آزمایشگاه های سیلیکون Redpine Signals را برای گسترش بستر بی سیم IoT خریداری می کنند

آزمایشگاه های سیلیکون Redpine Signals را برای گسترش بستر بی سیم IoT خریداری می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
آزمایشگاه های سیلیکون اعلام کردند که با Redpine Signals برای خرید Wi-Fi و تجارت بلوتوث ، مرکز توسعه در حیدرآباد ، هند و نمونه کارهای گسترده ثبت اختراع به مبلغ 308 میلیون دلار پول نقد ، با شرکت Redpine Signals توافق نامه خرید دارایی قطعی را منعقد کرده است.

تایسون توتل ، مدیرعامل شرکت آزمایشگاه های سیلیکون گفت: "دستیابی محصولات Wi-Fi و بلوتوث بسیار کم مصرف Redpine Signals و دارایی گسترده مالکیت معنوی ، رهبری ما را در فناوری بی سیم اینترنت اشیا گسترش می دهد." "افزودن این محصولات به شبکه فروش و توزیع جهانی ما موجب تحرک بیشتر در خانه های هوشمند ، اینترنت اشیا صنعتی و بازارهای تجاری برای مشتریانی می شود که می خواهند با دستگاه های متصل به Wi-Fi به سرعت وارد بازار شوند."

Wi-Fi 6 (802.11ax) تکامل مهمی در استاندارد Wi-Fi برای تأمین نیازهای کم مصرف ، عملکرد ، امنیت و قابلیت همکاری در محیط های دارای صدها یا هزاران دستگاه اینترنت اشیا  متصل است. یکپارچه سازی فناوری Redpine Signals ، نقشه راه Silicon Labs را برای سیلیکون ترسیم میکند که به واسطه  نرم افزار و راه حل های Wi-Fi 6 تسریع می کند.
این خرید همچنین شامل Bluetooth Classic IP (از جمله Extended Data Rate) برای برنامه های صوتی از جمله گجت های پوشیدنی ، قابل شنیدن ، دستیار صوتی و بلندگوهای هوشمند است.
خرید Redpine Signals شامل یک مرکز طراحی در مقیاس با تقریباً 200 کارمند در حیدرآباد ، هند است. اضافه شدن تیم چند رشته ای و عملکرد بالا Redpine به آزمایشگاه های سیلیکون کمک می کند تا تحقیق و توسعه را سریعتر و با کارآیی بیشتر در یکی از مناطق با استعداد در هند انجام دهند. 

ونکات ماتلا ، بنیانگذار و مدیرعامل Redpine Signals ، گفت: "تیم من از پیوستن به آزمایشگاه های سیلیکون برای کمک به ساختن دنیایی باهوش تر و متصل تر خوشنود است ." "با بیش از دو دهه تحقیق پیشرفته در سیستم های OFDM و MIMO ، Redpine SoC های دارای چند پروتکل بسیار متفاوت و بسیار کم قدرت را ایجاد کرده است. Wi-Fi 6 کم مصرف یک فناوری بی سیم اصلی برای اتصال در دستگاه های اینترنت اشیا است. "

آزمایشگاه های سیلیکون انتظار دارد که معامله به طور سالانه برای سال مالی 2020 به  20 میلیون دلار درآمد افزایشی اضافه کند ، نرخ رشد درآمد آن را با حاشیه ناخالص قابل مقایسه افزایش دهد و به سود هر سهم غیر GAAP در 2H 2021 تعلق گیرد. این معامله تقریباً 15 میلیون دلار هزینه عملیاتی غیر GAAP به صورت سالانه اضافه می کند. 
هیئت مدیره هر دو شرکت و سهامداران Redpine Signals این معامله را تأیید کرده اند که انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2020 بسته به شرایط منعقد  شود. جی پی مورگان   به عنوان مشاور مالی انحصاری Redpine Signals منصوب شده است .

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب