روتردام و لایت ول اعلام کردند واحد ماژول شهر هوشمند

روتردام و لایت ول اعلام کردند واحد ماژول شهر هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
شهر روتردام یک واحد مدولار چند منظوره را برای برنامه های شهر هوشمند راه اندازی کرده است که متناسب با نیازهای در حال تغییر و مقیاس های یک شهر در حال تکامل است.
 واحد ماژول به نام CENT-R (City، Connective Energy Network Tool - Rotterdam) ، به گونه ای طراحی شده است که به صورت مداوم به مجموعه ای از برنامه های شهر هوشمند مجهز شود. با ترکیبی از دکل های مختلف و تجهیزات الکتریکی در یک واحد ، قادر است به طور مداوم با آخرین کاربردهای فن آوری در یک شهر هوشمند سازگار شود.
 این برای شارژ خودروهای الکتریکی ، تبدیل برق اضطراری به شبکه برق DC ، شبکه های تلفن همراه 5G ، نظارت تصویری یا دوربین های ترافیکی ، روشنایی خیابان هوشمند مبتنی بر LED ، نظارت بر در دسترس بودن پارکینگ و انواع حسگرها مانند کیفیت هوا و نظارت بر صدا قابل استفاده است.
 پیش بینی می شود یک پروژه آزمایشی از سه واحد CENT-R مستقر در منطقه Reyeroord روتردام ، محل استقرار بسیاری از شرکتهای نوپا ، در اواخر ژانویه 2020 آغاز شود. همچنین برنامه های جدید و ابتکاری شهرهای هوشمند نیز برای نمایش و راه اندازی آزمایشات برنامه ریزی شده است.
 CENT-R یک پروژه ایجاد مشترک بین شهر روتردام و شرکت روشنایی هوشمند Lightwell و با همکاری م withسسات آموزشی کالج داوینچی دروردرخت و Hogeschool روتردام است.
 "CENT-R به توصیف رویکرد روتردام در دیجیتال سازی پرداخته است. روتردام در این زمینه بسیار بلند پروازانه است: ما می خواهیم تا سال 2025 نمونه بارزی از یک شهر دیجیتالی پایدار و قابل دسترسی باشیم ، جایی که مردم از زندگی و کار لذت می برند. "در این بیانیه باربارا کاتمان ، آلدرمن اقتصاد این شهر گفت.
 "این فرآیند فقط به صورت جدی آغاز خواهد شد پس از نصب اولین واحدها در Reyeroord. ما برای برنامه های شارژ ترکیبی و شهرهای هوشمند و برنامه های روشنایی هوشمند یک راه حل پلاگین و بازی ضد آینده ارائه خواهیم کرد. ما مواردی را که باید حل شود بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم در سطح وسیع شهر را گسترش دهیم. ما بسیاری از اشیا with را با یک فیش الکتریکی به یک جسم استاندارد واحد متصل خواهیم کرد. "
 این شهر قصد دارد تا اواخر سال 2020 خلبان را اجرا کند. نتایج به نقشه راه برنامه ریزی شهر روتردام تا سال 2030 اضافه می شود که هدف آن تبدیل شدن به یک شهر بی آب و هوا است.


آمستردام در 3 شهر برتر جهان قرار گرفت
صحبت از شهرهای هوشمند ، آمستردام در جایگاه اول هلند و حتی کل جهان ایستاده است.
 بر اساس فهرست EasyPark Smart Cities Index 2019 ، آمستردام در رده سوم جهان قرار گرفت ، تنها از اسلو و برگن دو شهر نروژن عقب بود.
 به 24 شهر در شهرهای هوشمند ، از جمله حمل و نقل ، تحرک ، پایداری ، حاکمیت ، دیجیتال سازی اقتصاد نوآوری ، استاندارد زندگی ، درک متخصص و دو متغیر تازه اضافه شده اکوسیستم بلاکچین و دیجیتال سازی دولت ، از 10 امتیاز به شهرها داده شد.
 آمستردام در مناطقی مانند پارکینگ هوشمند ، مشارکت شهروندان ، ترافیک ، دفع زباله و نقاط شارژ الکترونیکی ، دیجیتالی شدن دولت و اکوسیستم بلاک چین به امتیازهای بالایی دست یافت.
 10 شهر برتر دیگر فهرست شده در فهرست شهرهای هوشمند EasyPark 2019 شامل کپنهاگ ، استکهلم ، مونترال ، وین ، اودنسه ، سنگاپور و بوستون است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب