LEEDARSON دستگاه های خانه هوشمند را برای زندگی هوشمند در CES به نمایش می گذارد

LEEDARSON دستگاه های خانه هوشمند را برای زندگی هوشمند در CES به نمایش می گذارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
LEEDARSON IoT Technology اعلام کرد که جدیدترین محصولات هوشمند روشنایی ، نرم افزار و سخت افزار اینترنت اشیا و راه حل های سیستم خود را در CES 2020 به نمایش می گذارد. کارشناسان جهانی طراحی اینترنت اشیا company's جدیدترین پیشرفت ها را در زمینه نوآوری مسکونی اینترنت اشیا نشان می دهند و نحوه تعالی مهندسی و همکاری صنعت را به اشتراک می گذارند. رشد چشمگیر آن در سال گذشته - منجر به گسترش کارخانه و نقشی محوری در پروژه اتصال متصل به IP اخیراً اعلام شده است.

تجارت هوشمند امروز برای رونق اینترنت اشیا فردا
LEEDARSON به مشتریان یک همکاری ODM برای تولید محصولات IoT اثبات شده و تأیید شده که با مارک ها ، استانداردها و اکوسیستم های دیگر همکاری می کنند ، ارائه می دهد. تولید کننده و ارائه دهنده خدمات جهانی تشخیص می دهد که محصولات خانه هوشمند باید با هم کار کنند و برای دستیابی به بیشترین سطح اتصال LEEDARSON از طریق موقعیت های سطح هیئت مدیره در انجمن های صنعت با نفوذ از جمله اتحاد Zigbee و Z- نقش مهمی در هدایت جهت استانداردهای اینترنت اشیا امروز بازی می کند. اتحاد موج
 یک ابتکار عمده در حال انجام که کل فضای خانه هوشمند را تغییر خواهد داد ابتکار Connected Home over IP است که به تازگی اعلام شده است و بزرگترین اسامی در اکوسیستم خانه هوشمند و تجارت دستگاه ها را شامل می شود. LEEDARSON به عنوان یک شرکت شرکت کننده در گروه کاری ، که انتظار می رود ژانویه 2020 آغاز شود ، نقش محوری خواهد داشت.
 جان ای. آزبورن دوم ، رئیس هیئت مدیره اتحاد Zigbee و گفت: "ما سالها در LEEDARSON به ایده هماهنگی اینترنت اشیا کمک کرده ایم و با شرکای خود برای ایجاد نمونه کارهای موفق بر اساس اعتماد متقابل همکاری می کنیم." مدیر کل ، LEEDARSON آمریکای شمالی. "Project Connected Home over IP" یک تلاش مشترک بزرگ برای جذب قدرتمندترین شرکتهای فناوری در کره زمین است و ما مفتخریم که به نقش خود در این همکاری سطح بالا برای کمک به اتحاد صنعت و ایجاد سادگی بیشتر در محیط اینترنت اشیا're مفتخریم. "


تغییر نام LEEDARSON + گسترش 2020
همانطور که صنعت اینترنت اشیا پیشرفت می کند و موارد جدیدی برای اتصال انسان به دستگاه های روزمره ایجاد می شود ، LEEDARSON نیز همیشه در تلاش است تا به عنوان یکی از پیشگامان تولید محصولات طراحی پشت صحنه برای بازار اینترنت اشیا business ، گام های بزرگی را در پیش گیرد. ریشه های ما در راه حل های هوشمند و روشنای سبز است - که به ما کمک می کند جایگاه محکم خود را در گروه روشنایی هوشمند راه اندازی کنیم. همانطور که اینترنت اشیا به بخشهای جدیدی که اتصالات ابری ارزش افزوده دارند ، ادامه می یابد ، سبد محصولات ما همچنان منجر به شکل گیری و شکل گیری امکانات برای کاربردها و خدمات گسترده تر می شود.
 برای انعکاس این پیشرفت عالی ، ما خوشحالیم که تغییر نام اخیر خود را از Xiamen LEEDARSON Lighting Group Co. با نام LEEDARSON IoT Technology Inc به اشتراک می گذاریم. این تغییر نام با بلوغ فعلی بازار مطابقت دارد و به ماموریت دیرینه ما پایبند است. با اعتبار بسازیم و تجارت را به روشی انجام دهیم که شهرت کسب شده ما را به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت فناوری اینترنت اشیا حفظ کند.
 به عنوان گواهی برای این کار سخت و شکوفایی مشارکت در سراسر جهان ، ما مفتخریم که افتتاح کارخانه جدید خارج از کشور را در تایلند اعلام کنیم. مکان جدید - که تولید آن در ماه آوریل آغاز می شود - از پایگاه های تولید بالای LEEDARSON در ژانگژو و سیچوان پشتیبانی می کند.


با LEEDARSON + اتحاد Zigbee از CES دیدار کنید
برخی از اختراعات استثنایی که از CES 2020 به نمایش خواهیم گذاشت عبارتند از:
سنسورهای درجه امنیتی: سنسورهای حرکتی برای استقرار حرفه ای برای پشتیبانی از پروژه هایی شامل درها ، پنجره ها ، تشخیص حیوانات خانگی ، نشتی آب ، دود و شمارش افراد.
سوئیچ ها ، دیمرها و سوکت های هوشمند 1 + N + X: محصولات روشنایی برای بازارهای آمریکای شمالی ، انگلیس و اتحادیه اروپا برای بهبود هر اتاق یا محل کار در اطراف خانه. مفهوم 1 + N + X ما با ارائه ده ها انتخاب برای تاسیسات الکتریکی ، تحول در DIY و استقرارهای حرفه ای را ایجاد می کند. یک طراحی + بسیاری از ماژول ها + برنامه های نامحدود!
دوربین های IP: دوربین های داخلی و خارجی نسل بعدی پیشرفت های فناوری هوشمند را به عنوان امنیت ، سنسورها ، نور و AI در دوربین های بهترین کلاس برای امنیت ، نظارت و راحتی در نظارت روزمره تلفیق می کنند.
اینترنت اشیا هوشمند در یک برنامه واحد: برنده جایزه نوآوری CES ، Arnoo توسط LEEDARSON یک راه حل مبتنی بر ابر است که به راحتی محصولات IoT را از طریق یک برنامه متصل و مدیریت می کند - همه بخشی از فروشگاه اینترنتی IoT مورد احترام این شرکت است.
 اتحاد Zigbee امسال در غرفه LEEDARSON شماره 42714 در نمایشگاه Tech West / Sands Expo - Hall B. مستقر خواهد شد و مشاهده صفات چشمگیر دستگاه های اینترنت اشیا و راه حل ها و صحبت با افراد درگیر در تغییر روش کار دستگاه های هوشمند یکدیگر.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب