چگونه شریک اتوماسیون ساختمان مناسب را انتخاب کنیم

چگونه شریک اتوماسیون ساختمان مناسب را انتخاب کنیم
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
با توجه به تمایل بیشتر و بیشتر مشتریان به ساختمانهای هوشمند ، تقاضا برای سیستمهای اتوماسیون ساختمان (BAS) با سرعت مداومی افزایش می یابد. ارقام شرکت تحقیقاتی MarketsandMarkets حاکی از آن است که بازار جهانی BAS می تواند تا 754 میلیارد دلار در سال 2019 به 121.5 میلیارد دلار آمریکا برسد.
با این حال ، با وجود چنین تقاضای زیادی ، شرکت های زیادی در جهان وجود ندارند که بتوانند راه حل های جامع BAS ارائه دهند. به این دلیل که اتوماسیون ساختن به عنوان یک صنعت نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه دارد و بسیاری از شرکت ها نمی توانند منابع مالی یا منابع دیگر را برای ورود به چنین بخشی مورد استفاده قرار دهند.
جف گروت ، معاون مدیر اجرایی در Wadsworth Solutions در یک پست وبلاگ می گوید: "در این دامنه ، کاربران نه تنها در توانایی های راه حل پیشنهادی سیستم بلکه مهمتر از همه در سرمایه های فکری آن ارائه دهندگان راه حل سرمایه گذاری می کنند." "علاوه بر این ، پس از انتخاب BAS ، راه حل خریداری شده زیرساخت های ساختمان کاربر را حداقل برای 15 سال آینده مدیریت خواهد کرد."
با توجه به اهمیت چنین سرمایه گذاری ، مشتریان باید نحوه انتخاب شریک راه حل BAS را بدانند. گروت خاطرنشان کرد که برای اطمینان از انتخاب شریک مناسب BAS ، سه عامل اساسی را باید در نظر گرفت.


طول عمر
مشتریان باید اطمینان حاصل کنند که مجتمع های سیستم (SI) که به دنبال همکاری با آنها هستند ، دارای تعداد قابل توجهی سال تجربه در این زمینه هستند. این یک عامل مهم است زیرا اکثر مردم فقط با شرکتهایی که راه حل ارائه می دهند آشنایی دارند اما با آنهایی که آنها را نصب یا تلفیق می کنند آشنا نیستند.
گروت پیشنهاد می کند: "با این حال ، ادغام کننده به عنوان رابط کاربر نهایی در طولانی مدت تمایل دارد." "در سطح تولید کننده ، مدیریت منطقه ای می تواند اغلب تغییر کند (به طور متوسط ​​هر 3 سال) ، اما رهبری در ادغام کنندگان منطقه ای کوچکتر از 15 تا 20 سال ادامه دارد. بنابراین ، افرادی که نصب سیستم های اصلی شما را بر عهده دارند ، به احتمال زیاد هنگام ارتقا به سیستم بعدی خود همچنان در جای خود خواهند بود. چنین طول عمر به معنای دانش عمیق محیط و برنامه های مربوط به کاربر نهایی است. "
کار با SI های باتجربه به طور قابل توجهی خطرات را کاهش می دهد ، اطمینان حاصل کنید که هزینه های مربوط به سفارش تغییر پروژه کم باقی می مانند و تأخیر زیادی در اجرای کار وجود نخواهد داشت.

 

سکو

دانستن بستری که سازنده برای توسعه راه حل های خود استفاده می کند ، برای اطمینان از کیفیت آن مهم است. به زبان ساده ، این پلتفرم باید از یک توسعه دهنده مشهور باشد ، زیرا آنها سابقه ارائه خدمات با کیفیت را دارند.​
گروت گفت: "دومین عامل قابل توجه باز یا بسته بودن سکو است." "Open به این معنی است که شما می توانید م easilyلفه های فناوری شخص ثالث را به راحتی ادغام کنید. با سیستم های بسته یا اختصاصی ، انتخاب ها اغلب به پیشنهادات خاص فروشنده BAS محدود می شوند. به عنوان مثال ، با یک پلت فرم باز ، شما تقریباً می توانید هر مارک کنترل کننده BACnet را نصب کنید. در یک بستر بسته یا اختصاصی ، این کار را نمی کنید. همچنین ، زمان و تلاشی را که سازنده برای حفظ به روزرسانی سیستم و یک محیط امن متعهد می کند ، در نظر بگیرید. "


کیفیت
در این زمینه به اندازه اصطلاح مبهم ، چند روش وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان قادر به تعیین اینکه چه کسی ارائه دهنده BAS خوب است و چه کسی نیست. گروت پیشنهاد می کند که یکی از راه ها ، بررسی آمادگی شرکت برای کار با پروژه های پیچیده ای است که دیگران ممکن است در گرفتن آن مردد باشند. بررسی رزومه شرکتی شرکت با جزئیات مهندسان و پروژه های قبلی آنها نیز مفید است.
گروت در پایان گفت: "همچنین توجه داشته باشید که همه نصب ها طبق برنامه پیش نمی روند." وی افزود: "هر پروژه ای به نوعی برنامه احتمالی احتیاج دارد. نحوه پاسخگویی ادغام کننده به تغییرات پیش بینی نشده شرایط در تعیین کیفیت یکپارچه ساز مهم است. آیا آنها دستان خود را بالا می اندازند و دور می شوند؟ یا آیا آنها ابتکار عمل را از طریق آن نشان می دهند؟ چنین خصوصیاتی ادغام کننده های برتر را از متوسط ​​جدا می کند. "

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   _          
   | |         
 ____| | ____   __ ___ 
|_ /| |/ /\ \ /\ / // __|
 / / |  < \ V V / \__ \
/___||_|\_\ \_/\_/ |___/
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب