GE Lighting نوآوری های خانه های هوشمند و برنامه جدیدی را در CES 2020 راه اندازی می کند

GE Lighting نوآوری های خانه های هوشمند و برنامه جدیدی را در CES 2020 راه اندازی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
GE Lighting برای فراهم کردن گزینه های پیشرفته خانه هوشمند در اختیار مصرف کنندگان بیشتر ، چندین فناوری جدید C توسط GE را به سبد محصولات خانگی هوشمند در حال گسترش خود اضافه می کند. فن آوری های پیشرفته سوئیچ روشنایی و دیمر ، و همچنین راه حل های جدید راحتی ، ایمنی و امنیتی ، برای ادغام و تعامل با محصولات موجود C توسط GE برای ایجاد یک شبکه خانگی هوشمند با کاربرد آسان ، بهبود یافته و کامل تر ، طراحی شده اند.
پاول ویلیامز ، مدیر تولید و رشد محصولات GM ، GE Lighting می گوید: "برای تقریباً 130 سال ، GE Lighting یک مارک قابل اعتماد بوده و مصرف کنندگان همچنان به C توسط محصولات خانه هوشمند GE که ما ارائه می دهیم اعتماد می کنند." "همانطور که حضور خود را در خانه هوشمند گسترش می دهیم ، متعهد می شویم محصولات مناسب و بیش از انتظار آنها را ارائه دهیم."


اولین فن آوری های سوئیچ هوشمند و کم نور
سوئیچ هوشمند سه سیمه C توسط GE Hubless جدید و دو مدل Hubless Dimmer اولین صنعت هستند. برای یکپارچه سازی با Google Assistant یا Amazon Alexa برای کنترل صدا به محصول اضافی مانند هاب نیاز ندارند. برخلاف محصولات موجود ، این نوآوری ها به مشتریان بیشتری امکان دسترسی به فن آوری های خانه های هوشمند را می دهد زیرا بدون در نظر گرفتن سن خانه ، می توان آنها را در اکثر خانوارهای آمریکای شمالی نصب و راه اندازی کرد.
کلیدهای هوشمند به سیم خنثی احتیاج ندارند و ابعاد آنها کوچکتر است و باعث می شود کاملاً سازگار و نصب آنها ساده باشد. آنها با یک وسیله جانبی اختیاری ارائه می شوند که "شبح" و "سوسو زدن" لامپ را که می تواند با سایر راه حل های سوئیچ هوشمند رخ دهد ، از بین می برد.


محصولات بدون سیم
دیمر C by GE Wireless-free (با باتری کار می کند) یکپارچه C را با لامپ های هوشمند ، سوئیچ ها و دیمر کنترل می کند. دیمر را می توان با استفاده از یک نوار چسب نصب شده و قابل نصب ، روی هر دیواری قرار داد. این ویژگی یک روش ساده برای اضافه کردن مکان اضافی برای کنترل روشنایی اتاق به مصرف کنندگان ارائه می دهد و این امکان را به مصرف کنندگان می دهد که از کار با سیم های برق در خانه جلوگیری کنند. علاوه بر این ، یک حسگر حرکت بدون سیم (با باتری) و کنترل از راه دور بی سیم (با باتری) نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت و تجربه خانه هوشمند را افزایش می دهد.

مزایای متعدد از یک برنامه ، لمس یا صدا
سوئیچ ها ، لامپ ها و شاخه های هوشمند C توسط GE اکنون می توانند توسط یک برنامه ، یک لمس یا از طریق کنترل صدا با استفاده از Google Assistant یا Amazon Alexa به صورت بی سیم کنترل شوند.
لامپ های C توسط GE از فناوری پیشرفته اختلاط نور با حسگرهایی استفاده می کنند که احساس نور طبیعی را در طول روز تکرار می کنند. از طریق این برنامه ، برنامه های روزمره را می توان شخصی سازی کرد تا به افراد کمک کند تا از طریق افزایش بهره وری و آرامش ، به بهترین فرد خود تبدیل شوند.


با C توسط GE کار می کند
برنامه C توسط GE Mobile به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از راه حل های "رفتن به" خانه های هوشمند برای مصرف کنندگان است. با نصب ساده ، تجربه کاربر و گسترش آینده از روشنایی هوشمند به راحتی ، ایمنی و امنیت هوشمند ، GE Lighting ادغام در C را با برنامه موبایل GE برای انتخاب تولید کنندگان شخص ثالث از طریق جدید Works with C by GE Program باز می کند. در آینده ، مصرف کنندگان محصولات هوشمند شخص ثالث را می بینند که این شناسه را نشان می دهد و یکپارچه سازی ساده و سازگاری با محصولات C توسط C را نشان می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب