اوسیا و گالانز برای آوردن برق بی سیم به خانه مشارکت ایجاد می کنند

اوسیا و گالانز برای آوردن برق بی سیم به خانه مشارکت ایجاد می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
ossia ، شرکت پشتیبان برق بی سیم Cota Real و Galanz ، تولید کننده جهانی لوازم خانگی و اینترنت اشیا ، از همکاری تجاری برای فعال کردن برق بی سیم در خانه خبر دادند. اوسیا و گالانز برای ساخت فرستنده های بی سیم Cota در طیف وسیعی از وسایل Galanz از جمله یخچال و فریزر ، واحد تهویه مطبوع ، دستگاه تصفیه هوا ، رطوبت گیر و ماشین ظرفشویی همکاری خواهند کرد.
Cota Real Wireless Power دارای مجوز FCC و اوسیا انرژی م remoteثر و از راه دور را از راه دور بدون سیم ، کابل یا پد شارژ به دستگاه ها از جمله لوازم خانگی و اینترنت اشیا تحویل می دهد.
گالانز بیش از 27 سال است که لوازم خانگی تولید می کند و بزرگترین تولید کننده اجاق مایکروویو در جهان است. در ایالات متحده ، محصولات Galanz مانند یخچال و فریزر به صورت آنلاین و در فروشگاه های بزرگ جعبه مانند Walmart و Home Depot به فروش می رسند.
این اولین رابطه استراتژیک در نوع خود ، ترکیبی از فن آوری اثبات شده بی سیم با محصولات مصرفی است که دارای سابقه دیرینه موفقیت در ایالات متحده و جهانی هستند. از نظر تاریخی ، لوازم خانگی فقط در ارائه یک استفاده متمرکز تمرکز داشته اند. گالانز با مشارکت با اوسیا ، فناوری پیشرفته را به روش هایی که قبلاً هرگز وجود نداشته است ، با هدف تغییر زندگی در خانه تزریق می کند. گالانز برای تغییر چشم انداز اینترنت اشیا در خانه فراتر از تولید به فناوری تبدیل شده است.
داگ استووال ، مدیر ارشد درآمد در اوسیا می گوید: "گالانز اولین عامل حرکت در فضای لوازم خانگی برای برق بی سیم است ، و ما افتخار می کنیم که در کنار آنها این قدم را برداشته ایم تا امکان برق رسانی بی سیم را در خانه فراهم کنیم." "این واقعاً یک اتحادیه ایده آل از محصولات و فناوری استثنایی مصرف کننده است و منجر به بازار کاملاً جدیدی از کالاهای مصرفی جهانی خواهد شد که به صورت بی سیم متصل و مجهز می شوند."
دکتر Aglaia Kong ، مشاور ارشد فناوری در Galanz ، اضافه می کند ، "زمان آن رسیده است که لوازم خانگی و اینترنت اشیا به طور کارآمد برای مردم کار کنند. آوردن برق بی سیم به لوازم خانگی گام بعدی ضروری در توسعه زندگی های متصلتر و غنی تر است. با سه رکن استراتژی موفق خانه هوشمند و اینترنت اشیا ، Galanz در حال سرمایه گذاری در زمینه سخت افزار ، نرم افزار و قدرت است. گالانز چشم انداز برق بی سیم را ارزیابی کرد و اوسیا را به عنوان بهترین کلاس انتخاب کرد. آینده نوآوری اتصال است و همکاری با اوسیا این نوآوری را امکان پذیر می کند. "
فقط در 20 سال گذشته ، Galanz به عنوان یک نیروگاه در نوآوری لوازم خانگی قدرتمند شده است. اخیراً ، Galanz در بازار خانه های هوشمند متمرکز شده است ، و پایه های اصلی توسعه ، ساخت و استقرار اینترنت اشیا را پوشش می دهد. Galanz در حال ورود به سمت سخت افزار ، نرم افزار و تراشه های Smart Home IoT از جمله کامپیوتر لبه ای و برق بی سیم است. این اولین همکاری آن با توسعه دهنده فناوری برق بی سیم است.
همکاری با توسعه فرستنده های بی سیم Cota برای سه دسته محصول: یخچال و فریزر ، واحد A / C داخل اتاق و ماشین ظرفشویی آغاز می شود. این دستگاه همچنین شامل دستگاه های تصفیه هوا و رطوبت گیر است. با فرستنده های Cota ، این لوازم می توانند به طور خودکار و بدون دخالت کاربر ، برق را به طور بی سیم به دستگاه های مجهز به Cota در خانه یا محل کار تحویل دهند. سیستم برق بی سیم Cota از طریق Cloud قابل مدیریت است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب