FBI در مورد امنیت حریم خصوصی دستگاه های خانه هوشمند هشدار می دهد

FBI در مورد امنیت حریم خصوصی دستگاه های خانه هوشمند هشدار می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ شهریور ۱۳۹۹
خدمات خانه هوشمند ممکن است برای سهولت زندگی کاربران طراحی شده باشد ، اما ممکن است زندگی آنها را نیز به خطر بیندازد.
 FBI (اداره تحقیقات فدرال) هشدارهایی را به مردم ارسال کرد مبنی بر اینکه ممکن است هکرها از دستگاه های هوشمند خانگی برای حمله به شبکه خانگی خود استفاده کنند. اساساً هر دستگاه خانه هوشمند متصل که به طور منظم در یک شبکه خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، توسط FBI ذکر شد ، از جمله دستیارهای دیجیتال ، ساعت های هوشمند ، ردیاب های تناسب اندام ، دستگاه های امنیتی خانه ، ترموستات ، یخچال و فریزر و لامپ.
 آژانس آمریکایی به جای توصیف چگونگی نقض حریم خصوصی کاربران از طریق دستگاههای متصل به هکرها ، نگرانی آنها را با س byالاتی مطرح کرد - "آیا می دانید چگونه داده ها جمع آوری می شوند؟ و کجا می رود؟ " یا "آیا تصاویر خصوصی و رمزهای عبور با خیال راحت در رایانه شما ذخیره می شوند؟ خیلی مطمئن نباشید. "
 "هکرها می توانند از آن دستگاه بی گناه برای انجام یک درایو مجازی از زندگی دیجیتال شما استفاده کنند. دستگاه های بدون امنیت می توانند به هکرها اجازه دهند تا به روتر شما راه یابند و به افراد بد امکان دسترسی به هر چیز دیگری را در شبکه خانگی شما می دهند که فکر می کنید امن نیست. "
 با این وجود FBI ، برخی اقدامات دفاعی دیجیتال را برای کمک به کاربران در تقویت امنیت خانه هوشمند خود ارائه داده است.


هرگز رمزعبور پیش فرض را حفظ نکنید
حتی قبل از اینکه کاربران از دستگاه های خود استفاده کنند ، باید رمز ورود پیش فرض خود را تغییر دهند. رمزهای عبور پیش فرض اغلب به راحتی طراحی می شوند. پیچیدگی رمز عبور برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی کاربر کافی نیست. FBI پیشنهاد داد: "اگر نمی توانید اطلاعات را پیدا کنید (برای تغییر رمز عبور پیش فرض) ، به محصول دیگری بروید."
 این آژانس همچنین پیشنهاد کرده است که کاربران باید گذرواژه ها را برای دستگاه های اینترنت اشیا as تا حد ممکن طولانی و منحصر به فرد تنظیم کنند.


به برنامه های همراه توجه کنید
اکثر دستگاه های خانه هوشمند با یک برنامه تلفن همراه در تلفن های هوشمند کاربر ارائه می شوند. این برنامه ها همچنین می توانند دریچه ای را برای جمع آوری اطلاعات شخصی هکرها باز کنند.
 FBI گفت: "این برنامه ها می توانند در پس زمینه اجرا شوند و از مجوزهای پیش فرض استفاده کنند که شما هرگز متوجه نشده اید که آنها را تأیید کرده اید."
 کاربران باید با برنامه های همراه هوشمند خانه مانند سایر برنامه های تلفن همراه رفتار کنند و بدانند که برنامه ها چه نوع اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنند. در صورت مشاهده درخواست های غیرضروری برای داده ، باید توافق نامه را رد کنند.


از شبکه های جداگانه استفاده کنید
اگرچه بیشتر خانوارها دارای یک شبکه واحد در خانه هستند ، FBI توصیه کرده است که چندین شبکه برای حفظ حریم خصوصی داده ها ایجاد کند. به عنوان مثال ، یخچال و فریزر هوشمند و لامپ هوشمند باید به عنوان لپ تاپ یا گوشی هوشمند کاربر در شبکه های مختلف باشند.
 FBI پیشنهاد می کند: "خصوصی ترین و حساس ترین داده های خود را بر روی یک سیستم جداگانه از سایر دستگاه های اینترنت اشیا نگه دارید."


آخرین نسخه را نگه دارید
از آنجا که دستگاههای متصل آخرین نسخه سیستم عامل را در اختیار دارند ، این امر بهترین سطح حفاظت از امنیت را از تولیدکنندگان ایجاد می کند. به خصوص وقتی تمام به روزرسانی های میان افزار با به روزرسانی بیش از حد هوا (OTA) انجام می شود. با این حال ، برخی از دستگاه ها می توانند به طور خودکار ارتقا پیدا کنند در حالی که برخی از آنها نیاز به به روزرسانی دستی دارند.
 “اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاه های شما مرتباً به روز می شوند. اگر به روزرسانی خودکار برای نرم افزار ، سخت افزار و سیستم عامل در دسترس است ، آنها را روشن کنید. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب