Best Buy سیستم عامل خانه هوشمند خود را تعطیل می کند

Best Buy سیستم عامل خانه هوشمند خود را تعطیل می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۵ شهریور ۱۳۹۹
شما مصرف کننده غول خرده فروشی الکترونیکی مصرف کننده Best Buy بخش دستگاه هوشمند خانه خود را متوقف کرده و خدمات را خاموش کرده است. در تاریخ 6 نوامبر ، همه دستگاه های خانه هوشمند با مارک Insignia توانایی هوشمند خود را از دست دادند.
 دستگاه های مبتلا شامل پلاگین های برق هوشمند ، کلیدهای روشنایی ، فریزرهای خانگی هوشمند و دوربین های امنیتی Wi-Fi هستند. اکثر محصولات ذکر شده در بالا بدون هیچ ویژگی هوشمندی همچنان کار می کنند.
به عنوان مثال ، سوئیچ های روشنایی هوشمند دیگر توسط تلفن هوشمند قابل کنترل نیستند و صاحبان خانه باید چراغ ها را به صورت دستی روشن و خاموش کنند. فریزر هنوز قادر به یخ زدن و نمایش دما است ، اما کاربران قادر به تنظیم دما از طریق برنامه نیستند.
 یک استثنا ، پلاگین هوشمند NS-SP1XM8 با اندازه گیری است زیرا هنوز هم می تواند از طریق Apple HomeKit با برنامه Apple's Home کار کند. همچنین دوربین های امنیتی Wi-Fi نمی توانند مطابق آنچه در نظر گرفته شده عمل کنند ، زیرا دیگر به عنوان یک وسیله امنیتی عمل نمی کنند و بیشتر به یک زینت تبدیل شده اند. برنامه Insignia Connect نیز خاموش شده است.


چگونه Best Buy به مشتریان خود اطلاع داده است؟
Best Buy اخبار را در وب سایت Insignia به اشتراک گذاشت که هیچ دلیلی برای فسخ وجود ندارد ، فقط تاریخ پایان خدمات را ذکر می کند. محصولات تحت تأثیر دیگر برای خرید در دسترس نیستند.
 این شرکت خرده فروشی به مشتریانی که محصولات Insignia را در اختیار دارند اجازه داده است برای اعتبار مشتری حداکثر 10 دستگاه برای هر مشتری برگردانند. اگرچه این مشتریان از نظر تئوری می توانند از اعتبار فروشگاه برای محصولات خانه هوشمند از مارک های دیگر در Best Buy استفاده کنند ، اما هنوز هم برای آنها یک سردرد غیرضروری است.
 Best Buy تنها شرکت خرده فروشی نیست که وارد بازار سیستم عامل خانه هوشمند شده است و اکنون از آن حوزه خارج شده است. Lowe ، یک شرکت خرده فروشی با تمرکز بر بهبود خانه ها ، اوایل امسال سیستم عامل خانه هوشمند خود را متوقف کرد. از طرف دیگر ، این شرکت کاربران سیستم Iris را به SmartThings سامسونگ منتقل کرده و کارت های هدیه ویزا را به عنوان غرامت ارائه می دهد.
 اعلامیه های متوقف شده بی ثباتی سیستم عامل های خانه هوشمند را نشان داده است. ممکن است Best Buy’s Insignia محبوب ترین پلتفرم خانه هوشمند نباشد. با این حال ، مقدار مشخصی از کاربران برای تأمین انرژی دستگاه های هوشمند خود در اکوسیستم خانه خود به آن اعتماد می کنند. هنگامی که یک کاربر یک پلت فرم خانه هوشمند را انتخاب می کند تا به آن اعتماد کند و روزی شرکت تصمیم می گیرد فقط اکوسیستم و خدمات آن را تعطیل کند ، پس از آن نحوه زندگی کاربر نهایی به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار می گیرد و اعتماد اکوسیستم های خانه های هوشمند از بین می رود.
 برای یک شرکت ، اگر خاموش شدن خدمات به یک امر ضروری تبدیل شود ، آنها باید فکر کنند که چگونه می توانند به مشتریان فعلی کمک کنند تا دستگاه های خود را به یک سیستم دیگر منتقل کنند ، این بهترین روش یک شرکت برای حفظ اعتماد مشتری است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب