انگلیس امسال مقررات امنیت سایبری اینترنت اشیا را تشکیل می دهد

انگلیس امسال مقررات امنیت سایبری اینترنت اشیا را تشکیل می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
دولت انگلیس اعلام کرده است که به زودی قوانین جدیدی را برای کمک به تقویت حفاظت از امنیت سایبری در دستگاه های اینترنت اشیا تصویب خواهد کرد. دپارتمان دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش انگلستان (DCMS) مجموعه پیش نویس پیشنهادهایی را برای مقررات امنیتی جدید اینترنت اشیا منتشر کرده است.
این پیشنهادها در دستگاه های اینترنت اشیا با سه نیاز تشکیل شده اند:
همه گذرواژه های دستگاه متصل به اینترنت مصرف کننده باید منحصر به فرد باشند، پس نمیتوان از رمزهای تکراری و آنهایی که برای تمام اکانت های خود بهره میگیرید استفاده نمایید.
تولیدکنندگان دستگاه های مصرف کننده اینترنت اشیا consumer باید یک نقطه تماس عمومی ارائه دهند تا هر کسی بتواند خطر آسیب پذیری را بی وقفه گزارش کند و به موقع در مورد آن اقدام خواهد شد.
تولیدکنندگان دستگاه های اینترنت اشیا consumer مصرفی باید صریحاً حداقل زمانی را که دستگاه در هنگام فروش، به روزرسانی های امنیتی را دریافت می کند ، مشخص کند.
بر اساس گزارش اخیر WRAP ، یک سازمان غیرانتفاعی با تمرکز بر منابع و پایداری در انگلیس ، خانوارهای این کشور به طور متوسط ​​10 تا 15 دستگاه اینترنت اشیا تا پایان سال 2020 خواهند داشت. با فعال شدن شبکه های 5G در سراسر انگلیس ، هر دو بخشهای تجاری و مصرف کننده همچنان به افزایش دستگاههای آنلاین ادامه خواهند داد.
اگر هیچ قانونی برای تولید کنندگان وجود نداشته باشد ، با توجه به افزایش تعداد دستگاه های آنلاین در همه جا ، این امر می تواند به حملات سایبری بزرگی مانند حملات عمومی مخرب (DDoS) و گسترش ویروس کمک کند.
مت وارمن ، وزیر دیجیتال و پهنای باند در DCMS ، گفت: "در حالی که دولت انگلستان قبلاً صنعت را به اتخاذ رویکرد داوطلبانه تشویق کرده بود ، اکنون مشخص شده است که برای اطمینان از اینکه امنیت سایبری قوی با طراحی در این محصولات ایجاد می شود ، به اقدامات قاطعی نیاز است."
"حریم خصوصی و امنیت شهروندان نباید به خطر بیفتد زیرا برخی از تولیدکنندگان مسئولیت اطمینان از ایجاد امنیت در محصولات آنها را قبل از رسیدن به مصرف کنندگان بریتانیایی بر عهده نخواهند گرفت."
این قانون جدید ، که هدف آن تقویت فضای امنیت سایبری اینترنت اشیا است ، مطالعه ماه هفتم را برای معرفی قانون رسمی دنبال خواهد کرد. با ادامه پیشنهادات ، DCMS با خرده فروشان و تولیدکنندگان کار خواهد کرد.


اتحادیه اروپا و ایالات متحده در یک جهت حرکت می کنند
برخی از نقص های امنیتی در خانه های هوشمند سال گذشته مورد کارشناسی قرار گرفتند. سازنده دوربین هوشمند Wyze به طور اتفاقی یک پایگاه داده مشتری را در اینترنت منتشر کرد. یارانه خانه هوشمند آمازون به دلیل عدم ایجاد یک لایه احراز هویت اضافی در هنگام ورود به سیستم گزارش شد.
اقدامات امنیتی بیشتری برای ایجاد یک محیط امن اینترنت اشیا لازم است. در واقع ، دولت انگلیس اولین مقامی نیست که برای تقویت امنیت سایبری اینترنت اشیا تلاش می کند.
در روز اول ژانویه 2020 ، قانونی جدید ، لایحه شماره 327 سنا در کالیفرنیا به اجرا درآمد. این امر به تولیدکنندگان دستگاه های آنلاین نیاز دارد تا دستگاه را حداقل با یک ویژگی امنیتی منطقی مانند حفاظت بهتر از رمز عبور مجهز کنند.
در همین حال ، آژانس اتحادیه اروپا برای امنیت شبکه و امنیت اطلاعات (ENISA) گزارش "اقدامات موثر برای امنیت اینترنت اشیا" را در نوامبر گذشته منتشر کرده است ، که به چرخه های عمر نرم افزار برای دستگاه های اینترنت اشیا می پردازد و نشان میدهد چگونه می توان آسیب پذیری های اینترنتی این بخش را کاهش داد، همچنین در حال کار بر روی قانونگذاری در این زمینه است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب