روند و چالش های بازار و خانه های هوشمند از ISE 2020

روند و چالش های بازار و خانه های هوشمند از ISE 2020
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۴ شهریور ۱۳۹۹
علاوه بر یک برنامه تلفن هوشمند ، صاحبان خانه منتظر یک روش کنترل جسمی دیگر مانند یک دکمه روی دیوار یا یک کنترل از راه دور هستند. تجزیه و تحلیل داده ها برای اطلاعات روشنگری بسیار مهم تر می شود. در همین حال ، کل سیستم هنوز تکه تکه و گیج کننده است.
استفاده از سنجش اثر انگشت یا تشخیص چهره برای باز کردن قفل تلفن های هوشمند به روال روزمره ما تبدیل شده است. برخی از خانه ها و ساختمان های هوشمند نیز به عنوان یک روش دسترسی به فناوری در حال ادغام هستند.
شرکت اتریشی سیستم های زیست سنجی ekey biometrics ، حسگر اثر انگشت خود را در محیط خانه هوشمند در ISE 2020 ارائه داد. هر انگشت کاربر از طریق برنامه نویسی آسان می تواند برای ایجاد کنترل های مختلف در یک خانه هوشمند استفاده شود. به عنوان مثال ، اثر انگشت شست می تواند مورد علاقه بازی کند
سیستم های بیومتریک اکی
لیست پخش Spotify ، اثر انگشت ایندکس می تواند درب را باز کند و اثر انگشت میانی برای قفل کردن درب و فعال کردن سیستم زنگ است.
ما در حال دیدن اسکنر اثر انگشت به عنوان دکمه شروع به خانه هوشمند هستیم. با کشیدن انگشت در حالات ، صحنه های مختلفی را برای افراد مختلف و برنامه های مختلف ایجاد می کند. "گفت: جورج شفر ، رئیس صادرات سیستم های بیومتریک اکی
به عبارت دیگر ، اثر انگشت ما برای برخی از دکمه های فیزیکی که در سیستم های بیومتریک ekey روی دیوار نصب شده اند ، استفاده شده است. با طراحی پیشرفته تر ، از حسگر اثر انگشت استفاده می شود ، در حالی که روش کنترل سنتی تر از طریق دکمه ها است.
اگرچه تقریباً هر دستگاه خانگی هوشمند را می توان از طریق یک برنامه کنترل کرد ، اما اکثر مردم احساس راحتی نمی کنند برنامه های مختلفی را برای اهداف کنترل مختلف باز کنند. برخی از افراد حتی می خواهند تلفن خود را در حین خانه خلاص کنند.
با توجه به این موضوع ، Control4 مقصد ممکن دیگری از خانه هوشمند را نشان داده است - یک دستگاه کنترل از راه دور اختصاصی برای خانه.
ریموت Neeo که توسط Snap AV راه اندازی شده است ، یک کنترل از راه دور با وزن سبک آلومینیوم برای سیستم خانه هوشمند Control4 است. این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی برای کنترل دستگاه های خانگی هوشمند مانند بلندگوهای هوشمند برای پخش موسیقی Spotify ، ترموستات هوشمند و روشنایی هوشمند است. در همین حال ، دکمه های فیزیکی برای تنظیم صدا و تنظیم کانال همچنان گنجانده شده است.
صفحه نمایش لمسی در اینجا برای افرادی است که می خواهند تجربه خانه هوشمند خود را شخصی سازی کنند. اما دکمه های سخت هنوز هم برای تنظیم صدا و کانالها بهتر هستند. "Kordon Vaughn مدیر ارشد محصولات کنترل در Control4 گفت. "مردم از دستگاه های اختصاصی برای انجام کارهای بیشتر در خانه خود استفاده می کنند."


تجزیه و تحلیل داده ها بسیار مهم است
از آنجا که دستگاههای متصل بیشتری در خانه ها و ساختمانها نصب می شوند ، نحوه جمع آوری و استفاده از داده ها برای کاربران یا مدیران بسیار مهم می شود.
همه کاربران و صاحبان ساختمان می خواهند همه چیز را در مورد این ساختمان بدانند. یواخیم دی بکر ، مدیر پروژه فروش بین المللی ، Light & Controls ، اشتاینل گفت: برای اینکه بتوانید پیش بینی ، تعمیر و نگهداری فعال و بهینه سازی کاربری ساختمان را انجام دهید.
برای یک خانه خصوصی ممکن است داستان دیگری باشد. در حالی که نسل جوان معمولاً داده های خود را برای برخی از مزایا و با کمی تردید به اشخاص ثالث می دهند ، اما نسل قدیمی نسبت به مسائل حریم خصوصی نگرانی بیشتری دارند. آنها نمی خواهند در خانه ابرهای مختلفی داشته باشند.
به عنوان مثال ، برای پاسخگویی به این نیاز ، جیرا سرور خانگی Gira S1 را با استفاده از یک شبکه خصوصی VPN به جای راه حل ابری ارائه می دهد. سیستم خانه هوشمند فقط برای اتصال به تلفن هوشمند یا برق کاران برای انجام برنامه نویسی به اینترنت متصل می شوند. به غیر از این ، سیستم خانه نمی تواند سرور اینترنت را لمس کند و مالکیت داده را در دستگاه نگه می دارد.
امنیت برای جیرا مهم است. با این حال ، یافتن یکپارچه سازنده سیستم و برق ، اکنون دشوار است. کار رو به رشد است و رو به رشد است ، اما ما افراد کافی با آموزش و دانش خوب از KNX را در بازار کارکنان آلمان پیدا نمی کنیم. " مربی آکادمی جیرا در جیرا.


راه حل های قطعه قطعه و مشابه و سهامداران غیرمجاز
اگرچه بیشتر شرکت ها خانه هوشمند و ساختمان سازی را مثبت می بینند ، اما هنوز موانعی در راه رشد وجود دارد.
"بازار خانه های هوشمند هنوز تکه تکه است. بسیاری از شرکت ها راه حل هایی ارائه می دهند که نیازهای یکسانی را برطرف می کنند. جورج شفر ، رئیس صادرات در سیستم های بیومتریک اکی گفت: برای کاربران نهایی ، درک این مسئله که راه حل را انتخاب کنید آسان نیست.
راه حل های بسیاری و سیستم های بسیاری در بازار خانه های هوشمند و ساختمان وجود دارد. علاوه بر این ، بسیاری از محصولات و سیستم ها از اصطلاحات مشابهی برای فروش پیشنهادات خود استفاده می کنند. این به کاربران نهایی کمک نمی کند تا تصمیم گیری در مورد خرید را انجام دهند.
مارک واربورتون ، مدیر فنی Ivory Egg ، توزیع کننده KNX در انگلستان ، گفت: "ما به مصرف کنندگان نیاز داریم تا به ما به عنوان یک صنعت اعتماد کنند."
علاوه بر این ، Warburton پیشنهاد داد ، تمایل در صنعت برای پیچیده تر کردن امور وجود دارد.
"ما به عنوان یک صنعت ، همه ما مسئولیت داریم ، از جمله تولید کنندگان ، مجتمع ها و انجمن ها ، در مورد استفاده از یک ساختمان فکر کنیم. این تنها شخصی نیست که هزینه آن را پرداخت می کند ، بلکه همه افراد در ساختمان از آن استفاده می کنند. "
Joachim De Backer ، مدیر پروژه فروش بین المللی ، Light & Control از اشتاینل نیز با یک چالش مشابه روبرو شده است. اما در سطح بالاتری از چشم انداز - متحد کردن تمام سهامداران برای اتخاذ یک خانه هوشمند یا سیستم ساختمان هوشمند.
"یک ساختمان اغلب توسط افراد مختلف اداره می شود. همچنین در ساخت و سازهای جدید ذینفعان زیادی وجود دارند. همه باید در یک سطح آگاهی قرار داشته باشند و مزایای راه حل های هوشمند سازی ساختمان را درک کنند. این بزرگترین چالش ما است - قادر به ارائه پیام های صحیح به همه ذینفعان ، "گفت:" د Backer.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
   _  _     ____ 
  | | (_)    / ___|
 __| |  _ _  _ / /___ 
 / _` | | || | | || ___ \
| (_| | | || |_| || \_/ |
 \__,_| | | \__,_|\_____/
    _/ |       
    |__/        
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب