پیش بینی می شود به دلیل نداشتن "برنامه Killer" ، بازار خانه های هوشمند با اشباع روبرو شود

پیش بینی می شود به دلیل نداشتن
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
طبق داده های ارائه شده توسط Strategy Analytics در اجلاس خانه هوشمند ، 46 درصد از خانوارهای باند پهن ایالات متحده امروز حداقل دارای یک دستگاه خانه هوشمند هستند و تا سال 2025 این تعداد به 62 درصد افزایش خواهد یافت. "واضح است که خانه هوشمند موضوعی است که مردم آن را درک می کنند. ده سال پیش ، چنین نبود. "بیل ابلوندی ، مدیر سیستم های خانه های هوشمند در Strategy Analytics ، به IoT World Today گفت.
 با این حال ، این شرکت تحقیقاتی انتظار داشت که با رسیدن به پیش بینی اشباع بازار ، 70 درصد افزایش یابد. ابلوندی پیشنهاد داد: "اگر برنامه قاتل ضرب المثلی برای خانه های هوشمند وجود داشته باشد ، ممکن است پیش بینی تغییر کند و رشد بازار ادامه یابد."


روش کنترل بصری برای همه
اکنون دو روش کنترل بر بازار خانه های هوشمند مسلط است - یک برنامه تلفن همراه و دستیارهای مجازی با بلندگوهای داخلی.
 اگرچه بلندگوهای هوشمند ممکن است یکی از محبوب ترین فناوری های مصرف کننده پس از تلفن های هوشمند باشند ، اما هنوز هم قابلیت های دستیار صوتی محدود است. مطمئناً دستیارهای صوتی وظایفی را که می توانند برای کاربران انجام دهند گسترش می دهند. اما ، بیشتر کاربران از آنها برای تعداد محدودی از کارها مانند پخش موسیقی ، گوش دادن به جلسات خبری ، یا تنظیم تایمر یا هشدارها استفاده می کنند.
 طبق داده های Strategy Analytic ، 59 درصد از خانه های هوشمند ایالات متحده دارای یک سیستم امنیتی تعاملی هستند. علاوه بر این ، بر اساس داده های مرکز تحقیقات Pew ، از هر چهار بزرگسال ایالات متحده فقط یک نفر بلندگوی هوشمند دارد.
 اگرچه بلندگوهای هوشمند آگاهی از خانه های هوشمند را افزایش داده و مورد توجه بازار قرار گرفته اند ، اما هنوز بهترین گزینه کنترل برای دستگاه های خانه هوشمند نیست. بازار همچنان منتظر یک گزینه کاربر پسند ، بصری و بدون هیچ زحمتی برای یادگیری است تا تجربه خانه هوشمند کاربر را ساده کند. این می تواند یک برنامه تلفن همراه "قاتل" یا روش جدید دیگری باشد که تصور نمی کنیم.


بیشتر برای حل: تعصب جنسی ، هزینه ها و حریم خصوصی
در کنار فقدان یک روش کنترل ساده ، بازار خانه های هوشمند چالش های دیگری برای مقابله با آن دارند.
 اول از همه ، خانه هوشمند توسط هر گروه کاربری پذیرفته نشده است. آبلوندی گفت: "بازار خانه های هوشمند واقعاً مردسالار است." علاوه بر این ، "هزاره ها حدود یک سوم بازار را تشکیل می دهند ، اما بیش از نیمی از بازار قدیمی تر از نسل هزاره است."
 دوم ، گرچه قیمت دستگاه های خانه هوشمند در سال های اخیر کاهش یافته است ، اما هنوز هم یک سرمایه گذاری قابل توجه برای یک صاحب خانه است. اما ، افراد بیشتری در خانه های اجاره ای خود فناوری خانه هوشمند را تجربه می کنند. املاک جدید ساخته شده در حال نصب دستگاههای خانه هوشمند برای برجسته شدن هستند. طبق داده های Strategy Analytic ، حدود یک سوم از خانوارهای خانه هوشمند در خانه های اجاره ای زندگی می کنند.
 طبق یک نظرسنجی از انجمن اینترنت ، اکثر کاربران در سراسر جهان هنوز هم برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی خود به دستگاه های متصل اعتماد ندارند.
 با این حال ، همانطور که تحقیقات Strategy Analytic نشان داد ، تقریبا نیمی از کاربران دارای دستگاه های خانه هوشمند گفتند که پس از زندگی با آنها نمی خواهند بدون این دستگاه ها باشند. آبلوندی گفت: "واضح است که تعداد زیادی از صاحبان خانه های هوشمند هستند که واقعاً احساس می کنند (این فن آوری ها) جزئی جدایی ناپذیر در خانه آنهاست."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____     _____   
 / ___|    | ___|   
/ /___ _ __ |___ \ ____
| ___ \| '_ \   \ \|_ /
| \_/ || |_) |/\__/ / / / 
\_____/| .__/ \____/ /___|
    | |        
    |_|        
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب