Netatmo از Smart Doorlock and Keys خود رونمایی می کند

Netatmo از Smart Doorlock and Keys خود رونمایی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
Netatmo ، شرکت فرانسوی در ارائه راه حل های هوشمند برای یک خانه امن و راحت ، از قفل و کلیدهای هوشمند درب رونمایی می کند.
با استفاده از Netatmo Smart Door Lock ، کاربران می توانند دسترسی به خانه خود را به راحتی و به راحتی مدیریت و به اشتراک بگذارند. آنها با قرار دادن کلید هوشمند خود در قفل درب ، مانند یک کلید معمولی یا با استفاده از برنامه امنیت Netatmo ، درب خود را قفل و باز می کنند. در این برنامه ، آنها می توانند به همان تعداد که کلید دلخواه برای باز کردن قفل درب خود را اضافه کنند ، می توانند یک کلید گمشده یا دزدیده شده را با یک کلیک غیرفعال کنند. کاربران می توانند به تلفن های هوشمند مهمانان خود دعوت کنند تا به آنها اجازه دهد به خانه خود در هر کجا که هستند دسترسی داشته باشند.
"Netatmo Smart Door Lock and Keys امنیت خانه را افزایش می دهد ، و آزادی بی نظیری را به مشتریان ما ارائه می دهد. آنها می توانند با استفاده از تلفن های هوشمند خود درهای خود را باز و بسته کنند و اگر کلیدهای خود را در محل کار بگذارند و دیگر مجبور نیستند ساعت ها منتظر قفل ساز بمانند. در داخل خانه "، توضیح داد فرد پاتر ، بنیانگذار Netatmo و CTO برنامه الیوت لگراند. "Smart Door Lock برای مقاومت در برابر حملات فیزیکی و الکترونیکی ، سخت ترین گواهینامه های صنعت را به دست آورده است. آخرین نوآوری Netatmo نیاز روزافزون کاربر به محصولات مفید ، قابل اعتماد و بدون اشتراک را برآورده می کند."


دسترسی به خانه را از تلفن هوشمند مدیریت و به اشتراک بگذارید
کاربران همه ویژگی های Door Lock و Keys را مستقیماً از برنامه Netatmo Security کنترل می کنند. آنها می توانند به اندازه دلخواه کلیدهای هوشمند را اضافه کنند تا مطمئن شوند همه اعضای خانواده می توانند به خانه خود دسترسی پیدا کنند.
اگر کاربران بخواهند دسترسی به خانه خود را با میهمانان به اشتراک بگذارند ، چه در محل کار و چه در تعطیلات از طریق برنامه خود برای آنها دعوت نامه ارسال می کنند. نیازی به گذاشتن کلید نزد همسایه یا زیر درب نیست زیرا دعوت نامه به عنوان کلید درب عمل می کند. در صورت اجاره فصلی ، کاربران برای مهمانان خود دعوت نامه ای ارسال می کنند که می تواند در پایان اقامت خود از طریق تلفن هوشمند خود بدون نیاز به رفتن به جایی ، از آنها پس گرفته شود.


قفل درب امن و محکم
Netatmo Smart Door Lock برای مقاومت در برابر حملات فیزیکی و الکترونیکی طراحی شده است. این گواهینامه های امنیتی A2P * ، BZ + و SKG *** را دریافت کرده است ، استانداردهای صنعت که فقط توسط امن ترین قفل های اروپا رعایت می شود.
Door Lock از طریق بلوتوث کار می کند بنابراین به اینترنت متصل نیست. این از Near Field Communication (NFC) برای تعامل با کلیدهای هوشمند استفاده می کند که ضد دستکاری هستند و نسخه برداری آنها غیرممکن است. در صورت گم شدن یا سرقت کلیدها ، دسترسی به خانه همچنان امن است: کاربران بدون نیاز به تغییر در کل قفل درب ، آنها را در زمان واقعی با یک کلیک بر روی تلفن هوشمند خود غیرفعال می کنند.
برای ایمن نگه داشتن اطلاعات کاربران ، مجوزهای دسترسی و داده های شناسایی برای هر کلید به صورت محلی در Smart Door Lock ذخیره می شوند و نه در cloud.
Door Lock دارای یک شتاب سنج است که ارتعاشات ناشی از تلاش برای ورود را حس می کند. وقتی در محدوده بلوتوث Door Lock قرار دارند ، کاربران می توانند از طریق برنامه به تاریخچه استفاده از درب جلو دسترسی پیدا کنند ، بنابراین می توانند ببینند که یک متجاوز سعی کرده است درشان را مجبور کنند.


نصب به عنوان جایگزین قفل درب سیلندر موجود
قفل درب هوشمند Netatmo می تواند به عنوان جایگزین قفل درب سیلندر موجود نصب شود.
کاربران می توانند به تعداد دلخواه قفل درب هوشمند در خانه خود نصب کنند و فقط از یک کلید هوشمند استفاده کنند. خواه درب ورودی ، درب گاراژ یا حتی درب محل کار آنها باشد ، برای هر قفل درب یک کلید کافی است. با این کار حمل یک دسته حجیم از کلیدها به پایان می رسد!


دو سال عمر باتری
Smart Door Lock مجهز به باتری هایی است که دو سال دوام می آورند. هنگامی که شارژ باتری کم است ، Door Lock یک سیگنال جایگزین / قفل قفل دیگر از خود ساطع می کند یا هنگامی که تلفن کاربران در محدوده بلوتوث است ، یک اعلان گوشی هوشمند ارسال می کند. اگر قفل درب کاملاً شارژ شود ، کاربر می تواند از یک اتصال پشتیبان micro-USB برای باز کردن درب و تعویض باتری ها استفاده کند.

بدون نیاز به اشتراک
تمام ویژگی های قفل و کلیدهای هوشمند درب Netatmo به صورت رایگان در دسترس هستند. برای استفاده از Door Lock یا دسترسی به داده های آن به هیچ اشتراک یا هزینه اضافی نیاز نیست.

سازگاری Apple HomeKit
قفل درب هوشمند با Apple HomeKit سازگار است. کاربران می توانند صحنه های سفارشی ایجاد کنند تا Smart Door Lock خود را به سایر دستگاه های هوشمند در خانه خود متصل کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که آنها درب ورودی را باز می کنند ، ممکن است تصمیم بگیرند که تمام چراغ های خانه باید روشن شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب