NSC همکاری استراتژیک با PowerHouse Alliance را اعلام کرد

NSC همکاری استراتژیک با PowerHouse Alliance را اعلام کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
Nortek Security & Control با ارائه بسته نرم افزاری جدید با کارایی بالا و با قیمت مناسب از طریق شش عضو منتخب اتحادیه PowerHouse ، یکی از بزرگترین گروه های عرضه و توزیع الکترونیک مصرف کننده در کشور ، اعلام کرد که قصد دارد با تهاجمی بازار نصب کنترل سفارشی تک اتاق را دنبال کند. . توزیع کنندگان PowerHouse مشتریان خود ، گروهی از متخصصان محترم ادغام سفارشی را کاملاً آزمایش ، آموزش و پشتیبانی می کنند.
پس از آموزش و صدور گواهینامه ، به مشتریان PowerHouse اجازه داده می شود یک بسته کنترل ویژه PowerHouse متشکل از کنترلر جدید جمع و جور ELAN EL-SC-100-SR و کنترل از راه دور دستی ELAN EL-HR1 ، ترکیبی که برای کنترل تک بهینه شده است. اتاق های رسانه یا سایر تاسیسات تک اتاق.
راه حل جدید تک اتاق ELAN ممکن است به صورت ابری مدیریت شود تا نمایندگی ها بتوانند از دید و کنترل بر روی تمام سیستم های مستقر شده برای نظارت و اطمینان از به روز بودن نرم افزار خود لذت ببرند. ELAN 8.4 ، آخرین نسخه نرم افزار ، با SC-100 ارائه شده است.
میلیون ها مشتری امروز به دنبال دستیابی به مزایای بزرگ رسانه های خودکار و راه حل های کنترل اتاق یک نفره هستند. در برخی موارد ، راه حل های اتوماسیون خانگی سطح بالا برای مصرف کننده متوسط ​​بسیار پرهزینه است. همکاری Nortek Security & Control و PowerHouse Alliance رسانه ELAN و سیستم یک اتاقه و یک سازمان توزیع الکترونیک در سطح جهانی را گرد هم آورده است بنابراین Custom Integrators می توانند راه حل های اتوماسیون ارزان قیمت و ارزان قیمت را به مشتریان ارائه دهند.
صاحبان خانه با استفاده از راه حل کنترل تک اتاق ELAN می توانند با استفاده از یک کنترل از راه دور تقریبا تمام رسانه ها و سرگرمی های خود را در یک اتاق و برنامه تلفن همراه ELAN را برای کنترل و اتوماسیون سیستم های روشنایی ، دما و قفل درب در خانه استفاده کنند. با داشتن رابط های کنترل دستگاه ها از طریق IP ، RS-232 و IR ، کنترلر سیستم ELAN SC-100-SR یک گزینه ایده آل برای ادغام با مارک های معروف است.
ریچارد پوگنیر ، معاون رئیس بازاریابی در NSC ، گفت: "ما با همکاری اعضای باتجربه اتحاد PowerHouse ، تصور می کنیم به یک بخش بازار که در آن به طور کامل شرکت نکرده ایم ، یعنی نصب کنترل خانه تک اتاق." "بر اساس این ترتیب استراتژیک ، ما می توانیم در این عرصه مهم بدون به خطر انداختن رضایت کاربر نهایی رقابت کنیم ، در حالی که برند را برای تمام مجتمع های سفارشی خود بیشتر می کنیم."
شش عضو اتحادیه PowerHouse شامل CRT (توزیع دیویس) ، توزیع کنندگان الکترونیکی سفارشی ، توزیع کنندگان Mountain West ، STV ، Inc (قرن 21) ، Ultimate Integration و Pioneer Music Co.
دنیس هولزر ، مدیر اجرایی اداره گفت: "ما از همکاری نزدیک با Nortek Security & Control در مورد این راه حل جدید برای کنترل به عنوان شریک انتخاب شده آنها که می تواند مزایای بسیاری از آن را به همراه آموزش و خدمات نمایندگی پیشرو در صنعت ما ارائه دهد ، بسیار خوشحالیم." اتحاد PowerHouse. "سرانجام ، همگرایی واقعی به یک نقطه قیمتی رسیده است که منطقی است ، و فرصتی جدید را برای ما - و فروشندگان ما فراهم می کند. این رشد عمده ای را برای کل صنعت ما و بازارهایی که ما خدمت می کنیم ارائه می دهد. "
رندی لوگان ، مدیر بازاریابی کانال برای NSC ، افزود: "این یک موقعیت برد-برد است." "همه توزیع کنندگان PowerHouse - و به ویژه دنیس هولزر - از ساخت این اثر برای همه مشتاق بوده اند. آنها گزینه ایده آل برای ارائه این بسته نرم افزاری به روشی هستند که برای همه شرکای صنعت ما منطقی باشد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _____ _      
/ __ \| ___|| |     
`' / /'|___ \ | | __ _ __ 
 / /   \ \| |/ /| '_ \ 
./ /___/\__/ /|  < | |_) |
\_____/\____/ |_|\_\| .__/ 
          | |  
          |_|  
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب