راه حل های Generac PWRcell و PWRview در دسترس شرکای توزیع

راه حل های Generac PWRcell و PWRview در دسترس شرکای توزیع
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
Generac Power Systems اعلام کرد که سیستم ذخیره باتری مورد انتظار آن بسیار زیاد است و راه حل مدیریت انرژی در منزل هم اکنون به سفارش شرکای توزیع و فروشندگان در دسترس است. ارسال بلافاصله واحدها آغاز می شود.
آرون جگدفلد ، رئیس و مدیر عامل Generac Power Systems گفت: "ما افتخار می کنیم که یک راه حل کاملاً یکپارچه برای ذخیره سازی باتری معرفی کنیم." "امروز یک گام عظیم برای Generac ، شرکای ما و مشتریان ما محسوب می شود ، زیرا ما ذخیره سازی و مدیریت انرژی هوشمند خانه را به جریان اصلی صاحبان خانه تبدیل می کنیم."
خانه های مجهز به فناوری PWRcell و PWRview به دارندگان کمک می کند تا در مصرف انرژی و پول خود صرفه جویی کنند. با گرفتن نیرو از خورشید و ذخیره آن برای استفاده در هنگام بالا بودن هزینه های انرژی ، کاربران می توانند هزینه های انرژی خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. PWRcell همچنین یک راه حل عالی برای صاحبان خانه است که به دنبال محافظت از خانه های خود در برابر قطع برق غیر منتظره هستند.
راس مینیک ، رئیس انرژی پاک و مدیر ارشد بازاریابی Generac گفت: "ما متعهد هستیم که انرژی پاک را برای بیشتر صاحبان خانه قابل دستیابی کنیم." "به همین دلیل ما ابزارهای برجسته صنعت را برای شرکای خود ایجاد کرده ایم تا مشتری بدست آورند ، پرورش دهند و به صاحبان خانه کمک کنند تا ذخیره انرژی خورشیدی به علاوه در خانه هایشان به واقعیت تبدیل شود. همه این ابزارهای بازاریابی با یک برنامه تبلیغاتی بزرگ و دانش پشتیبانی می شوند. PWRcell و PWRview توسط رهبر جهان در تولید انرژی پشتیبان خانگی ، Generac تولید می شود. "
نصب کنندگان می توانند با گذراندن یک دوره آموزشی یک روزه و عمیق که در آن اطلاعات فنی ، فروش و بازاریابی را فرا می گیرند ، از محصولات Generac Clean Energy گواهی شوند. نصب کنندگان مجاز همچنین به پلتفرم اختصاصی اندازه و فروش Generac دسترسی پیدا می کنند. فقط نصب کنندگان مجاز Generac باید سیستم های ذخیره سازی PWRview را نصب کنند.


سیستم ذخیره سازی مقیاس پذیر با قدرت بی نظیر
PWRcell از یک سیستم بسته باتری مدولار ، مجهز به باتری های 8.6 کیلووات ساعت برخوردار است. این سیستم کاملاً قابل تنظیم است و می تواند تا 34.2 کیلووات ساعت افزایش یابد و آن را به یکی از مقیاس پذیرترین و قوی ترین سیستم های ذخیره انرژی موجود در بازار امروز تبدیل کند.
با استفاده از Generac PWRcell ، ذخیره انرژی خورشیدی به علاوه ساده می شود. سیستم ذخیره سازی انرژی خورشیدی کاملاً یکپارچه ، با نصب آسان ، یکی از قدرتمندترین ، انعطاف پذیرترین و کارآمدترین راه حل ها برای بازار مسکونی است. اینورتر دو طرفه و مجهز به REbus دارای یک روش طراحی کارآمد برای تلفیق باتری های هوشمند با خورشیدی است.
PWRcell ساده ترین سیستم ذخیره انرژی برای نصب در بازار امروز است. وزن سنگین ترین جز individual سیستم کمتر از 75 پوند است. بسیاری از سیستم های رقابتی دارای اجزایی هستند که وزن آنها چند صد پوند است ، و حداقل به دو نصب کننده نیاز دارد تا محصول را بلند کنند ، این امر نصب را برای مصرف کنندگان گران تر می کند و برای پیمانکاران نیز کار بیشتری را انجام می دهد.
فناوری Generac PWRview یک سیستم نظارت بر انرژی خانگی با کاربرد آسان است که میزان مصرف انرژی در خانه را ردیابی می کند و بینش قدرتمندی در مورد مصرف برق خانه فراهم می کند. PWRview همچنین می تواند یک ابزار ارزشمند پیش فروش باشد زیرا در صورت خرید PWRcell ، کاربران می توانند پس انداز انرژی خود را محاسبه کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب