Netatmo از Smart Doorlock and Keys خود رونمایی می کند

Netatmo از Smart Doorlock and Keys خود رونمایی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
Netatmo ، شرکت فرانسوی در ارائه راه حل های هوشمند برای یک خانه امن و راحت ، از قفل و کلیدهای هوشمند درب رونمایی می کند.
با استفاده از Netatmo Smart Door Lock ، کاربران می توانند دسترسی به خانه خود را به راحتی و به راحتی مدیریت و به اشتراک بگذارند. آنها با قرار دادن کلید هوشمند خود در قفل درب ، مانند یک کلید معمولی یا با استفاده از برنامه امنیت Netatmo ، درب خود را قفل و باز می کنند. در این برنامه ، آنها می توانند به همان تعداد که کلید دلخواه برای باز کردن قفل درب خود را اضافه کنند ، می توانند یک کلید گمشده یا دزدیده شده را با یک کلیک غیرفعال کنند. کاربران می توانند به تلفن های هوشمند مهمانان خود دعوت کنند تا به آنها اجازه دهد به خانه خود در هر کجا که هستند دسترسی داشته باشند.
"Netatmo Smart Door Lock and Keys امنیت خانه را افزایش می دهد ، و آزادی بی نظیری را به مشتریان ما ارائه می دهد. آنها می توانند با استفاده از تلفن های هوشمند خود درهای خود را باز و بسته کنند و اگر کلیدهای خود را در محل کار بگذارند و دیگر مجبور نیستند ساعت ها منتظر قفل ساز بمانند. در داخل خانه "، توضیح داد فرد پاتر ، بنیانگذار Netatmo و CTO برنامه الیوت لگراند. "Smart Door Lock برای مقاومت در برابر حملات فیزیکی و الکترونیکی ، سخت ترین گواهینامه های صنعت را به دست آورده است. آخرین نوآوری Netatmo نیاز روزافزون کاربر به محصولات مفید ، قابل اعتماد و بدون اشتراک را برآورده می کند."


دسترسی به خانه را از تلفن هوشمند مدیریت و به اشتراک بگذارید
کاربران همه ویژگی های Door Lock و Keys را مستقیماً از برنامه Netatmo Security کنترل می کنند. آنها می توانند به اندازه دلخواه کلیدهای هوشمند را اضافه کنند تا مطمئن شوند همه اعضای خانواده می توانند به خانه خود دسترسی پیدا کنند.
اگر کاربران بخواهند دسترسی به خانه خود را با میهمانان به اشتراک بگذارند ، چه در محل کار و چه در تعطیلات از طریق برنامه خود برای آنها دعوت نامه ارسال می کنند. نیازی به گذاشتن کلید نزد همسایه یا زیر درب نیست زیرا دعوت نامه به عنوان کلید درب عمل می کند. در صورت اجاره فصلی ، کاربران برای مهمانان خود دعوت نامه ای ارسال می کنند که می تواند در پایان اقامت خود از طریق تلفن هوشمند خود بدون نیاز به رفتن به جایی ، از آنها پس گرفته شود.


قفل درب امن و محکم
Netatmo Smart Door Lock برای مقاومت در برابر حملات فیزیکی و الکترونیکی طراحی شده است. این گواهینامه های امنیتی A2P * ، BZ + و SKG *** را دریافت کرده است ، استانداردهای صنعت که فقط توسط امن ترین قفل های اروپا رعایت می شود.
Door Lock از طریق بلوتوث کار می کند بنابراین به اینترنت متصل نیست. این از Near Field Communication (NFC) برای تعامل با کلیدهای هوشمند استفاده می کند که ضد دستکاری هستند و نسخه برداری آنها غیرممکن است. در صورت گم شدن یا سرقت کلیدها ، دسترسی به خانه همچنان امن است: کاربران بدون نیاز به تغییر در کل قفل درب ، آنها را در زمان واقعی با یک کلیک بر روی تلفن هوشمند خود غیرفعال می کنند.
برای ایمن نگه داشتن اطلاعات کاربران ، مجوزهای دسترسی و داده های شناسایی برای هر کلید به صورت محلی در Smart Door Lock ذخیره می شوند و نه در cloud.
Door Lock دارای یک شتاب سنج است که ارتعاشات ناشی از تلاش برای ورود را حس می کند. وقتی در محدوده بلوتوث Door Lock قرار دارند ، کاربران می توانند از طریق برنامه به تاریخچه استفاده از درب جلو دسترسی پیدا کنند ، بنابراین می توانند ببینند که یک متجاوز سعی کرده است درشان را مجبور کنند.


نصب به عنوان جایگزین قفل درب سیلندر موجود
قفل درب هوشمند Netatmo می تواند به عنوان جایگزین قفل درب سیلندر موجود نصب شود.
کاربران می توانند به تعداد دلخواه قفل درب هوشمند در خانه خود نصب کنند و فقط از یک کلید هوشمند استفاده کنند. خواه درب ورودی ، درب گاراژ یا حتی درب محل کار آنها باشد ، برای هر قفل درب یک کلید کافی است. با این کار حمل یک دسته حجیم از کلیدها به پایان می رسد!


دو سال عمر باتری
Smart Door Lock مجهز به باتری هایی است که دو سال دوام می آورند. هنگامی که شارژ باتری کم است ، Door Lock یک سیگنال جایگزین / قفل قفل دیگر از خود ساطع می کند یا هنگامی که تلفن کاربران در محدوده بلوتوث است ، یک اعلان گوشی هوشمند ارسال می کند. اگر قفل درب کاملاً شارژ شود ، کاربر می تواند از یک اتصال پشتیبان micro-USB برای باز کردن درب و تعویض باتری ها استفاده کند.

بدون نیاز به اشتراک
تمام ویژگی های قفل و کلیدهای هوشمند درب Netatmo به صورت رایگان در دسترس هستند. برای استفاده از Door Lock یا دسترسی به داده های آن به هیچ اشتراک یا هزینه اضافی نیاز نیست.

سازگاری Apple HomeKit
قفل درب هوشمند با Apple HomeKit سازگار است. کاربران می توانند صحنه های سفارشی ایجاد کنند تا Smart Door Lock خود را به سایر دستگاه های هوشمند در خانه خود متصل کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که آنها درب ورودی را باز می کنند ، ممکن است تصمیم بگیرند که تمام چراغ های خانه باید روشن شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب