لگراند Drivia را فاش می کند و راه حل های مسکونی متصل را ارائه می دهد

لگراند Drivia را فاش می کند و راه حل های مسکونی متصل را ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
Legrand در نمایشگاه CES2020 در لاس وگاس شرکت می کند تا Drivia را با Netatmo اعلام کند: اولین صفحه هوشمند برق برای بخش مسکونی. لگراند همچنین در حال رونمایی از راه حل های متصل جدید "با Netatmo" مانند ترموستات Smarther و سیم کشی های متصل شده و درخشان است. همه آنها را می توان از طریق برنامه Legrand’s ، Home + Control ، یک داشبورد واقعی برای مدیریت خانه متصل ، که به طور مداوم با محصولات جدید از جمله راه حل های Netatmo و همچنین پیشنهادات شریک ، بهبود می یابد. این برنامه همچنین دارای یک سیستم برنامه با ارزش کاربر قوی است.
"به دنبال موفقیت CES2019 ، که با جایزه CES Innovation برای یک دستگاه کنترل با استفاده از دستیار صوتی آمازون به عنوان یک ویژگی بومی ، به اوج خود رسید ، CES امسال در لاس وگاس فرصتی برای ادامه تحکیم نوآوری های ما فراهم می کند. رویکرد ما بیش از هر زمان دیگری بر روی کاربران متمرکز شده است ، و به آنها امکان می دهد زندگی متصل خود را با سهولت کنترل کنند. Legrand مردم را در هسته اصلی همه پیشرفت های خود قرار می دهد تا بتوانند با برنامه Home + Control که به طور مداوم با ویژگی های جدید غنی می شود ، بر روی محیط خود عمل کنند. "


Legrand اولین صفحه هوشمند برق خود را برای بخش مسکونی Drivia با Netatmo در CES2020 رونمایی کرد
دریافت کننده دو جایزه نوآوری در بخش های پایداری ، طراحی زیست محیطی و انرژی هوشمند و فناوری برای دسته بندی جهانی بهتر ، صفحه برق هوشمند این گروه نتیجه کار تیمی بین مهندسان Legrand و Netatmo است (استارت آپ خریداری شده توسط Legrand در اواخر سال 2018) با هدف اتصال آسان قلب زیرساخت های برق خانه.
Drivia با Netatmo از شش ماژول هوشمند تشکیل شده است: یک کنتاکتور ، یک رله قفل ، یک انرژی سنج یا یک سازگار با محیط زیست ، یک کنترل کننده بار و یک ماژول دروازه. کاربران را قادر می سازد تا به راحتی نصب برق خود را متصل کنند. ماژول های تشکیل دهنده این پیشنهاد می توانند به طور مستقیم در صفحه برق نصب شده و ویژگی های ابتکاری را برای کاهش مصرف انرژی و مدیریت گرسنه ترین تجهیزات در خانه اضافه کنند. Drivia با Netatmo ، اولین صفحه هوشمند برق Legrand ، به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از ویژگی هایی مانند سناریوها یا برنامه ریزی برنامه ریزی شده ، مصرف انرژی خود را بهتر کنترل و مدیریت کنند. این راه حل که از Q1 2020 موجود است ، با Home + Control سازگار است ، برنامه ای که امکان آزمایش خانه متصل به Legrand را فراهم می کند.


راه حل های متصل جدید اختصاص یافته به ساختمانهای مسکونی
راه حل های ارائه شده توسط لگراند در CES2020 شامل محصولات جدیدی است که در غرفه برجسته می شوند: Smarther با ترموستات متصل به Netatmo ، که از آوریل 2020 در اروپا در دسترس خواهد بود و دو محدوده دستگاه سیم کشی جدید "با Netatmo" اختصاص داده شده به شمال بازار آمریکا از اواخر سال 2020 ، با Netatmo تزئین شده و با Netatmo درخشان است. بنابراین لگراند به اجرای استراتژی بین المللی خود و کار در جهت انبوه سازی راه حل های متصل به خانه ادامه می دهد.

Home + Control ، یک برنامه لگراند است که به خلبانی متصل به خانه متصل است
Home + Control در سال 2018 راه اندازی شد ، یک برنامه رایگان ، ساده و بصری است که توسط Legrand و Netatmo ساخته شده است.
 این در حالی که به کاربران امکان می دهد از راه دور مصرف انرژی را کنترل کنند و همچنین با خانه متصل خود ارتباط برقرار کنند ، اطلاعات مربوط به زمان واقعی را در مورد وضعیت نصب آنها فراهم می کند. با استفاده از Home + Control ، به عنوان مثال ، کاربران با کنترل از راه دور روشنایی ، کرکره ها ، سیستم های گرمایشی و تجهیزات الکتریکی از تلفن هوشمند خود ، کاملاً بر خانه خود مسلط می شوند. Home + Control به صورت رایگان در App Store و Google Play در دسترس است.
 صفحه اصلی + کنترل با ویژگی های جدید غنی شده است تا تجارب بیشتری را ارائه دهد
سازگاری جدید با محصولات Netatmo (به عنوان مثال راه حل های مدیریت گرمایشی) ، و نوآوری های Legrand و همچنین محصولات شریک. محصولات شریک شامل کرکره های Bubendorff ، واحدهای تهویه مطبوع Aldes ، رادیاتورهای گروه Muller ، تجهیزات Somfy و موارد دیگر است. این برنامه با همه دستیارهای صوتی برجسته مانند Apple’s Siri ، Amazon Alexa و Google Assistant سازگار است.
ویژگی های جدید: برنامه. این ویژگی برای پیش بینی و تنظیم عملیات اتوماسیون در خانه ، از طریق Home + Control استفاده می شود تا در یک زمان از پیش تعیین شده با توجه به سبک زندگی کاربر برای آزمایش دقیق تر تجهیزات الکتریکی ، فعال شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب