Best Buy سیستم عامل خانه هوشمند خود را تعطیل می کند

Best Buy سیستم عامل خانه هوشمند خود را تعطیل می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
شما مصرف کننده غول خرده فروشی الکترونیکی مصرف کننده Best Buy بخش دستگاه هوشمند خانه خود را متوقف کرده و خدمات را خاموش کرده است. در تاریخ 6 نوامبر ، همه دستگاه های خانه هوشمند با مارک Insignia توانایی هوشمند خود را از دست دادند.
 دستگاه های مبتلا شامل پلاگین های برق هوشمند ، کلیدهای روشنایی ، فریزرهای خانگی هوشمند و دوربین های امنیتی Wi-Fi هستند. اکثر محصولات ذکر شده در بالا بدون هیچ ویژگی هوشمندی همچنان کار می کنند.
به عنوان مثال ، سوئیچ های روشنایی هوشمند دیگر توسط تلفن هوشمند قابل کنترل نیستند و صاحبان خانه باید چراغ ها را به صورت دستی روشن و خاموش کنند. فریزر هنوز قادر به یخ زدن و نمایش دما است ، اما کاربران قادر به تنظیم دما از طریق برنامه نیستند.
 یک استثنا ، پلاگین هوشمند NS-SP1XM8 با اندازه گیری است زیرا هنوز هم می تواند از طریق Apple HomeKit با برنامه Apple's Home کار کند. همچنین دوربین های امنیتی Wi-Fi نمی توانند مطابق آنچه در نظر گرفته شده عمل کنند ، زیرا دیگر به عنوان یک وسیله امنیتی عمل نمی کنند و بیشتر به یک زینت تبدیل شده اند. برنامه Insignia Connect نیز خاموش شده است.


چگونه Best Buy به مشتریان خود اطلاع داده است؟
Best Buy اخبار را در وب سایت Insignia به اشتراک گذاشت که هیچ دلیلی برای فسخ وجود ندارد ، فقط تاریخ پایان خدمات را ذکر می کند. محصولات تحت تأثیر دیگر برای خرید در دسترس نیستند.
 این شرکت خرده فروشی به مشتریانی که محصولات Insignia را در اختیار دارند اجازه داده است برای اعتبار مشتری حداکثر 10 دستگاه برای هر مشتری برگردانند. اگرچه این مشتریان از نظر تئوری می توانند از اعتبار فروشگاه برای محصولات خانه هوشمند از مارک های دیگر در Best Buy استفاده کنند ، اما هنوز هم برای آنها یک سردرد غیرضروری است.
 Best Buy تنها شرکت خرده فروشی نیست که وارد بازار سیستم عامل خانه هوشمند شده است و اکنون از آن حوزه خارج شده است. Lowe ، یک شرکت خرده فروشی با تمرکز بر بهبود خانه ها ، اوایل امسال سیستم عامل خانه هوشمند خود را متوقف کرد. از طرف دیگر ، این شرکت کاربران سیستم Iris را به SmartThings سامسونگ منتقل کرده و کارت های هدیه ویزا را به عنوان غرامت ارائه می دهد.
 اعلامیه های متوقف شده بی ثباتی سیستم عامل های خانه هوشمند را نشان داده است. ممکن است Best Buy’s Insignia محبوب ترین پلتفرم خانه هوشمند نباشد. با این حال ، مقدار مشخصی از کاربران برای تأمین انرژی دستگاه های هوشمند خود در اکوسیستم خانه خود به آن اعتماد می کنند. هنگامی که یک کاربر یک پلت فرم خانه هوشمند را انتخاب می کند تا به آن اعتماد کند و روزی شرکت تصمیم می گیرد فقط اکوسیستم و خدمات آن را تعطیل کند ، پس از آن نحوه زندگی کاربر نهایی به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار می گیرد و اعتماد اکوسیستم های خانه های هوشمند از بین می رود.
 برای یک شرکت ، اگر خاموش شدن خدمات به یک امر ضروری تبدیل شود ، آنها باید فکر کنند که چگونه می توانند به مشتریان فعلی کمک کنند تا دستگاه های خود را به یک سیستم دیگر منتقل کنند ، این بهترین روش یک شرکت برای حفظ اعتماد مشتری است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب