هانی ول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان و اطمینان خاطر به ساکنان ارائه می دهد

هانی ول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان و اطمینان خاطر به ساکنان ارائه می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹

Honeywell  مجموعه ای یکپارچه از راه حل ها را برای کمک به مالکان ساختمان ها در جهت بهبود سلامت محیط ساختمان خود ، کارکرد تمیزتر و ایمن تر ، مطابقت با خط مشی های فاصله اجتماعی و همچنین اطمینان خاطر به سرنشینان برای بازگشت به محل کار برای داشتن کار امن تر ، راه اندازی کرد. با تلفیق فن آوری های کیفیت هوا ، ایمنی و امنیت همراه با تجزیه و تحلیل پیشرفته ، راه حل های Honeywell's Healthy Buildings برای کمک به مالکان ساختمان ها برای به حداقل رساندن خطرات احتمالی آلودگی و ایجاد تداوم تجارت با نظارت بر محیط ساختمان و رفتارهای ساکنان ساختمان طراحی شده است.
راه حل های جدید Honeywell برای تشویق انطباق مداوم با تغییر استانداردهای ساختمان ، دستورالعمل های ایمنی ، مقررات صادر شده توسط دولت و سیاست های مدیریت ریسک یک شرکت ، کنترل بیشتری بر عوامل حیاتی بهداشت ، ایمنی و امنیت به صاحبان ساختمان می دهد. این راه حل های ابتکاری همچنین شفافیت وضعیت بهداشتی ساختمان را برای ساکنان آن فراهم می کند. 

شراد یداو ، معاون مدیر عامل  و مدیر کل فن آوری های ساختمان Honeywell ASEAN ، گفت ، "Honeywell راه حل های مبتنی بر نتیجه را توسعه داده است که به صاحبان ساختمان اجازه می دهد تا به طور شفاف به چگونگی محدود کردن پتانسیل آلودگی متقابل بپردازند در حالی که از نیازهای تداوم تجارت خود در یک محیط نامشخص پشتیبانی می کنند. ما به آنها داده هایی می دهیم که برای اطمینان خاطر به کارمندانشان برای تسریع در عملیات تجاری خود نیاز دارند. "


راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings بخشی از تلاش جامع بین مشاغل Honeywell برای گردآوری سریع راه حل هایی است که به بهبود بخشهای مهم اقتصاد جهانی کمک می کنند.
راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings با توجه به عوامل کلیدی مانند کیفیت هوای داخل خانه ، جریان سرنشینان ، تجزیه و تحلیل تجهیزات محافظت شخصی (PPE) ، غربالگری حرارتی ، فاصله اجتماعی و اثربخشی بهداشتی ، یک دید کلی در مورد سلامت ساختمان ارائه می دهند.
راهکار امنیتی #HealthyBuildings Score تجزیه و تحلیل  Honeywell هشدارهای بی درنگ را به صاحبان ساختمان و اپراتورها ارائه می دهد تا بتوانند به سرعت موارد عدم انطباق را برطرف کنند یا با حوادث مربوط به عفونت مقابله کنند.
امتیاز HealthyBuildings شامل معیارهای کلیدی سلامت ساختمان است که می تواند در یک نمایش ساده روی داشبورد به سرنشینان ارائه شود. نتایج ساختمانهای سالم توسط هانیول فورج تهیه شده و از طریق نمره HealthyBuildings کنترل می شوند. 
راه حل های Honeywell’s Healthy Buildings دارای دو بسته است - یکی بر روی کیفیت هوای داخل و دیگری بر روی ایمنی و امنیت متمرکز شده است.
بسته Honeywell Healthy Buildings Quality Air پارامترهای کلیدی را برای ایجاد یک محیط سالم تر در حالی که هنوز هم بهره وری انرژی را کنترل می کند ، بارها کنترل می کند. 

بسته کیفیت هوا می تواند:

  • به دارندگان ساختمان کمک کنید تا آخرین ASHRAE 1 و سایر دستورالعمل های محلی را اجرا کنند
  • فشار ، تهویه ، دما و رطوبت را کنترل کنید 
  • اندازه گیری پارامترهای محیطی و اشغال
  • در مورد خطر آلودگی ، هشدارهایی برای تغییر فیلترهای HEPA ، نظافت و رفتار سرنشینان بصیرت واقعی ارائه دهید
  • تمیز کردن UV ، فیلتراسیون هوا و ترکیب هوا را کنترل و بهینه کنید.
بسته ایمنی و امنیت Honeywell Healthy Buildings شامل سخت افزار و نرم افزاری است که می تواند با نظارت ، شناسایی و پاسخگویی به مسائل احتمالی با استفاده از ابزارهای امنیتی یکپارچه ، به مالکان ساختمان کمک کند تا خطر را به حداقل برسانند.

بسته ایمنی و امنیت می تواند:

  • جریان و گزارش دهی افراد ، شمارش افراد ، محافظت از دارایی فعال ، غربالگری دمای حرارتی و تشخیص ماسک PPE را مدیریت کنید
  • نظارت و کمک به حفظ انطباق با فاصله اجتماعی ، بهداشت فضایی
  • با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدیوی پیشرفته و گردش کار مدیریت حوادث ، از ردیابی تماس به دلیل احتمال قرار گرفتن در معرض ویروس پشتیبانی کنید
راه حل های Honeywell Healthy Buildings برای تأمین نیازهای هر ساختمان کار می کنند و دارای راه حل های خاص برای ساختمان های تجاری برتر ، فرودگاه ها ، مهمان نوازی ، بهداشت و درمان و آموزش است.
کنترل کیفیت ، سلامت ، ایمنی و امنیت کاملاً یکپارچه توسط سرویس های خبره و پشتیبانی از راه دور پشتیبانی می شود. مشتریان همچنین می توانند از زیرساخت های موجود خود ، از جمله راه حل های شخص ثالث ، استفاده کنند تا کیفیت هوا و نتایج امنیتی را به طور مقرون به صرفه افزایش دهند. 
مشاغل دیگر در Honeywell در حال معرفی فن آوری های جدید و نوآورانه برای فراهم آوردن محیط سالم تر برای مشتریان و کاربران نهایی هستند. به عنوان مثال ، هانیول اخیراً راه حل نظارت بر دمای ThermoRebellion خود را اعلام کرده است ، که می تواند به سرعت در ورودی کارخانه ، فرودگاه ، مرکز توزیع ، استادیوم یا سایر ساختمانهای تجاری مستقر شود تا به سرعت و با کارآیی مشخص کند آیا پرسنل دمای صورت بالایی دارند یا خیر. 

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب