Fibaro
تأمین کننده: فیبرو

دکمه توسط Fibaro می تواند به صورت دستی هر دستگاه و عملکردی را در سیستم Fibaro فعال یا غیرفعال کند. در خانه های هوشمند ، این دکمه به عنوان یک سوئیچ دستی جهانی برای دستگاه ها و صحنه های الکتریکی کار می کند. در مکان های کاری ، می تواند به عنوان ابزاری مفید عمل کند که از فعالیت های روزمره و خدمات مشتری پشتیبانی می کند. برای شرایط اضطراری ، می توان از آن به عنوان دکمه ای برای تماس با سرپرست یا درخواست کمک استفاده کرد. دکمه را می توان تقریباً در هر جایی قرار داد و به دلیل کوچک بودن می توان آن را به نقطه ای ثابت کرد یا در صورت لزوم جابجا کرد. دستگاه ها و عملکردها با 1 ، 2 یا 3 کلیک دکمه کنترل می شوند.

goButton ، یک دکمه هوشمند متصل به Wi-Fi ساده
تأمین کننده: دکمه go

goButton یک شریک آمازون است و از همان سخت افزاری استفاده می کند که آمازون برای دکمه های Dash خود استفاده کرده است. با این حال ، آنچه باعث تمایز دکمه های goButton و Amazon Dash می شود این است که goButton از طریق برنامه goButton قابل تنظیم است و کاربران نهایی قادر به انتخاب عملکرد یا دستگاه های مورد استفاده هستند. فقط یک بار برای اتصال goButton به WiFi به یک گوشی هوشمند نیاز است. پس از آن ، هیچ تلفن لازم است.

myStrom دکمه 4 در 1 WiFi برای کنترل خانه هوشمند
تامین کننده: myStrom

دکمه هوشمند Mystrom با سطح لمسی که دستگاه های myStrom ، Philips Hue و SONOS را کنترل می کند. در هر دکمه حداکثر 4 عملکرد قابل پیکربندی است. این دکمه ، دستگاه های myStrom Smart Home را بدون استفاده از برنامه کنترل می کند. دستگاه ها از طریق پرس طولانی ، دو بار فشار دادن و فشار کوتاه روشن یا خاموش می شوند. انتساب رایگان توابع با برنامه IFTTT (اگر این پس باشد) امکان پذیر است ، می توانید به طور چشمگیری امکانات myStrom WiFi Button Plus خود را گسترش دهید.

Qmote S تلفن شما را به یک هاب هوشمند تبدیل می کند
تامین کننده: Qblinks

Qmote S یک کنترل از راه دور بصری و یک دکمه است که به شما امکان می دهد در تلفن خود کارهایی انجام دهید. Qmote S عملکرد ساده و بصری را به شما ارائه می دهد ، همه با کلیک یک دکمه. Qmote S با استفاده از الگوهای کلیک از پیش تعریف شده برای کنترل عملکردهای تلفن هوشمند شما ، تلفن شما را به یک مرکز هوشمند تبدیل می کند. Qmote S کاملاً IFTTT (اگر این پس باشد) یکپارچه شده است. برای دسترسی به مجموعه ای گسترده از کانال ها و تنظیم اقدامات به صورت سری می توانید از IFTTT استفاده کنید. به سادگی یک ترکیب کلیک ترجیحی را انتخاب کنید ، آن را به یک تابع اختصاص دهید و به آنجا بروید.

Aeotec NanoMote Quad ، کنترل خانگی ساده شده
تامین کننده: Aeotec

کنترل خانه هوشمند NanoMote Quad که با برقراری ارتباط مستقیم با دروازه Z-Wave استفاده از دستگاه های متصل را ساده می کند. بنابراین ، هر دستگاهی که به دروازه متصل است ، می تواند کنترل شود ، چه آن یک دستگاه یک باره باشد و چه یک گروه بطور همزمان ، و حتی الکترونیکی که Z-Wave نیست. NanoMote Quad دارای 4 دکمه است که می تواند تا 12 صحنه خلبان خودکار را کنترل کند و آن را برای خانه های هوشمند یا موقعیت های کاری مناسب سازد.

Eve Remote Home Remote Home Remote کنترل فوری را ارائه می دهد
تامین کننده: Evehome

Eve Button به کاربران خانگی هوشمند کنترل فوری می دهد و روش دیگری برای تعامل با دستگاه ها ارائه می دهد. این دکمه مستقیماً با قطب منزل شما ارتباط برقرار می کند و از نصب بی دردسر اطمینان حاصل می کند در حالی که دیگر نیازی به پل دیگر نیست. یک بار فشار دهید ، دو بار فشار دهید یا فشار دهید و نگه دارید تا چراغ ، پریز برق یا هر وسیله متصل در خانه شما کنترل شود. بهتر از این ، صحنه هایی را که در آن چندین دستگاه به صورت هم صدا کار می کنند فعال کنید. با فشار دادن یک یا دو بار یا فشار دادن و نگه داشتن ، هر دستگاه متصل در خانه خود را کنترل کنید. سه صحنه را می توان به ازای هر دکمه اختصاص داد ، که به کاربران امکان می دهد یک رویداد کامل را تنظیم کنند ، یا تنظیمات فعالیت را با لمس یک دکمه خاموش یا روشن کنند.

NIU ، NodOn اقداماتی را با فشار یک دکمه آغاز می کند
تأمین کننده: نیو

دکمه هوشمند Niu NodOn تلفن هوشمند ، برنامه ها و دستگاه های متصل را با یک فشار کنترل می کند. دکمه هوشمند NIU از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند متصل می شود. به کاربران نهایی این امکان را می دهد تا از طریق 3 گزینه فشار دادن قابل تنظیم (یک بار فشار دادن ، دو بار فشار دادن و فشار دادن طولانی) اقدامات خود را از راه دور روی تلفن هوشمند خود شروع کنند. NIU دارای کانال اختصاصی IFTTT (اگر این پس باشد) است که امکان کنترل بیش از 350 دستگاه و سرویس متصل را با یک کلیک ساده فراهم می کند. سطح بالای اتصال دستگاه ، Niu را برای کنترل اتوماسیون در خانه های هوشمند ایده آل می کند.


Philips Hue Tap Switch با صحنه مطابقت دارد
تامین کننده: Philips Hue

Philips Hue Tap Switch برای فعال کردن چراغهای کاربران و صحنه های نور دلخواه با کلید روشن هوشمند Hue Tap استفاده می شود. این کاملاً بی سیم و قابل حمل است ، Hue Tap به هیچ باتری احتیاج ندارد زیرا این یک وسیله خود جنبشی است که از طریق فشار دکمه های شما انرژی خود را تولید می کند و به کاربران نهایی اجازه می دهد تا چهار دکمه قابل تنظیم را بر اساس تنظیمات نور و صحنه خود برنامه ریزی کنند.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب