چگونه شریک اتوماسیون ساختمان مناسب را انتخاب کنیم

چگونه شریک اتوماسیون ساختمان مناسب را انتخاب کنیم
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
با توجه به تمایل بیشتر و بیشتر مشتریان به ساختمانهای هوشمند ، تقاضا برای سیستمهای اتوماسیون ساختمان (BAS) با سرعت مداومی افزایش می یابد. ارقام شرکت تحقیقاتی MarketsandMarkets حاکی از آن است که بازار جهانی BAS می تواند تا 754 میلیارد دلار در سال 2019 به 121.5 میلیارد دلار آمریکا برسد.
با این حال ، با وجود چنین تقاضای زیادی ، شرکت های زیادی در جهان وجود ندارند که بتوانند راه حل های جامع BAS ارائه دهند. به این دلیل که اتوماسیون ساختن به عنوان یک صنعت نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه دارد و بسیاری از شرکت ها نمی توانند منابع مالی یا منابع دیگر را برای ورود به چنین بخشی مورد استفاده قرار دهند.
جف گروت ، معاون مدیر اجرایی در Wadsworth Solutions در یک پست وبلاگ می گوید: "در این دامنه ، کاربران نه تنها در توانایی های راه حل پیشنهادی سیستم بلکه مهمتر از همه در سرمایه های فکری آن ارائه دهندگان راه حل سرمایه گذاری می کنند." "علاوه بر این ، پس از انتخاب BAS ، راه حل خریداری شده زیرساخت های ساختمان کاربر را حداقل برای 15 سال آینده مدیریت خواهد کرد."
با توجه به اهمیت چنین سرمایه گذاری ، مشتریان باید نحوه انتخاب شریک راه حل BAS را بدانند. گروت خاطرنشان کرد که برای اطمینان از انتخاب شریک مناسب BAS ، سه عامل اساسی را باید در نظر گرفت.


طول عمر
مشتریان باید اطمینان حاصل کنند که مجتمع های سیستم (SI) که به دنبال همکاری با آنها هستند ، دارای تعداد قابل توجهی سال تجربه در این زمینه هستند. این یک عامل مهم است زیرا اکثر مردم فقط با شرکتهایی که راه حل ارائه می دهند آشنایی دارند اما با آنهایی که آنها را نصب یا تلفیق می کنند آشنا نیستند.
گروت پیشنهاد می کند: "با این حال ، ادغام کننده به عنوان رابط کاربر نهایی در طولانی مدت تمایل دارد." "در سطح تولید کننده ، مدیریت منطقه ای می تواند اغلب تغییر کند (به طور متوسط ​​هر 3 سال) ، اما رهبری در ادغام کنندگان منطقه ای کوچکتر از 15 تا 20 سال ادامه دارد. بنابراین ، افرادی که نصب سیستم های اصلی شما را بر عهده دارند ، به احتمال زیاد هنگام ارتقا به سیستم بعدی خود همچنان در جای خود خواهند بود. چنین طول عمر به معنای دانش عمیق محیط و برنامه های مربوط به کاربر نهایی است. "
کار با SI های باتجربه به طور قابل توجهی خطرات را کاهش می دهد ، اطمینان حاصل کنید که هزینه های مربوط به سفارش تغییر پروژه کم باقی می مانند و تأخیر زیادی در اجرای کار وجود نخواهد داشت.

 

سکو

دانستن بستری که سازنده برای توسعه راه حل های خود استفاده می کند ، برای اطمینان از کیفیت آن مهم است. به زبان ساده ، این پلتفرم باید از یک توسعه دهنده مشهور باشد ، زیرا آنها سابقه ارائه خدمات با کیفیت را دارند.​
گروت گفت: "دومین عامل قابل توجه باز یا بسته بودن سکو است." "Open به این معنی است که شما می توانید م easilyلفه های فناوری شخص ثالث را به راحتی ادغام کنید. با سیستم های بسته یا اختصاصی ، انتخاب ها اغلب به پیشنهادات خاص فروشنده BAS محدود می شوند. به عنوان مثال ، با یک پلت فرم باز ، شما تقریباً می توانید هر مارک کنترل کننده BACnet را نصب کنید. در یک بستر بسته یا اختصاصی ، این کار را نمی کنید. همچنین ، زمان و تلاشی را که سازنده برای حفظ به روزرسانی سیستم و یک محیط امن متعهد می کند ، در نظر بگیرید. "


کیفیت
در این زمینه به اندازه اصطلاح مبهم ، چند روش وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان قادر به تعیین اینکه چه کسی ارائه دهنده BAS خوب است و چه کسی نیست. گروت پیشنهاد می کند که یکی از راه ها ، بررسی آمادگی شرکت برای کار با پروژه های پیچیده ای است که دیگران ممکن است در گرفتن آن مردد باشند. بررسی رزومه شرکتی شرکت با جزئیات مهندسان و پروژه های قبلی آنها نیز مفید است.
گروت در پایان گفت: "همچنین توجه داشته باشید که همه نصب ها طبق برنامه پیش نمی روند." وی افزود: "هر پروژه ای به نوعی برنامه احتمالی احتیاج دارد. نحوه پاسخگویی ادغام کننده به تغییرات پیش بینی نشده شرایط در تعیین کیفیت یکپارچه ساز مهم است. آیا آنها دستان خود را بالا می اندازند و دور می شوند؟ یا آیا آنها ابتکار عمل را از طریق آن نشان می دهند؟ چنین خصوصیاتی ادغام کننده های برتر را از متوسط ​​جدا می کند. "

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   _          __ 
  | |         / | 
 __| | __ _ __   __`| | 
 / _` | / _` |\ \ /\ / / | | 
| (_| || (_| | \ V V / _| |_
 \__,_| \__,_| \_/\_/ \___/
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب