DiCEworld کنترل کننده DiCE و سنسورهای او را برای سیستم خانه هوشمند ارائه می دهد

DiCEworld کنترل کننده DiCE و سنسورهای او را برای سیستم خانه هوشمند ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
DiCEworld ، استارتاپ ایتالیایی متولد میلان در سال 2018 درگیر توسعه سیستم های اینترنت اشیا برای محیط خانه است که در CES در لاس وگاس ، سیستم خانه هوشمند DICE حضور دارد. DiCE ، توسط معمار ایتالیایی مارکو آکربیس طراحی شده است ، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که به جمع آوری ، برقراری ارتباط ، محاسبه ، کنترل داده ها و اطلاعات از سیستم Home کمک می کند.
 این سیستم نوآورانه در بازاری راه اندازی می شود که از یک طرف با حساسیت مصرف کنندگان نسبت به محیط و از طرف دیگر با توسعه غیرقابل توقف اینترنت اشیا و فناوری های خانه های هوشمند مشخص می شود. هزینه جهانی اینترنت اشیا 7 745 میلیارد دلار در سال 2019 (15.4٪ در مقایسه با 2018) و هزینه جهانی جهانی Smart Home 73 میلیارد دلار در سال 2019 (28.3٪ در مقایسه با 2018) است.
 کنترل کننده DiCE یک مرکز اینترنت اشیا است که به راحتی قابل نصب و استفاده است. کنترل کننده DiCE از طریق پروتکل ZigBee با سایر دستگاه های الکترونیکی و حسگرهای اینترنت اشیا ارتباط برقرار می کند و داده های جمع آوری شده را با سیگنال رنگی در زمان واقعی ترجمه می کند. به این ترتیب کاربر از عادت های خود و بهبود رابطه خود با محیط آگاه است.
 با یک سبک نمادین مشخص می شود ، DiCE همچنین نمایانگر تکامل رابط کاربری به نام زیبایی و اختیار است. DiCE یک عنصر طراحی است که به طور هماهنگ در هر خانه قرار می گیرد و به ایجاد یک محیط آرامش بخش ، روشن و مناسب برای نیازهای شما کمک می کند.
 این دستگاه از تغییرات هوشمندانه در رنگ روشن و شدت رنگ استفاده می کند که این زبان ها جهانی و شهودی هستند. کنترل کننده DiCE می تواند پارامترهای جمع آوری شده توسط دستگاه ها را گزارش دهد و به شما امکان تعامل و برقراری ارتباط با کل خانه را می دهد. به عنوان مثال ، می تواند اطلاعات سنسورهای زیر را گزارش کند:
استفاده از انرژی: کنترل کننده DiCE با توجه به سطوح مختلف مصرف انرژی خانه در زمان واقعی ، با مقیاس زرد بدرخشد. با رسیدن حداکثر حد توان و بنابراین خاموشی احتمالی ، آن به رنگ زرد و نارنجی می درخشد.
کیفیت هوا: کنترل کننده DiCE در صورت برخورداری از کیفیت خوب هوا در یک نور شدید آبی خواهد درخشید. با افزایش غلظت CO2 نور کمرنگ می شود و به همین ترتیب وقتی زمان باز شدن پنجره ها است ، چشمک می زند.
سلامت گیاهان: هنگامی که گیاهان از نظر رطوبت مناسب گیاهان را کنترل می کنند ، کنترل کننده DiCE به شدت نور سبز خواهد زد. هنگامی که گیاهان باید آبیاری شوند ، چراغ سبز چشمک می زند.
هشدارها: کنترل کننده DiCE قادر است هشدارهای ویژه را در صورت جاری شدن سیل یا نشت گاز از طریق چراغ چشمک زن به کاربر گزارش دهد (توسط سنسورهایی که مثلاً در نزدیکی دیگ بخار یا ماشین های لباسشویی یا ماشین ظرفشویی تشخیص داده می شوند).
دستگاه از طریق حرکات اختصاصی با یک حرکت ساده دست کنترل می شود. به این ترتیب کاربر می تواند اطلاعات Kpi را از بین سنسورهای متصل مختلف ، سناریوهای کنترل ، تغییر شدت نور و رنگ در حالت لامپ انتخاب کند.
 علاوه بر رابط نور ، که شکل اصلی تعامل روزانه با دستگاه است ، کاربر می تواند از طریق برنامه تلفن همراه - در دسترس برای Android و iOS ، به توابع اضافی دسترسی پیدا کند. این برنامه همچنین هشدارها یا سایر ارتباطات را از دستگاه ها دریافت می کند. DiCE همچنین با دستیاران اصلی صدا که در حال حاضر در بازار موجود است سازگار خواهد بود.
 با استفاده از کنترل کننده DiCE ، DiCEworld همچنین DiCE PowerReader را راه اندازی می کند که پالس های LED را از کنتور انرژی خانه شما برای خواندن در زمان واقعی مصرف انرژی خانه شمارش می کند. DiCE PowerReader اولین سنسور توسعه یافته توسط DiCEworld است که از فلسفه شرکت در ایجاد یک محصول "آسان بازی" پیروی می کند ، جایی که طراحی و کیفیت هسته اصلی آن است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _    _____ 
   (_)   | ___|
__ __ _ __ __|___ \ 
\ \/ /| |\ \/ /  \ \
 > < | | > < /\__/ /
/_/\_\|_|/_/\_\\____/ 
           
           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب