پروتکل جدید دامنه Wi-Fi خانگی را بدون گسترش سخت افزار 60 متر افزایش می دهد

پروتکل جدید دامنه Wi-Fi خانگی را بدون گسترش سخت افزار 60 متر افزایش می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
محققان در دانشگاه بریگام یانگ پروتکل جدیدی را توسعه داده اند که به جای استفاده از پسوند سخت افزاری ، از طریق به روزرسانی نرم افزار ، دامنه Wi-Fi را بیش از 60 متر افزایش می دهد.
 راه حل های قبلی در مورد برنامه های افزودنی Wi-Fi خانگی ، مانند روترهای Amazon Eero و Google Nest Wifi ، به دستگاه های فیزیکی متکی هستند تا به عنوان تقویت کننده سیگنال Wi-Fi عمل کنند. بدون نیاز به نصب دستگاه های سخت افزاری اضافی ، پروتکل جدید می تواند نحوه اتصال دستگاه ها را در آینده برای خانه های هوشمند و کارخانه های هوشمند تغییر دهد ، به موجب آن قابلیت همکاری ایجاد می کند و باعث می شود خانه هوشمند و کارخانه هوشمند به هم متصل شوند.
 Wi-Fi برای حفظ سیگنال در دستگاه ها به سرعت حداقل یک مگابیت در ثانیه (1 مگابیت در ثانیه) نیاز دارد. با این حال ، پروتکل جدید قادر است سیگنال اتصال را در حداقل یک بیت در ثانیه حفظ کند ، که یک میلیونم سرعت داده مورد نیاز Wi-Fi است.
 این پروتکل به عنوان On-Off Noise Power Communication (ONPC) نامگذاری شده است. زیرا ثابت شده است که دستگاه های Wi-Fi همچنان می توانند با یک بیت در ثانیه سیگنال به عنوان پیام خاموش و روشن کار کنند. این کار با اجازه دادن به دستگاه های Wi-Fi برای انتقال نویز بی سیم علاوه بر داده کار می کند.
 وی افزود: "آنها یک سری 1s و 0s را در سنسور Wi-Fi برنامه ریزی کردند ، اساساً سیگنال را با یک الگوی خاص روشن و خاموش می کنند. روتر Wi-Fi توانست این الگو را از صدای بی سیم اطراف (از رایانه ها ، تلویزیون ها و تلفن های همراه) تشخیص دهد و بنابراین می داند که سنسور هنوز چیزی را منتقل می کند ، حتی اگر داده ها دریافت نشوند ، " رهایی.
 این پروتکل در هر دستگاه متصل در خانه کار نمی کند. با این حال ، برای آنهایی مانند سنسورهای درب گاراژ ، مانیتورهای کیفیت هوا و سیستم های آب پاش ، در واقع یک پیام روشن / خاموش برای ادامه کار کافی است.
 در این تحقیق ، محققان بدون نصب هرگونه سخت افزار اضافی ، پروتکل ONPC را با موفقیت پیاده سازی کردند و دامنه دستگاه خارج از قفسه را 67 متر فراتر از محدوده استاندارد Wi-Fi افزایش دادند.
 فیل لوندریگان ، استادیار مهندسی کامپیوتر در BYU ، در بیانیه مطبوعاتی گفت: "این نکته جالب در مورد این فناوری است: همه کارها در نرم افزار انجام شده است." "از نظر تئوری ، ما می توانیم این مورد را بر روی تقریباً هر دستگاه Wi-Fi فعال با یک نرم افزار ساده نصب کنیم."


نه تنها Wi-Fi ، حتی برای LoRa ، بلوتوث
پروتکل ONPC که توسط محققان در این گزارش مشخص شده است ، قرار نیست جایگزین Wi-Fi یا پروتکل های بی سیم دوربرد مانند LoRa شود. برای تکمیل پروتکل Wi-Fi فعلی ایجاد شده است.
 در اطلاعیه مطبوعاتی نوشت: "به طور خاص ، فقط وقتی Stayin 'Alive (نام برنامه مدیریت ONPC) تشخیص دهد که اتصال Wi-Fi از بین رفته است ، انتقال اطلاعات را با استفاده از ONPC شروع می کند".
 علاوه بر این ، این پروتکل می تواند دامنه سایر فناوری های اتصال بی سیم را نیز افزایش دهد ، مانند بلوتوث ، تلفن همراه یا LoRa. تمام آنچه که نیاز دارد توانایی انتقال انرژی و دریافت اندازه گیری صدا است. Wi-Fi در اینجا در ارسال و دریافت داده نقشی ندارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب