بیش از 70 درصد صاحبان خانه های هوشمند نگران امنیت سایبری هستند

بیش از 70 درصد صاحبان خانه های هوشمند نگران امنیت سایبری هستند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
هرچه تعداد بیشتری از خانوارها دارای دستگاه های خانه هوشمند هستند ، نگرانی در مورد امنیت سایبری ابزارهای متصل به آنها افزایش می یابد. بر اساس روزنامه سفید منتشر شده توسط Park Associated ، 71 درصد از خانوارهای باند پهن ایالات متحده که دارای دستگاه های هوشمند هستند نگرانی در مورد امنیت سایبری نشان داده اند و بیش از 40 درصد به شرکت ها اعتماد ندارند که داده های خود را ایمن نگه دارند.
 صرف نظر از داشتن دستگاه های خانه هوشمند یا نبودن ، 63 درصد از مردم جامعه نگران امنیت سایبری در خانه های هوشمند هستند.
 "اصطلاح امنیت سایبری برچسب مشترک محافظت از انتقال داده های مصرف کننده است. این موضوع در حال تبدیل شدن به یک دیدگاه محدود از امنیت سایبری است زیرا دستگاه های خانگی به طور فزاینده ای در معرض حملات امنیت سایبری قرار دارند که بر عملکرد و داده های جمع شده در این دستگاه ها تأثیر می گذارد. "
 دستگاه ها و سیستم های متصل شده در خانه های ما از رایانه ، وسایل الکترونیکی به تلویزیون ، لامپ ، زنگ در و ترموستات تغییر می کنند. افزایش روزافزون دستگاه های متصل و امنیت سایبری ناقص آنها باعث شده است تا دستگاه های خانگی به طور فزاینده ای در برابر حملات سایبری آسیب پذیر شوند.
 وکس نوشت: "محافظت های مورد استفاده برای رایانه های شخصی ، مانند برنامه های ضد بدافزار ، باید برای اجزای سیستم خانگی سازگار باشد ، زیرا بسیاری از آنها شامل عملکردهای رایانه ای هستند که آنها را در برابر حملات سایبری آسیب پذیر می کند."


امنیت در طراحی
دستگاه های خانگی هوشمند از طریق شبکه خانگی با یکدیگر متصل می شوند ، که اغلب از طریق درگاهی بین شبکه خانگی و شبکه دسترسی مانند اینترنت به سرورهای خارجی متصل می شوند. Associated Park به روش های مختلفی اشاره کرده است که دروازه ها ، تولیدکنندگان محصول و ارائه دهندگان خدمات می توانند با محافظت از محیط زیست با نفوذ ناپذیر بودن امنیت سایبری ، از خانه محافظت کنند.
 اول از همه ، یک دروازه جریان داده ها را بین سیستم های خانگی و سرورهای خارجی پردازش می کند. این باید لایه ای از حفاظت سایبری را با غربالگری و فیلتر کردن داده ها به عنوان سرویس های ارسال داده ، برای ایمن سازی داده های صاحبان خانه فراهم کند. علاوه بر این ، دروازه ها باید اتصال به یک سرور خارجی را تأیید کنند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه خانه به ارائه دهنده خدمات در نظر گرفته شده متصل است.
 دوم اینکه ، توسعه دهندگان محصولات خانه هوشمند باید انواع داده های جمع آوری شده و پردازش شده توسط دستگاه را لیست کند. از قبیل داده های درخواستی ، استفاده از این داده ها ، این داده ها با چه کسی ممکن است به اشتراک گذاشته شود ، مدت زمان نگهداری این داده ها و نحوه محافظت از داده ها برای به حداقل رساندن ضرر در نقض سایبر.
 اکثر ارائه دهندگان خدمات و توسعه دهندگان محصولات با درخواست تأییدات کلیکی برای دسترسی ، به مشتریان خود نوعی گزینه حفظ حریم خصوصی داده را ارائه می دهند. با این حال ، این نامه سفید پیشنهاد شده است ، باید چندین گزینه در سطح خدمات به مشتریان ارائه شود ، که هر یک دارای یک لیست مربوط به داده های شخصی درخواستی هستند.
 مشتریان از سو mis استفاده از داده های شخصی بیشتر آگاه می شوند. براساس این مقاله سفید ، 54 درصد از خانوارهای آمریکایی که دارای دستگاه های خانه هوشمند هستند ، احساس نمی کنند که در ازای به اشتراک گذاشتن داده ها چیز زیادی دریافت می کنند. در ماه مه 2018 ، اتحادیه اروپا (EU) آیین نامه عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) را تصویب کرد که به حفاظت پیشرفته از داده های شخصی در عصر دیجیتال می پردازد.
 وکس نوشت: "حفظ حریم خصوصی اطلاعات مشتری به ابزارهای امنیت سایبری متناسب با توانایی دستگاه های متصل نیاز دارد." "ایجاد حریم خصوصی در هنگام طراحی محصول برای تولید کنندگان هزینه کمتری نسبت به رفع مشکلات بعدا و جبران خسارت به مصرف کنندگان دارد."
 وکس نوشت: "یک سیستم جامع باید مانند یک سیستم عامل رایانه با اجرای الگوریتم های اعتبارسنجی داده ها ، بررسی ویروس و بدافزار و حفظ ردیابی حسابرسی برای تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از خرابی ها ، چه ناشی از اشکالات طراحی یا تلاش های عمدی برای نفوذ و سرقت داده ها باشد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _ _____ _____ _____ 
(_)/ __ \| ___|| _ |
 _ `' / /'|___ \ | |_| |
| | / /   \ \\____ |
| |./ /___/\__/ /.___/ /
|_|\_____/\____/ \____/ 
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب