چگونه شریک اتوماسیون ساختمان مناسب را انتخاب کنیم

چگونه شریک اتوماسیون ساختمان مناسب را انتخاب کنیم
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
با توجه به تمایل بیشتر و بیشتر مشتریان به ساختمانهای هوشمند ، تقاضا برای سیستمهای اتوماسیون ساختمان (BAS) با سرعت مداومی افزایش می یابد. ارقام شرکت تحقیقاتی MarketsandMarkets حاکی از آن است که بازار جهانی BAS می تواند تا 754 میلیارد دلار در سال 2019 به 121.5 میلیارد دلار آمریکا برسد.
با این حال ، با وجود چنین تقاضای زیادی ، شرکت های زیادی در جهان وجود ندارند که بتوانند راه حل های جامع BAS ارائه دهند. به این دلیل که اتوماسیون ساختن به عنوان یک صنعت نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه دارد و بسیاری از شرکت ها نمی توانند منابع مالی یا منابع دیگر را برای ورود به چنین بخشی مورد استفاده قرار دهند.
جف گروت ، معاون مدیر اجرایی در Wadsworth Solutions در یک پست وبلاگ می گوید: "در این دامنه ، کاربران نه تنها در توانایی های راه حل پیشنهادی سیستم بلکه مهمتر از همه در سرمایه های فکری آن ارائه دهندگان راه حل سرمایه گذاری می کنند." "علاوه بر این ، پس از انتخاب BAS ، راه حل خریداری شده زیرساخت های ساختمان کاربر را حداقل برای 15 سال آینده مدیریت خواهد کرد."
با توجه به اهمیت چنین سرمایه گذاری ، مشتریان باید نحوه انتخاب شریک راه حل BAS را بدانند. گروت خاطرنشان کرد که برای اطمینان از انتخاب شریک مناسب BAS ، سه عامل اساسی را باید در نظر گرفت.


طول عمر
مشتریان باید اطمینان حاصل کنند که مجتمع های سیستم (SI) که به دنبال همکاری با آنها هستند ، دارای تعداد قابل توجهی سال تجربه در این زمینه هستند. این یک عامل مهم است زیرا اکثر مردم فقط با شرکتهایی که راه حل ارائه می دهند آشنایی دارند اما با آنهایی که آنها را نصب یا تلفیق می کنند آشنا نیستند.
گروت پیشنهاد می کند: "با این حال ، ادغام کننده به عنوان رابط کاربر نهایی در طولانی مدت تمایل دارد." "در سطح تولید کننده ، مدیریت منطقه ای می تواند اغلب تغییر کند (به طور متوسط ​​هر 3 سال) ، اما رهبری در ادغام کنندگان منطقه ای کوچکتر از 15 تا 20 سال ادامه دارد. بنابراین ، افرادی که نصب سیستم های اصلی شما را بر عهده دارند ، به احتمال زیاد هنگام ارتقا به سیستم بعدی خود همچنان در جای خود خواهند بود. چنین طول عمر به معنای دانش عمیق محیط و برنامه های مربوط به کاربر نهایی است. "
کار با SI های باتجربه به طور قابل توجهی خطرات را کاهش می دهد ، اطمینان حاصل کنید که هزینه های مربوط به سفارش تغییر پروژه کم باقی می مانند و تأخیر زیادی در اجرای کار وجود نخواهد داشت.

 

سکو

دانستن بستری که سازنده برای توسعه راه حل های خود استفاده می کند ، برای اطمینان از کیفیت آن مهم است. به زبان ساده ، این پلتفرم باید از یک توسعه دهنده مشهور باشد ، زیرا آنها سابقه ارائه خدمات با کیفیت را دارند.​
گروت گفت: "دومین عامل قابل توجه باز یا بسته بودن سکو است." "Open به این معنی است که شما می توانید م easilyلفه های فناوری شخص ثالث را به راحتی ادغام کنید. با سیستم های بسته یا اختصاصی ، انتخاب ها اغلب به پیشنهادات خاص فروشنده BAS محدود می شوند. به عنوان مثال ، با یک پلت فرم باز ، شما تقریباً می توانید هر مارک کنترل کننده BACnet را نصب کنید. در یک بستر بسته یا اختصاصی ، این کار را نمی کنید. همچنین ، زمان و تلاشی را که سازنده برای حفظ به روزرسانی سیستم و یک محیط امن متعهد می کند ، در نظر بگیرید. "


کیفیت
در این زمینه به اندازه اصطلاح مبهم ، چند روش وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان قادر به تعیین اینکه چه کسی ارائه دهنده BAS خوب است و چه کسی نیست. گروت پیشنهاد می کند که یکی از راه ها ، بررسی آمادگی شرکت برای کار با پروژه های پیچیده ای است که دیگران ممکن است در گرفتن آن مردد باشند. بررسی رزومه شرکتی شرکت با جزئیات مهندسان و پروژه های قبلی آنها نیز مفید است.
گروت در پایان گفت: "همچنین توجه داشته باشید که همه نصب ها طبق برنامه پیش نمی روند." وی افزود: "هر پروژه ای به نوعی برنامه احتمالی احتیاج دارد. نحوه پاسخگویی ادغام کننده به تغییرات پیش بینی نشده شرایط در تعیین کیفیت یکپارچه ساز مهم است. آیا آنها دستان خود را بالا می اندازند و دور می شوند؟ یا آیا آنها ابتکار عمل را از طریق آن نشان می دهند؟ چنین خصوصیاتی ادغام کننده های برتر را از متوسط ​​جدا می کند. "

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _        __ 
    | |       / | 
 __ _ | |__ __   __`| | 
 / _` || '_ \ \ \ /\ / / | | 
| (_| || |_) | \ V V / _| |_
 \__, ||_.__/  \_/\_/ \___/
 __/ |           
 |___/            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب