C Spire اولین WiFi هوشمند مجهز به خدمات باند پهن مسکونی را ارائه می دهد

C Spire اولین WiFi هوشمند مجهز به خدمات باند پهن مسکونی را ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۱ شهریور ۱۳۹۹
CSpire در حال همکاری با Plume برای ارائه یک راه حل جدید WiFi هوشمند است که مشکل "نقطه مرده" پوشش اینترنت را برای برنامه باند پهن باند مسکونی نسل بعدی خود حل می کند ، که دارای دسترسی سریع به اینترنت با سرعت گیگابیت ، تلویزیون پخش زنده و برنده جایزه است. حق بیمه خدمات تلفن دیجیتال خانگی.
این راه حل با استفاده از Plume به مشتریان جدید و فعلی C Spire Home ارائه می شود ، بخشی که برنامه پیشگام فیبر مسکونی شرکت را مدیریت می کند. مشترکان برنامه Plume ، دو SuperPod را که به پریزهای دیواری خانگی و سرویس هایی مانند فیلتر محتوا ، امنیت آنلاین ، دسترسی از راه دور Wi-Fi و موارد دیگر فقط با 10 دلار در ماه متصل می شوند ، دریافت می کنند.
شلی فیلیپس ، مدیر کل C Spire Home ، با اشاره به اینکه این سرویس دارای Plume Adaptive WiFi T ، کنترل والدین ، ​​هوش مصنوعی است ، گفت: "WiFi هوشمند یک فناوری پیشرفته است که به مشتریان FTTH ما امکان کنترل بیشتر تجربه اینترنت در خانه و پوشش بیشتر از گذشته را می دهد." SecurityTM و HomePass® که به کاربران امکان می دهد مهمان و کودک دسترسی به شبکه خود را کنترل کنند ، پروفایل ها را تنظیم کرده و دسترسی به اینترنت را موقتاً متوقف کنند.
فیلیپس گفت: WiFi هوشمند به مصرف کنندگان خدمات باند پهن مسکونی این شرکت پهنای باند بیشتری را در هر اتاق از خانه با WiFi Plume Adaptive تقاضا می دهد و سیگنال فوق سریع را به منطقه مورد نیاز بیشتر ارسال می کند. "بهترین قسمت در مورد این سرویس این است که صاحبان خانه می توانند همه چیز را از یک برنامه آسان تلفن هوشمند یا تبلت کنترل کنند."
در سال های اخیر محبوبیت سیستم های WiFi هوشمند در سراسر ایالات متحده افزایش یافته است و WiFi تطبیقی ​​Plume یک گام فراتر می رود. این نرم افزار مبتنی بر ابر از هوش مصنوعی برای نظارت و بهبود مداوم عملکرد در زمان واقعی استفاده می کند. این راه حل قوی تری ارائه می دهد زیرا بیشتر صاحبان خانه ها به اینترنت باند پهن باند مسکونی فوق العاده سریع برای تأمین انواع برنامه های جدید خانه هوشمند از جمله دربازکن درب ، قفل درب ، دوربین های امنیتی ، دستیار صوتی دیجیتال ، ترموستات WiFi ، بازی چند نفره ، پخش جریانی نیاز دارند. ویدئو و سایر دستگاه های اینترنت اشیا.
تایسون ماریان ، CCO از شرکت Plume گفت: "بسته خدمات هوشمند خانه Plume تجارب کاملاً شخصی در خانه را به شما می آموزد و با یادگیری نیازهای خانه WiFi را سریعتر ، ایمن تر و قابل اطمینان تر می داند و مدیریت آن را برای صاحب خانه آسان تر می کند." "مصرف کنندگان بهترین تجربه کاربری اینترنت را در هر دستگاهی می خواهند و این خدمات وعده داده اند."
از سال 2014 ، C Spire دسترسی سریع به اینترنت گیگابیت و خدمات مرتبط با آن را در 24 بازار می سی سی پی گسترش داده است و سرعت کلی اتصال باند پهن را با برنامه های توسعه مشابه در آلاباما همسایه ، بیش از 200 درصد افزایش داده است. این خدمات ارزش های خانه را افزایش داده و کیفیت کلی زندگی را برای همه بهبود داده است.
الیاف مسکونی بخشی از جنبش فناوری C Spire Tech است که متعهد به جلو بردن جوامع از طریق فناوری با تمرکز بر دسترسی باند پهن ، توسعه نیروی کار و نوآوری در فناوری است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ____  ___    _____ 
 / ___| /  |   / __ \
/ /___ / /| | ____`' / /'
| ___ \/ /_| ||_ / / / 
| \_/ |\___ | / / ./ /___
\_____/  |_//___|\_____/
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب