هانی ول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان و اطمینان خاطر به ساکنان ارائه می دهد

هانی ول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان و اطمینان خاطر به ساکنان ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹

Honeywell  مجموعه ای یکپارچه از راه حل ها را برای کمک به مالکان ساختمان ها در جهت بهبود سلامت محیط ساختمان خود ، کارکرد تمیزتر و ایمن تر ، مطابقت با خط مشی های فاصله اجتماعی و همچنین اطمینان خاطر به سرنشینان برای بازگشت به محل کار برای داشتن کار امن تر ، راه اندازی کرد. با تلفیق فن آوری های کیفیت هوا ، ایمنی و امنیت همراه با تجزیه و تحلیل پیشرفته ، راه حل های Honeywell's Healthy Buildings برای کمک به مالکان ساختمان ها برای به حداقل رساندن خطرات احتمالی آلودگی و ایجاد تداوم تجارت با نظارت بر محیط ساختمان و رفتارهای ساکنان ساختمان طراحی شده است.
راه حل های جدید Honeywell برای تشویق انطباق مداوم با تغییر استانداردهای ساختمان ، دستورالعمل های ایمنی ، مقررات صادر شده توسط دولت و سیاست های مدیریت ریسک یک شرکت ، کنترل بیشتری بر عوامل حیاتی بهداشت ، ایمنی و امنیت به صاحبان ساختمان می دهد. این راه حل های ابتکاری همچنین شفافیت وضعیت بهداشتی ساختمان را برای ساکنان آن فراهم می کند. 

شراد یداو ، معاون مدیر عامل  و مدیر کل فن آوری های ساختمان Honeywell ASEAN ، گفت ، "Honeywell راه حل های مبتنی بر نتیجه را توسعه داده است که به صاحبان ساختمان اجازه می دهد تا به طور شفاف به چگونگی محدود کردن پتانسیل آلودگی متقابل بپردازند در حالی که از نیازهای تداوم تجارت خود در یک محیط نامشخص پشتیبانی می کنند. ما به آنها داده هایی می دهیم که برای اطمینان خاطر به کارمندانشان برای تسریع در عملیات تجاری خود نیاز دارند. "


راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings بخشی از تلاش جامع بین مشاغل Honeywell برای گردآوری سریع راه حل هایی است که به بهبود بخشهای مهم اقتصاد جهانی کمک می کنند.
راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings با توجه به عوامل کلیدی مانند کیفیت هوای داخل خانه ، جریان سرنشینان ، تجزیه و تحلیل تجهیزات محافظت شخصی (PPE) ، غربالگری حرارتی ، فاصله اجتماعی و اثربخشی بهداشتی ، یک دید کلی در مورد سلامت ساختمان ارائه می دهند.
راهکار امنیتی #HealthyBuildings Score تجزیه و تحلیل  Honeywell هشدارهای بی درنگ را به صاحبان ساختمان و اپراتورها ارائه می دهد تا بتوانند به سرعت موارد عدم انطباق را برطرف کنند یا با حوادث مربوط به عفونت مقابله کنند.
امتیاز HealthyBuildings شامل معیارهای کلیدی سلامت ساختمان است که می تواند در یک نمایش ساده روی داشبورد به سرنشینان ارائه شود. نتایج ساختمانهای سالم توسط هانیول فورج تهیه شده و از طریق نمره HealthyBuildings کنترل می شوند. 
راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings دارای دو بسته است - یکی بر روی کیفیت هوای داخل و دیگری بر روی ایمنی و امنیت متمرکز شده است.
بسته Honeywell Healthy Buildings Quality Air پارامترهای کلیدی را برای ایجاد یک محیط سالم تر در حالی که هنوز هم بهره وری انرژی را کنترل می کند ، بارها کنترل می کند. 

بسته کیفیت هوا می تواند:

 • به دارندگان ساختمان کمک کنید تا آخرین ASHRAE 1 و سایر دستورالعمل های محلی را اجرا کنند
 • فشار ، تهویه ، دما و رطوبت را کنترل کنید 
 • اندازه گیری پارامترهای محیطی و اشغال
 • در مورد خطر آلودگی ، هشدارهایی برای تغییر فیلترهای HEPA ، نظافت و رفتار سرنشینان بصیرت واقعی ارائه دهید
 • تمیز کردن UV ، فیلتراسیون هوا و ترکیب هوا را کنترل و بهینه کنید.
بسته ایمنی و امنیت Honeywell Healthy Buildings شامل سخت افزار و نرم افزاری است که می تواند با نظارت ، شناسایی و پاسخگویی به مسائل احتمالی با استفاده از ابزارهای امنیتی یکپارچه ، به مالکان ساختمان کمک کند تا خطر را به حداقل برسانند.

بسته ایمنی و امنیت می تواند:

 • جریان و گزارش دهی افراد ، شمارش افراد ، محافظت از دارایی فعال ، غربالگری دمای حرارتی و تشخیص ماسک PPE را مدیریت کنید
 • نظارت و کمک به حفظ انطباق با فاصله اجتماعی ، بهداشت فضایی
 • با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدیوی پیشرفته و گردش کار مدیریت حوادث ، از ردیابی تماس به دلیل احتمال قرار گرفتن در معرض ویروس پشتیبانی کنید
راه حل های Honeywell Healthy Buildings برای تأمین نیازهای هر ساختمان کار می کنند و دارای راه حل های خاص برای ساختمان های تجاری برتر ، فرودگاه ها ، مهمان نوازی ، بهداشت و درمان و آموزش است.
کنترل کیفیت ، سلامت ، ایمنی و امنیت کاملاً یکپارچه توسط سرویس های خبره و پشتیبانی از راه دور پشتیبانی می شود. مشتریان همچنین می توانند از زیرساخت های موجود خود ، از جمله راه حل های شخص ثالث ، استفاده کنند تا کیفیت هوا و نتایج امنیتی را به طور مقرون به صرفه افزایش دهند. 
مشاغل دیگر در Honeywell در حال معرفی فن آوری های جدید و نوآورانه برای فراهم آوردن محیط سالم تر برای مشتریان و کاربران نهایی هستند. به عنوان مثال ، هانیول اخیراً راه حل نظارت بر دمای ThermoRebellion خود را اعلام کرده است ، که می تواند به سرعت در ورودی کارخانه ، فرودگاه ، مرکز توزیع ، استادیوم یا سایر ساختمانهای تجاری مستقر شود تا به سرعت و با کارآیی مشخص کند آیا پرسنل دمای صورت بالایی دارند یا خیر. 

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______ _____    _ 
|___ /| ___|   (_)
  / / |___ \  ___ _ 
 / /   \ \ / _ \| |
./ /  /\__/ /| __/| |
\_/  \____/ \___||_|
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب