GE Lighting نوآوری های خانه های هوشمند و برنامه جدیدی را در CES 2020 راه اندازی می کند

GE Lighting نوآوری های خانه های هوشمند و برنامه جدیدی را در CES 2020 راه اندازی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
GE Lighting برای فراهم کردن گزینه های پیشرفته خانه هوشمند در اختیار مصرف کنندگان بیشتر ، چندین فناوری جدید C توسط GE را به سبد محصولات خانگی هوشمند در حال گسترش خود اضافه می کند. فن آوری های پیشرفته سوئیچ روشنایی و دیمر ، و همچنین راه حل های جدید راحتی ، ایمنی و امنیتی ، برای ادغام و تعامل با محصولات موجود C توسط GE برای ایجاد یک شبکه خانگی هوشمند با کاربرد آسان ، بهبود یافته و کامل تر ، طراحی شده اند.
پاول ویلیامز ، مدیر تولید و رشد محصولات GM ، GE Lighting می گوید: "برای تقریباً 130 سال ، GE Lighting یک مارک قابل اعتماد بوده و مصرف کنندگان همچنان به C توسط محصولات خانه هوشمند GE که ما ارائه می دهیم اعتماد می کنند." "همانطور که حضور خود را در خانه هوشمند گسترش می دهیم ، متعهد می شویم محصولات مناسب و بیش از انتظار آنها را ارائه دهیم."


اولین فن آوری های سوئیچ هوشمند و کم نور
سوئیچ هوشمند سه سیمه C توسط GE Hubless جدید و دو مدل Hubless Dimmer اولین صنعت هستند. برای یکپارچه سازی با Google Assistant یا Amazon Alexa برای کنترل صدا به محصول اضافی مانند هاب نیاز ندارند. برخلاف محصولات موجود ، این نوآوری ها به مشتریان بیشتری امکان دسترسی به فن آوری های خانه های هوشمند را می دهد زیرا بدون در نظر گرفتن سن خانه ، می توان آنها را در اکثر خانوارهای آمریکای شمالی نصب و راه اندازی کرد.
کلیدهای هوشمند به سیم خنثی احتیاج ندارند و ابعاد آنها کوچکتر است و باعث می شود کاملاً سازگار و نصب آنها ساده باشد. آنها با یک وسیله جانبی اختیاری ارائه می شوند که "شبح" و "سوسو زدن" لامپ را که می تواند با سایر راه حل های سوئیچ هوشمند رخ دهد ، از بین می برد.


محصولات بدون سیم
دیمر C by GE Wireless-free (با باتری کار می کند) یکپارچه C را با لامپ های هوشمند ، سوئیچ ها و دیمر کنترل می کند. دیمر را می توان با استفاده از یک نوار چسب نصب شده و قابل نصب ، روی هر دیواری قرار داد. این ویژگی یک روش ساده برای اضافه کردن مکان اضافی برای کنترل روشنایی اتاق به مصرف کنندگان ارائه می دهد و این امکان را به مصرف کنندگان می دهد که از کار با سیم های برق در خانه جلوگیری کنند. علاوه بر این ، یک حسگر حرکت بدون سیم (با باتری) و کنترل از راه دور بی سیم (با باتری) نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت و تجربه خانه هوشمند را افزایش می دهد.

مزایای متعدد از یک برنامه ، لمس یا صدا
سوئیچ ها ، لامپ ها و شاخه های هوشمند C توسط GE اکنون می توانند توسط یک برنامه ، یک لمس یا از طریق کنترل صدا با استفاده از Google Assistant یا Amazon Alexa به صورت بی سیم کنترل شوند.
لامپ های C توسط GE از فناوری پیشرفته اختلاط نور با حسگرهایی استفاده می کنند که احساس نور طبیعی را در طول روز تکرار می کنند. از طریق این برنامه ، برنامه های روزمره را می توان شخصی سازی کرد تا به افراد کمک کند تا از طریق افزایش بهره وری و آرامش ، به بهترین فرد خود تبدیل شوند.


با C توسط GE کار می کند
برنامه C توسط GE Mobile به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از راه حل های "رفتن به" خانه های هوشمند برای مصرف کنندگان است. با نصب ساده ، تجربه کاربر و گسترش آینده از روشنایی هوشمند به راحتی ، ایمنی و امنیت هوشمند ، GE Lighting ادغام در C را با برنامه موبایل GE برای انتخاب تولید کنندگان شخص ثالث از طریق جدید Works with C by GE Program باز می کند. در آینده ، مصرف کنندگان محصولات هوشمند شخص ثالث را می بینند که این شناسه را نشان می دهد و یکپارچه سازی ساده و سازگاری با محصولات C توسط C را نشان می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب