DiCEworld کنترل کننده DiCE و سنسورهای او را برای سیستم خانه هوشمند ارائه می دهد

DiCEworld کنترل کننده DiCE و سنسورهای او را برای سیستم خانه هوشمند ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
DiCEworld ، استارتاپ ایتالیایی متولد میلان در سال 2018 درگیر توسعه سیستم های اینترنت اشیا برای محیط خانه است که در CES در لاس وگاس ، سیستم خانه هوشمند DICE حضور دارد. DiCE ، توسط معمار ایتالیایی مارکو آکربیس طراحی شده است ، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که به جمع آوری ، برقراری ارتباط ، محاسبه ، کنترل داده ها و اطلاعات از سیستم Home کمک می کند.
 این سیستم نوآورانه در بازاری راه اندازی می شود که از یک طرف با حساسیت مصرف کنندگان نسبت به محیط و از طرف دیگر با توسعه غیرقابل توقف اینترنت اشیا و فناوری های خانه های هوشمند مشخص می شود. هزینه جهانی اینترنت اشیا 7 745 میلیارد دلار در سال 2019 (15.4٪ در مقایسه با 2018) و هزینه جهانی جهانی Smart Home 73 میلیارد دلار در سال 2019 (28.3٪ در مقایسه با 2018) است.
 کنترل کننده DiCE یک مرکز اینترنت اشیا است که به راحتی قابل نصب و استفاده است. کنترل کننده DiCE از طریق پروتکل ZigBee با سایر دستگاه های الکترونیکی و حسگرهای اینترنت اشیا ارتباط برقرار می کند و داده های جمع آوری شده را با سیگنال رنگی در زمان واقعی ترجمه می کند. به این ترتیب کاربر از عادت های خود و بهبود رابطه خود با محیط آگاه است.
 با یک سبک نمادین مشخص می شود ، DiCE همچنین نمایانگر تکامل رابط کاربری به نام زیبایی و اختیار است. DiCE یک عنصر طراحی است که به طور هماهنگ در هر خانه قرار می گیرد و به ایجاد یک محیط آرامش بخش ، روشن و مناسب برای نیازهای شما کمک می کند.
 این دستگاه از تغییرات هوشمندانه در رنگ روشن و شدت رنگ استفاده می کند که این زبان ها جهانی و شهودی هستند. کنترل کننده DiCE می تواند پارامترهای جمع آوری شده توسط دستگاه ها را گزارش دهد و به شما امکان تعامل و برقراری ارتباط با کل خانه را می دهد. به عنوان مثال ، می تواند اطلاعات سنسورهای زیر را گزارش کند:
استفاده از انرژی: کنترل کننده DiCE با توجه به سطوح مختلف مصرف انرژی خانه در زمان واقعی ، با مقیاس زرد بدرخشد. با رسیدن حداکثر حد توان و بنابراین خاموشی احتمالی ، آن به رنگ زرد و نارنجی می درخشد.
کیفیت هوا: کنترل کننده DiCE در صورت برخورداری از کیفیت خوب هوا در یک نور شدید آبی خواهد درخشید. با افزایش غلظت CO2 نور کمرنگ می شود و به همین ترتیب وقتی زمان باز شدن پنجره ها است ، چشمک می زند.
سلامت گیاهان: هنگامی که گیاهان از نظر رطوبت مناسب گیاهان را کنترل می کنند ، کنترل کننده DiCE به شدت نور سبز خواهد زد. هنگامی که گیاهان باید آبیاری شوند ، چراغ سبز چشمک می زند.
هشدارها: کنترل کننده DiCE قادر است هشدارهای ویژه را در صورت جاری شدن سیل یا نشت گاز از طریق چراغ چشمک زن به کاربر گزارش دهد (توسط سنسورهایی که مثلاً در نزدیکی دیگ بخار یا ماشین های لباسشویی یا ماشین ظرفشویی تشخیص داده می شوند).
دستگاه از طریق حرکات اختصاصی با یک حرکت ساده دست کنترل می شود. به این ترتیب کاربر می تواند اطلاعات Kpi را از بین سنسورهای متصل مختلف ، سناریوهای کنترل ، تغییر شدت نور و رنگ در حالت لامپ انتخاب کند.
 علاوه بر رابط نور ، که شکل اصلی تعامل روزانه با دستگاه است ، کاربر می تواند از طریق برنامه تلفن همراه - در دسترس برای Android و iOS ، به توابع اضافی دسترسی پیدا کند. این برنامه همچنین هشدارها یا سایر ارتباطات را از دستگاه ها دریافت می کند. DiCE همچنین با دستیاران اصلی صدا که در حال حاضر در بازار موجود است سازگار خواهد بود.
 با استفاده از کنترل کننده DiCE ، DiCEworld همچنین DiCE PowerReader را راه اندازی می کند که پالس های LED را از کنتور انرژی خانه شما برای خواندن در زمان واقعی مصرف انرژی خانه شمارش می کند. DiCE PowerReader اولین سنسور توسعه یافته توسط DiCEworld است که از فلسفه شرکت در ایجاد یک محصول "آسان بازی" پیروی می کند ، جایی که طراحی و کیفیت هسته اصلی آن است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب