شرکت های برتر اتوماسیون ساختمانی که باید در سال 2020 مراقب آن باشند

شرکت های برتر اتوماسیون ساختمانی که باید در سال 2020 مراقب آن باشند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ شهریور ۱۳۹۹
بازار اتوماسیون ساختمان در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است که ناشی از ترکیبی از کاهش هزینه ها و افزایش آگاهی از مزایا است. سیستم های اتوماسیون ساختمان هوشمند ، که به کنترل متمرکز خودکار گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع ساختمان ، روشنایی و سایر سیستم ها از طریق مدیریت ساختمان یا سیستم اتوماسیون اشاره دارد ، راحتی را افزایش می دهد ، استفاده از منابع را بهینه می کند و امکان کاهش هزینه های عملیاتی را دارد.
طبق شرکت تحقیقاتی Stratistics MRC ، بازار جهانی اتوماسیون ساختمان در سال 2017 بالغ بر 57.83 میلیارد دلار بوده است و انتظار می رود تا سال 2026 با رشد 11.5 درصدی CAGR به 154.36 میلیارد دلار برسد. با توجه به این پتانسیل رشد قوی و چشم انداز بازده بالا ، چندین شرکت برای سهم بازار رقابت می کنند. ما لیستی از برخی از برترین شرکت های اتوماسیون ساختمان را برای مراقبت در سال 2020 تهیه می کنیم.


بوش
با حضور در چندین صنعت و بیش از یک قرن تجربه در بازار ، شرکت آلمانی بوش یکی از بازیگران اصلی در بخش اتوماسیون ساختمان است. در بخش راه حل های ساختمانی ، بوش راه حل های یکپارچه ای برای ساختمان ها ، ارائه مشاوره ، نصب و خدمات برای طراحی و بهره برداری ارائه می دهد. بعلاوه ، راه حل نرم افزاری Building Integration System (BIS) آن به مدیریت زیر سیستم های مختلف امنیتی Bosch از جمله نظارت تصویری ، اعلام حریق ، کنترل دسترسی و آدرس عمومی سیستم های نفوذ به یک سیستم عامل یکپارچه کمک می کند.

زیمنس
یکی دیگر از شرکت های آلمانی ، با چندین سال سابقه کار ، زیمنس است. در یک لیست سفید ، این شرکت گفته بود که تعهد و چشم انداز زیمنس در مورد تکامل ساختمان های هوشمند با سرمایه گذاری که این تجارت در دستور کار دیجیتالی سازی انجام داده است ، نشان داده می شود.
این شرکت گفت: "این شامل خرید سه شرکت نوپای نوآور به طور خاص برای تقویت نمونه کارها از راه حل های خود برای ساختمان های هوشمند است." "این سرمایه گذاری های استراتژیک - خرید Comfy توسط Building Robotics (ارائه دهنده برنامه ساکنان ساختمان) ، Enlighted (ارائه دهنده تجزیه و تحلیل سنسور و ساختمان) و J2 Innovations (اتوماسیون ساختمان و فروشنده سیستم عامل) - تعهدی برای ماندن در برجسته بودن را نشان می دهد. لبه فناوری. "


هانیول
شرکت هانیول اینترنشنال مستقر در آمریکا در صنایع مختلف از هوا فضا گرفته تا امنیت فیزیکی و لوازم خانگی حضور دارد. در فضای اتوماسیون ساختمان ، این شرکت راه حل مدیریت ساختمان (NMS) مبتنی بر Niagara Framework خود را دارد که تمام جنبه های ساختمان و نیازهای ساکن شما را در نظر می گیرد تا بهره وری انرژی را به حداکثر برساند و مدیریت تسهیلات شما را ساده تر و کاربرپسندتر کند.
راه حل نرم افزاری این شرکت Vector Space Sense همچنین به مشتریان کمک می کند تا بفهمند که چگونه یک ساختمان خاص در زمان واقعی استفاده می شود و به مدیریت امکان می دهد از منابع موجود به طور کامل استفاده کند.


کنترل جانسون
مجتمع چند ملیتی ایرلندی یک سیستم اتوماسیون ساختمانی با نام Metasys ارائه می دهد که سیستم های تهویه مطبوع ، روشنایی ، امنیت و محافظت شما را به هم متصل می کند - به آنها امکان می دهد در یک سیستم عامل ارتباط برقرار کنند تا اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه دهند ، به مشتریان کمک می کند تا در عین حال هوشمندانه تر و تصمیمات خود را بگیرند افزایش راحتی ، ایمنی و بهره وری سرنشینان. راه حلهای دیگری که جانسون کنترلز ارائه می دهد شامل BCPro ، برای بازارهای آسیا و خاورمیانه و Verasys ، یک سیستم پلاگین و بازی برای ساختمانهای تجاری سبک است.

اشنایدر الکتریک
دفتر مرکزی اشنایدر الکتریک در فرانسه طیف وسیعی از حوزه ها از اتوماسیون خانگی گرفته تا سیستم های ایمنی صنعتی و توزیع نیروی برق راه حل هایی را ارائه می دهد. بر اساس گزارشی از سوی Technavio ، راه حل EcoStruxure Building Schneider Electric یکی از اولین سیستم عامل های نوآورانه باز برای ساختمان هایی با معماری IP پایان به انتها است که امکان اتصال سریع دستگاه های اینترنت اشیا را برای بهبود ارزش ارائه ساختمان فراهم می کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____      _   _ 
 / ___|     | |  (_)
/ /___ __   __| |_  _ 
| ___ \\ \ /\ / /| __| | |
| \_/ | \ V V / | |_  | |
\_____/ \_/\_/  \__| | |
            _/ |
           |__/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب