آزمایشگاه های سیلیکون Redpine Signals را برای گسترش بستر بی سیم IoT خریداری می کنند

آزمایشگاه های سیلیکون Redpine Signals را برای گسترش بستر بی سیم IoT خریداری می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
آزمایشگاه های سیلیکون اعلام کردند که با Redpine Signals برای خرید Wi-Fi و تجارت بلوتوث ، مرکز توسعه در حیدرآباد ، هند و نمونه کارهای گسترده ثبت اختراع به مبلغ 308 میلیون دلار پول نقد ، با شرکت Redpine Signals توافق نامه خرید دارایی قطعی را منعقد کرده است.

تایسون توتل ، مدیرعامل شرکت آزمایشگاه های سیلیکون گفت: "دستیابی محصولات Wi-Fi و بلوتوث بسیار کم مصرف Redpine Signals و دارایی گسترده مالکیت معنوی ، رهبری ما را در فناوری بی سیم اینترنت اشیا گسترش می دهد." "افزودن این محصولات به شبکه فروش و توزیع جهانی ما موجب تحرک بیشتر در خانه های هوشمند ، اینترنت اشیا صنعتی و بازارهای تجاری برای مشتریانی می شود که می خواهند با دستگاه های متصل به Wi-Fi به سرعت وارد بازار شوند."

Wi-Fi 6 (802.11ax) تکامل مهمی در استاندارد Wi-Fi برای تأمین نیازهای کم مصرف ، عملکرد ، امنیت و قابلیت همکاری در محیط های دارای صدها یا هزاران دستگاه اینترنت اشیا  متصل است. یکپارچه سازی فناوری Redpine Signals ، نقشه راه Silicon Labs را برای سیلیکون ترسیم میکند که به واسطه  نرم افزار و راه حل های Wi-Fi 6 تسریع می کند.
این خرید همچنین شامل Bluetooth Classic IP (از جمله Extended Data Rate) برای برنامه های صوتی از جمله گجت های پوشیدنی ، قابل شنیدن ، دستیار صوتی و بلندگوهای هوشمند است.
خرید Redpine Signals شامل یک مرکز طراحی در مقیاس با تقریباً 200 کارمند در حیدرآباد ، هند است. اضافه شدن تیم چند رشته ای و عملکرد بالا Redpine به آزمایشگاه های سیلیکون کمک می کند تا تحقیق و توسعه را سریعتر و با کارآیی بیشتر در یکی از مناطق با استعداد در هند انجام دهند. 

ونکات ماتلا ، بنیانگذار و مدیرعامل Redpine Signals ، گفت: "تیم من از پیوستن به آزمایشگاه های سیلیکون برای کمک به ساختن دنیایی باهوش تر و متصل تر خوشنود است ." "با بیش از دو دهه تحقیق پیشرفته در سیستم های OFDM و MIMO ، Redpine SoC های دارای چند پروتکل بسیار متفاوت و بسیار کم قدرت را ایجاد کرده است. Wi-Fi 6 کم مصرف یک فناوری بی سیم اصلی برای اتصال در دستگاه های اینترنت اشیا است. "

آزمایشگاه های سیلیکون انتظار دارد که معامله به طور سالانه برای سال مالی 2020 به  20 میلیون دلار درآمد افزایشی اضافه کند ، نرخ رشد درآمد آن را با حاشیه ناخالص قابل مقایسه افزایش دهد و به سود هر سهم غیر GAAP در 2H 2021 تعلق گیرد. این معامله تقریباً 15 میلیون دلار هزینه عملیاتی غیر GAAP به صورت سالانه اضافه می کند. 
هیئت مدیره هر دو شرکت و سهامداران Redpine Signals این معامله را تأیید کرده اند که انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2020 بسته به شرایط منعقد  شود. جی پی مورگان   به عنوان مشاور مالی انحصاری Redpine Signals منصوب شده است .

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید
 ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

برای توسعه پیشنهادهای امن و راحت ورود بدون کلید ، توسط آمازون کلید دهید

آمازون محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را اعلام کرد ، که امنیت ، راحتی و کنترل را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا یک مزیت مشترک را که همه می توانند لذت ببرند - جادوی بدون کلید بودن - به شما ارائه دهند. پیشنهادهای جدید شامل Schlage Encode Smart Wi-Fi ...  ادامه مطلب 
Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد
 ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Phyn دسترسی به Phyn Plus را در سراسر اروپا گسترش می دهد

Phyn اعلام کرد که دستیار آب هوشمند Phyn Plus + خاموش شدن ، به زودی در سراسر اروپا با فنلاند ، فرانسه ، اسپانیا ، سوئد در دسترس خواهد بود و بقیه موارد را دنبال کنید. Phyn Plus یک دستگاه مانیتورینگ هوشمند هوشمند متصل به آب است که نشتی را در هر نقطه از خانه تشخیص می دهد و می تواند به طور خودکار منبع ...  ادامه مطلب 
TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند
 ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

TP-Link با راه اندازی جدید در CES 2019 حضور خانه های هوشمند را ایجاد می کند

TP-Link و نام تجاری خانگی هوشمند آن Kasa Smart در CES 2019 از یک سری محصولات و خدمات شامل هفت محصول خانه هوشمند ، یک سیستم عامل AI مبتنی بر ابر و راه حل های شبکه Wi-Fi رونمایی کرد.  مجموعه محصولات شامل زنگ درب ویدئویی ، دوربین های امنیتی در فضای باز و داخلی ، سوئیچ روشنایی مجهز به ...  ادامه مطلب 
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب