ساختمانهای هوشمند با سرمایه گذاری بیشتر از مالکین و مدیران املاک

ساختمانهای هوشمند با سرمایه گذاری بیشتر از مالکین و مدیران املاک
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
فناوری ساخت هوشمند در بازار جدید نیست ، با این حال ، هنوز تصویب گسترده مشاهده نشده است. برای درک چگونگی مشاهده مالکان و مدیران املاک از فناوری ساخت هوشمند ، مشاوران مدیریت CIL با بیش از 150 صاحبخانه ، مدیر املاک ، نمایندگان و تأمین کنندگان در آمریکای شمالی و اروپا صحبت کرده و نتایج نظرسنجی را منتشر کردند.
 برای صاحبان املاک و مستغلات ، بهبود بهره وری انرژی در ساختمانهای تجاری از نظر فناوری ساختمان به اولویت اصلی آنها تبدیل شده است. 84 درصد از پاسخ دهندگان تمایل نشان داده اند که هزینه های آینده خود را برای بازسازی ساختمان و به روزرسانی سیستم افزایش دهند.
 در حال حاضر ، این سرمایه گذاری بر روی روشنایی LED متمرکز است که می تواند هزینه تعمیر و نگهداری ساختمان را در مقایسه با روشنایی سنتی به طور قابل توجهی کاهش دهد. علاوه بر این ، تحقیقات همچنین نشان داده است که سرمایه گذاری در گرمایشی گران قیمت ، پیشرفته ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، که مدت زمان بیشتری برای بازگشت سرمایه لازم است ، در حال جلب توجه است.
 این شرکت مشاوره پیش بینی کرده است که با افزایش پذیرش سیستم های پیشرفته تر ، پنج تا ده درصد در 5 سال آینده در بخش تهویه مطبوع و روشنایی رشد خواهد کرد.


مدیریت تسهیلات بیان ارزش بهتری را درخواست می کند
فناوری پیش بینی توانایی های جدیدی را به مدیریت امکانات داده است: از زمان مبتنی بر رژیم های نگهداری مبتنی بر شرایط. اگرچه این فناوری هنوز پرهزینه است ، اما برخی از ارائه دهندگان فناوری با خدمات و محصولات خود برنده کاربران شده اند. به عنوان مثال ، ادغام نظارت و تجزیه و تحلیل در راه حل های آنها بدون کاهش قیمت قرارداد.
 این گزارش نوشت: "این یک پیشرفت جدید و هیجان انگیز برای این بخش است."
 با این حال ، سرمایه گذاری آینده در این بخش از نظرسنجی مثبت نیست. در بخش مدیریت تسهیلات ، 55 درصد از پاسخ دهندگان این امر را در مدیریت ساختمان مهم می دانند اما فقط 30 درصد از آنها گفتند که مایل به افزایش هزینه ها در آن هستند.
 در این گزارش آمده است: "تحقیقات ما نشان داده است که اگرچه مدیریت تسهیلات یک حوزه مهم تمرکز است ، اما از نظر استراتژیک باارزش نیست و بنابراین محلی برای سرمایه گذاری قابل توجه در آینده نیست."


کنترل های هوشمند و سنسورها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند
از طرف دیگر ، بخش کنترل های هوشمند و حسگرها فرصت خوبی را در آینده نزدیک می بینند. 58 درصد از پاسخ دهندگان کنترل های هوشمند و سنسورها را به عنوان یکی از م importantلفه های مهم در مدیریت ساختمان می دانند و 92 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنند هزینه های این بخش در حال افزایش است.
 در فرصت فزاینده ، شرکت مشاوره خاطرنشان کرد که شرکتهایی که صرفه جویی در هزینه و بازگشت متعارف سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، برندگان اولیه در بخش هستند. این شرکت ها معمولاً از بهبود HVAC و روشنایی شروع می کنند. پس از اثبات منافع اقتصادی ، آنها سپس استفاده از فضای کار را معرفی می کنند و باعث ایجاد تعامل با کاربر می شوند.
 این گزارش خاطر نشان کرد که املاک در شهرهای بزرگ با اجاره بالاتر ، سرمایه گذاری زودهنگام در این بخش را شاهد خواهند بود ، در حالی که ساختمانهای قدیمی و CRE در خارج از شهرهای بزرگ تر به کارگیری این فناوری بیشتر طول می کشد.
 "این تحولات فقط در مورد ساختمانهای جدید صدق نمی کند ، با مقاوم سازی آنها در فن آوری های جدید ، ساختمانهای قدیمی می توانند از مزایای فن آوری هوشمند بهره مند شوند. ارائه دهندگان شرکت ، مانند هانیول یا فیلیپس ، تمایلی به رقابت در این زمینه ندارند و در عوض بر روی پروژه های بزرگ پیمانکاری و معماری متمرکز می شوند. این فضا را برای بازیکنان کوچکتر که می توانند سیستم های بی سیم و راحت نصب کنند فراهم می کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____          
| ___|         
|___ \ __ ____ __ ___ 
  \ \\ \/ /\ \/ / / _ \
/\__/ / > < > < | __/
\____/ /_/\_\/_/\_\ \___|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب