لگراند Drivia را فاش می کند و راه حل های مسکونی متصل را ارائه می دهد

لگراند Drivia را فاش می کند و راه حل های مسکونی متصل را ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
Legrand در نمایشگاه CES2020 در لاس وگاس شرکت می کند تا Drivia را با Netatmo اعلام کند: اولین صفحه هوشمند برق برای بخش مسکونی. لگراند همچنین در حال رونمایی از راه حل های متصل جدید "با Netatmo" مانند ترموستات Smarther و سیم کشی های متصل شده و درخشان است. همه آنها را می توان از طریق برنامه Legrand’s ، Home + Control ، یک داشبورد واقعی برای مدیریت خانه متصل ، که به طور مداوم با محصولات جدید از جمله راه حل های Netatmo و همچنین پیشنهادات شریک ، بهبود می یابد. این برنامه همچنین دارای یک سیستم برنامه با ارزش کاربر قوی است.
"به دنبال موفقیت CES2019 ، که با جایزه CES Innovation برای یک دستگاه کنترل با استفاده از دستیار صوتی آمازون به عنوان یک ویژگی بومی ، به اوج خود رسید ، CES امسال در لاس وگاس فرصتی برای ادامه تحکیم نوآوری های ما فراهم می کند. رویکرد ما بیش از هر زمان دیگری بر روی کاربران متمرکز شده است ، و به آنها امکان می دهد زندگی متصل خود را با سهولت کنترل کنند. Legrand مردم را در هسته اصلی همه پیشرفت های خود قرار می دهد تا بتوانند با برنامه Home + Control که به طور مداوم با ویژگی های جدید غنی می شود ، بر روی محیط خود عمل کنند. "


Legrand اولین صفحه هوشمند برق خود را برای بخش مسکونی Drivia با Netatmo در CES2020 رونمایی کرد
دریافت کننده دو جایزه نوآوری در بخش های پایداری ، طراحی زیست محیطی و انرژی هوشمند و فناوری برای دسته بندی جهانی بهتر ، صفحه برق هوشمند این گروه نتیجه کار تیمی بین مهندسان Legrand و Netatmo است (استارت آپ خریداری شده توسط Legrand در اواخر سال 2018) با هدف اتصال آسان قلب زیرساخت های برق خانه.
Drivia با Netatmo از شش ماژول هوشمند تشکیل شده است: یک کنتاکتور ، یک رله قفل ، یک انرژی سنج یا یک سازگار با محیط زیست ، یک کنترل کننده بار و یک ماژول دروازه. کاربران را قادر می سازد تا به راحتی نصب برق خود را متصل کنند. ماژول های تشکیل دهنده این پیشنهاد می توانند به طور مستقیم در صفحه برق نصب شده و ویژگی های ابتکاری را برای کاهش مصرف انرژی و مدیریت گرسنه ترین تجهیزات در خانه اضافه کنند. Drivia با Netatmo ، اولین صفحه هوشمند برق Legrand ، به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از ویژگی هایی مانند سناریوها یا برنامه ریزی برنامه ریزی شده ، مصرف انرژی خود را بهتر کنترل و مدیریت کنند. این راه حل که از Q1 2020 موجود است ، با Home + Control سازگار است ، برنامه ای که امکان آزمایش خانه متصل به Legrand را فراهم می کند.


راه حل های متصل جدید اختصاص یافته به ساختمانهای مسکونی
راه حل های ارائه شده توسط لگراند در CES2020 شامل محصولات جدیدی است که در غرفه برجسته می شوند: Smarther با ترموستات متصل به Netatmo ، که از آوریل 2020 در اروپا در دسترس خواهد بود و دو محدوده دستگاه سیم کشی جدید "با Netatmo" اختصاص داده شده به شمال بازار آمریکا از اواخر سال 2020 ، با Netatmo تزئین شده و با Netatmo درخشان است. بنابراین لگراند به اجرای استراتژی بین المللی خود و کار در جهت انبوه سازی راه حل های متصل به خانه ادامه می دهد.

Home + Control ، یک برنامه لگراند است که به خلبانی متصل به خانه متصل است
Home + Control در سال 2018 راه اندازی شد ، یک برنامه رایگان ، ساده و بصری است که توسط Legrand و Netatmo ساخته شده است.
 این در حالی که به کاربران امکان می دهد از راه دور مصرف انرژی را کنترل کنند و همچنین با خانه متصل خود ارتباط برقرار کنند ، اطلاعات مربوط به زمان واقعی را در مورد وضعیت نصب آنها فراهم می کند. با استفاده از Home + Control ، به عنوان مثال ، کاربران با کنترل از راه دور روشنایی ، کرکره ها ، سیستم های گرمایشی و تجهیزات الکتریکی از تلفن هوشمند خود ، کاملاً بر خانه خود مسلط می شوند. Home + Control به صورت رایگان در App Store و Google Play در دسترس است.
 صفحه اصلی + کنترل با ویژگی های جدید غنی شده است تا تجارب بیشتری را ارائه دهد
سازگاری جدید با محصولات Netatmo (به عنوان مثال راه حل های مدیریت گرمایشی) ، و نوآوری های Legrand و همچنین محصولات شریک. محصولات شریک شامل کرکره های Bubendorff ، واحدهای تهویه مطبوع Aldes ، رادیاتورهای گروه Muller ، تجهیزات Somfy و موارد دیگر است. این برنامه با همه دستیارهای صوتی برجسته مانند Apple’s Siri ، Amazon Alexa و Google Assistant سازگار است.
ویژگی های جدید: برنامه. این ویژگی برای پیش بینی و تنظیم عملیات اتوماسیون در خانه ، از طریق Home + Control استفاده می شود تا در یک زمان از پیش تعیین شده با توجه به سبک زندگی کاربر برای آزمایش دقیق تر تجهیزات الکتریکی ، فعال شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب