FBI در مورد امنیت حریم خصوصی دستگاه های خانه هوشمند هشدار می دهد

FBI در مورد امنیت حریم خصوصی دستگاه های خانه هوشمند هشدار می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
خدمات خانه هوشمند ممکن است برای سهولت زندگی کاربران طراحی شده باشد ، اما ممکن است زندگی آنها را نیز به خطر بیندازد.
 FBI (اداره تحقیقات فدرال) هشدارهایی را به مردم ارسال کرد مبنی بر اینکه ممکن است هکرها از دستگاه های هوشمند خانگی برای حمله به شبکه خانگی خود استفاده کنند. اساساً هر دستگاه خانه هوشمند متصل که به طور منظم در یک شبکه خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، توسط FBI ذکر شد ، از جمله دستیارهای دیجیتال ، ساعت های هوشمند ، ردیاب های تناسب اندام ، دستگاه های امنیتی خانه ، ترموستات ، یخچال و فریزر و لامپ.
 آژانس آمریکایی به جای توصیف چگونگی نقض حریم خصوصی کاربران از طریق دستگاههای متصل به هکرها ، نگرانی آنها را با س byالاتی مطرح کرد - "آیا می دانید چگونه داده ها جمع آوری می شوند؟ و کجا می رود؟ " یا "آیا تصاویر خصوصی و رمزهای عبور با خیال راحت در رایانه شما ذخیره می شوند؟ خیلی مطمئن نباشید. "
 "هکرها می توانند از آن دستگاه بی گناه برای انجام یک درایو مجازی از زندگی دیجیتال شما استفاده کنند. دستگاه های بدون امنیت می توانند به هکرها اجازه دهند تا به روتر شما راه یابند و به افراد بد امکان دسترسی به هر چیز دیگری را در شبکه خانگی شما می دهند که فکر می کنید امن نیست. "
 با این وجود FBI ، برخی اقدامات دفاعی دیجیتال را برای کمک به کاربران در تقویت امنیت خانه هوشمند خود ارائه داده است.


هرگز رمزعبور پیش فرض را حفظ نکنید
حتی قبل از اینکه کاربران از دستگاه های خود استفاده کنند ، باید رمز ورود پیش فرض خود را تغییر دهند. رمزهای عبور پیش فرض اغلب به راحتی طراحی می شوند. پیچیدگی رمز عبور برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی کاربر کافی نیست. FBI پیشنهاد داد: "اگر نمی توانید اطلاعات را پیدا کنید (برای تغییر رمز عبور پیش فرض) ، به محصول دیگری بروید."
 این آژانس همچنین پیشنهاد کرده است که کاربران باید گذرواژه ها را برای دستگاه های اینترنت اشیا as تا حد ممکن طولانی و منحصر به فرد تنظیم کنند.


به برنامه های همراه توجه کنید
اکثر دستگاه های خانه هوشمند با یک برنامه تلفن همراه در تلفن های هوشمند کاربر ارائه می شوند. این برنامه ها همچنین می توانند دریچه ای را برای جمع آوری اطلاعات شخصی هکرها باز کنند.
 FBI گفت: "این برنامه ها می توانند در پس زمینه اجرا شوند و از مجوزهای پیش فرض استفاده کنند که شما هرگز متوجه نشده اید که آنها را تأیید کرده اید."
 کاربران باید با برنامه های همراه هوشمند خانه مانند سایر برنامه های تلفن همراه رفتار کنند و بدانند که برنامه ها چه نوع اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنند. در صورت مشاهده درخواست های غیرضروری برای داده ، باید توافق نامه را رد کنند.


از شبکه های جداگانه استفاده کنید
اگرچه بیشتر خانوارها دارای یک شبکه واحد در خانه هستند ، FBI توصیه کرده است که چندین شبکه برای حفظ حریم خصوصی داده ها ایجاد کند. به عنوان مثال ، یخچال و فریزر هوشمند و لامپ هوشمند باید به عنوان لپ تاپ یا گوشی هوشمند کاربر در شبکه های مختلف باشند.
 FBI پیشنهاد می کند: "خصوصی ترین و حساس ترین داده های خود را بر روی یک سیستم جداگانه از سایر دستگاه های اینترنت اشیا نگه دارید."


آخرین نسخه را نگه دارید
از آنجا که دستگاههای متصل آخرین نسخه سیستم عامل را در اختیار دارند ، این امر بهترین سطح حفاظت از امنیت را از تولیدکنندگان ایجاد می کند. به خصوص وقتی تمام به روزرسانی های میان افزار با به روزرسانی بیش از حد هوا (OTA) انجام می شود. با این حال ، برخی از دستگاه ها می توانند به طور خودکار ارتقا پیدا کنند در حالی که برخی از آنها نیاز به به روزرسانی دستی دارند.
 “اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاه های شما مرتباً به روز می شوند. اگر به روزرسانی خودکار برای نرم افزار ، سخت افزار و سیستم عامل در دسترس است ، آنها را روشن کنید. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب