FBI در مورد امنیت حریم خصوصی دستگاه های خانه هوشمند هشدار می دهد

FBI در مورد امنیت حریم خصوصی دستگاه های خانه هوشمند هشدار می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
خدمات خانه هوشمند ممکن است برای سهولت زندگی کاربران طراحی شده باشد ، اما ممکن است زندگی آنها را نیز به خطر بیندازد.
 FBI (اداره تحقیقات فدرال) هشدارهایی را به مردم ارسال کرد مبنی بر اینکه ممکن است هکرها از دستگاه های هوشمند خانگی برای حمله به شبکه خانگی خود استفاده کنند. اساساً هر دستگاه خانه هوشمند متصل که به طور منظم در یک شبکه خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، توسط FBI ذکر شد ، از جمله دستیارهای دیجیتال ، ساعت های هوشمند ، ردیاب های تناسب اندام ، دستگاه های امنیتی خانه ، ترموستات ، یخچال و فریزر و لامپ.
 آژانس آمریکایی به جای توصیف چگونگی نقض حریم خصوصی کاربران از طریق دستگاههای متصل به هکرها ، نگرانی آنها را با س byالاتی مطرح کرد - "آیا می دانید چگونه داده ها جمع آوری می شوند؟ و کجا می رود؟ " یا "آیا تصاویر خصوصی و رمزهای عبور با خیال راحت در رایانه شما ذخیره می شوند؟ خیلی مطمئن نباشید. "
 "هکرها می توانند از آن دستگاه بی گناه برای انجام یک درایو مجازی از زندگی دیجیتال شما استفاده کنند. دستگاه های بدون امنیت می توانند به هکرها اجازه دهند تا به روتر شما راه یابند و به افراد بد امکان دسترسی به هر چیز دیگری را در شبکه خانگی شما می دهند که فکر می کنید امن نیست. "
 با این وجود FBI ، برخی اقدامات دفاعی دیجیتال را برای کمک به کاربران در تقویت امنیت خانه هوشمند خود ارائه داده است.


هرگز رمزعبور پیش فرض را حفظ نکنید
حتی قبل از اینکه کاربران از دستگاه های خود استفاده کنند ، باید رمز ورود پیش فرض خود را تغییر دهند. رمزهای عبور پیش فرض اغلب به راحتی طراحی می شوند. پیچیدگی رمز عبور برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی کاربر کافی نیست. FBI پیشنهاد داد: "اگر نمی توانید اطلاعات را پیدا کنید (برای تغییر رمز عبور پیش فرض) ، به محصول دیگری بروید."
 این آژانس همچنین پیشنهاد کرده است که کاربران باید گذرواژه ها را برای دستگاه های اینترنت اشیا as تا حد ممکن طولانی و منحصر به فرد تنظیم کنند.


به برنامه های همراه توجه کنید
اکثر دستگاه های خانه هوشمند با یک برنامه تلفن همراه در تلفن های هوشمند کاربر ارائه می شوند. این برنامه ها همچنین می توانند دریچه ای را برای جمع آوری اطلاعات شخصی هکرها باز کنند.
 FBI گفت: "این برنامه ها می توانند در پس زمینه اجرا شوند و از مجوزهای پیش فرض استفاده کنند که شما هرگز متوجه نشده اید که آنها را تأیید کرده اید."
 کاربران باید با برنامه های همراه هوشمند خانه مانند سایر برنامه های تلفن همراه رفتار کنند و بدانند که برنامه ها چه نوع اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنند. در صورت مشاهده درخواست های غیرضروری برای داده ، باید توافق نامه را رد کنند.


از شبکه های جداگانه استفاده کنید
اگرچه بیشتر خانوارها دارای یک شبکه واحد در خانه هستند ، FBI توصیه کرده است که چندین شبکه برای حفظ حریم خصوصی داده ها ایجاد کند. به عنوان مثال ، یخچال و فریزر هوشمند و لامپ هوشمند باید به عنوان لپ تاپ یا گوشی هوشمند کاربر در شبکه های مختلف باشند.
 FBI پیشنهاد می کند: "خصوصی ترین و حساس ترین داده های خود را بر روی یک سیستم جداگانه از سایر دستگاه های اینترنت اشیا نگه دارید."


آخرین نسخه را نگه دارید
از آنجا که دستگاههای متصل آخرین نسخه سیستم عامل را در اختیار دارند ، این امر بهترین سطح حفاظت از امنیت را از تولیدکنندگان ایجاد می کند. به خصوص وقتی تمام به روزرسانی های میان افزار با به روزرسانی بیش از حد هوا (OTA) انجام می شود. با این حال ، برخی از دستگاه ها می توانند به طور خودکار ارتقا پیدا کنند در حالی که برخی از آنها نیاز به به روزرسانی دستی دارند.
 “اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاه های شما مرتباً به روز می شوند. اگر به روزرسانی خودکار برای نرم افزار ، سخت افزار و سیستم عامل در دسترس است ، آنها را روشن کنید. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب