شرکت های برتر اتوماسیون ساختمانی که باید در سال 2020 مراقب آن باشند

شرکت های برتر اتوماسیون ساختمانی که باید در سال 2020 مراقب آن باشند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
بازار اتوماسیون ساختمان در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است که ناشی از ترکیبی از کاهش هزینه ها و افزایش آگاهی از مزایا است. سیستم های اتوماسیون ساختمان هوشمند ، که به کنترل متمرکز خودکار گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع ساختمان ، روشنایی و سایر سیستم ها از طریق مدیریت ساختمان یا سیستم اتوماسیون اشاره دارد ، راحتی را افزایش می دهد ، استفاده از منابع را بهینه می کند و امکان کاهش هزینه های عملیاتی را دارد.
طبق شرکت تحقیقاتی Stratistics MRC ، بازار جهانی اتوماسیون ساختمان در سال 2017 بالغ بر 57.83 میلیارد دلار بوده است و انتظار می رود تا سال 2026 با رشد 11.5 درصدی CAGR به 154.36 میلیارد دلار برسد. با توجه به این پتانسیل رشد قوی و چشم انداز بازده بالا ، چندین شرکت برای سهم بازار رقابت می کنند. ما لیستی از برخی از برترین شرکت های اتوماسیون ساختمان را برای مراقبت در سال 2020 تهیه می کنیم.


بوش
با حضور در چندین صنعت و بیش از یک قرن تجربه در بازار ، شرکت آلمانی بوش یکی از بازیگران اصلی در بخش اتوماسیون ساختمان است. در بخش راه حل های ساختمانی ، بوش راه حل های یکپارچه ای برای ساختمان ها ، ارائه مشاوره ، نصب و خدمات برای طراحی و بهره برداری ارائه می دهد. بعلاوه ، راه حل نرم افزاری Building Integration System (BIS) آن به مدیریت زیر سیستم های مختلف امنیتی Bosch از جمله نظارت تصویری ، اعلام حریق ، کنترل دسترسی و آدرس عمومی سیستم های نفوذ به یک سیستم عامل یکپارچه کمک می کند.

زیمنس
یکی دیگر از شرکت های آلمانی ، با چندین سال سابقه کار ، زیمنس است. در یک لیست سفید ، این شرکت گفته بود که تعهد و چشم انداز زیمنس در مورد تکامل ساختمان های هوشمند با سرمایه گذاری که این تجارت در دستور کار دیجیتالی سازی انجام داده است ، نشان داده می شود.
این شرکت گفت: "این شامل خرید سه شرکت نوپای نوآور به طور خاص برای تقویت نمونه کارها از راه حل های خود برای ساختمان های هوشمند است." "این سرمایه گذاری های استراتژیک - خرید Comfy توسط Building Robotics (ارائه دهنده برنامه ساکنان ساختمان) ، Enlighted (ارائه دهنده تجزیه و تحلیل سنسور و ساختمان) و J2 Innovations (اتوماسیون ساختمان و فروشنده سیستم عامل) - تعهدی برای ماندن در برجسته بودن را نشان می دهد. لبه فناوری. "


هانیول
شرکت هانیول اینترنشنال مستقر در آمریکا در صنایع مختلف از هوا فضا گرفته تا امنیت فیزیکی و لوازم خانگی حضور دارد. در فضای اتوماسیون ساختمان ، این شرکت راه حل مدیریت ساختمان (NMS) مبتنی بر Niagara Framework خود را دارد که تمام جنبه های ساختمان و نیازهای ساکن شما را در نظر می گیرد تا بهره وری انرژی را به حداکثر برساند و مدیریت تسهیلات شما را ساده تر و کاربرپسندتر کند.
راه حل نرم افزاری این شرکت Vector Space Sense همچنین به مشتریان کمک می کند تا بفهمند که چگونه یک ساختمان خاص در زمان واقعی استفاده می شود و به مدیریت امکان می دهد از منابع موجود به طور کامل استفاده کند.


کنترل جانسون
مجتمع چند ملیتی ایرلندی یک سیستم اتوماسیون ساختمانی با نام Metasys ارائه می دهد که سیستم های تهویه مطبوع ، روشنایی ، امنیت و محافظت شما را به هم متصل می کند - به آنها امکان می دهد در یک سیستم عامل ارتباط برقرار کنند تا اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه دهند ، به مشتریان کمک می کند تا در عین حال هوشمندانه تر و تصمیمات خود را بگیرند افزایش راحتی ، ایمنی و بهره وری سرنشینان. راه حلهای دیگری که جانسون کنترلز ارائه می دهد شامل BCPro ، برای بازارهای آسیا و خاورمیانه و Verasys ، یک سیستم پلاگین و بازی برای ساختمانهای تجاری سبک است.

اشنایدر الکتریک
دفتر مرکزی اشنایدر الکتریک در فرانسه طیف وسیعی از حوزه ها از اتوماسیون خانگی گرفته تا سیستم های ایمنی صنعتی و توزیع نیروی برق راه حل هایی را ارائه می دهد. بر اساس گزارشی از سوی Technavio ، راه حل EcoStruxure Building Schneider Electric یکی از اولین سیستم عامل های نوآورانه باز برای ساختمان هایی با معماری IP پایان به انتها است که امکان اتصال سریع دستگاه های اینترنت اشیا را برای بهبود ارزش ارائه ساختمان فراهم می کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 __           
/ |           
`| |  __ _ __  __ _ __ 
 | | / _` |\ \ / /| '__|
_| |_| (_| | \ V / | |  
\___/ \__,_| \_/ |_|  
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب