بیش از 70 درصد صاحبان خانه های هوشمند نگران امنیت سایبری هستند

بیش از 70 درصد صاحبان خانه های هوشمند نگران امنیت سایبری هستند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
هرچه تعداد بیشتری از خانوارها دارای دستگاه های خانه هوشمند هستند ، نگرانی در مورد امنیت سایبری ابزارهای متصل به آنها افزایش می یابد. بر اساس روزنامه سفید منتشر شده توسط Park Associated ، 71 درصد از خانوارهای باند پهن ایالات متحده که دارای دستگاه های هوشمند هستند نگرانی در مورد امنیت سایبری نشان داده اند و بیش از 40 درصد به شرکت ها اعتماد ندارند که داده های خود را ایمن نگه دارند.
 صرف نظر از داشتن دستگاه های خانه هوشمند یا نبودن ، 63 درصد از مردم جامعه نگران امنیت سایبری در خانه های هوشمند هستند.
 "اصطلاح امنیت سایبری برچسب مشترک محافظت از انتقال داده های مصرف کننده است. این موضوع در حال تبدیل شدن به یک دیدگاه محدود از امنیت سایبری است زیرا دستگاه های خانگی به طور فزاینده ای در معرض حملات امنیت سایبری قرار دارند که بر عملکرد و داده های جمع شده در این دستگاه ها تأثیر می گذارد. "
 دستگاه ها و سیستم های متصل شده در خانه های ما از رایانه ، وسایل الکترونیکی به تلویزیون ، لامپ ، زنگ در و ترموستات تغییر می کنند. افزایش روزافزون دستگاه های متصل و امنیت سایبری ناقص آنها باعث شده است تا دستگاه های خانگی به طور فزاینده ای در برابر حملات سایبری آسیب پذیر شوند.
 وکس نوشت: "محافظت های مورد استفاده برای رایانه های شخصی ، مانند برنامه های ضد بدافزار ، باید برای اجزای سیستم خانگی سازگار باشد ، زیرا بسیاری از آنها شامل عملکردهای رایانه ای هستند که آنها را در برابر حملات سایبری آسیب پذیر می کند."


امنیت در طراحی
دستگاه های خانگی هوشمند از طریق شبکه خانگی با یکدیگر متصل می شوند ، که اغلب از طریق درگاهی بین شبکه خانگی و شبکه دسترسی مانند اینترنت به سرورهای خارجی متصل می شوند. Associated Park به روش های مختلفی اشاره کرده است که دروازه ها ، تولیدکنندگان محصول و ارائه دهندگان خدمات می توانند با محافظت از محیط زیست با نفوذ ناپذیر بودن امنیت سایبری ، از خانه محافظت کنند.
 اول از همه ، یک دروازه جریان داده ها را بین سیستم های خانگی و سرورهای خارجی پردازش می کند. این باید لایه ای از حفاظت سایبری را با غربالگری و فیلتر کردن داده ها به عنوان سرویس های ارسال داده ، برای ایمن سازی داده های صاحبان خانه فراهم کند. علاوه بر این ، دروازه ها باید اتصال به یک سرور خارجی را تأیید کنند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه خانه به ارائه دهنده خدمات در نظر گرفته شده متصل است.
 دوم اینکه ، توسعه دهندگان محصولات خانه هوشمند باید انواع داده های جمع آوری شده و پردازش شده توسط دستگاه را لیست کند. از قبیل داده های درخواستی ، استفاده از این داده ها ، این داده ها با چه کسی ممکن است به اشتراک گذاشته شود ، مدت زمان نگهداری این داده ها و نحوه محافظت از داده ها برای به حداقل رساندن ضرر در نقض سایبر.
 اکثر ارائه دهندگان خدمات و توسعه دهندگان محصولات با درخواست تأییدات کلیکی برای دسترسی ، به مشتریان خود نوعی گزینه حفظ حریم خصوصی داده را ارائه می دهند. با این حال ، این نامه سفید پیشنهاد شده است ، باید چندین گزینه در سطح خدمات به مشتریان ارائه شود ، که هر یک دارای یک لیست مربوط به داده های شخصی درخواستی هستند.
 مشتریان از سو mis استفاده از داده های شخصی بیشتر آگاه می شوند. براساس این مقاله سفید ، 54 درصد از خانوارهای آمریکایی که دارای دستگاه های خانه هوشمند هستند ، احساس نمی کنند که در ازای به اشتراک گذاشتن داده ها چیز زیادی دریافت می کنند. در ماه مه 2018 ، اتحادیه اروپا (EU) آیین نامه عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) را تصویب کرد که به حفاظت پیشرفته از داده های شخصی در عصر دیجیتال می پردازد.
 وکس نوشت: "حفظ حریم خصوصی اطلاعات مشتری به ابزارهای امنیت سایبری متناسب با توانایی دستگاه های متصل نیاز دارد." "ایجاد حریم خصوصی در هنگام طراحی محصول برای تولید کنندگان هزینه کمتری نسبت به رفع مشکلات بعدا و جبران خسارت به مصرف کنندگان دارد."
 وکس نوشت: "یک سیستم جامع باید مانند یک سیستم عامل رایانه با اجرای الگوریتم های اعتبارسنجی داده ها ، بررسی ویروس و بدافزار و حفظ ردیابی حسابرسی برای تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از خرابی ها ، چه ناشی از اشکالات طراحی یا تلاش های عمدی برای نفوذ و سرقت داده ها باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب