Resideo به عضو هیئت مدیره Zigbee Alliance می رود

Resideo به عضو هیئت مدیره Zigbee Alliance می رود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
اتحاد Zigbee Alliance ، سازمانی متشکل از صدها شرکت ایجاد ، نگهداری و ارائه استانداردهای جهانی باز برای اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) ، اعلام کرد که شرکت Resideo Technologies به هیئت مدیره آن پیوسته است. در کنار سایر شرکت های عضو مروج اتحاد Zigbee Alliance ، Resideo همچنین نقشی حیاتی در پروژه Connected Home over IP خواهد داشت که هدف آن ساده سازی توسعه برای تولیدکنندگان و افزایش سازگاری دستگاه برای مصرف کنندگان است.
Resideo یک ارائه دهنده جهانی راه حل های خانگی بصری و متصل است و مجموعه گسترده ای از راه حل های خانه هوشمند را تولید می کند ، برخی از آنها مارک Honeywell Home را دارند. این شرکت در بیش از 150 میلیون خانه در سراسر جهان کنترل دارد و متمرکز بر ارائه یک تجربه ساده و شهودی از خانه هوشمند به مصرف کنندگان است که به حفظ امنیت ، راحتی و امنیت خانواده ها و عزیزان کمک می کند.
توبین ریچاردسون ، رئیس و مدیر عامل شرکت Zigbee Alliance گفت: "Resideo مترادف با کنترل خانه های مسکونی است ، زیرا ترموستات اصلی را زمانی که هنوز بخشی از Honeywell بود ایجاد کرده است." "سریع به سال 2020 بروید و آنها اکنون یک رهبر در سراسر خانه متصل هستند و منابع تکنولوژیکی عظیمی را به اتحاد ما می آورند. گستردگی راه حلهای متصل به آنها این امکان را به شرکتها می دهد که از پروتکل Zigbee در محصولات خود برای ساده سازی تجربه خانه هوشمند برای مصرف کنندگان کمک می کنند. "


بیش از 130 سال نوآوری مسکونی
Resideo بیش از 130 سال میراث مسکونی دارد و امروز در محافظت از چهار شبکه اصلی یک خانه: هوا ، آب ، انرژی و امنیت متمرکز شده است. این سازمان از طریق برنامه گسترده API "Works with Honeywell Home" ، بیش از 4000 اتصال شریک به صاحبان خانه ارائه می دهد - و از طریق شبکه بیش از 110،000 متخصص می توانند در مورد راه حل های کمک به حفاظت از اموال ، صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه های انرژی اطلاعات کسب کنند.
اسکات هارکینز ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Connected Home ، Resideo ، گفت: "ما به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت خانه متصل ، مسئولیت همکاری با سایر شرکتهای مستقر برای کمک به ایجاد استانداردها و ارزش برای فضای زندگی هوشمند است." "ما یک رویکرد معماری آزاد را در پیش می گیریم و مشارکت ما در سازمان های استاندارد صنعت مانند Zigbee Alliance کمک می کند تا دوره ای برای فعالان بازار و امکانات فراهم شود تا سازگاری بیشتری بین محصولات و اکوسیستم ها داشته باشند تا ارتباطات خانه هوشمند را برای صاحبان خانه آسان تر کند."
راه حل ها و خدمات جدید Resideo برای هوا ، آب ، انرژی و امنیت به مصرف کنندگان امکان می دهد تا به طور فعالانه سیستم های خانگی را کنترل کنند تا از خرابی لوازم خانگی یا خرابی آن جلوگیری کنند. نوآوری های Resideo:
با راه حلهای نظارت بر کامل ، فیلتراسیون و رطوبت رسانی در خانه ، کیفیت هوای داخل را برطرف کنید.
بفهمید که خانه چگونه واکنش می کند و در مقابل تغییر شرایط آب و هوایی بهبود می یابد. با استفاده از این داده ها ، ترموستات هوشمند می داند که چگونه برنامه را تنظیم کند در حالی که از حداقل انرژی ممکن استفاده می کند.
نشتی آب را تشخیص داده و آب را از راه دور یا به طور خودکار قطع کنید.
عملکرد دستگاه های مهم خانه ، مانند کوره یا بخاری آب را کنترل کنید تا از راه دور مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری را تشخیص دهید.
محافظت امنیتی سطح ابتدایی را با توانایی مقیاس گذاری در یک راه حل کاملاً یکپارچه برای امنیت خانه هوشمند ارائه دهید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب