برنامه Resideo Home نظارت بر کل خانه را امکان پذیر می کند

برنامه Resideo Home نظارت بر کل خانه را امکان پذیر می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
Resideo Technologies از راه اندازی برنامه Resideo Home خبر داد ، که نظارت بر کل خانه را برای چهار شبکه مهم خانه - آب ، هوا ، انرژی و امنیت امکان پذیر می کند. در مراسمی برای حرفه ای ها و شرکای صنعت در Limits Live Austin City Limits Live در تئاتر مودی در آستین ، این شرکت چشم انداز خود را برای آینده خانه هوشمند و خدمات اشتراکی آینده که توسط برنامه جدید امکان پذیر شده است ، به نمایش گذاشت. از طریق این خدمات ، صاحبان خانه به راحتی با متخصصانی ارتباط برقرار می کنند که می توانند به اطمینان از کارآیی شبکه های خانگی کمک کنند و می توانند برای جلوگیری از خسارات پرهزینه مانند نشت آب و خرابی های اصلی دستگاه مداخله کنند.
مایک نفکنز ، رئیس و مدیرعامل شرکت Resideo ، گفت: "در Resideo ، ما متعهد هستیم که به صاحبان خانه کمک کنیم تا خانه های خود را درک کنند و در این فرآیند ، به متخصصان کمک می کنیم تا ضمن تجربه بهتر به مشتریان ، تجارت خود را مدرن کرده و گسترش دهند." "ما اعتقاد نداریم که سیستمهای حیاتی خانه باید یک ماجراجویی توسط خودتان باشد. از طریق برنامه جدید Resideo Home ، ما می خواهیم جهان نظارت حرفه ای و فعال را به کل خانه برسانیم ، و به حفاظت بهتر افراد داخل و قبل از بروز مشکلات آنها را کاهش می دهند. "


برنامه های Resideo Home و Resideo Pro
طراحی شده برای تهیه یک پلت فرم ساده و یکپارچه برای مالکان خانه است که خانه را متصل و مدیریت می کند ، Resideo امکان مهاجرت 6.5 میلیون مشتری متصل به شرکت را که در حال حاضر در میان برنامه های موجود آن است ، به برنامه Resideo Home در سراسر سال 2020 تغییر می دهد. از امروز ، کاربران از ردیاب های نشت آب و کنترل کننده آب خانگی Buoy Whole Home که به تازگی راه اندازی شده است ، می تواند با استفاده از برنامه جدید شروع به دسترسی به ویژگی های رایگان آن کند و یا به سرویس های برتر مانند هشدار خاموش شدن آب به صورت خودکار و هشدارهای نشتی ارتقا یابد. در ماه های آینده ، Resideo محصولات هوایی مانند سری ترموستات های هوشمند سری T را در برنامه ادغام خواهد کرد. تا پایان سال 2020 ، این برنامه همچنین از سیستم های امنیتی کل خانه Resideo پشتیبانی می کند.
برخلاف سایر برنامه های خانه هوشمند که فقط ابزارها را کنترل می کنند ، برنامه Resideo Home با ارائه نگاهی اجمالی به عملکرد هوا ، آب ، امنیت و انرژی ، به کل خانه نگاه می کند. تجربه کاربری درخشان و بصری غنی از طریق تجزیه و تحلیل ارائه می دهد که به صاحب خانه کمک می کند تا با صرفه جویی در مصرف انرژی ، مصرف آب و سایر نکات در طول زمان شناسایی کند.


خدمات جدید کل خانه
Resideo همچنین از نمونه کارهای جدید خود از راه حل های نظارت بر کل خانه متصل که از طریق برنامه در دسترس خواهد بود ، رونمایی کرد. تقریباً 25٪ از خانه های ایالات متحده از نظر حرفه ای امنیت را کنترل می کنند. در وهله اول برای این صنعت ، خدمات جدید اشتراک Resideo نظارت حرفه ای را به سایر شبکه های مهم خانه گسترش می دهد. خدمات جدید اشتراک Resideo به صاحبان خانه و صاحبان خانه کمک می کند تا از داده های تولید شده در سیستم های مهم خانه به روش هایی استفاده کنند که باعث بهتر و کارآیی بیشتر خانه می شود.
نیکولو دی ماسی ، مدیر ارشد نوآوری و رئیس محصولات و راه حل های Resideo ، گفت: "ما به کل خانه یک ضربان می دهیم تا هم به صاحبان خانه و هم به متخصصان تجارت کمک کند تا در وقت و منابع صرفه جویی کنند." "برای اکثر مردم ، خانه آنها بزرگترین سرمایه مالی آنها است - جایی که آنها در کنار عزیزانشان زندگی می کنند و گرانبها ترین دارایی خود را نگهداری می کنند. ما مفتخریم که این محافظت از خانه را که بسیار مورد نیاز است ، به ارمغان می آوریم."
مدیریت هوشمند آب اکنون در برنامه Resideo موجود است و با کنترل کننده آب خانگی Buoy Whole و آشکارساز نشت آب Buoy ادغام می شود. از طریق سرویس اشتراکی جدید 9.99 دلار ، صاحبان خانه می توانند انتخاب آگاهانه ای در مورد استفاده از آب خود انجام دهند. با استفاده از داده های کنترل کننده آب ، برنامه Resideo Home مصرف آب را طبقه بندی می کند ، میزان جریان را اندازه گیری می کند ، الگوریتم های پیشرفته یادگیری ماشین را اعمال می کند و بینش ها را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل می کند تا به صاحبان خانه کمک کند تا در هنگام حفاظت از خانه خود ، در مصرف آب صرفه جویی کنند.
خدمات انرژی با استفاده از ترموستات های هوشمند سری T موجود در برنامه Resideo در سال 2020 راه اندازی می شود. این سرویس نرم افزاری نحوه واکنش سیستم HVAC در خانه و بهبود آن در برابر تغییر شرایط آب و هوایی را می فهمد. با استفاده از این داده ها ، ترموستات هوشمند می داند که چگونه برنامه را تنظیم کند در حالی که از حداقل انرژی ممکن استفاده می کند.
خدمات کیفیت هوای داخلی نظارت در زمان واقعی از عوامل تأثیرگذار بر کیفیت هوای داخلی (IAQ) را ارائه می دهد و نکاتی را ارائه می دهد که به صاحب خانه کمک می کند تا اقدامی انجام دهد. Resideo مانیتور جدید کیفیت هوای داخلی خود را اعلام کرد که با این برنامه جفت می شود تا به صاحبان خانه و افراد حرفه ای خانه های آنها سطح دی اکسید کربن ، ذرات ، مواد شیمیایی و رطوبت را در زمان واقعی ببینند تا هوای داخل را درک کنند و در مورد آن کاری انجام دهند.
خدمات مهم نظارت بر لوازم خانگی به صاحبان خانه کمک می کند تا از مسائل مربوط به نگهداری و خرابی تجهیزات جلوتر باشند. قبل از اینکه لوازم خانگی کاملاً پیر شوند یا از کار بیفتند ، با کاهش کارایی آنها تمایل به جذب انرژی بیشتر دارند. افراد حرفه ای و صاحبان خانه با استفاده از برنامه Resideo و تجهیزات مانیتورینگ آینده ، به داده هایی دسترسی خواهند داشت که می توانند در تشخیص مشکل قبل از جدی تر شدن آن و جلوگیری از خرابی زودرس در وسایل گران قیمت مانند بخاری آب و کوره ها.
ادغام سرویس های امنیتی در برنامه به صاحبان خانه امکان می دهد تا ProSeries Home Security و Smart Home Platform که در سال 2020 به بازار عرضه می شود را کنترل کنند. این سیستم عامل انقلابی از سطح امنیتی محافظت می کند و توانایی مقیاس گذاری در یک راه حل کاملاً یکپارچه امنیت خانه هوشمند را دارد. این پانل های جدید بی سیم و هیبریدی مستقل ، یک سری گسترده از سنسورهای رمزگذاری شده پیشرفته و دستگاه های ایمنی زندگی ، ماژول های توسعه فناوری قابل تعویض در کل سیستم عامل برای کمک به کاهش موجودی و هزینه های آموزش ، و قطعات قابل تعویض کاربر نهایی ایجاد بازده هزینه عملیاتی برای فروشندگان با افزایش طول عمر حساب. همراه با برنامه جدید ، این پلتفرم با یکسری ویژگی ها و مزایا در یک پلت فرم مقیاس پذیر ، انعطاف پذیر و پایان به پایان ، امنیت ، امنیت زندگی و فناوری متصل را به خانه ها می آورد.


ابزارها و خدمات جدید برای افراد حرفه ای
Resideo همچنین یک تجربه دیجیتالی جدید را اعلام کرد که می تواند به شبکه 110،000 متخصص تجارت - و 1 میلیون تکنسین آنها - کمک کند تا برای آینده تجارت کنند ، عملیات را ساده کنند و روابط خود را با صاحبان خانه تقویت کنند. Resideo Pro Portal یک مقصد واحد را برای اطلاعات محصول ، پشتیبانی محصول ، دسترسی به خدمات و ابزارهای تبلیغ و هدایت سرنخ ارائه می دهد. برنامه جدید آموزش و وفاداری به نام Resideo Pro PERKS در ژانویه 2020 آغاز می شود.
از طریق برنامه Pro PERKS ، طرفداران و توزیع کنندگان می توانند به یک سیستم مزایای طبقه بندی شده از جمله مشارکت استراتژیک با سایر افراد مثبت در شبکه Resideo برای استفاده از فرصت های جدید تجاری در سراسر شبکه های مهم خانه ، ابزارهای بازاریابی جدید برای فروش خانه های هوشمند دسترسی پیدا کنند. راه حل ها و دوره های ویدئویی جدید برای متخصص شدن در آخرین فن آوری ها.
"پیشنهاد ارزش Resideo کاملاً بر این باور استوار است که شرکتهای DIY به دلیل تعداد زیاد دستگاههای خانگی هوشمند در بازار و همچنین فقدان دانش لازم برای پیمانکاران محلی ، به سادگی برای حل چالشهای نصب و ادغام مجهز نیستند. ، "مارک ونا ، تحلیلگر ارشد خانه هوشمند ، Moor Insights & Strategy گفت. "علاوه بر این ، برای مدیریت سیستم های حیاتی در خانه مانند تهویه مطبوع ، گرمایش ، مدیریت آب و استفاده از انرژی ، آموزش فنی پیشرفته و تجهیزات با درجه حرفه ای مورد نیاز است - دو چیزی که مصرف کننده معمولی یا شرکت های DIY از آن برخوردار نیستند."


سکوی راحتی نسل بعدی
Resideo همچنین از مفاهیم نسل بعدی ترموستات هوشمند خود که با همکاری پیمانکاران حرفه ای تولید خواهد کرد ، رونمایی کرد. خیلی بیشتر از یک ترموستات ، دستگاه کاملاً با برنامه Resideo Home ادغام می شود و از چهار شبکه مهم و بینایی از طریق کنترل روی دیوار با رابط کاربری مدرن ، به خدمات اشتراک دسترسی می دهد.
نفکنز گفت: "ما به دلیل حضور در 150 میلیون خانه و دهه ها تجربه ، یک مزیت عظیم در ارائه نظارت بر کل خانه داریم." "شبکه حرفه ای تأمین کنندگان ، فروشندگان ، پیمانکاران و نصب کنندگان ما اطمینان حاصل می کند که کار به درستی انجام می شود ، پشتیبانی ویژه همیشه در دسترس است و زمینه را برای زندگی بخشیدن به دوره بعدی خانه متصل فراهم می کند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____        
    | ___|       
 __ _ |___ \  __ _ _  _ 
 / _` |  \ \ / _` || | | |
| (_| |/\__/ /| (_| || |_| |
 \__, |\____/ \__, | \__, |
  | |      | | __/ |
  |_|      |_| |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب