ساختمانهای هوشمند با سرمایه گذاری بیشتر از مالکین و مدیران املاک

ساختمانهای هوشمند با سرمایه گذاری بیشتر از مالکین و مدیران املاک
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
فناوری ساخت هوشمند در بازار جدید نیست ، با این حال ، هنوز تصویب گسترده مشاهده نشده است. برای درک چگونگی مشاهده مالکان و مدیران املاک از فناوری ساخت هوشمند ، مشاوران مدیریت CIL با بیش از 150 صاحبخانه ، مدیر املاک ، نمایندگان و تأمین کنندگان در آمریکای شمالی و اروپا صحبت کرده و نتایج نظرسنجی را منتشر کردند.
 برای صاحبان املاک و مستغلات ، بهبود بهره وری انرژی در ساختمانهای تجاری از نظر فناوری ساختمان به اولویت اصلی آنها تبدیل شده است. 84 درصد از پاسخ دهندگان تمایل نشان داده اند که هزینه های آینده خود را برای بازسازی ساختمان و به روزرسانی سیستم افزایش دهند.
 در حال حاضر ، این سرمایه گذاری بر روی روشنایی LED متمرکز است که می تواند هزینه تعمیر و نگهداری ساختمان را در مقایسه با روشنایی سنتی به طور قابل توجهی کاهش دهد. علاوه بر این ، تحقیقات همچنین نشان داده است که سرمایه گذاری در گرمایشی گران قیمت ، پیشرفته ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، که مدت زمان بیشتری برای بازگشت سرمایه لازم است ، در حال جلب توجه است.
 این شرکت مشاوره پیش بینی کرده است که با افزایش پذیرش سیستم های پیشرفته تر ، پنج تا ده درصد در 5 سال آینده در بخش تهویه مطبوع و روشنایی رشد خواهد کرد.


مدیریت تسهیلات بیان ارزش بهتری را درخواست می کند
فناوری پیش بینی توانایی های جدیدی را به مدیریت امکانات داده است: از زمان مبتنی بر رژیم های نگهداری مبتنی بر شرایط. اگرچه این فناوری هنوز پرهزینه است ، اما برخی از ارائه دهندگان فناوری با خدمات و محصولات خود برنده کاربران شده اند. به عنوان مثال ، ادغام نظارت و تجزیه و تحلیل در راه حل های آنها بدون کاهش قیمت قرارداد.
 این گزارش نوشت: "این یک پیشرفت جدید و هیجان انگیز برای این بخش است."
 با این حال ، سرمایه گذاری آینده در این بخش از نظرسنجی مثبت نیست. در بخش مدیریت تسهیلات ، 55 درصد از پاسخ دهندگان این امر را در مدیریت ساختمان مهم می دانند اما فقط 30 درصد از آنها گفتند که مایل به افزایش هزینه ها در آن هستند.
 در این گزارش آمده است: "تحقیقات ما نشان داده است که اگرچه مدیریت تسهیلات یک حوزه مهم تمرکز است ، اما از نظر استراتژیک باارزش نیست و بنابراین محلی برای سرمایه گذاری قابل توجه در آینده نیست."


کنترل های هوشمند و سنسورها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند
از طرف دیگر ، بخش کنترل های هوشمند و حسگرها فرصت خوبی را در آینده نزدیک می بینند. 58 درصد از پاسخ دهندگان کنترل های هوشمند و سنسورها را به عنوان یکی از م importantلفه های مهم در مدیریت ساختمان می دانند و 92 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنند هزینه های این بخش در حال افزایش است.
 در فرصت فزاینده ، شرکت مشاوره خاطرنشان کرد که شرکتهایی که صرفه جویی در هزینه و بازگشت متعارف سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، برندگان اولیه در بخش هستند. این شرکت ها معمولاً از بهبود HVAC و روشنایی شروع می کنند. پس از اثبات منافع اقتصادی ، آنها سپس استفاده از فضای کار را معرفی می کنند و باعث ایجاد تعامل با کاربر می شوند.
 این گزارش خاطر نشان کرد که املاک در شهرهای بزرگ با اجاره بالاتر ، سرمایه گذاری زودهنگام در این بخش را شاهد خواهند بود ، در حالی که ساختمانهای قدیمی و CRE در خارج از شهرهای بزرگ تر به کارگیری این فناوری بیشتر طول می کشد.
 "این تحولات فقط در مورد ساختمانهای جدید صدق نمی کند ، با مقاوم سازی آنها در فن آوری های جدید ، ساختمانهای قدیمی می توانند از مزایای فن آوری هوشمند بهره مند شوند. ارائه دهندگان شرکت ، مانند هانیول یا فیلیپس ، تمایلی به رقابت در این زمینه ندارند و در عوض بر روی پروژه های بزرگ پیمانکاری و معماری متمرکز می شوند. این فضا را برای بازیکنان کوچکتر که می توانند سیستم های بی سیم و راحت نصب کنند فراهم می کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب