ISE 2020: زیبایی شناسی و کارآیی ، ارزش اروپایی خانه ها و ساختمان های هوشمند

ISE 2020: زیبایی شناسی و کارآیی ، ارزش اروپایی خانه ها و ساختمان های هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
از طریق ISE 2020 ، مجتمع های سیستم هوشمند در خانه و ساختمان اروپا ارزش منطقه ای نسبت به فن آوری در حال ظهور نشان داده اند - باید به نظر خوب برسد و به کاهش ردپای محیط زیست کمک کند.
 نمایش سالانه ، Integrated Systems Europe (ISE) امسال در آمستردام برگزار شد. همراه با سیستم های سرگرمی و AV ، سازندگان خانه های هوشمند و ساختمان های هوشمند جای خود را برای ارائه آخرین پیشرفت ها پیدا کرده اند و همچنین ارزش اروپایی را نسبت به فن آوری های جدید - کیفیت و زیبایی شناسی نشان داده اند.


یک خانه هوشمند پلاستیکی پیچیده نیست
فناوری خانه هوشمند یک سرمایه گذاری است. در واقع دستگاه های خانگی هوشمند DIY با قیمت مناسب تری در بازار عرضه می شوند. با این وجود ، داشتن یک خانه هوشمند کاملاً کارآمد ، ثروتمند است ، به خصوص یک سیستم خانه هوشمند هوشمند. اگر صاحب خانه مایل به سرمایه گذاری در فن آوری باشد ، ممکن است به دستگاههای فناوری که به نظر خوب می رسند نیز علاقه مند باشند.
این طرز فکر زیبایی شناختی به طور کامل در ISE 2020 ارائه شده است. به عنوان مثال ، شرکت آلمانی پایه دار یونگ ، دکمه های هوشمند ساخته شده در رنگ ها و مواد مختلف را نشان داده است - از آبی ، خاکستری ، قرمز ، سیاه ، نقره ، موکا و شامپاین گرفته تا پلاستیک ، آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ ، برنج و طلا.
صاحبان خانه می توانند یک دکمه هوشمند ساده را درخواست کنند ، که شامل کنترل عملیاتی چهار در یک برای تنظیم روشنایی و دما یا یک کمرنگ دوار معمولی برای گزینه روشنایی گسترده تر است. تمام طرح ها به صورت فلاش نصب شده اند و به طور طبیعی داخل خانه قرار می گیرند. این شرکت البته با طراحی زیبایی شناسی مداوم ، صفحه نمایش لمسی را به عنوان صفحه کنترل برای خانه های هوشمند ارائه می دهد.
نام تجاری لوکس Lutron با نام تجاری جهانی در سطح بین المللی ISE 2020 نیز ارائه کرده است. این شرکت صفحه کلید و ترموستات Palladiom خود را با استفاده از برقی جدید Antique Brass به نمایش گذاشته و پرده ها را با گزینه های جدید مانند پارچه های محض ، تخته های چوبی برای پرده های ونیزی و گزینه های رنگی بیشتر.
شرکت دیگری از بلژیک ، بازالت ، صرفاً روی سطح بالای بازار خانه های هوشمند تمرکز دارد. کنترل پنل خانگی ، سوئیچ ها و ترموستات هوشمند آن ، همه با رده های با کیفیت بالا دستباف ساخته شده و در بلژیک مهندسی شده اند.
در اروپا ، فناوری خانه های هوشمند فقط نشانه ای از فن آوری صرفه جویی نیست ، بلکه همچنین طعم زندگی است.


فن آوری هایی که هدف آن صرفه جویی در مصرف انرژی است
هدف از داشتن خانه هوشمند یا ساختمان هوشمند چیست؟ جواب در ایالات متحده ممکن است "سرگرم کننده" یا "راحتی" باشد. در عین حال ، در اروپا بخش عمده آن مربوط به بهره وری انرژی است.
خانه های آمریکایی به طور کلی بزرگ هستند ، به این معنی که فضای زیادی برای صاحبان نصب بسیاری از تلویزیون ، روشنایی و سایر وسایل وجود دارد. کوردون وون ، مدیر ارشد محصولات کنترل کننده کنترل در Control4 ، پیشنهاد کرد که نیاز آنها به یک سیستم کنترل هوشمند پدیدار می شود. بیشتر مردم اروپا از طرف دیگر در مکانی کوچکتر زندگی می کنند و به همین دلیل نیاز کمتری به دستگاه دارند. Vaughn گفت: "اغلب مردم (در اروپا) مایل به صرفه جویی در مصرف فناوری های هوشمند هستند."
به همین دلیل ، خانه های هوشمند و راه حل های هوشمند سازی ساختمان در بازار اروپا اغلب شامل ویژگی های نظارت بر انرژی هستند. به عنوان مثال ، سیستم نشان می دهد کدام دستگاه بیشترین انرژی را مصرف کرده است یا بیشتر شیر آب بیشترین آب را تأمین کرده است. این داده ها می توانند در زمان واقعی یا به عنوان یک تحلیل ماهانه گزارش شوند تا صاحبان خانه یا مدیران ساختمان بتوانند از مصرف آن آگاهی داشته و اقدامات بیشتری را برای کاهش مصرف انجام دهند.
آگاهی عمومی از تغییرات آب و هوا در اروپا نسبت به جهان نسبتاً زیاد است. کاهش ردپای محیط زیست به یک نگرانی بزرگ اروپایی ها تبدیل شده است.
اینگ گفت ، هزینه انرژی در 10 سال آینده نیز افزایش می یابد. کمیل اسپورنی ، مدیر توسعه در TECO. به منظور آماده شدن در آینده ، مدیریت انرژی به بازار اروپا علاقه زیادی پیدا کرده است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب