راه حل های Generac PWRcell و PWRview در دسترس شرکای توزیع

راه حل های Generac PWRcell و PWRview در دسترس شرکای توزیع
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
Generac Power Systems اعلام کرد که سیستم ذخیره باتری مورد انتظار آن بسیار زیاد است و راه حل مدیریت انرژی در منزل هم اکنون به سفارش شرکای توزیع و فروشندگان در دسترس است. ارسال بلافاصله واحدها آغاز می شود.
آرون جگدفلد ، رئیس و مدیر عامل Generac Power Systems گفت: "ما افتخار می کنیم که یک راه حل کاملاً یکپارچه برای ذخیره سازی باتری معرفی کنیم." "امروز یک گام عظیم برای Generac ، شرکای ما و مشتریان ما محسوب می شود ، زیرا ما ذخیره سازی و مدیریت انرژی هوشمند خانه را به جریان اصلی صاحبان خانه تبدیل می کنیم."
خانه های مجهز به فناوری PWRcell و PWRview به دارندگان کمک می کند تا در مصرف انرژی و پول خود صرفه جویی کنند. با گرفتن نیرو از خورشید و ذخیره آن برای استفاده در هنگام بالا بودن هزینه های انرژی ، کاربران می توانند هزینه های انرژی خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. PWRcell همچنین یک راه حل عالی برای صاحبان خانه است که به دنبال محافظت از خانه های خود در برابر قطع برق غیر منتظره هستند.
راس مینیک ، رئیس انرژی پاک و مدیر ارشد بازاریابی Generac گفت: "ما متعهد هستیم که انرژی پاک را برای بیشتر صاحبان خانه قابل دستیابی کنیم." "به همین دلیل ما ابزارهای برجسته صنعت را برای شرکای خود ایجاد کرده ایم تا مشتری بدست آورند ، پرورش دهند و به صاحبان خانه کمک کنند تا ذخیره انرژی خورشیدی به علاوه در خانه هایشان به واقعیت تبدیل شود. همه این ابزارهای بازاریابی با یک برنامه تبلیغاتی بزرگ و دانش پشتیبانی می شوند. PWRcell و PWRview توسط رهبر جهان در تولید انرژی پشتیبان خانگی ، Generac تولید می شود. "
نصب کنندگان می توانند با گذراندن یک دوره آموزشی یک روزه و عمیق که در آن اطلاعات فنی ، فروش و بازاریابی را فرا می گیرند ، از محصولات Generac Clean Energy گواهی شوند. نصب کنندگان مجاز همچنین به پلتفرم اختصاصی اندازه و فروش Generac دسترسی پیدا می کنند. فقط نصب کنندگان مجاز Generac باید سیستم های ذخیره سازی PWRview را نصب کنند.


سیستم ذخیره سازی مقیاس پذیر با قدرت بی نظیر
PWRcell از یک سیستم بسته باتری مدولار ، مجهز به باتری های 8.6 کیلووات ساعت برخوردار است. این سیستم کاملاً قابل تنظیم است و می تواند تا 34.2 کیلووات ساعت افزایش یابد و آن را به یکی از مقیاس پذیرترین و قوی ترین سیستم های ذخیره انرژی موجود در بازار امروز تبدیل کند.
با استفاده از Generac PWRcell ، ذخیره انرژی خورشیدی به علاوه ساده می شود. سیستم ذخیره سازی انرژی خورشیدی کاملاً یکپارچه ، با نصب آسان ، یکی از قدرتمندترین ، انعطاف پذیرترین و کارآمدترین راه حل ها برای بازار مسکونی است. اینورتر دو طرفه و مجهز به REbus دارای یک روش طراحی کارآمد برای تلفیق باتری های هوشمند با خورشیدی است.
PWRcell ساده ترین سیستم ذخیره انرژی برای نصب در بازار امروز است. وزن سنگین ترین جز individual سیستم کمتر از 75 پوند است. بسیاری از سیستم های رقابتی دارای اجزایی هستند که وزن آنها چند صد پوند است ، و حداقل به دو نصب کننده نیاز دارد تا محصول را بلند کنند ، این امر نصب را برای مصرف کنندگان گران تر می کند و برای پیمانکاران نیز کار بیشتری را انجام می دهد.
فناوری Generac PWRview یک سیستم نظارت بر انرژی خانگی با کاربرد آسان است که میزان مصرف انرژی در خانه را ردیابی می کند و بینش قدرتمندی در مورد مصرف برق خانه فراهم می کند. PWRview همچنین می تواند یک ابزار ارزشمند پیش فروش باشد زیرا در صورت خرید PWRcell ، کاربران می توانند پس انداز انرژی خود را محاسبه کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب