روتردام و لایت ول اعلام کردند واحد ماژول شهر هوشمند

روتردام و لایت ول اعلام کردند واحد ماژول شهر هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
شهر روتردام یک واحد مدولار چند منظوره را برای برنامه های شهر هوشمند راه اندازی کرده است که متناسب با نیازهای در حال تغییر و مقیاس های یک شهر در حال تکامل است.
 واحد ماژول به نام CENT-R (City، Connective Energy Network Tool - Rotterdam) ، به گونه ای طراحی شده است که به صورت مداوم به مجموعه ای از برنامه های شهر هوشمند مجهز شود. با ترکیبی از دکل های مختلف و تجهیزات الکتریکی در یک واحد ، قادر است به طور مداوم با آخرین کاربردهای فن آوری در یک شهر هوشمند سازگار شود.
 این برای شارژ خودروهای الکتریکی ، تبدیل برق اضطراری به شبکه برق DC ، شبکه های تلفن همراه 5G ، نظارت تصویری یا دوربین های ترافیکی ، روشنایی خیابان هوشمند مبتنی بر LED ، نظارت بر در دسترس بودن پارکینگ و انواع حسگرها مانند کیفیت هوا و نظارت بر صدا قابل استفاده است.
 پیش بینی می شود یک پروژه آزمایشی از سه واحد CENT-R مستقر در منطقه Reyeroord روتردام ، محل استقرار بسیاری از شرکتهای نوپا ، در اواخر ژانویه 2020 آغاز شود. همچنین برنامه های جدید و ابتکاری شهرهای هوشمند نیز برای نمایش و راه اندازی آزمایشات برنامه ریزی شده است.
 CENT-R یک پروژه ایجاد مشترک بین شهر روتردام و شرکت روشنایی هوشمند Lightwell و با همکاری م withسسات آموزشی کالج داوینچی دروردرخت و Hogeschool روتردام است.
 "CENT-R به توصیف رویکرد روتردام در دیجیتال سازی پرداخته است. روتردام در این زمینه بسیار بلند پروازانه است: ما می خواهیم تا سال 2025 نمونه بارزی از یک شهر دیجیتالی پایدار و قابل دسترسی باشیم ، جایی که مردم از زندگی و کار لذت می برند. "در این بیانیه باربارا کاتمان ، آلدرمن اقتصاد این شهر گفت.
 "این فرآیند فقط به صورت جدی آغاز خواهد شد پس از نصب اولین واحدها در Reyeroord. ما برای برنامه های شارژ ترکیبی و شهرهای هوشمند و برنامه های روشنایی هوشمند یک راه حل پلاگین و بازی ضد آینده ارائه خواهیم کرد. ما مواردی را که باید حل شود بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم در سطح وسیع شهر را گسترش دهیم. ما بسیاری از اشیا with را با یک فیش الکتریکی به یک جسم استاندارد واحد متصل خواهیم کرد. "
 این شهر قصد دارد تا اواخر سال 2020 خلبان را اجرا کند. نتایج به نقشه راه برنامه ریزی شهر روتردام تا سال 2030 اضافه می شود که هدف آن تبدیل شدن به یک شهر بی آب و هوا است.


آمستردام در 3 شهر برتر جهان قرار گرفت
صحبت از شهرهای هوشمند ، آمستردام در جایگاه اول هلند و حتی کل جهان ایستاده است.
 بر اساس فهرست EasyPark Smart Cities Index 2019 ، آمستردام در رده سوم جهان قرار گرفت ، تنها از اسلو و برگن دو شهر نروژن عقب بود.
 به 24 شهر در شهرهای هوشمند ، از جمله حمل و نقل ، تحرک ، پایداری ، حاکمیت ، دیجیتال سازی اقتصاد نوآوری ، استاندارد زندگی ، درک متخصص و دو متغیر تازه اضافه شده اکوسیستم بلاکچین و دیجیتال سازی دولت ، از 10 امتیاز به شهرها داده شد.
 آمستردام در مناطقی مانند پارکینگ هوشمند ، مشارکت شهروندان ، ترافیک ، دفع زباله و نقاط شارژ الکترونیکی ، دیجیتالی شدن دولت و اکوسیستم بلاک چین به امتیازهای بالایی دست یافت.
 10 شهر برتر دیگر فهرست شده در فهرست شهرهای هوشمند EasyPark 2019 شامل کپنهاگ ، استکهلم ، مونترال ، وین ، اودنسه ، سنگاپور و بوستون است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب