پیش بینی می شود به دلیل نداشتن "برنامه Killer" ، بازار خانه های هوشمند با اشباع روبرو شود

پیش بینی می شود به دلیل نداشتن
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
طبق داده های ارائه شده توسط Strategy Analytics در اجلاس خانه هوشمند ، 46 درصد از خانوارهای باند پهن ایالات متحده امروز حداقل دارای یک دستگاه خانه هوشمند هستند و تا سال 2025 این تعداد به 62 درصد افزایش خواهد یافت. "واضح است که خانه هوشمند موضوعی است که مردم آن را درک می کنند. ده سال پیش ، چنین نبود. "بیل ابلوندی ، مدیر سیستم های خانه های هوشمند در Strategy Analytics ، به IoT World Today گفت.
 با این حال ، این شرکت تحقیقاتی انتظار داشت که با رسیدن به پیش بینی اشباع بازار ، 70 درصد افزایش یابد. ابلوندی پیشنهاد داد: "اگر برنامه قاتل ضرب المثلی برای خانه های هوشمند وجود داشته باشد ، ممکن است پیش بینی تغییر کند و رشد بازار ادامه یابد."


روش کنترل بصری برای همه
اکنون دو روش کنترل بر بازار خانه های هوشمند مسلط است - یک برنامه تلفن همراه و دستیارهای مجازی با بلندگوهای داخلی.
 اگرچه بلندگوهای هوشمند ممکن است یکی از محبوب ترین فناوری های مصرف کننده پس از تلفن های هوشمند باشند ، اما هنوز هم قابلیت های دستیار صوتی محدود است. مطمئناً دستیارهای صوتی وظایفی را که می توانند برای کاربران انجام دهند گسترش می دهند. اما ، بیشتر کاربران از آنها برای تعداد محدودی از کارها مانند پخش موسیقی ، گوش دادن به جلسات خبری ، یا تنظیم تایمر یا هشدارها استفاده می کنند.
 طبق داده های Strategy Analytic ، 59 درصد از خانه های هوشمند ایالات متحده دارای یک سیستم امنیتی تعاملی هستند. علاوه بر این ، بر اساس داده های مرکز تحقیقات Pew ، از هر چهار بزرگسال ایالات متحده فقط یک نفر بلندگوی هوشمند دارد.
 اگرچه بلندگوهای هوشمند آگاهی از خانه های هوشمند را افزایش داده و مورد توجه بازار قرار گرفته اند ، اما هنوز بهترین گزینه کنترل برای دستگاه های خانه هوشمند نیست. بازار همچنان منتظر یک گزینه کاربر پسند ، بصری و بدون هیچ زحمتی برای یادگیری است تا تجربه خانه هوشمند کاربر را ساده کند. این می تواند یک برنامه تلفن همراه "قاتل" یا روش جدید دیگری باشد که تصور نمی کنیم.


بیشتر برای حل: تعصب جنسی ، هزینه ها و حریم خصوصی
در کنار فقدان یک روش کنترل ساده ، بازار خانه های هوشمند چالش های دیگری برای مقابله با آن دارند.
 اول از همه ، خانه هوشمند توسط هر گروه کاربری پذیرفته نشده است. آبلوندی گفت: "بازار خانه های هوشمند واقعاً مردسالار است." علاوه بر این ، "هزاره ها حدود یک سوم بازار را تشکیل می دهند ، اما بیش از نیمی از بازار قدیمی تر از نسل هزاره است."
 دوم ، گرچه قیمت دستگاه های خانه هوشمند در سال های اخیر کاهش یافته است ، اما هنوز هم یک سرمایه گذاری قابل توجه برای یک صاحب خانه است. اما ، افراد بیشتری در خانه های اجاره ای خود فناوری خانه هوشمند را تجربه می کنند. املاک جدید ساخته شده در حال نصب دستگاههای خانه هوشمند برای برجسته شدن هستند. طبق داده های Strategy Analytic ، حدود یک سوم از خانوارهای خانه هوشمند در خانه های اجاره ای زندگی می کنند.
 طبق یک نظرسنجی از انجمن اینترنت ، اکثر کاربران در سراسر جهان هنوز هم برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی خود به دستگاه های متصل اعتماد ندارند.
 با این حال ، همانطور که تحقیقات Strategy Analytic نشان داد ، تقریبا نیمی از کاربران دارای دستگاه های خانه هوشمند گفتند که پس از زندگی با آنها نمی خواهند بدون این دستگاه ها باشند. آبلوندی گفت: "واضح است که تعداد زیادی از صاحبان خانه های هوشمند هستند که واقعاً احساس می کنند (این فن آوری ها) جزئی جدایی ناپذیر در خانه آنهاست."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب