ساختمانهای هوشمند با سرمایه گذاری بیشتر از مالکین و مدیران املاک

ساختمانهای هوشمند با سرمایه گذاری بیشتر از مالکین و مدیران املاک
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
فناوری ساخت هوشمند در بازار جدید نیست ، با این حال ، هنوز تصویب گسترده مشاهده نشده است. برای درک چگونگی مشاهده مالکان و مدیران املاک از فناوری ساخت هوشمند ، مشاوران مدیریت CIL با بیش از 150 صاحبخانه ، مدیر املاک ، نمایندگان و تأمین کنندگان در آمریکای شمالی و اروپا صحبت کرده و نتایج نظرسنجی را منتشر کردند.
 برای صاحبان املاک و مستغلات ، بهبود بهره وری انرژی در ساختمانهای تجاری از نظر فناوری ساختمان به اولویت اصلی آنها تبدیل شده است. 84 درصد از پاسخ دهندگان تمایل نشان داده اند که هزینه های آینده خود را برای بازسازی ساختمان و به روزرسانی سیستم افزایش دهند.
 در حال حاضر ، این سرمایه گذاری بر روی روشنایی LED متمرکز است که می تواند هزینه تعمیر و نگهداری ساختمان را در مقایسه با روشنایی سنتی به طور قابل توجهی کاهش دهد. علاوه بر این ، تحقیقات همچنین نشان داده است که سرمایه گذاری در گرمایشی گران قیمت ، پیشرفته ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، که مدت زمان بیشتری برای بازگشت سرمایه لازم است ، در حال جلب توجه است.
 این شرکت مشاوره پیش بینی کرده است که با افزایش پذیرش سیستم های پیشرفته تر ، پنج تا ده درصد در 5 سال آینده در بخش تهویه مطبوع و روشنایی رشد خواهد کرد.


مدیریت تسهیلات بیان ارزش بهتری را درخواست می کند
فناوری پیش بینی توانایی های جدیدی را به مدیریت امکانات داده است: از زمان مبتنی بر رژیم های نگهداری مبتنی بر شرایط. اگرچه این فناوری هنوز پرهزینه است ، اما برخی از ارائه دهندگان فناوری با خدمات و محصولات خود برنده کاربران شده اند. به عنوان مثال ، ادغام نظارت و تجزیه و تحلیل در راه حل های آنها بدون کاهش قیمت قرارداد.
 این گزارش نوشت: "این یک پیشرفت جدید و هیجان انگیز برای این بخش است."
 با این حال ، سرمایه گذاری آینده در این بخش از نظرسنجی مثبت نیست. در بخش مدیریت تسهیلات ، 55 درصد از پاسخ دهندگان این امر را در مدیریت ساختمان مهم می دانند اما فقط 30 درصد از آنها گفتند که مایل به افزایش هزینه ها در آن هستند.
 در این گزارش آمده است: "تحقیقات ما نشان داده است که اگرچه مدیریت تسهیلات یک حوزه مهم تمرکز است ، اما از نظر استراتژیک باارزش نیست و بنابراین محلی برای سرمایه گذاری قابل توجه در آینده نیست."


کنترل های هوشمند و سنسورها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند
از طرف دیگر ، بخش کنترل های هوشمند و حسگرها فرصت خوبی را در آینده نزدیک می بینند. 58 درصد از پاسخ دهندگان کنترل های هوشمند و سنسورها را به عنوان یکی از م importantلفه های مهم در مدیریت ساختمان می دانند و 92 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنند هزینه های این بخش در حال افزایش است.
 در فرصت فزاینده ، شرکت مشاوره خاطرنشان کرد که شرکتهایی که صرفه جویی در هزینه و بازگشت متعارف سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، برندگان اولیه در بخش هستند. این شرکت ها معمولاً از بهبود HVAC و روشنایی شروع می کنند. پس از اثبات منافع اقتصادی ، آنها سپس استفاده از فضای کار را معرفی می کنند و باعث ایجاد تعامل با کاربر می شوند.
 این گزارش خاطر نشان کرد که املاک در شهرهای بزرگ با اجاره بالاتر ، سرمایه گذاری زودهنگام در این بخش را شاهد خواهند بود ، در حالی که ساختمانهای قدیمی و CRE در خارج از شهرهای بزرگ تر به کارگیری این فناوری بیشتر طول می کشد.
 "این تحولات فقط در مورد ساختمانهای جدید صدق نمی کند ، با مقاوم سازی آنها در فن آوری های جدید ، ساختمانهای قدیمی می توانند از مزایای فن آوری هوشمند بهره مند شوند. ارائه دهندگان شرکت ، مانند هانیول یا فیلیپس ، تمایلی به رقابت در این زمینه ندارند و در عوض بر روی پروژه های بزرگ پیمانکاری و معماری متمرکز می شوند. این فضا را برای بازیکنان کوچکتر که می توانند سیستم های بی سیم و راحت نصب کنند فراهم می کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____       ____ 
|____ |      / ___|
  / / ____ ___ / /___ 
  \ \|_ // __|| ___ \
.___/ / / / \__ \| \_/ |
\____/ /___||___/\_____/
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب