C Spire اولین WiFi هوشمند مجهز به خدمات باند پهن مسکونی را ارائه می دهد

C Spire اولین WiFi هوشمند مجهز به خدمات باند پهن مسکونی را ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
CSpire در حال همکاری با Plume برای ارائه یک راه حل جدید WiFi هوشمند است که مشکل "نقطه مرده" پوشش اینترنت را برای برنامه باند پهن باند مسکونی نسل بعدی خود حل می کند ، که دارای دسترسی سریع به اینترنت با سرعت گیگابیت ، تلویزیون پخش زنده و برنده جایزه است. حق بیمه خدمات تلفن دیجیتال خانگی.
این راه حل با استفاده از Plume به مشتریان جدید و فعلی C Spire Home ارائه می شود ، بخشی که برنامه پیشگام فیبر مسکونی شرکت را مدیریت می کند. مشترکان برنامه Plume ، دو SuperPod را که به پریزهای دیواری خانگی و سرویس هایی مانند فیلتر محتوا ، امنیت آنلاین ، دسترسی از راه دور Wi-Fi و موارد دیگر فقط با 10 دلار در ماه متصل می شوند ، دریافت می کنند.
شلی فیلیپس ، مدیر کل C Spire Home ، با اشاره به اینکه این سرویس دارای Plume Adaptive WiFi T ، کنترل والدین ، ​​هوش مصنوعی است ، گفت: "WiFi هوشمند یک فناوری پیشرفته است که به مشتریان FTTH ما امکان کنترل بیشتر تجربه اینترنت در خانه و پوشش بیشتر از گذشته را می دهد." SecurityTM و HomePass® که به کاربران امکان می دهد مهمان و کودک دسترسی به شبکه خود را کنترل کنند ، پروفایل ها را تنظیم کرده و دسترسی به اینترنت را موقتاً متوقف کنند.
فیلیپس گفت: WiFi هوشمند به مصرف کنندگان خدمات باند پهن مسکونی این شرکت پهنای باند بیشتری را در هر اتاق از خانه با WiFi Plume Adaptive تقاضا می دهد و سیگنال فوق سریع را به منطقه مورد نیاز بیشتر ارسال می کند. "بهترین قسمت در مورد این سرویس این است که صاحبان خانه می توانند همه چیز را از یک برنامه آسان تلفن هوشمند یا تبلت کنترل کنند."
در سال های اخیر محبوبیت سیستم های WiFi هوشمند در سراسر ایالات متحده افزایش یافته است و WiFi تطبیقی ​​Plume یک گام فراتر می رود. این نرم افزار مبتنی بر ابر از هوش مصنوعی برای نظارت و بهبود مداوم عملکرد در زمان واقعی استفاده می کند. این راه حل قوی تری ارائه می دهد زیرا بیشتر صاحبان خانه ها به اینترنت باند پهن باند مسکونی فوق العاده سریع برای تأمین انواع برنامه های جدید خانه هوشمند از جمله دربازکن درب ، قفل درب ، دوربین های امنیتی ، دستیار صوتی دیجیتال ، ترموستات WiFi ، بازی چند نفره ، پخش جریانی نیاز دارند. ویدئو و سایر دستگاه های اینترنت اشیا.
تایسون ماریان ، CCO از شرکت Plume گفت: "بسته خدمات هوشمند خانه Plume تجارب کاملاً شخصی در خانه را به شما می آموزد و با یادگیری نیازهای خانه WiFi را سریعتر ، ایمن تر و قابل اطمینان تر می داند و مدیریت آن را برای صاحب خانه آسان تر می کند." "مصرف کنندگان بهترین تجربه کاربری اینترنت را در هر دستگاهی می خواهند و این خدمات وعده داده اند."
از سال 2014 ، C Spire دسترسی سریع به اینترنت گیگابیت و خدمات مرتبط با آن را در 24 بازار می سی سی پی گسترش داده است و سرعت کلی اتصال باند پهن را با برنامه های توسعه مشابه در آلاباما همسایه ، بیش از 200 درصد افزایش داده است. این خدمات ارزش های خانه را افزایش داده و کیفیت کلی زندگی را برای همه بهبود داده است.
الیاف مسکونی بخشی از جنبش فناوری C Spire Tech است که متعهد به جلو بردن جوامع از طریق فناوری با تمرکز بر دسترسی باند پهن ، توسعه نیروی کار و نوآوری در فناوری است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب