Netatmo از Smart Doorlock and Keys خود رونمایی می کند

Netatmo از Smart Doorlock and Keys خود رونمایی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
Netatmo ، شرکت فرانسوی در ارائه راه حل های هوشمند برای یک خانه امن و راحت ، از قفل و کلیدهای هوشمند درب رونمایی می کند.
با استفاده از Netatmo Smart Door Lock ، کاربران می توانند دسترسی به خانه خود را به راحتی و به راحتی مدیریت و به اشتراک بگذارند. آنها با قرار دادن کلید هوشمند خود در قفل درب ، مانند یک کلید معمولی یا با استفاده از برنامه امنیت Netatmo ، درب خود را قفل و باز می کنند. در این برنامه ، آنها می توانند به همان تعداد که کلید دلخواه برای باز کردن قفل درب خود را اضافه کنند ، می توانند یک کلید گمشده یا دزدیده شده را با یک کلیک غیرفعال کنند. کاربران می توانند به تلفن های هوشمند مهمانان خود دعوت کنند تا به آنها اجازه دهد به خانه خود در هر کجا که هستند دسترسی داشته باشند.
"Netatmo Smart Door Lock and Keys امنیت خانه را افزایش می دهد ، و آزادی بی نظیری را به مشتریان ما ارائه می دهد. آنها می توانند با استفاده از تلفن های هوشمند خود درهای خود را باز و بسته کنند و اگر کلیدهای خود را در محل کار بگذارند و دیگر مجبور نیستند ساعت ها منتظر قفل ساز بمانند. در داخل خانه "، توضیح داد فرد پاتر ، بنیانگذار Netatmo و CTO برنامه الیوت لگراند. "Smart Door Lock برای مقاومت در برابر حملات فیزیکی و الکترونیکی ، سخت ترین گواهینامه های صنعت را به دست آورده است. آخرین نوآوری Netatmo نیاز روزافزون کاربر به محصولات مفید ، قابل اعتماد و بدون اشتراک را برآورده می کند."


دسترسی به خانه را از تلفن هوشمند مدیریت و به اشتراک بگذارید
کاربران همه ویژگی های Door Lock و Keys را مستقیماً از برنامه Netatmo Security کنترل می کنند. آنها می توانند به اندازه دلخواه کلیدهای هوشمند را اضافه کنند تا مطمئن شوند همه اعضای خانواده می توانند به خانه خود دسترسی پیدا کنند.
اگر کاربران بخواهند دسترسی به خانه خود را با میهمانان به اشتراک بگذارند ، چه در محل کار و چه در تعطیلات از طریق برنامه خود برای آنها دعوت نامه ارسال می کنند. نیازی به گذاشتن کلید نزد همسایه یا زیر درب نیست زیرا دعوت نامه به عنوان کلید درب عمل می کند. در صورت اجاره فصلی ، کاربران برای مهمانان خود دعوت نامه ای ارسال می کنند که می تواند در پایان اقامت خود از طریق تلفن هوشمند خود بدون نیاز به رفتن به جایی ، از آنها پس گرفته شود.


قفل درب امن و محکم
Netatmo Smart Door Lock برای مقاومت در برابر حملات فیزیکی و الکترونیکی طراحی شده است. این گواهینامه های امنیتی A2P * ، BZ + و SKG *** را دریافت کرده است ، استانداردهای صنعت که فقط توسط امن ترین قفل های اروپا رعایت می شود.
Door Lock از طریق بلوتوث کار می کند بنابراین به اینترنت متصل نیست. این از Near Field Communication (NFC) برای تعامل با کلیدهای هوشمند استفاده می کند که ضد دستکاری هستند و نسخه برداری آنها غیرممکن است. در صورت گم شدن یا سرقت کلیدها ، دسترسی به خانه همچنان امن است: کاربران بدون نیاز به تغییر در کل قفل درب ، آنها را در زمان واقعی با یک کلیک بر روی تلفن هوشمند خود غیرفعال می کنند.
برای ایمن نگه داشتن اطلاعات کاربران ، مجوزهای دسترسی و داده های شناسایی برای هر کلید به صورت محلی در Smart Door Lock ذخیره می شوند و نه در cloud.
Door Lock دارای یک شتاب سنج است که ارتعاشات ناشی از تلاش برای ورود را حس می کند. وقتی در محدوده بلوتوث Door Lock قرار دارند ، کاربران می توانند از طریق برنامه به تاریخچه استفاده از درب جلو دسترسی پیدا کنند ، بنابراین می توانند ببینند که یک متجاوز سعی کرده است درشان را مجبور کنند.


نصب به عنوان جایگزین قفل درب سیلندر موجود
قفل درب هوشمند Netatmo می تواند به عنوان جایگزین قفل درب سیلندر موجود نصب شود.
کاربران می توانند به تعداد دلخواه قفل درب هوشمند در خانه خود نصب کنند و فقط از یک کلید هوشمند استفاده کنند. خواه درب ورودی ، درب گاراژ یا حتی درب محل کار آنها باشد ، برای هر قفل درب یک کلید کافی است. با این کار حمل یک دسته حجیم از کلیدها به پایان می رسد!


دو سال عمر باتری
Smart Door Lock مجهز به باتری هایی است که دو سال دوام می آورند. هنگامی که شارژ باتری کم است ، Door Lock یک سیگنال جایگزین / قفل قفل دیگر از خود ساطع می کند یا هنگامی که تلفن کاربران در محدوده بلوتوث است ، یک اعلان گوشی هوشمند ارسال می کند. اگر قفل درب کاملاً شارژ شود ، کاربر می تواند از یک اتصال پشتیبان micro-USB برای باز کردن درب و تعویض باتری ها استفاده کند.

بدون نیاز به اشتراک
تمام ویژگی های قفل و کلیدهای هوشمند درب Netatmo به صورت رایگان در دسترس هستند. برای استفاده از Door Lock یا دسترسی به داده های آن به هیچ اشتراک یا هزینه اضافی نیاز نیست.

سازگاری Apple HomeKit
قفل درب هوشمند با Apple HomeKit سازگار است. کاربران می توانند صحنه های سفارشی ایجاد کنند تا Smart Door Lock خود را به سایر دستگاه های هوشمند در خانه خود متصل کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که آنها درب ورودی را باز می کنند ، ممکن است تصمیم بگیرند که تمام چراغ های خانه باید روشن شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب