روتردام و لایت ول اعلام کردند واحد ماژول شهر هوشمند

روتردام و لایت ول اعلام کردند واحد ماژول شهر هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
شهر روتردام یک واحد مدولار چند منظوره را برای برنامه های شهر هوشمند راه اندازی کرده است که متناسب با نیازهای در حال تغییر و مقیاس های یک شهر در حال تکامل است.
 واحد ماژول به نام CENT-R (City، Connective Energy Network Tool - Rotterdam) ، به گونه ای طراحی شده است که به صورت مداوم به مجموعه ای از برنامه های شهر هوشمند مجهز شود. با ترکیبی از دکل های مختلف و تجهیزات الکتریکی در یک واحد ، قادر است به طور مداوم با آخرین کاربردهای فن آوری در یک شهر هوشمند سازگار شود.
 این برای شارژ خودروهای الکتریکی ، تبدیل برق اضطراری به شبکه برق DC ، شبکه های تلفن همراه 5G ، نظارت تصویری یا دوربین های ترافیکی ، روشنایی خیابان هوشمند مبتنی بر LED ، نظارت بر در دسترس بودن پارکینگ و انواع حسگرها مانند کیفیت هوا و نظارت بر صدا قابل استفاده است.
 پیش بینی می شود یک پروژه آزمایشی از سه واحد CENT-R مستقر در منطقه Reyeroord روتردام ، محل استقرار بسیاری از شرکتهای نوپا ، در اواخر ژانویه 2020 آغاز شود. همچنین برنامه های جدید و ابتکاری شهرهای هوشمند نیز برای نمایش و راه اندازی آزمایشات برنامه ریزی شده است.
 CENT-R یک پروژه ایجاد مشترک بین شهر روتردام و شرکت روشنایی هوشمند Lightwell و با همکاری م withسسات آموزشی کالج داوینچی دروردرخت و Hogeschool روتردام است.
 "CENT-R به توصیف رویکرد روتردام در دیجیتال سازی پرداخته است. روتردام در این زمینه بسیار بلند پروازانه است: ما می خواهیم تا سال 2025 نمونه بارزی از یک شهر دیجیتالی پایدار و قابل دسترسی باشیم ، جایی که مردم از زندگی و کار لذت می برند. "در این بیانیه باربارا کاتمان ، آلدرمن اقتصاد این شهر گفت.
 "این فرآیند فقط به صورت جدی آغاز خواهد شد پس از نصب اولین واحدها در Reyeroord. ما برای برنامه های شارژ ترکیبی و شهرهای هوشمند و برنامه های روشنایی هوشمند یک راه حل پلاگین و بازی ضد آینده ارائه خواهیم کرد. ما مواردی را که باید حل شود بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم در سطح وسیع شهر را گسترش دهیم. ما بسیاری از اشیا with را با یک فیش الکتریکی به یک جسم استاندارد واحد متصل خواهیم کرد. "
 این شهر قصد دارد تا اواخر سال 2020 خلبان را اجرا کند. نتایج به نقشه راه برنامه ریزی شهر روتردام تا سال 2030 اضافه می شود که هدف آن تبدیل شدن به یک شهر بی آب و هوا است.


آمستردام در 3 شهر برتر جهان قرار گرفت
صحبت از شهرهای هوشمند ، آمستردام در جایگاه اول هلند و حتی کل جهان ایستاده است.
 بر اساس فهرست EasyPark Smart Cities Index 2019 ، آمستردام در رده سوم جهان قرار گرفت ، تنها از اسلو و برگن دو شهر نروژن عقب بود.
 به 24 شهر در شهرهای هوشمند ، از جمله حمل و نقل ، تحرک ، پایداری ، حاکمیت ، دیجیتال سازی اقتصاد نوآوری ، استاندارد زندگی ، درک متخصص و دو متغیر تازه اضافه شده اکوسیستم بلاکچین و دیجیتال سازی دولت ، از 10 امتیاز به شهرها داده شد.
 آمستردام در مناطقی مانند پارکینگ هوشمند ، مشارکت شهروندان ، ترافیک ، دفع زباله و نقاط شارژ الکترونیکی ، دیجیتالی شدن دولت و اکوسیستم بلاک چین به امتیازهای بالایی دست یافت.
 10 شهر برتر دیگر فهرست شده در فهرست شهرهای هوشمند EasyPark 2019 شامل کپنهاگ ، استکهلم ، مونترال ، وین ، اودنسه ، سنگاپور و بوستون است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب