ISE 2020: اکوسیستم اتوماسیون KNX در اروپا ضروری است

ISE 2020: اکوسیستم اتوماسیون KNX در اروپا ضروری است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
پروتکل باز KNX یک خانه هوشمند و اکوسیستم ساختمانی پر انرژی را در اروپا ایجاد کرده است. این پشتیبانی فناوری را بدون دردسر و همچنین باعث تقویت کاربردهای عالی در این بخش کرده است. صحبت از خانه هوشمند و بازار ساخت و ساز هوشمند در اروپا ، پروتکل باز KNX را پشت سر نمی گذارد.این استاندارد در حال حاضر سی امین سالگرد تولد خود را با حضور تقریباً 500 تولید کننده در 44 کشور جهان جشن می گیرد. 
این وضعیت در موقعیتی مانند آمازون الکسا و دستیار Google در بخش کنترل صدا قرار دارد: تولیدکنندگانی که می خواهند وارد بازار هوشمند ساخت و ساز در اروپا شوند ، ابتدا باید محصولات خود را با پشتیبانی از پروتکل KNX بسازند تا به اکوسیستم بزرگ بپیوندند.

Ivory Egg مدیر فنی KNX  در انگلیس گفت : "زیبایی KNX این است که شما تولیدکنندگان زیادی دارید و همه آنها با هم کار می کنند. یک تولید کننده واحد می تواند یک محصول منحصر به فرد تولید کند که به دنیای بزرگتری متصل شود. "

واربرتون به دو تمرکز اصلی KNX در سال جاری اشاره کرد: تقویت امنیت پروتکل و فشار به دنیای اینترنت پراکندگی اینترنت اشیا که چندپارچه نیست. 
KNX Secure قصد دارد یک لایه امنیتی در بالای پروتکل و زبان KNX اضافه کند. لایه امنیتی پیام دستگاه را در سطح IP و ارتباطات جداگانه دستگاه رمزگذاری می کند و باعث می شود یکپارچه ها امنیت سیستم اتوماسیون هوشمند را راحت کنند. اما هنوز ، امنیت رو به روی مصرف کننده متکی به تلاش تولیدکنندگان است. 
راه حل دیگر KNX IoT ، که هنوز در دست توسعه است ، می خواهد اجازه دهد شرکت های دیگر با KNX کار کنند.حتی اگر محصولات شرکت های مختلف به زبان های مختلف مانند Z-Wave صحبت می کنند ، راه حلی برای رفع شکاف زبان طراحی شده است. 
واربرتون توضیح داد ، این یک راه حل برای آینده خواهد بود. جدا از اروپا ، KNX در آمریکای جنوبی ، چین ، هند و استرالیا نیز پذیرفته شده است.
مبدل هوشمند HVAC با نصب آسان
در ISE 2020 ، دو راه حل ساخت خانه هوشمند و ساختمانی که از KNX پشتیبانی می کنند در میان سایر رقبا برجسته بودند.
شرکت اسپانیایی Airzone Aidoo ، یک راه حل HVAC برای ادغام VRF را نشان داده است. صاحبان خانه فقط می توانند دستگاه Aidoo Inverter را با دستگاه HVAC خود در خانه متصل کنند. پس از چند تنظیم آسان ، آنها می توانند از طریق برنامه Airzone ، دستیارهای صوتی یا سایر سیستم های کنترل سازگار با KNX ، واحد HVAC را کنترل و نظارت کنند.
دستگاه پلاگین و بازی تقریباً از همه نام های بزرگ بخش HVAC پشتیبانی می کند ، از جمله Daikin ، Fujitsu ، Hitachi ، LG ، Toshiba ، Samsung ، Panasonic ، Altherma و Mitsubishi. از آنجا که این شرکت مستقیماً با تولید کنندگان HVAC کار می کند ، پروتکل ها را به خوبی می شناسد و تجارب یکپارچه در اتوماسیون خانگی را ایجاد می کند.

مت ییلمازیان ، از بزرگان ارتباطات جهانی در ایرزون گفت:"شرکت های دیگر یا فقط در HVAC متخصص هستند یا فقط در زمینه ادغام. ما هر دو را می شناسیم. این بزرگترین مزیت ماست. ""بعد ، ما به بخش توسعه ادغام ادامه خواهیم داد تا نامهای بیشتری را در لیست اضافه کنیم. HVAC یک پیشرفت بی پایان است. "

سنسور واقعی   تشخیص انسان
تولید کننده سنسور آلمانی Steinel سنسورهای تشخیص حضور انسانی خود را در نمایشگاه سالانه ارائه داده است.
چند حسگر True Presence Range که برای تشخیص حضور انسان به هیچ حرکتی نیاز ندارند. آن را از طریق الگوهای تنفسی انسان ، یا به عبارت بهتر حرکات میکرو ، روی بدن تشخیص می دهد. این ماده قادر به تشخیص وجود انسان در منطقه خاص است.
از طرف دیگر ، سنسور HPD2 یک سنسور مبتنی بر نوری است که قادر است تعداد انسانهای موجود در یک منطقه حداکثر 10x10m2 را محاسبه کند. این سنسور همچنین با سنسورهای یکپارچه دما و رطوبت ارائه می شود. دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب