Best Buy سیستم عامل خانه هوشمند خود را تعطیل می کند

Best Buy سیستم عامل خانه هوشمند خود را تعطیل می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
شما مصرف کننده غول خرده فروشی الکترونیکی مصرف کننده Best Buy بخش دستگاه هوشمند خانه خود را متوقف کرده و خدمات را خاموش کرده است. در تاریخ 6 نوامبر ، همه دستگاه های خانه هوشمند با مارک Insignia توانایی هوشمند خود را از دست دادند.
 دستگاه های مبتلا شامل پلاگین های برق هوشمند ، کلیدهای روشنایی ، فریزرهای خانگی هوشمند و دوربین های امنیتی Wi-Fi هستند. اکثر محصولات ذکر شده در بالا بدون هیچ ویژگی هوشمندی همچنان کار می کنند.
به عنوان مثال ، سوئیچ های روشنایی هوشمند دیگر توسط تلفن هوشمند قابل کنترل نیستند و صاحبان خانه باید چراغ ها را به صورت دستی روشن و خاموش کنند. فریزر هنوز قادر به یخ زدن و نمایش دما است ، اما کاربران قادر به تنظیم دما از طریق برنامه نیستند.
 یک استثنا ، پلاگین هوشمند NS-SP1XM8 با اندازه گیری است زیرا هنوز هم می تواند از طریق Apple HomeKit با برنامه Apple's Home کار کند. همچنین دوربین های امنیتی Wi-Fi نمی توانند مطابق آنچه در نظر گرفته شده عمل کنند ، زیرا دیگر به عنوان یک وسیله امنیتی عمل نمی کنند و بیشتر به یک زینت تبدیل شده اند. برنامه Insignia Connect نیز خاموش شده است.


چگونه Best Buy به مشتریان خود اطلاع داده است؟
Best Buy اخبار را در وب سایت Insignia به اشتراک گذاشت که هیچ دلیلی برای فسخ وجود ندارد ، فقط تاریخ پایان خدمات را ذکر می کند. محصولات تحت تأثیر دیگر برای خرید در دسترس نیستند.
 این شرکت خرده فروشی به مشتریانی که محصولات Insignia را در اختیار دارند اجازه داده است برای اعتبار مشتری حداکثر 10 دستگاه برای هر مشتری برگردانند. اگرچه این مشتریان از نظر تئوری می توانند از اعتبار فروشگاه برای محصولات خانه هوشمند از مارک های دیگر در Best Buy استفاده کنند ، اما هنوز هم برای آنها یک سردرد غیرضروری است.
 Best Buy تنها شرکت خرده فروشی نیست که وارد بازار سیستم عامل خانه هوشمند شده است و اکنون از آن حوزه خارج شده است. Lowe ، یک شرکت خرده فروشی با تمرکز بر بهبود خانه ها ، اوایل امسال سیستم عامل خانه هوشمند خود را متوقف کرد. از طرف دیگر ، این شرکت کاربران سیستم Iris را به SmartThings سامسونگ منتقل کرده و کارت های هدیه ویزا را به عنوان غرامت ارائه می دهد.
 اعلامیه های متوقف شده بی ثباتی سیستم عامل های خانه هوشمند را نشان داده است. ممکن است Best Buy’s Insignia محبوب ترین پلتفرم خانه هوشمند نباشد. با این حال ، مقدار مشخصی از کاربران برای تأمین انرژی دستگاه های هوشمند خود در اکوسیستم خانه خود به آن اعتماد می کنند. هنگامی که یک کاربر یک پلت فرم خانه هوشمند را انتخاب می کند تا به آن اعتماد کند و روزی شرکت تصمیم می گیرد فقط اکوسیستم و خدمات آن را تعطیل کند ، پس از آن نحوه زندگی کاربر نهایی به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار می گیرد و اعتماد اکوسیستم های خانه های هوشمند از بین می رود.
 برای یک شرکت ، اگر خاموش شدن خدمات به یک امر ضروری تبدیل شود ، آنها باید فکر کنند که چگونه می توانند به مشتریان فعلی کمک کنند تا دستگاه های خود را به یک سیستم دیگر منتقل کنند ، این بهترین روش یک شرکت برای حفظ اعتماد مشتری است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب