اعضای Z-Wave Alliance محصولات جدید خانه های هوشمند را در CES 2020 به نمایش می گذارند

اعضای Z-Wave Alliance محصولات جدید خانه های هوشمند را در CES 2020 به نمایش می گذارند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
Z-Wave Alliance ، یک سازمان عضویت جهانی که به پیشرفت پروتکل خانه هوشمند بی سیم Z-Wave مشهور است ، در CES 2020 میزبان غرفه Z-Wave و خانه تجربه Z-Wave بود. غرفه Z-Wave میزبان چندین جهان بود تولید کنندگان خانه هوشمند و اینترنت اشیا متعهد به گسترش و پشتیبانی از فناوری Z-Wave هستند. شرکت کنندگان در نمایشگاه CES تشویق می شوند که در غرفه Sands # 41917 در مرکز همایش لاس وگاس برای نمایش زنده محصولات جدید برای خانه هوشمند ، از جمله محصولات توسعه یافته با آخرین گواهینامه Z-Wave Plus v2 ، که به طور خاص برای دستگاه های ساخته شده در Z- طراحی شده است ، متوقف شوند. سکو Wave 700.
غرفه Z-Wave همچنین شامل خانه محبوب و تازه طراحی شده Z-Wave Experience House است که فرصتی عملی برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا نحوه کار یکپارچه محصولات Z-Wave را به نمایش بگذارند ، عملکرد خانه های هوشمند چند عاملی و قابلیت همکاری تنظیم زندگی در خانه. این خانه شامل اتاق ها و ویکت های مختلفی بود که هر کدام مجهز به دستگاه های Z-Wave بودند که صحنه ها و موضوعات مختلفی را به نمایش می گذاشتند. شرکت کنندگان می توانند برای بازدید از خانه در خانه متوقف شوند ، سپس غرفه های اعضا را در غرفه جستجو کنند. Z-Wave Experience House توسط Trane ، Alfred ، Jasco و Intellithings حمایت مالی می شود.
 "CES همیشه فرصتی برای نگاه کردن به جلو است اما همچنین تحقق بخشیدن به آنچه که انجام شده است. اتحاد در سال 2019 رشد چشمگیر اکوسیستم داشته است - تعداد دستگاه های دارای Z-Wave بیش از 3200 دستگاه است ، گواهینامه Z-Wave Plus v2 افتتاح شده است ، و ما از رهبران خانه های هوشمند Ring و Vivint در هیئت مدیره خود استقبال کردیم ، "اظهار نظر میچل کلاین ، مدیر اجرایی اتحاد Z-Wave. "امسال دهه جدیدی از فرصت برای خانه هوشمند و Z-Wave آغاز می شود و ما ، به همراه اعضای خود ، منتظر هستیم که بخشی قابل توجه از این رشد باشیم."


شرکت کنندگان غرفه
آلفرد اینترنشنال بن بست های DB1 و DB2 Z-Wave خود را به نمایش می گذارد. Deadbolt برنده جایزه DB1 با سامسونگ ، ورا ، نکسیا ، زیستگاه ، الکسا و گوگل ارتباط برقرار می کند.
 Athom جدیدترین نسخه موجود در ایالات متحده ، پلت فرم خانه هوشمند Homey و برنامه Homey را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که چگونه بدون دردسر با دیگر محصولات Z-Wave ادغام می شود.
اتوماسیون اتومبیل Blaze آخرین محصول خود را با نام WattsUp Energy Meter به نمایش می گذارد که تا پانزده درصد صرفه جویی در انرژی را فراهم می کند. آنها همچنین می توانند نمایش های زنده B. One Edge ، B.One Smart Socket و B.One Eazy 2.0 خود را داشته باشند.
eZLO eZLO Edge خود را نشان می دهد ، یک مرکز کنترل جدید در خانه ، VistaCam 702 ، یک دوربین داخلی با کیفیت بالا و یک شیر خاموش کردن خودکار آب جدید که از آسیب داخلی آب جلوگیری می کند.
Flex Automation FC4 Hub جدید خود ، اولین مرکز Z-Wave که هر دستگاه Z-Wave را از Control4 Composer کنترل می کند ، و FCCloner جدید خود ، اولین مرکز Z-Wave که موتورهای سایه / پرده Somfy RTS را کنترل می کند ، نشان می دهد. آنها همچنین Ball Valve Servo خود را که آخرین و کوچکترین نسل شیرآب است که برای مقاوم سازی طراحی شده است ، به نمایش می گذارند و دارای پلت فرم سری Z-Wave 700 است.
Hogar Controls خط جدید Prima Touch Switch را که مجموعه ای بی نظیر از سوئیچ های چند منظوره ، مدولار و خازنی است ، راه اندازی و نمایش می دهد. سوئیچ های Prima با طراحی شیشه ای سه اینچ شیشه ای ، دارای تنظیمات یک ، دو ، سه و چهار دکمه برای روشن / خاموش ، کم نور و کنترل صحنه برای دستگاه های خانه هوشمند Z-Wave شامل روشنایی ، راحتی ، سرگرمی ، امنیت و بیشتر.
Inovelli سوئیچ های سری Red Dimmer و On / Off خود را به نمایش می گذارد. آنها همچنین سوئیچ Fan + Light و همچنین کلید فن ، plug ، سنسور 4 در 1 و لامپ های هوشمند خود را نشان می دهند.
شنژن Kaadas شرکت فناوری فناوری ، آموزشی ویبولیتین Philips EasyKey Alpha خود را نشان می دهد ، که به کاربران نهایی با استفاده هوشمند و راحت از قفل درب ارائه می دهد. آنها همچنین EasyKey 7300 خود را در پاویلیون به نمایش می گذارند.
شرکت Lock Tech در حال معرفی مجموعه کاملی از راه حل های مقرون به صرفه قفل هوشمند است که از مدل پایه با عملکرد پین صفحه کلید گرفته تا مدل های پیشرفته مجهز به ارتباطات بی سیم Z-Wave برای ایجاد تخیل بی پایان برای افزودن قفل به عنوان آخرین عضو مشتری متفاوت است. "اسباب خانه های هوشمند. آنها همچنین قفل دیجیتال و ضربات هوشمند خود را به نمایش می گذارند.
MCO Home ترموستات های MCOHome جدید خود (شامل ترموستات IR و رادیاتور) را نشان می دهد که Z-Wave Plus برای کنترل دما در محیط داخلی فعال است. آنها همچنین کنترل کننده ذوب برف جدید خود ، سنسور سری A1 ، پلت فرم OCpad و صفحه کلید سوئیچ قدرت خود را به نمایش می گذارند.
فیلیو ماژول نور سنج PAB04-Smart Energy Flow meter خود را به نمایش می گذارد. به غیر از دو محصول جدید ، فیلیو مجموعه ای از محصولات را نشان می دهد که از SmartStart پشتیبانی می کنند و از امنیت S2 استفاده می کنند ، از جمله تکرار کننده Z-Wave ، حسگر کیفیت هوا و سنسور درب مخفی / آشکارساز وضعیت قفل.
Salto (Poly-Control) Danabrid را راه اندازی و نشان می دهد که به کاربران امکان می دهد SALTO Danalock V3 Smart Lock خود را به صورت آنلاین وصل کنند تا بتوانند آن را در هر زمان از راه دور با برنامه کنترل و مدیریت کنند.
Trane دسترسی از راه دور فروشنده خود را نشان می دهد که به طور قابل توجهی تجربه خدمات مشتری HVAC را تغییر می دهد. آنها همچنین ترموستات هوشمند XL824B خود را که دارای صرفه جویی در انرژی و فن آوری سازگار مبتنی بر ابر است و به طرز ماهرانه ای برای صرفه جویی در انرژی بدون از بین بردن راحتی خانه طراحی شده است ، نشان می دهند.
Trane روز چهارشنبه ، 8 ژانویه ، صبحانه آغازین CES خود را در خانه تجربه Z-Wave برگزار می کند - از شرکا و رسانه ها استقبال می شود. لطفاً در Eventbrite پاسخ دهید.
Xunison در حال راه اندازی سه هاب خانه هوشمند جدید است - Xbrain با تلویزیون ، XBrain روتر و XBrain با WiFi-Mesh. آنها X-Brain V1 Plus و X-Brain V2 خود را به نمایش می گذارند.
Vision سنسور درب جدید سری Z-Wave 700 و ریموت جهانی 2 در 1 را به نمایش می گذارد. آنها همچنین زنگ هوشمند و سنسور شکستن شیشه خود را راه اندازی خواهند کرد.
Yale (ASSA ABLOY) Yale Assure Lock SL (YRD256-BSP) ، Yale Assure Lever (YRL256-619) ، August Smart Lock Pro ، Yale Assure Lock به هم پیوسته قفل (YRC226) ، Yale Keyless Connected Smart Lock با Z-Wave را نشان می دهد .
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    ______       
    |___ /       
 _ __   / / _  _ _ __ 
| '_ \  / / | | | || '__|
| |_) |./ /  | |_| || |  
| .__/ \_/   \__,_||_|  
| |            
|_|            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب