DiCEworld کنترل کننده DiCE و سنسورهای او را برای سیستم خانه هوشمند ارائه می دهد

DiCEworld کنترل کننده DiCE و سنسورهای او را برای سیستم خانه هوشمند ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ شهریور ۱۳۹۹
DiCEworld ، استارتاپ ایتالیایی متولد میلان در سال 2018 درگیر توسعه سیستم های اینترنت اشیا برای محیط خانه است که در CES در لاس وگاس ، سیستم خانه هوشمند DICE حضور دارد. DiCE ، توسط معمار ایتالیایی مارکو آکربیس طراحی شده است ، محصولی ساخت کشور ایتالیا است که به جمع آوری ، برقراری ارتباط ، محاسبه ، کنترل داده ها و اطلاعات از سیستم Home کمک می کند.
 این سیستم نوآورانه در بازاری راه اندازی می شود که از یک طرف با حساسیت مصرف کنندگان نسبت به محیط و از طرف دیگر با توسعه غیرقابل توقف اینترنت اشیا و فناوری های خانه های هوشمند مشخص می شود. هزینه جهانی اینترنت اشیا 7 745 میلیارد دلار در سال 2019 (15.4٪ در مقایسه با 2018) و هزینه جهانی جهانی Smart Home 73 میلیارد دلار در سال 2019 (28.3٪ در مقایسه با 2018) است.
 کنترل کننده DiCE یک مرکز اینترنت اشیا است که به راحتی قابل نصب و استفاده است. کنترل کننده DiCE از طریق پروتکل ZigBee با سایر دستگاه های الکترونیکی و حسگرهای اینترنت اشیا ارتباط برقرار می کند و داده های جمع آوری شده را با سیگنال رنگی در زمان واقعی ترجمه می کند. به این ترتیب کاربر از عادت های خود و بهبود رابطه خود با محیط آگاه است.
 با یک سبک نمادین مشخص می شود ، DiCE همچنین نمایانگر تکامل رابط کاربری به نام زیبایی و اختیار است. DiCE یک عنصر طراحی است که به طور هماهنگ در هر خانه قرار می گیرد و به ایجاد یک محیط آرامش بخش ، روشن و مناسب برای نیازهای شما کمک می کند.
 این دستگاه از تغییرات هوشمندانه در رنگ روشن و شدت رنگ استفاده می کند که این زبان ها جهانی و شهودی هستند. کنترل کننده DiCE می تواند پارامترهای جمع آوری شده توسط دستگاه ها را گزارش دهد و به شما امکان تعامل و برقراری ارتباط با کل خانه را می دهد. به عنوان مثال ، می تواند اطلاعات سنسورهای زیر را گزارش کند:
استفاده از انرژی: کنترل کننده DiCE با توجه به سطوح مختلف مصرف انرژی خانه در زمان واقعی ، با مقیاس زرد بدرخشد. با رسیدن حداکثر حد توان و بنابراین خاموشی احتمالی ، آن به رنگ زرد و نارنجی می درخشد.
کیفیت هوا: کنترل کننده DiCE در صورت برخورداری از کیفیت خوب هوا در یک نور شدید آبی خواهد درخشید. با افزایش غلظت CO2 نور کمرنگ می شود و به همین ترتیب وقتی زمان باز شدن پنجره ها است ، چشمک می زند.
سلامت گیاهان: هنگامی که گیاهان از نظر رطوبت مناسب گیاهان را کنترل می کنند ، کنترل کننده DiCE به شدت نور سبز خواهد زد. هنگامی که گیاهان باید آبیاری شوند ، چراغ سبز چشمک می زند.
هشدارها: کنترل کننده DiCE قادر است هشدارهای ویژه را در صورت جاری شدن سیل یا نشت گاز از طریق چراغ چشمک زن به کاربر گزارش دهد (توسط سنسورهایی که مثلاً در نزدیکی دیگ بخار یا ماشین های لباسشویی یا ماشین ظرفشویی تشخیص داده می شوند).
دستگاه از طریق حرکات اختصاصی با یک حرکت ساده دست کنترل می شود. به این ترتیب کاربر می تواند اطلاعات Kpi را از بین سنسورهای متصل مختلف ، سناریوهای کنترل ، تغییر شدت نور و رنگ در حالت لامپ انتخاب کند.
 علاوه بر رابط نور ، که شکل اصلی تعامل روزانه با دستگاه است ، کاربر می تواند از طریق برنامه تلفن همراه - در دسترس برای Android و iOS ، به توابع اضافی دسترسی پیدا کند. این برنامه همچنین هشدارها یا سایر ارتباطات را از دستگاه ها دریافت می کند. DiCE همچنین با دستیاران اصلی صدا که در حال حاضر در بازار موجود است سازگار خواهد بود.
 با استفاده از کنترل کننده DiCE ، DiCEworld همچنین DiCE PowerReader را راه اندازی می کند که پالس های LED را از کنتور انرژی خانه شما برای خواندن در زمان واقعی مصرف انرژی خانه شمارش می کند. DiCE PowerReader اولین سنسور توسعه یافته توسط DiCEworld است که از فلسفه شرکت در ایجاد یک محصول "آسان بازی" پیروی می کند ، جایی که طراحی و کیفیت هسته اصلی آن است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب