ISE 2020: اکوسیستم اتوماسیون KNX در اروپا ضروری است

ISE 2020: اکوسیستم اتوماسیون KNX در اروپا ضروری است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
پروتکل باز KNX یک خانه هوشمند و اکوسیستم ساختمانی پر انرژی را در اروپا ایجاد کرده است. این پشتیبانی فناوری را بدون دردسر و همچنین باعث تقویت کاربردهای عالی در این بخش کرده است. صحبت از خانه هوشمند و بازار ساخت و ساز هوشمند در اروپا ، پروتکل باز KNX را پشت سر نمی گذارد.این استاندارد در حال حاضر سی امین سالگرد تولد خود را با حضور تقریباً 500 تولید کننده در 44 کشور جهان جشن می گیرد. 
این وضعیت در موقعیتی مانند آمازون الکسا و دستیار Google در بخش کنترل صدا قرار دارد: تولیدکنندگانی که می خواهند وارد بازار هوشمند ساخت و ساز در اروپا شوند ، ابتدا باید محصولات خود را با پشتیبانی از پروتکل KNX بسازند تا به اکوسیستم بزرگ بپیوندند.

Ivory Egg مدیر فنی KNX  در انگلیس گفت : "زیبایی KNX این است که شما تولیدکنندگان زیادی دارید و همه آنها با هم کار می کنند. یک تولید کننده واحد می تواند یک محصول منحصر به فرد تولید کند که به دنیای بزرگتری متصل شود. "

واربرتون به دو تمرکز اصلی KNX در سال جاری اشاره کرد: تقویت امنیت پروتکل و فشار به دنیای اینترنت پراکندگی اینترنت اشیا که چندپارچه نیست. 
KNX Secure قصد دارد یک لایه امنیتی در بالای پروتکل و زبان KNX اضافه کند. لایه امنیتی پیام دستگاه را در سطح IP و ارتباطات جداگانه دستگاه رمزگذاری می کند و باعث می شود یکپارچه ها امنیت سیستم اتوماسیون هوشمند را راحت کنند. اما هنوز ، امنیت رو به روی مصرف کننده متکی به تلاش تولیدکنندگان است. 
راه حل دیگر KNX IoT ، که هنوز در دست توسعه است ، می خواهد اجازه دهد شرکت های دیگر با KNX کار کنند.حتی اگر محصولات شرکت های مختلف به زبان های مختلف مانند Z-Wave صحبت می کنند ، راه حلی برای رفع شکاف زبان طراحی شده است. 
واربرتون توضیح داد ، این یک راه حل برای آینده خواهد بود. جدا از اروپا ، KNX در آمریکای جنوبی ، چین ، هند و استرالیا نیز پذیرفته شده است.
مبدل هوشمند HVAC با نصب آسان
در ISE 2020 ، دو راه حل ساخت خانه هوشمند و ساختمانی که از KNX پشتیبانی می کنند در میان سایر رقبا برجسته بودند.
شرکت اسپانیایی Airzone Aidoo ، یک راه حل HVAC برای ادغام VRF را نشان داده است. صاحبان خانه فقط می توانند دستگاه Aidoo Inverter را با دستگاه HVAC خود در خانه متصل کنند. پس از چند تنظیم آسان ، آنها می توانند از طریق برنامه Airzone ، دستیارهای صوتی یا سایر سیستم های کنترل سازگار با KNX ، واحد HVAC را کنترل و نظارت کنند.
دستگاه پلاگین و بازی تقریباً از همه نام های بزرگ بخش HVAC پشتیبانی می کند ، از جمله Daikin ، Fujitsu ، Hitachi ، LG ، Toshiba ، Samsung ، Panasonic ، Altherma و Mitsubishi. از آنجا که این شرکت مستقیماً با تولید کنندگان HVAC کار می کند ، پروتکل ها را به خوبی می شناسد و تجارب یکپارچه در اتوماسیون خانگی را ایجاد می کند.

مت ییلمازیان ، از بزرگان ارتباطات جهانی در ایرزون گفت:"شرکت های دیگر یا فقط در HVAC متخصص هستند یا فقط در زمینه ادغام. ما هر دو را می شناسیم. این بزرگترین مزیت ماست. ""بعد ، ما به بخش توسعه ادغام ادامه خواهیم داد تا نامهای بیشتری را در لیست اضافه کنیم. HVAC یک پیشرفت بی پایان است. "

سنسور واقعی   تشخیص انسان
تولید کننده سنسور آلمانی Steinel سنسورهای تشخیص حضور انسانی خود را در نمایشگاه سالانه ارائه داده است.
چند حسگر True Presence Range که برای تشخیص حضور انسان به هیچ حرکتی نیاز ندارند. آن را از طریق الگوهای تنفسی انسان ، یا به عبارت بهتر حرکات میکرو ، روی بدن تشخیص می دهد. این ماده قادر به تشخیص وجود انسان در منطقه خاص است.
از طرف دیگر ، سنسور HPD2 یک سنسور مبتنی بر نوری است که قادر است تعداد انسانهای موجود در یک منطقه حداکثر 10x10m2 را محاسبه کند. این سنسور همچنین با سنسورهای یکپارچه دما و رطوبت ارائه می شود. دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
         _    
        (_)    
__ ____   __ _ __  __
\ \/ /\ \ /\ / /| |\ \ / /
 > < \ V V / | | \ V / 
/_/\_\ \_/\_/ |_| \_/ 
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب