LEEDARSON دستگاه های خانه هوشمند را برای زندگی هوشمند در CES به نمایش می گذارد

LEEDARSON دستگاه های خانه هوشمند را برای زندگی هوشمند در CES به نمایش می گذارد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
LEEDARSON IoT Technology اعلام کرد که جدیدترین محصولات هوشمند روشنایی ، نرم افزار و سخت افزار اینترنت اشیا و راه حل های سیستم خود را در CES 2020 به نمایش می گذارد. کارشناسان جهانی طراحی اینترنت اشیا company's جدیدترین پیشرفت ها را در زمینه نوآوری مسکونی اینترنت اشیا نشان می دهند و نحوه تعالی مهندسی و همکاری صنعت را به اشتراک می گذارند. رشد چشمگیر آن در سال گذشته - منجر به گسترش کارخانه و نقشی محوری در پروژه اتصال متصل به IP اخیراً اعلام شده است.

تجارت هوشمند امروز برای رونق اینترنت اشیا فردا
LEEDARSON به مشتریان یک همکاری ODM برای تولید محصولات IoT اثبات شده و تأیید شده که با مارک ها ، استانداردها و اکوسیستم های دیگر همکاری می کنند ، ارائه می دهد. تولید کننده و ارائه دهنده خدمات جهانی تشخیص می دهد که محصولات خانه هوشمند باید با هم کار کنند و برای دستیابی به بیشترین سطح اتصال LEEDARSON از طریق موقعیت های سطح هیئت مدیره در انجمن های صنعت با نفوذ از جمله اتحاد Zigbee و Z- نقش مهمی در هدایت جهت استانداردهای اینترنت اشیا امروز بازی می کند. اتحاد موج
 یک ابتکار عمده در حال انجام که کل فضای خانه هوشمند را تغییر خواهد داد ابتکار Connected Home over IP است که به تازگی اعلام شده است و بزرگترین اسامی در اکوسیستم خانه هوشمند و تجارت دستگاه ها را شامل می شود. LEEDARSON به عنوان یک شرکت شرکت کننده در گروه کاری ، که انتظار می رود ژانویه 2020 آغاز شود ، نقش محوری خواهد داشت.
 جان ای. آزبورن دوم ، رئیس هیئت مدیره اتحاد Zigbee و گفت: "ما سالها در LEEDARSON به ایده هماهنگی اینترنت اشیا کمک کرده ایم و با شرکای خود برای ایجاد نمونه کارهای موفق بر اساس اعتماد متقابل همکاری می کنیم." مدیر کل ، LEEDARSON آمریکای شمالی. "Project Connected Home over IP" یک تلاش مشترک بزرگ برای جذب قدرتمندترین شرکتهای فناوری در کره زمین است و ما مفتخریم که به نقش خود در این همکاری سطح بالا برای کمک به اتحاد صنعت و ایجاد سادگی بیشتر در محیط اینترنت اشیا're مفتخریم. "


تغییر نام LEEDARSON + گسترش 2020
همانطور که صنعت اینترنت اشیا پیشرفت می کند و موارد جدیدی برای اتصال انسان به دستگاه های روزمره ایجاد می شود ، LEEDARSON نیز همیشه در تلاش است تا به عنوان یکی از پیشگامان تولید محصولات طراحی پشت صحنه برای بازار اینترنت اشیا business ، گام های بزرگی را در پیش گیرد. ریشه های ما در راه حل های هوشمند و روشنای سبز است - که به ما کمک می کند جایگاه محکم خود را در گروه روشنایی هوشمند راه اندازی کنیم. همانطور که اینترنت اشیا به بخشهای جدیدی که اتصالات ابری ارزش افزوده دارند ، ادامه می یابد ، سبد محصولات ما همچنان منجر به شکل گیری و شکل گیری امکانات برای کاربردها و خدمات گسترده تر می شود.
 برای انعکاس این پیشرفت عالی ، ما خوشحالیم که تغییر نام اخیر خود را از Xiamen LEEDARSON Lighting Group Co. با نام LEEDARSON IoT Technology Inc به اشتراک می گذاریم. این تغییر نام با بلوغ فعلی بازار مطابقت دارد و به ماموریت دیرینه ما پایبند است. با اعتبار بسازیم و تجارت را به روشی انجام دهیم که شهرت کسب شده ما را به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت فناوری اینترنت اشیا حفظ کند.
 به عنوان گواهی برای این کار سخت و شکوفایی مشارکت در سراسر جهان ، ما مفتخریم که افتتاح کارخانه جدید خارج از کشور را در تایلند اعلام کنیم. مکان جدید - که تولید آن در ماه آوریل آغاز می شود - از پایگاه های تولید بالای LEEDARSON در ژانگژو و سیچوان پشتیبانی می کند.


با LEEDARSON + اتحاد Zigbee از CES دیدار کنید
برخی از اختراعات استثنایی که از CES 2020 به نمایش خواهیم گذاشت عبارتند از:
سنسورهای درجه امنیتی: سنسورهای حرکتی برای استقرار حرفه ای برای پشتیبانی از پروژه هایی شامل درها ، پنجره ها ، تشخیص حیوانات خانگی ، نشتی آب ، دود و شمارش افراد.
سوئیچ ها ، دیمرها و سوکت های هوشمند 1 + N + X: محصولات روشنایی برای بازارهای آمریکای شمالی ، انگلیس و اتحادیه اروپا برای بهبود هر اتاق یا محل کار در اطراف خانه. مفهوم 1 + N + X ما با ارائه ده ها انتخاب برای تاسیسات الکتریکی ، تحول در DIY و استقرارهای حرفه ای را ایجاد می کند. یک طراحی + بسیاری از ماژول ها + برنامه های نامحدود!
دوربین های IP: دوربین های داخلی و خارجی نسل بعدی پیشرفت های فناوری هوشمند را به عنوان امنیت ، سنسورها ، نور و AI در دوربین های بهترین کلاس برای امنیت ، نظارت و راحتی در نظارت روزمره تلفیق می کنند.
اینترنت اشیا هوشمند در یک برنامه واحد: برنده جایزه نوآوری CES ، Arnoo توسط LEEDARSON یک راه حل مبتنی بر ابر است که به راحتی محصولات IoT را از طریق یک برنامه متصل و مدیریت می کند - همه بخشی از فروشگاه اینترنتی IoT مورد احترام این شرکت است.
 اتحاد Zigbee امسال در غرفه LEEDARSON شماره 42714 در نمایشگاه Tech West / Sands Expo - Hall B. مستقر خواهد شد و مشاهده صفات چشمگیر دستگاه های اینترنت اشیا و راه حل ها و صحبت با افراد درگیر در تغییر روش کار دستگاه های هوشمند یکدیگر.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب