Resideo به عضو هیئت مدیره Zigbee Alliance می رود

Resideo به عضو هیئت مدیره Zigbee Alliance می رود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee Alliance ، سازمانی متشکل از صدها شرکت ایجاد ، نگهداری و ارائه استانداردهای جهانی باز برای اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) ، اعلام کرد که شرکت Resideo Technologies به هیئت مدیره آن پیوسته است. در کنار سایر شرکت های عضو مروج اتحاد Zigbee Alliance ، Resideo همچنین نقشی حیاتی در پروژه Connected Home over IP خواهد داشت که هدف آن ساده سازی توسعه برای تولیدکنندگان و افزایش سازگاری دستگاه برای مصرف کنندگان است.
Resideo یک ارائه دهنده جهانی راه حل های خانگی بصری و متصل است و مجموعه گسترده ای از راه حل های خانه هوشمند را تولید می کند ، برخی از آنها مارک Honeywell Home را دارند. این شرکت در بیش از 150 میلیون خانه در سراسر جهان کنترل دارد و متمرکز بر ارائه یک تجربه ساده و شهودی از خانه هوشمند به مصرف کنندگان است که به حفظ امنیت ، راحتی و امنیت خانواده ها و عزیزان کمک می کند.
توبین ریچاردسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت Zigbee Alliance گفت: "Resideo مترادف با کنترل خانه های مسکونی است ، زیرا ترموستات اصلی را زمانی که هنوز بخشی از Honeywell بود ایجاد کرده است." "سریع به سال 2020 بروید و آنها اکنون یک رهبر در سراسر خانه متصل هستند و منابع تکنولوژیکی عظیمی را به اتحاد ما می آورند. گستردگی راه حلهای متصل به آنها این امکان را به شرکتها می دهد که از پروتکل Zigbee در محصولات خود برای ساده سازی تجربه خانه هوشمند برای مصرف کنندگان کمک می کنند. "


بیش از 130 سال نوآوری مسکونی
Resideo بیش از 130 سال میراث مسکونی دارد و امروز در محافظت از چهار شبکه اصلی یک خانه: هوا ، آب ، انرژی و امنیت متمرکز شده است. این سازمان از طریق برنامه گسترده API "Works with Honeywell Home" ، بیش از 4000 اتصال شریک به صاحبان خانه ارائه می دهد - و از طریق شبکه بیش از 110،000 متخصص می توانند در مورد راه حل های کمک به حفاظت از اموال ، صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه های انرژی اطلاعات کسب کنند.
اسکات هارکینز ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Connected Home ، Resideo ، گفت: "ما به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت خانه متصل ، مسئولیت همکاری با سایر شرکتهای مستقر برای کمک به ایجاد استانداردها و ارزش برای فضای زندگی هوشمند است." "ما یک رویکرد معماری آزاد را در پیش می گیریم و مشارکت ما در سازمان های استاندارد صنعت مانند Zigbee Alliance کمک می کند تا دوره ای برای فعالان بازار و امکانات فراهم شود تا سازگاری بیشتری بین محصولات و اکوسیستم ها داشته باشند تا ارتباطات خانه هوشمند را برای صاحبان خانه آسان تر کند."
راه حل ها و خدمات جدید Resideo برای هوا ، آب ، انرژی و امنیت به مصرف کنندگان امکان می دهد تا به طور فعالانه سیستم های خانگی را کنترل کنند تا از خرابی لوازم خانگی یا خرابی آن جلوگیری کنند. نوآوری های Resideo:
با راه حلهای نظارت بر کامل ، فیلتراسیون و رطوبت رسانی در خانه ، کیفیت هوای داخل را برطرف کنید.
بفهمید که خانه چگونه واکنش می کند و در مقابل تغییر شرایط آب و هوایی بهبود می یابد. با استفاده از این داده ها ، ترموستات هوشمند می داند که چگونه برنامه را تنظیم کند در حالی که از حداقل انرژی ممکن استفاده می کند.
نشتی آب را تشخیص داده و آب را از راه دور یا به طور خودکار قطع کنید.
عملکرد دستگاه های مهم خانه ، مانند کوره یا بخاری آب را کنترل کنید تا از راه دور مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری را تشخیص دهید.
محافظت امنیتی سطح ابتدایی را با توانایی مقیاس گذاری در یک راه حل کاملاً یکپارچه برای امنیت خانه هوشمند ارائه دهید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب