آزمایشگاه های سیلیکون Redpine Signals را برای گسترش بستر بی سیم IoT خریداری می کنند

آزمایشگاه های سیلیکون Redpine Signals را برای گسترش بستر بی سیم IoT خریداری می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
آزمایشگاه های سیلیکون اعلام کردند که با Redpine Signals برای خرید Wi-Fi و تجارت بلوتوث ، مرکز توسعه در حیدرآباد ، هند و نمونه کارهای گسترده ثبت اختراع به مبلغ 308 میلیون دلار پول نقد ، با شرکت Redpine Signals توافق نامه خرید دارایی قطعی را منعقد کرده است.

تایسون توتل ، مدیرعامل شرکت آزمایشگاه های سیلیکون گفت: "دستیابی محصولات Wi-Fi و بلوتوث بسیار کم مصرف Redpine Signals و دارایی گسترده مالکیت معنوی ، رهبری ما را در فناوری بی سیم اینترنت اشیا گسترش می دهد." "افزودن این محصولات به شبکه فروش و توزیع جهانی ما موجب تحرک بیشتر در خانه های هوشمند ، اینترنت اشیا صنعتی و بازارهای تجاری برای مشتریانی می شود که می خواهند با دستگاه های متصل به Wi-Fi به سرعت وارد بازار شوند."

Wi-Fi 6 (802.11ax) تکامل مهمی در استاندارد Wi-Fi برای تأمین نیازهای کم مصرف ، عملکرد ، امنیت و قابلیت همکاری در محیط های دارای صدها یا هزاران دستگاه اینترنت اشیا  متصل است. یکپارچه سازی فناوری Redpine Signals ، نقشه راه Silicon Labs را برای سیلیکون ترسیم میکند که به واسطه  نرم افزار و راه حل های Wi-Fi 6 تسریع می کند.
این خرید همچنین شامل Bluetooth Classic IP (از جمله Extended Data Rate) برای برنامه های صوتی از جمله گجت های پوشیدنی ، قابل شنیدن ، دستیار صوتی و بلندگوهای هوشمند است.
خرید Redpine Signals شامل یک مرکز طراحی در مقیاس با تقریباً 200 کارمند در حیدرآباد ، هند است. اضافه شدن تیم چند رشته ای و عملکرد بالا Redpine به آزمایشگاه های سیلیکون کمک می کند تا تحقیق و توسعه را سریعتر و با کارآیی بیشتر در یکی از مناطق با استعداد در هند انجام دهند. 

ونکات ماتلا ، بنیانگذار و مدیرعامل Redpine Signals ، گفت: "تیم من از پیوستن به آزمایشگاه های سیلیکون برای کمک به ساختن دنیایی باهوش تر و متصل تر خوشنود است ." "با بیش از دو دهه تحقیق پیشرفته در سیستم های OFDM و MIMO ، Redpine SoC های دارای چند پروتکل بسیار متفاوت و بسیار کم قدرت را ایجاد کرده است. Wi-Fi 6 کم مصرف یک فناوری بی سیم اصلی برای اتصال در دستگاه های اینترنت اشیا است. "

آزمایشگاه های سیلیکون انتظار دارد که معامله به طور سالانه برای سال مالی 2020 به  20 میلیون دلار درآمد افزایشی اضافه کند ، نرخ رشد درآمد آن را با حاشیه ناخالص قابل مقایسه افزایش دهد و به سود هر سهم غیر GAAP در 2H 2021 تعلق گیرد. این معامله تقریباً 15 میلیون دلار هزینه عملیاتی غیر GAAP به صورت سالانه اضافه می کند. 
هیئت مدیره هر دو شرکت و سهامداران Redpine Signals این معامله را تأیید کرده اند که انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2020 بسته به شرایط منعقد  شود. جی پی مورگان   به عنوان مشاور مالی انحصاری Redpine Signals منصوب شده است .

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____           
|____ |           
  / /__  __ _  _  __ _ 
  \ \\ \ / /| | | | / _` |
.___/ / \ V / | |_| || (_| |
\____/  \_/  \__,_| \__, |
             | |
             |_|
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب