NSC همکاری استراتژیک با PowerHouse Alliance را اعلام کرد

NSC همکاری استراتژیک با PowerHouse Alliance را اعلام کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
Nortek Security & Control با ارائه بسته نرم افزاری جدید با کارایی بالا و با قیمت مناسب از طریق شش عضو منتخب اتحادیه PowerHouse ، یکی از بزرگترین گروه های عرضه و توزیع الکترونیک مصرف کننده در کشور ، اعلام کرد که قصد دارد با تهاجمی بازار نصب کنترل سفارشی تک اتاق را دنبال کند. . توزیع کنندگان PowerHouse مشتریان خود ، گروهی از متخصصان محترم ادغام سفارشی را کاملاً آزمایش ، آموزش و پشتیبانی می کنند.
پس از آموزش و صدور گواهینامه ، به مشتریان PowerHouse اجازه داده می شود یک بسته کنترل ویژه PowerHouse متشکل از کنترلر جدید جمع و جور ELAN EL-SC-100-SR و کنترل از راه دور دستی ELAN EL-HR1 ، ترکیبی که برای کنترل تک بهینه شده است. اتاق های رسانه یا سایر تاسیسات تک اتاق.
راه حل جدید تک اتاق ELAN ممکن است به صورت ابری مدیریت شود تا نمایندگی ها بتوانند از دید و کنترل بر روی تمام سیستم های مستقر شده برای نظارت و اطمینان از به روز بودن نرم افزار خود لذت ببرند. ELAN 8.4 ، آخرین نسخه نرم افزار ، با SC-100 ارائه شده است.
میلیون ها مشتری امروز به دنبال دستیابی به مزایای بزرگ رسانه های خودکار و راه حل های کنترل اتاق یک نفره هستند. در برخی موارد ، راه حل های اتوماسیون خانگی سطح بالا برای مصرف کننده متوسط ​​بسیار پرهزینه است. همکاری Nortek Security & Control و PowerHouse Alliance رسانه ELAN و سیستم یک اتاقه و یک سازمان توزیع الکترونیک در سطح جهانی را گرد هم آورده است بنابراین Custom Integrators می توانند راه حل های اتوماسیون ارزان قیمت و ارزان قیمت را به مشتریان ارائه دهند.
صاحبان خانه با استفاده از راه حل کنترل تک اتاق ELAN می توانند با استفاده از یک کنترل از راه دور تقریبا تمام رسانه ها و سرگرمی های خود را در یک اتاق و برنامه تلفن همراه ELAN را برای کنترل و اتوماسیون سیستم های روشنایی ، دما و قفل درب در خانه استفاده کنند. با داشتن رابط های کنترل دستگاه ها از طریق IP ، RS-232 و IR ، کنترلر سیستم ELAN SC-100-SR یک گزینه ایده آل برای ادغام با مارک های معروف است.
ریچارد پوگنیر ، معاون رئیس بازاریابی در NSC ، گفت: "ما با همکاری اعضای باتجربه اتحاد PowerHouse ، تصور می کنیم به یک بخش بازار که در آن به طور کامل شرکت نکرده ایم ، یعنی نصب کنترل خانه تک اتاق." "بر اساس این ترتیب استراتژیک ، ما می توانیم در این عرصه مهم بدون به خطر انداختن رضایت کاربر نهایی رقابت کنیم ، در حالی که برند را برای تمام مجتمع های سفارشی خود بیشتر می کنیم."
شش عضو اتحادیه PowerHouse شامل CRT (توزیع دیویس) ، توزیع کنندگان الکترونیکی سفارشی ، توزیع کنندگان Mountain West ، STV ، Inc (قرن 21) ، Ultimate Integration و Pioneer Music Co.
دنیس هولزر ، مدیر اجرایی اداره گفت: "ما از همکاری نزدیک با Nortek Security & Control در مورد این راه حل جدید برای کنترل به عنوان شریک انتخاب شده آنها که می تواند مزایای بسیاری از آن را به همراه آموزش و خدمات نمایندگی پیشرو در صنعت ما ارائه دهد ، بسیار خوشحالیم." اتحاد PowerHouse. "سرانجام ، همگرایی واقعی به یک نقطه قیمتی رسیده است که منطقی است ، و فرصتی جدید را برای ما - و فروشندگان ما فراهم می کند. این رشد عمده ای را برای کل صنعت ما و بازارهایی که ما خدمت می کنیم ارائه می دهد. "
رندی لوگان ، مدیر بازاریابی کانال برای NSC ، افزود: "این یک موقعیت برد-برد است." "همه توزیع کنندگان PowerHouse - و به ویژه دنیس هولزر - از ساخت این اثر برای همه مشتاق بوده اند. آنها گزینه ایده آل برای ارائه این بسته نرم افزاری به روشی هستند که برای همه شرکای صنعت ما منطقی باشد. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
        _____    
       / __ \    
 _  _  ___ `' / /' _ __ 
| | | | / _ \  / / | '_ \ 
| |_| || (_) |./ /___| |_) |
 \__, | \___/ \_____/| .__/ 
 __/ |       | |  
 |___/        |_|  
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب