بیش از 70 درصد صاحبان خانه های هوشمند نگران امنیت سایبری هستند

بیش از 70 درصد صاحبان خانه های هوشمند نگران امنیت سایبری هستند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
هرچه تعداد بیشتری از خانوارها دارای دستگاه های خانه هوشمند هستند ، نگرانی در مورد امنیت سایبری ابزارهای متصل به آنها افزایش می یابد. بر اساس روزنامه سفید منتشر شده توسط Park Associated ، 71 درصد از خانوارهای باند پهن ایالات متحده که دارای دستگاه های هوشمند هستند نگرانی در مورد امنیت سایبری نشان داده اند و بیش از 40 درصد به شرکت ها اعتماد ندارند که داده های خود را ایمن نگه دارند.
 صرف نظر از داشتن دستگاه های خانه هوشمند یا نبودن ، 63 درصد از مردم جامعه نگران امنیت سایبری در خانه های هوشمند هستند.
 "اصطلاح امنیت سایبری برچسب مشترک محافظت از انتقال داده های مصرف کننده است. این موضوع در حال تبدیل شدن به یک دیدگاه محدود از امنیت سایبری است زیرا دستگاه های خانگی به طور فزاینده ای در معرض حملات امنیت سایبری قرار دارند که بر عملکرد و داده های جمع شده در این دستگاه ها تأثیر می گذارد. "
 دستگاه ها و سیستم های متصل شده در خانه های ما از رایانه ، وسایل الکترونیکی به تلویزیون ، لامپ ، زنگ در و ترموستات تغییر می کنند. افزایش روزافزون دستگاه های متصل و امنیت سایبری ناقص آنها باعث شده است تا دستگاه های خانگی به طور فزاینده ای در برابر حملات سایبری آسیب پذیر شوند.
 وکس نوشت: "محافظت های مورد استفاده برای رایانه های شخصی ، مانند برنامه های ضد بدافزار ، باید برای اجزای سیستم خانگی سازگار باشد ، زیرا بسیاری از آنها شامل عملکردهای رایانه ای هستند که آنها را در برابر حملات سایبری آسیب پذیر می کند."


امنیت در طراحی
دستگاه های خانگی هوشمند از طریق شبکه خانگی با یکدیگر متصل می شوند ، که اغلب از طریق درگاهی بین شبکه خانگی و شبکه دسترسی مانند اینترنت به سرورهای خارجی متصل می شوند. Associated Park به روش های مختلفی اشاره کرده است که دروازه ها ، تولیدکنندگان محصول و ارائه دهندگان خدمات می توانند با محافظت از محیط زیست با نفوذ ناپذیر بودن امنیت سایبری ، از خانه محافظت کنند.
 اول از همه ، یک دروازه جریان داده ها را بین سیستم های خانگی و سرورهای خارجی پردازش می کند. این باید لایه ای از حفاظت سایبری را با غربالگری و فیلتر کردن داده ها به عنوان سرویس های ارسال داده ، برای ایمن سازی داده های صاحبان خانه فراهم کند. علاوه بر این ، دروازه ها باید اتصال به یک سرور خارجی را تأیید کنند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه خانه به ارائه دهنده خدمات در نظر گرفته شده متصل است.
 دوم اینکه ، توسعه دهندگان محصولات خانه هوشمند باید انواع داده های جمع آوری شده و پردازش شده توسط دستگاه را لیست کند. از قبیل داده های درخواستی ، استفاده از این داده ها ، این داده ها با چه کسی ممکن است به اشتراک گذاشته شود ، مدت زمان نگهداری این داده ها و نحوه محافظت از داده ها برای به حداقل رساندن ضرر در نقض سایبر.
 اکثر ارائه دهندگان خدمات و توسعه دهندگان محصولات با درخواست تأییدات کلیکی برای دسترسی ، به مشتریان خود نوعی گزینه حفظ حریم خصوصی داده را ارائه می دهند. با این حال ، این نامه سفید پیشنهاد شده است ، باید چندین گزینه در سطح خدمات به مشتریان ارائه شود ، که هر یک دارای یک لیست مربوط به داده های شخصی درخواستی هستند.
 مشتریان از سو mis استفاده از داده های شخصی بیشتر آگاه می شوند. براساس این مقاله سفید ، 54 درصد از خانوارهای آمریکایی که دارای دستگاه های خانه هوشمند هستند ، احساس نمی کنند که در ازای به اشتراک گذاشتن داده ها چیز زیادی دریافت می کنند. در ماه مه 2018 ، اتحادیه اروپا (EU) آیین نامه عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) را تصویب کرد که به حفاظت پیشرفته از داده های شخصی در عصر دیجیتال می پردازد.
 وکس نوشت: "حفظ حریم خصوصی اطلاعات مشتری به ابزارهای امنیت سایبری متناسب با توانایی دستگاه های متصل نیاز دارد." "ایجاد حریم خصوصی در هنگام طراحی محصول برای تولید کنندگان هزینه کمتری نسبت به رفع مشکلات بعدا و جبران خسارت به مصرف کنندگان دارد."
 وکس نوشت: "یک سیستم جامع باید مانند یک سیستم عامل رایانه با اجرای الگوریتم های اعتبارسنجی داده ها ، بررسی ویروس و بدافزار و حفظ ردیابی حسابرسی برای تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از خرابی ها ، چه ناشی از اشکالات طراحی یا تلاش های عمدی برای نفوذ و سرقت داده ها باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب