پروتکل جدید دامنه Wi-Fi خانگی را بدون گسترش سخت افزار 60 متر افزایش می دهد

پروتکل جدید دامنه Wi-Fi خانگی را بدون گسترش سخت افزار 60 متر افزایش می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
محققان در دانشگاه بریگام یانگ پروتکل جدیدی را توسعه داده اند که به جای استفاده از پسوند سخت افزاری ، از طریق به روزرسانی نرم افزار ، دامنه Wi-Fi را بیش از 60 متر افزایش می دهد.
 راه حل های قبلی در مورد برنامه های افزودنی Wi-Fi خانگی ، مانند روترهای Amazon Eero و Google Nest Wifi ، به دستگاه های فیزیکی متکی هستند تا به عنوان تقویت کننده سیگنال Wi-Fi عمل کنند. بدون نیاز به نصب دستگاه های سخت افزاری اضافی ، پروتکل جدید می تواند نحوه اتصال دستگاه ها را در آینده برای خانه های هوشمند و کارخانه های هوشمند تغییر دهد ، به موجب آن قابلیت همکاری ایجاد می کند و باعث می شود خانه هوشمند و کارخانه هوشمند به هم متصل شوند.
 Wi-Fi برای حفظ سیگنال در دستگاه ها به سرعت حداقل یک مگابیت در ثانیه (1 مگابیت در ثانیه) نیاز دارد. با این حال ، پروتکل جدید قادر است سیگنال اتصال را در حداقل یک بیت در ثانیه حفظ کند ، که یک میلیونم سرعت داده مورد نیاز Wi-Fi است.
 این پروتکل به عنوان On-Off Noise Power Communication (ONPC) نامگذاری شده است. زیرا ثابت شده است که دستگاه های Wi-Fi همچنان می توانند با یک بیت در ثانیه سیگنال به عنوان پیام خاموش و روشن کار کنند. این کار با اجازه دادن به دستگاه های Wi-Fi برای انتقال نویز بی سیم علاوه بر داده کار می کند.
 وی افزود: "آنها یک سری 1s و 0s را در سنسور Wi-Fi برنامه ریزی کردند ، اساساً سیگنال را با یک الگوی خاص روشن و خاموش می کنند. روتر Wi-Fi توانست این الگو را از صدای بی سیم اطراف (از رایانه ها ، تلویزیون ها و تلفن های همراه) تشخیص دهد و بنابراین می داند که سنسور هنوز چیزی را منتقل می کند ، حتی اگر داده ها دریافت نشوند ، " رهایی.
 این پروتکل در هر دستگاه متصل در خانه کار نمی کند. با این حال ، برای آنهایی مانند سنسورهای درب گاراژ ، مانیتورهای کیفیت هوا و سیستم های آب پاش ، در واقع یک پیام روشن / خاموش برای ادامه کار کافی است.
 در این تحقیق ، محققان بدون نصب هرگونه سخت افزار اضافی ، پروتکل ONPC را با موفقیت پیاده سازی کردند و دامنه دستگاه خارج از قفسه را 67 متر فراتر از محدوده استاندارد Wi-Fi افزایش دادند.
 فیل لوندریگان ، استادیار مهندسی کامپیوتر در BYU ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: "این نکته جالب در مورد این فناوری است: همه کارها در نرم افزار انجام شده است." "از نظر تئوری ، ما می توانیم این مورد را بر روی تقریباً هر دستگاه Wi-Fi فعال با یک نرم افزار ساده نصب کنیم."


نه تنها Wi-Fi ، حتی برای LoRa ، بلوتوث
پروتکل ONPC که توسط محققان در این گزارش مشخص شده است ، قرار نیست جایگزین Wi-Fi یا پروتکل های بی سیم دوربرد مانند LoRa شود. برای تکمیل پروتکل Wi-Fi فعلی ایجاد شده است.
 در اطلاعیه مطبوعاتی نوشت: "به طور خاص ، فقط وقتی Stayin 'Alive (نام برنامه مدیریت ONPC) تشخیص دهد که اتصال Wi-Fi از بین رفته است ، انتقال اطلاعات را با استفاده از ONPC شروع می کند".
 علاوه بر این ، این پروتکل می تواند دامنه سایر فناوری های اتصال بی سیم را نیز افزایش دهد ، مانند بلوتوث ، تلفن همراه یا LoRa. تمام آنچه که نیاز دارد توانایی انتقال انرژی و دریافت اندازه گیری صدا است. Wi-Fi در اینجا در ارسال و دریافت داده نقشی ندارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب