روند و چالش های بازار و خانه های هوشمند از ISE 2020

روند و چالش های بازار و خانه های هوشمند از ISE 2020
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۴ شهریور ۱۳۹۹
علاوه بر یک برنامه تلفن هوشمند ، صاحبان خانه منتظر یک روش کنترل جسمی دیگر مانند یک دکمه روی دیوار یا یک کنترل از راه دور هستند. تجزیه و تحلیل داده ها برای اطلاعات روشنگری بسیار مهم تر می شود. در همین حال ، کل سیستم هنوز تکه تکه و گیج کننده است.
استفاده از سنجش اثر انگشت یا تشخیص چهره برای باز کردن قفل تلفن های هوشمند به روال روزمره ما تبدیل شده است. برخی از خانه ها و ساختمان های هوشمند نیز به عنوان یک روش دسترسی به فناوری در حال ادغام هستند.
شرکت اتریشی سیستم های زیست سنجی ekey biometrics ، حسگر اثر انگشت خود را در محیط خانه هوشمند در ISE 2020 ارائه داد. هر انگشت کاربر از طریق برنامه نویسی آسان می تواند برای ایجاد کنترل های مختلف در یک خانه هوشمند استفاده شود. به عنوان مثال ، اثر انگشت شست می تواند مورد علاقه بازی کند
سیستم های بیومتریک اکی
لیست پخش Spotify ، اثر انگشت ایندکس می تواند درب را باز کند و اثر انگشت میانی برای قفل کردن درب و فعال کردن سیستم زنگ است.
ما در حال دیدن اسکنر اثر انگشت به عنوان دکمه شروع به خانه هوشمند هستیم. با کشیدن انگشت در حالات ، صحنه های مختلفی را برای افراد مختلف و برنامه های مختلف ایجاد می کند. "گفت: جورج شفر ، رئیس صادرات سیستم های بیومتریک اکی
به عبارت دیگر ، اثر انگشت ما برای برخی از دکمه های فیزیکی که در سیستم های بیومتریک ekey روی دیوار نصب شده اند ، استفاده شده است. با طراحی پیشرفته تر ، از حسگر اثر انگشت استفاده می شود ، در حالی که روش کنترل سنتی تر از طریق دکمه ها است.
اگرچه تقریباً هر دستگاه خانگی هوشمند را می توان از طریق یک برنامه کنترل کرد ، اما اکثر مردم احساس راحتی نمی کنند برنامه های مختلفی را برای اهداف کنترل مختلف باز کنند. برخی از افراد حتی می خواهند تلفن خود را در حین خانه خلاص کنند.
با توجه به این موضوع ، Control4 مقصد ممکن دیگری از خانه هوشمند را نشان داده است - یک دستگاه کنترل از راه دور اختصاصی برای خانه.
ریموت Neeo که توسط Snap AV راه اندازی شده است ، یک کنترل از راه دور با وزن سبک آلومینیوم برای سیستم خانه هوشمند Control4 است. این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی برای کنترل دستگاه های خانگی هوشمند مانند بلندگوهای هوشمند برای پخش موسیقی Spotify ، ترموستات هوشمند و روشنایی هوشمند است. در همین حال ، دکمه های فیزیکی برای تنظیم صدا و تنظیم کانال همچنان گنجانده شده است.
صفحه نمایش لمسی در اینجا برای افرادی است که می خواهند تجربه خانه هوشمند خود را شخصی سازی کنند. اما دکمه های سخت هنوز هم برای تنظیم صدا و کانالها بهتر هستند. "Kordon Vaughn مدیر ارشد محصولات کنترل در Control4 گفت. "مردم از دستگاه های اختصاصی برای انجام کارهای بیشتر در خانه خود استفاده می کنند."


تجزیه و تحلیل داده ها بسیار مهم است
از آنجا که دستگاههای متصل بیشتری در خانه ها و ساختمانها نصب می شوند ، نحوه جمع آوری و استفاده از داده ها برای کاربران یا مدیران بسیار مهم می شود.
همه کاربران و صاحبان ساختمان می خواهند همه چیز را در مورد این ساختمان بدانند. یواخیم دی بکر ، مدیر پروژه فروش بین المللی ، Light & Controls ، اشتاینل گفت: برای اینکه بتوانید پیش بینی ، تعمیر و نگهداری فعال و بهینه سازی کاربری ساختمان را انجام دهید.
برای یک خانه خصوصی ممکن است داستان دیگری باشد. در حالی که نسل جوان معمولاً داده های خود را برای برخی از مزایا و با کمی تردید به اشخاص ثالث می دهند ، اما نسل قدیمی نسبت به مسائل حریم خصوصی نگرانی بیشتری دارند. آنها نمی خواهند در خانه ابرهای مختلفی داشته باشند.
به عنوان مثال ، برای پاسخگویی به این نیاز ، جیرا سرور خانگی Gira S1 را با استفاده از یک شبکه خصوصی VPN به جای راه حل ابری ارائه می دهد. سیستم خانه هوشمند فقط برای اتصال به تلفن هوشمند یا برق کاران برای انجام برنامه نویسی به اینترنت متصل می شوند. به غیر از این ، سیستم خانه نمی تواند سرور اینترنت را لمس کند و مالکیت داده را در دستگاه نگه می دارد.
امنیت برای جیرا مهم است. با این حال ، یافتن یکپارچه سازنده سیستم و برق ، اکنون دشوار است. کار رو به رشد است و رو به رشد است ، اما ما افراد کافی با آموزش و دانش خوب از KNX را در بازار کارکنان آلمان پیدا نمی کنیم. " مربی آکادمی جیرا در جیرا.


راه حل های قطعه قطعه و مشابه و سهامداران غیرمجاز
اگرچه بیشتر شرکت ها خانه هوشمند و ساختمان سازی را مثبت می بینند ، اما هنوز موانعی در راه رشد وجود دارد.
"بازار خانه های هوشمند هنوز تکه تکه است. بسیاری از شرکت ها راه حل هایی ارائه می دهند که نیازهای یکسانی را برطرف می کنند. جورج شفر ، رئیس صادرات در سیستم های بیومتریک اکی گفت: برای کاربران نهایی ، درک این مسئله که راه حل را انتخاب کنید آسان نیست.
راه حل های بسیاری و سیستم های بسیاری در بازار خانه های هوشمند و ساختمان وجود دارد. علاوه بر این ، بسیاری از محصولات و سیستم ها از اصطلاحات مشابهی برای فروش پیشنهادات خود استفاده می کنند. این به کاربران نهایی کمک نمی کند تا تصمیم گیری در مورد خرید را انجام دهند.
مارک واربورتون ، مدیر فنی Ivory Egg ، توزیع کننده KNX در انگلستان ، گفت: "ما به مصرف کنندگان نیاز داریم تا به ما به عنوان یک صنعت اعتماد کنند."
علاوه بر این ، Warburton پیشنهاد داد ، تمایل در صنعت برای پیچیده تر کردن امور وجود دارد.
"ما به عنوان یک صنعت ، همه ما مسئولیت داریم ، از جمله تولید کنندگان ، مجتمع ها و انجمن ها ، در مورد استفاده از یک ساختمان فکر کنیم. این تنها شخصی نیست که هزینه آن را پرداخت می کند ، بلکه همه افراد در ساختمان از آن استفاده می کنند. "
Joachim De Backer ، مدیر پروژه فروش بین المللی ، Light & Control از اشتاینل نیز با یک چالش مشابه روبرو شده است. اما در سطح بالاتری از چشم انداز - متحد کردن تمام سهامداران برای اتخاذ یک خانه هوشمند یا سیستم ساختمان هوشمند.
"یک ساختمان اغلب توسط افراد مختلف اداره می شود. همچنین در ساخت و سازهای جدید ذینفعان زیادی وجود دارند. همه باید در یک سطح آگاهی قرار داشته باشند و مزایای راه حل های هوشمند سازی ساختمان را درک کنند. این بزرگترین چالش ما است - قادر به ارائه پیام های صحیح به همه ذینفعان ، "گفت:" د Backer.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
                
                
 _ __ ___  ___  _ __  ___ 
| '_ ` _ \ / _ \ | '_ \ / _ \
| | | | | || (_) || |_) || __/
|_| |_| |_| \___/ | .__/ \___|
         | |     
         |_|     
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب